Jump to content

LMT uzpūstie tarifi? ...mīts!


nemad
 Share

Recommended Posts

lieta tāda, ka LMT ir pirmais mobilo sakaru operātors Latvijā. cilvēks sasniedzis augstāko, jeb vienu no augstākajiem atlaižu līmeņiem nepāries uz citu operātoru, neskatoties uz to, ka cits operātors spēj piedāvāt vel zemākas cenas bez jebkādiem atlaižu līmeņiem..

uzņēmumi, uzņēmēji un vienkārši lepni cilvēki lieto LMT tikai dēļ tā lai lietotu lmt, tā ir preztiža izvēle viņu acīs, vel ir grupa kurai ir vienalga un grupa, kura neko nesaprot, bet lieto to, kas pirmais pagadijies pa ceļam.

protams, pamatot sevis teikto es nevaru, tās ir tikai manas domas.

 

nu jau esmu nonācis pretrunā ar savu #1 ziņojumu :D

Link to comment
Share on other sites

"prestižs" ir lieta, kurai nozīme ir tikai paša "prestižā" acīs.

Nevienam operatoram, saprotamu iemeslu dēļ, neinteresē lietotāji, kuri ļoti maz runā, tāpēc atrast izdevīgāko pieslēgumu un tarifu nav tik viegli.

Cik gadus atpakaļ jau tika nonākts pie secinājuma, ka jālieto tas operators, kura tīklā atrodas vairums sarunu biedru.

 

Ja autors no paša sākuma būtu sakarīgi noformējis savu domu par lētākā tarifa/pieslēguma meklējumiem mazrunājošam abonentam, nevis pasniedzis vienu atrastu variantu kā atklāsmi, puse šī sviesta izpaliktu.

Link to comment
Share on other sites

Palasot Bites plānu aprakstus, īsti neradās skaidrība, cik man būs jamaksā, tur prasītos pēc sarunas ar kādu konsultantu. Tele2 un LMT viss tādā ziņā skaidri uzrakstīts.

Bitei, kā sapratu, ja ņem dotēto telefonu, pie jebkura Varinata, par to jāmaksā mēneša maksa, kas nav LMT un Tele2 (laikam gan lētākajam ir).

Link to comment
Share on other sites

Mārci, negribu Tev piekrist. Es reizi divos mēnešos iepērku Amigo par Ls 5.- un nezinu, kā to naudu nolarkšķēt. Esmu no "Čau-kā iet-davai,piecos" runātāju slakas. Ļoti bieži, termiņam beidzoties, tie pieci lati man nav aiztikti, esmu izticis ar divu latu bonusu. Nedomāju, ka lats mēnesī ir dārgi. :-D

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

autors nemeklē priekšapmaksas kartes. autors meklē lētāko pieslēgumu vidēji mēnesī līdz 30min sarunām, ~5sms + interneta abonēšanu.

Link to comment
Share on other sites

'cilvēks sasniedzis augstāko, jeb vienu no augstākajiem atlaižu līmeņiem nepāries uz citu operātoru, neskatoties uz to, ka cits operātors spēj piedāvāt vel zemākas cenas bez jebkādiem atlaižu līmeņiem..` (nemad)

 

Tu maldies - pārgāju uz BiFri no Okarte 6.atlaizu līmeņa un joprojām nenožēloju !

Pie Bites tiešām ir labāk.

Link to comment
Share on other sites

6. atlaižu līmenis ...okartei?

 

būšu ko palaidis garām. nezināju, ka okartei arī ir atlaižu līmeņi :o

Link to comment
Share on other sites

Nu GPRS (datu parraide) cenas LMT ir kosmoss. Pamegjianiet nopirkt 3G smartphoni, kursh regulari sinhronizejas ar MS Exchange, RSS feedus ielasa utt, ar HSDPA un pajuzat bez pastaviga piesleguma (aboneshanas) :D

 

Ja sarunas ar visu aboneshanu veidos nu tur 10Ls, tad par datu parraidi samaxasiet 30-50LVL, kaa bankaa :D

Link to comment
Share on other sites

'cilvēks sasniedzis augstāko, jeb vienu no augstākajiem atlaižu līmeņiem nepāries uz citu operātoru, neskatoties uz to, ka cits operātors spēj piedāvāt vel zemākas cenas bez jebkādiem atlaižu līmeņiem..` (nemad)

 

un kā smird pāries un atļaušos teikt, ka sava maka ienaidnieks, kas vēl sēž pie LMT!

to saka LMT klients no pirmajām GSM dienām t.i. 13 gadu stāžu, un LMT attieksme pret vecajiem klientiem ir maigi sakot NEKĀDA,

lietoju Tele2 un priecājos par šajiem laikiem izdevīgo pārbēdzēja statusu un rēķiniem kas par 30-40% mazāki un piedevām 6mēn papildus atlaide 30% apjomā no LMT rēķina (pēdējo 80ls vietā +-18ls rēkins, lietojot B14) - un lūdzu neuztvert kā T2 reklāmu, droši vien ar Biti būtu +- tas pats, tikai T2 lielāka ticība pāklājumam, kas šad tad LV plašajās ārēs lieti noder, (draugaļai arī F8 vietā B4 un 12ls vietā 7ls)

papildus padrāžu LMT ar Tokras variantu ar Piezv.Man, bet tas tik papildus prieciņam, jo zb tie 2 tel. un tel. ar 2 SIM tā īsti nepatīk.

Starp citu pēdējos LMT maksātajos rēķinos arī varēja labi redzēt, ka pārbēdzēju skaits ir manāmi pieaudzis, jo iepriekšējo 30% sarunu uz citiem tīkliem bija pieaudzis uz 70%, lai gan zvanišanas paradumi nav mainījušies.

Tākā JG novēlējums esošajiem LMT klientiem - DEPARTĒTIES jo ātrāk, jo labāk,

un jo vairāk būs pārbēdzēju, jo elastīgāks būs operatoru piedāvāvums,

lai dzīvo Piezv.Man ar savām 30min, ja kāds izrok ko līdzīgu - neturi sveci zem pūra!

Link to comment
Share on other sites

(BiFri / ZZ / Ura) > LMT uz 6 mēnešiem > slēdzu šos numurus > pārceļu kārtējo sauju (BiFri / ZZ / Ura) uz LMT. Un tā jau pāris gadus :)

 

Savukārt man ir viens vēsturisks numurs, kuru jau vairākus gadus cilāju turp / atpakaļ, lai mazāk jāmaksā. To gan pēdējā laikā dzenāju pa apli: LMT > Bite > LMT > Bite > LMT ...

 

Jā, ik reizi ir atlaide.

Es nez - man kaut kā būtu slinkums šitā darīt.

Tā vietā, lai tērētu laiku vazājoties pa operatoru servisu centriem, labāk pastrādāt darbā vairāk un nopelnīt nedaudz varāk naudiņas, tādējādi iegūstot pat vairāk, nekā no šitādas skraidīšnas turpu-šurpu.

 

Tas laikam ir galējais fanātisms vai kaut kāds hobijs...

Link to comment
Share on other sites

nemad, piedod man, ja vari, bet tu neliecies pārāk gudrs šajās lietās un kpc lai sievietes nevarētu interesēties par IT? :)

Link to comment
Share on other sites

elxins, lieta tāda, ka nekad nekautrējos jautāt par to ko nezinu un necenšos tēlot gudrāku kā esmu, laigan atzīstu, ka neesmu viens no tiem gudrākajiem šajā jomā.

 

kā nekā mans nākontnes darbs ir saistīts ar datortīklu administrēšanu .. janvārī iešu praksē, takā gatavojieties kaudzei administratora-iesācēja jautājumiem :)))

 

 

Kams, esmu laikam vecmodīgs, taču uzskatu, ka vīrietim jābūt gudrākam par sievieti. Nevēlētos vienmēr būt apakšā ....netikai gultā.

Labots - nemad
Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Baigi noderētu šādos strīdos, kāda lapa, kur varētu visus tos tarifu plānus salīdzināt, līdzīgi kā tagad ir ar apdrošināšanām caur e-agents. Ieietu lapā, ierakstītu sarunu skaitu, ilgumu un varētu salīdzināt, kurš ir izdevīgākais piedāvājums. Operatori, gan lieto dažādas glumas shēmas un mistiskus bonusus, lai šo tarifu salīdzināšana būtu max neiespējama, tā kā tos ir grūti ietvert aprēķinos. Kaut vai tā pati ZZ, pērc atjaunošanas karti par 1,75Ls, bet iegūsti kredītu 2,50Ls. Kā vispār tos 2,50Ls var saukt par latiem, ja reāli tā ir mistiska ZZ valūta, kur 1Ls=1,42 ZZ kredīta. Man tas ož pat pēc negodīgas konkurences, ka ZZ kredītu reklāmās sauc par latiem un salīdzina ar citiem operatoriem, bet tas tā. Vienu softiņu esmu atradis, kur var šos operatora plānus salīdzināt, būs laiks, pamēģināšu kā tas darbojas.

 

edit:sorry nebiju pamanījis

http://www.bite.lv/lv/kalkulators/

http://tarifi.lv/

Labots - Kanibaals
Link to comment
Share on other sites

nemad - nu sveiki gauja:)

vispirms jau - tā vietā lai visiem reklamētu savu ideālo atklājumu, vari vienkārši uzjautāt - ko te kāds no telekomunikāciju zinātājiem (piem Tokra) var tev ieteikt - atbilstoši taviem kritērijiem - dažām isziņām, 25 minūtēm runājamām, un cena ap 6ls mēn.

 

Bitei ir mode pa 6Ls mēnesī (iekļauti visi štrunti, numura notecējs utml) piedāvāt 120 minūtes runājamas jebkurā tīklā. pats es ar laikam šito pašu paņēmu, tiesagan kopā ar neierobežotot sms skaitu pa 2ls mēnesī (nosūtu vidēji 400-500sms mēnesī - jo telefonam ir pilna klaviatūra, rakstās ātri, un viena īsziņa ir 3-6sms garumā) galugalā - lētāk nekā zvanīt, jo nemaksā praktiski neko, jeb - 500:2ls vienas īsziņas cena sanāk mazāk par pussantīmu. savuārt runājamo parasti pārrunāju vēl kādu stundu klāt, līdzarto sanāk piķot vairāk nekā 8ls mēn.

 

GPRS ja tu gribi, Bitei bij iespēja abonēt, nedēļai, vai mēnesim, par ciktur santīmiem, vai ls, un dabūt ar kautkādus pārdesmit mb un miers.

 

ok. savukārt ja tu gribi mēnesī iekļauties zem ~6Ls - tad vai gadienā nebij vērts apskatīt kaut ko no priekšapmaksas karšu klāsta?

 

rezumējums - lai nu ko, bet rekomendēt LMT kā lētāko piedāvājumu, nekautrējotes savā aprakstā pieminēt tādus absurdus cenrāžus kā maksu par nr noteicēju, abonēšanu utml, maigi sakot sviests:)

 

PS - Tokra - nu malacis:) šitās tavas shēmas, nu vienk unikālas:) būs man ar jāiemācās. ģeniāli:) nu vienīgais, paprovē to pacelt vērienīgākos apjomos, tā lai var uzvārīties pa riktīgam, vāģi lai var nopirkt, nu kautkā raskruķīt tos glupos operatorus:)

PS - Nemad - prestižs un gudrības mazvērtības kompleks - ka jābūt gudrākam par sievieti - nu pasaki godīgi, pēc kā tas izklausās? prestižs - nozīmē no savas aldziņas barot treknos runčus, kuriem par tevi nospļauties? ir protams varianti, kad vīrietis apzināti meklē sev nevis draudzeni bet "peli" - dumju, labticīgu, pelēku, naivu, kas viņam mazgās zeķes, gatavos ēst visādi pakalpos neko sev neprasot, un neizvirzot nekādas pretenzijas. bet tas nenozīmē ka neeksistē gudras un arī viedas sievietes. nja ok, pietiks man te spamot:)

Labots - Varonis
Link to comment
Share on other sites

Bitei ir mode pa 6Ls mēnesī (iekļauti visi štrunti, numura notecējs utml) piedāvāt 120 minūtes runājamas jebkurā tīklā. pats es ar laikam šito pašu paņēmu, tiesagan kopā ar neierobežotot sms skaitu pa 2ls mēnesī (nosūtu vidēji 400-500sms mēnesī - jo telefonam ir pilna klaviatūra, rakstās ātri, un viena īsziņa ir 3-6sms garumā) galugalā - lētāk nekā zvanīt, jo nemaksā praktiski neko, jeb - 500:2ls vienas īsziņas cena sanāk mazāk par pussantīmu. savuārt runājamo parasti pārrunāju vēl kādu stundu klāt, līdzarto sanāk piķot vairāk nekā 8ls mēn.

kur tu tādu izraki???es kkaa bite.lv lapā neko tādu neatradu.

Link to comment
Share on other sites

varonis, man slinkums pārlasīt ko rakstiju, taču neminēju, ka arī man šis "prestižs" būtu svarīgs :D

 

savukārt diskusiju uzsāku, jo tiktiešām ticēju saviem aprēķiniem :) nākamreiz gan jautāšu pirms skaļi ko paziņošu..

Link to comment
Share on other sites

lab lab, būs jau dzīvotājs.

vienkārši tāda saruna kā "lmt iekārojamie tarifi" uzjundī emocijas. un ja vēl piemin necieņu pret sievietēm tad vispār panesas...

:)

Link to comment
Share on other sites

...negribētu sievu gudrāku IT lietās par mani :D

 

Nemīz, vecīt. Šito var pagriezt sev par labu - pats arī var palikt gudrāks.

 

P.S. TokRai bučas !!!

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Nepa tēmu un iespējams stulbs jautājums:bet vai LMT mazcennieki ir lietojami tikai LMT tīklā?Un cik varētu maksāt w760i Ericssona atbloķēšana,lai varētu lietot citos tīklos???

Link to comment
Share on other sites

vai lmt tarifi ir uzpūsti? jā, ir! ja pirmīt par formula 28 bij jāaksā 30-40 ls, tad tagad ar brivais 14 ir ap 16-18ls, vismaz 2reiz mazāk. he he :grin:

Link to comment
Share on other sites

A cik maksātu illegālā atbloķēšana???vienkārši paņemts ir mazcennieks bet domaju iet uz biti!

Link to comment
Share on other sites

Autoram var ieteikt veikt plašāku cenu analīzi. Pārgāju no 5. LMT atlaižu līmeņa uz Tele2. Rezultātā ~50% ietaupījums.

Link to comment
Share on other sites

IMEI kodu mainīt neesot legāli, vismaz runā, ka likumā ir ieviests šāds punkts..

 

par telefona piesaisti operatoram nemācēšu teikt .. pirku vienā un tajā pašā trodeksā 2 telefonus - 1 bija nepiesaistīts, savukārt otrs - piesaistīts.

Link to comment
Share on other sites

Lai atbloķētu no operatora IMEI kods nav jāmaina!

 

LMT bloķēti parasti ir tie telefoni, kuri ir mazcenas akcijā (un LMT uzlīme uz kastes). Ar LMT VIP līgumu ņemti četri telefoni, neviens nebija bloķēts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...