Jump to content

LMT uzpūstie tarifi? ...mīts!


nemad
 Share

Recommended Posts

Vienu brīdi domāju pāriet uz citu operātoru, taču šodien papētot bites un tele2 tarifus - visai šai idejai atmetu ar roku.

(runa iet tikai un vienīgi par pieslēgumu)

 

LMT ir visizdevīgākais tarifs pēc kritērijiem:

 

Abonēšanas maksa;

Interneta abonēšanas maksa;

numura noteicēja abonēšanas maksa;

sarunas lmt tīklā;

sarunas citos tīklos.

 

izvēloties operātoru - mēs parasti ņemam to, kurš ir vairumam mūsu paziņām, draugiem un ģimenes locekļiem. Līdz ar to, manuprāt, vienīgais LMT mīnuss sarunu izmaksas uz citiem tīkliem daļēji atkrīt. arī uz parastajiem (lattelecom, baltcom) nummuriem ar mobilo mēs zvanām ļoti reti.

 

GPRS patstāvīgais pieslēgums mēnesī - 1LS (komplektā ietilpst 5mb)

Abonēšanas maksa - 4.05LS

nummura noteicējs - 1.25LS

 

minimālā mēneša maksa nerunājot, nesūtot SMS un lietojot internetu līdz 5MB visu mēnesi ir 6.30LS

 

vidēji norunājot 20 minūtes LMT tīklā un 5 minūtse citos tīklos, izmaksas būs sekojošas:

20 minūtes LMT tīklā: 1.14LS

5 minūtes citos tīklos: 0.83LS

5 SMS - 0.30LS

arī pārtērējot GPRS bezmaksas 5mb, par katru nākamo megabaitu nav jāmaksā daudz - tikai 20 santīmi. (vairumam mums ar 5MB mēnesī pietiek ar atliektiem galiem palasot jaunumus, forumus un pārbaudot paskastīti ar atslēgtiem attlēliem)

 

abonēšana + sarunas + sms mēnesī vidēji izmaksās 8.57LS

 

cenas aprēķinātas 1. līmeņa abonentam pēc dienas tarifiem.

Brīvdienās un naktīs tarifi ir lētāki.

Ir iespējams pieslēgt "drauga nummuru", līdz ar to cilvēkam, kuram visbiežāk zvanāt tarifi arī būs nedaudz zemāki.

 

 

ne bite, ne tele2 pēc šiem kritērijiem nepiedāvā tik zemas izmaksas.

post-73380-1230235949_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Un kādi tarifi bija tad, kad gan tele2, gan lmt divatā mūs visus čakarēja?

Link to comment
Share on other sites

Tulit atnaks VIL un pateiks, ka patiesiba ir vel krutak ka autors uzrakstijis.

 

Sis teikums vispar nogalina:

minimālā mēneša maksa nerunājot, nesūtot SMS un lietojot internetu līdz 5MB visu mēnesi ir 6.30LS

 

Tip, lai tik varetu ieslegt telefonu ir jamaksa tada nauda.

Link to comment
Share on other sites

normālscilvēks, torka,

aprēķināju tarifus vidējam runātājam. ja telefons ir neatņemama darba sastāvdaļa, tad gan par sarunām, gan par mobilo maksā darba devējs.

savām sarunām mēs visbiežāk lietojam savu nummuru, es neesmu tik turīgs lai pļāpātu pa telefonu nonstopā, ja mājās varu izmantot bezmaksas skype pakalpojumus!

Link to comment
Share on other sites

tosols, bērns, šīs ir minimālās izmaksas LMT abonentam.

te nebūt nav runa par telefona ieslēgšanu/izslēgšanu.

 

torka, kādēļ? konkurence ir laba lieta, taču LMT pagaidām sit pušu tele2 un bites tarifus.

Labots - nemad
Link to comment
Share on other sites

tosols, bērns, šīs ir minimālās izmaksas LMT abonentam.

te nebūt nav runa par telefona ieslēgšanu/izslēgšanu.

 

torka, kādēļ? konkurence ir laba lieta, taču LMT pagaidām sit pušu tele2 un bites tarifus.

 

Es jau neko nesaku, opi, ka sitads cipars, bet drusku smiekligi, ka pilnigi neparko maksa tadu naudu, piemet 70 santikus un vari jau 7 ls norunat taja pasa Formula 7

Link to comment
Share on other sites

tosols, pa cik zinu, formula 7 ir dārgas izmaksas internetam un mazcenas mobilais arī atkrīt.

 

kas notiek pārtērējot piesaistītās minūtes?

 

jazzman, kādēļ? ja vēlies runāt tele2 izreklamētajā 0.02sant/min, tad abonēšanas maksa vien sastāda 14ls ;)

arī pārējie tarifi nav diez cik patīkami, nemaz nerunājot par internetu.

 

 

ja jau pirmjā postā pieminēju internetu kā kritērijus, tad to arī vajadzētu ņemt vērā.

 

ja internets neintresē, tad meklē citus tarifus, laigan, līdz šim neko labāku atradis neesmu.

Labots - nemad
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Njā...

 

Neuztver personīgi, bet ieteiktu šo tematu pārvietot uz kuriozu sadaļu...

 

Lai arī aprēķini savā ziņā ir pareizi, ir tik vienpusēji, ka izsaka pilnīgi neko. Vidēji par 8 LVL mēnesī par pats LMT piedāvā norunāt krietni vairāk, nosūtīt krietni vairāk SMS un nopumpēt MB, nekā tu saciparoji... Ar Formulu 8. Numura noteicējs par brīvu, abonēšanas maksa nav.

 

Savukārt citiem operatoriem tarifi IR lētāki. Tas še forumos ir aprunāts 100 un vienu reizi.

 

Tā nu tas ir... :roll:

Link to comment
Share on other sites

pa cik manu, liela daļa diskutantu te laiza viens otram pakaļu :)

 

tad gudrie prāti, piedāvājiet man kādu citu tarifu plānu pie cita operatora ar iepriekšminētajiem kritērijiem:

 

20 minūtes savā tīklā

5 minūtes citā tīklā

internets visam mēnesim - 5mb

5 sms

 

iepriekš piemirsu pieminēt arī mazcenas mobilo

Link to comment
Share on other sites

Kaut vai Bite 5 ;)

LMT ir dārgākais operātors... tik žēl, ka esmu viņu klients jau 4 gadus un būšu vēl vismaz vienu :D

Link to comment
Share on other sites

Eu, a klau - vienkāršāk nav pieturēties pie loģikas: ko kurš spēj atļauties, to arī lieto?

 

Citādi kāds vēl no stresa un pārpūles atstiepsies ar trieku...

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Esmu dzirdējis, ka cilvēkiem no Roltona ir alerģija... ko šiem darīt? :p

Link to comment
Share on other sites

Lietoju LMT un pat netaisos mainīt uz govs meitu vai sabiedrisko kukaini. Un man pofig ka dārgāk. Man ir svarīgi lai arī kurzemes/latgales mežos būtu sakari, tādēļ izvēlos pārbaudītas vērtības. Tiem, kas tikai pa rīgu pārvietojas, droši vien ir citi kritēriji.

Link to comment
Share on other sites

elxins, tas arī ir atkarīgs no vajadzībām, lielākā daļa forumiešu izmanto GPRS un skype sarunām ietaupot uz telefon-rēķinu.

es cenšos kaut drusku ietaupīt, tādēļ neatsakoties no savām vēlmēm meklēju lētāko piedāvājumu.

 

bite 3 ar mazcenas mobilo un internetu visam mēnesim izmaksā 9ls bez sarunām un sms.

vai abonējot bite plus - komplektā nāk bezmakas mb?

Link to comment
Share on other sites

TokRa, Par to nu es tev nemācēšu atbildēt ;)

nemad, Bite Plus par 3 ls/mēnesī tu dabū 40 mb ;) Variants 3 ir iekļautas 50 minūtes ;)

bez tam, tu pat saviem parametriem neesi izvēlējies izdevīgāko LMT pieslēguma variantu ;)

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Es tik tikko atklāju izdevīgo zupiņu ROLTON!

Tātad, par 13 santīmiem jūs variet dabūt zupu, garšvielas un eļļas devu, kas piešķir smeķīti šam brūvējumam. Tā kā neesmu tik turīgs, lai ēstu zupas, tad maucu iekšā roltonu, bet ūdeni sildu izmantojot tējkannu, kuru darbinu no kāpņutelpas elektrības. tātad mēnesī maksājot vien 23 santīmus es varu štampāt iekšā zupīti un esmu gudrāks par durakiem, kas maksā par dārzeņiem utt, lai dabūtu ko vairāk!

 

gudrinieks :D :D :D

 

 

arča, mani nepamet sajūta, ka dzīvē par kaut ko esi šaušelīgi aizvainots :) gan sāpe pāries i līdz kāzām sadzīs.

 

 

elxins, njā 40mb nu dien nav slikti, taču man tas ir par daudz, vienk fiziski tik daudz nespētu iztērēt :))..

 

ja rēķinam bez mazcenas mobilā:

 

3ls abonēšanas maksa

3ls internets

1.50 par 25 min

0.25 par sms

 

7.75 hmm, laikam tiešām būšu kļūdijies.. bez mazcenas mobilā varētu arī iztikt..

Labots - nemad
Link to comment
Share on other sites

Tu pat nesaprati - abonēšanas maksā ir iekļautas 50 minūtes zvaniem uz visiem Latvijas tīkliem ;)

Link to comment
Share on other sites

iekļautas?

diez vai,, 50 minūtes vari runāt pa 0.06sant/min, pārtērējot limitu būs 0.08..

 

tad jau šitas

apildminūtes cena uz visiem Latvijas tīkliem pēc esošo minūšu iztērēšanas, Ls/min
nebūtu pieminēts..
Link to comment
Share on other sites

Tak... apniki jau, paņem ar saviem kreiterijiem izstaigā visu operatoru klientu apkalpošanas centrus - paklausies, ko tev šamie piedāvā un izvēleis sev izdevīgāko variantu ;)

Link to comment
Share on other sites

vidēji mēnesī gprs notērēju 150-200mb, norunāju ap 4h (3numuri), sms ap 150 aiziet.

 

LMT vēl kājas nebučo diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

elxins, tu laikam neesi vienīgais kam esmu apnicis :D

 

neredzu jēgu izstaigāt visus klientu apkalpošanas centrus, ja www.lmt.lv, www.bite.lv, www.tele2.lv varu dabūt to pašu informāciju ;)

vienk aprēķinos iepriekš kļūdijos..

 

visvairāk bitei priecē tas, ka par 6 sant/min var zvanīt uz jebkuru operātoru :)

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu, piemēram, rēķinot pēc tavām prasībām, izmantojot TELE2:

 

Ņemam tarifu plānu "Brīvais 4":

Minimālā maksa 4.00 LVL, kuros var iekļauties ar 25 minūtēm uz visiem tīkliem un 5 SMS vai cik tev tur bija.

Par dotēto (mazcenas) telefonu, papildus 1.95 LVL

http://www.tele2.lv/tarifi/tarifu_plani.html

 

Klāt vēl netam paņem "Datu Plāns 1", mēnesī 0.99 LVL, iekļauti 7 MB (vairāk par taviem 5ciem).

http://www.tele2.lv/tarifi/datu_interneta_tarifi.html

 

Kopā sanāk:

4.99 LVL bez tā mazceņa.

6.94 LVL ar visu mazceni.

 

Lētāk gan. Gan jau, ka var vēl sakombinēt, bet tas tā uz ātro pabraucot cauri TELE2 lapai...

 

Pats lietoju LMT, bet atzīstu, ka ir diezgan dārgi un necenšos cilvēkiem iegalvot, ka tas būtu ļoti lēti. ;)

Link to comment
Share on other sites

Torka, bez savas lecīgās runāšanas esi visai atjautīgs cilvēks :) paldies, visticamāk izmantošu tevis ieteikto variantu, ja vien tās bezmaksas 200 minūtes ir uz visiem tīkliem (..par ko dikti šaubos)

 

Tehnoman,

Pats lietoju LMT, bet atzīstu, ka ir diezgan dārgi un necenšos cilvēkiem iegalvot, ka tas būtu ļoti lēti.

trūkst vārdu, labi teikts! :D

 

šķiet, tele2 tomēr ir tas piemērotākais variants man.. :)

Link to comment
Share on other sites

tikko pamaniju, ka maksa par savienojumu ir 3 sant..

līdz ar to tas pats kas lmt vien sanāk.. :)

Link to comment
Share on other sites

torka, velreiz paldies, taču man intresē tieši pieslēgums..

 

pagaidām visizdevīgāk izklausās bite variants 3 :)

Link to comment
Share on other sites

Es arī lietoju LMT.

Varbūt arī ir bišk dārgāk par citiem operatoriem.

 

A man POH*J. Tie pāris lati pie rēķina manu dzīvi nemaina.

 

Rādās, ka te drūzmējās tādi, kuriem patīk dzimumsakari ar sīknaudu vai arī tādi, kuri mēnesī priekš telefonsarunām tērē n-tos tūkstošus, ka šitā ar putām uz lūpām jācenšas ieskaidrot sava ''taisnība''.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

malinens2

Santīmu nekrāsi pie lata netiksi.

Redzi kādi sūdi notiek pēc tam, kad valsts tik trieca un katru gadu vēl veidoja budžeta deficītu.

Tas pats arī visiem kredītu ņēmējiem =)

Link to comment
Share on other sites

nemad

 

ņem bite 3 un bezmaksas SMS pa 2 lati

kopā 3+2 ls = 5 LS laši iekļaujot 50 brīvas minūtes un miljons pieci simti četrudesmit trīs tūkstoši astoņsimts septiņdesmit trīs SMS par brīvu ....

Atļauj pielabot Bite Variants 3

vēl vienu lietu aizmirsi. bite piedāvā izmantot GPRS 1. mēnesi par brīvu (kā iepazīšanās mēnesis).

Starp citu Bite apsveica Ziemassvētkos. Sīkums, bet toties patīkami.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Mani pagaidām LMT apmierina. (OKarte)

Dienā norunāju vidēji 30min.

Mēnesī +- 10ls sanāk. Sasniegti visi augstākie atlaižu līmeņi un izvēlētais 'smukais' tarifs.

Kā arī 98% zvanu ir LMT tīklā.

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

bļīn,, izlasīju visu topiku nesapratu ne sūda.

 

 

redz,

es vot 3 slauku pakaļu ar papīru ko pēcāk izmazgāju un uz veļas auklas karinu,

kaimiņiene orinska man maksā 3 latus mēnesī lai nekarinu tos mājas rietumu pusē,

TĀTAD! zb

 

te latrs paspīdēs kā ietaupa? da ko jūs kamēr vel krīze nav atnākusi vai karš lielamies kā tērējam!

es piemēram vakar nopirku 2 smēķu pakas, kaut arī vajadzēja tikai vienu!

vai :drinks::clapping:

 

lai nēbutu pilnigs oftopiks lietoju istyle1 un viņš smaržo!

Labots - QuickSilver
Link to comment
Share on other sites

man cigaretes iet uz beigām .. iešu nopirkšu 3 paciņas i pie pirmās izdevības palielīšos :D

 

ja varu kaut 1.75Ls mēnesī ietaupīt, tad par to naudu sanāk paciņai cigarešu ;) ... kāpēc gan netaupīt?

Link to comment
Share on other sites

bija periods, kad bieži sazvanījos ar meiteni. LMT no manis par to iekasēja 50Ls un ap 40 no viņas. pārejot uz Biti, tas prieks izmaksāja 14Ls/mēn par abiem.

Gandrīz gadu pēc Bites arī citi sakaru provaideri ir ieviesuši iespēju ģimenes lokā sarunāties par pieņemamu cenu.

 

LMT ir manās acīs kļuvis par stagnējošu uzņēmumu, kas kādreiz bija krutākais apkārtnē sava sakaru nodrošinājuma dēļ, taču tagad vairākas reizes zaudē price/performance attiecībā, ja runāšanas ilgums ir 2..4h mēnesī, aptuveni pusi norunājot ar pastāvīgu numuru grupiņu.

 

Par sarunu/SMS cenām, letojot mobilo ārzemēs - arī tur Bite ir atstājusi labu iespaidu. vispār - cilvēcīgs tāds kantoris, kas tiešām nāk pretī klientam, piedāvājot izdevīgus pakalpojumus.

Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...