Jump to content

Bezdarbs Vs. Darbs


Evill_BettyLV
 Share

Bezdarbs Vs. Darbs  

234 members have voted

  1. 1. Vai tav? darbiet? notiek ?tatu samazin??ana?

    • J?
      56
    • N?
      60
    • Tiek pl?nots samazin?t
      17
    • M?s papla?in?simies
      20
    • Ja k?ds iet prom, viet? ne?ems
      16
    • Esmu skolnieks/students :)
      39
    • Jau mekl?ju darbu, bet nesekm?gi :(
      34


Recommended Posts

nav nekaadas vainas, buus piebremzeets trakais pateerinjsh un dabas resursu izshkjieshana, buus vairaak naturaalaas saimniekoshanas, utt :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    7

  • John Wayne

    7

  • Jeasus

    11

  • hmmz

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

John Wayne

Ko jūs tur siekalojaties pēc restartiem, nebūs nekadi restarti. Resursi beidzas, civilizācijas sabruks. Tas ir tikai sākums, priecājieties, ka vēl ūdens pa krānu tek un Narvesenā cīsiņu var nopirkt. Domājat, ka paies pāris gadi un mēs atkal dzīvosim tik pat labi kā agrāk un turpināsies (bezgalīgā) ekonomikas attīstība?

Nav jau vairs uz kā - resursi ir sākuši beigties un klimats ir tik dziļā pakaļā, ka neviens tam nemaz negrib ticēt.

 

Es, protams, ceru, ka cilvēce nāk pie prāta vai kāds izgudros mūžīgo dzinēju. Un es nefanoju par kādu apokalipsi un man nav nekādas sektanta vai suicidālas novirzes, tiešām būs žēl redzēt visu skaisto aizejam bojā, bet reku divi citāti:

 

Gajas teorijas autors, Džeimss Epraims Lavloks (no Vides Vēstīm):

"Dž. Lavoks, analizējot Zemes procesus, brīdina, ka tuvākajos gadu desmitos milzīgas zemeslodes platības, kur cilvēki jau tagad dzīvo trūkumā, kļūs pilnīgi nederīgas lauksaminiecībai. Miljoniem vai pat miljardiem cilvēku paliks bez dzeramā ūdens. Ceļoties jūras līmenim, applūdīs plašas piekrastes joslas, padziļinot postu tādās valstīs, kur pašlaik strauji pieaug iedzīvotāju skaits. Visas šīs katastrofālās pārmaiņas izraisīs cilvēku bēguļošanu tik plašos apmēros, ka ar to nespēs tikat galā nedz starptautiskās organizācijas, nedz lielvalistis, bet nepieredzētas dabas katastrofas izpostīs daudzas pilsētas. "Katrs var iztēloties šausmīgās sekas, un mēs runājam par to, kas notiks jau pēc aptuveni 30 gadiem," norāda profesors.

Dž. Lavloks uzskata, ka izlgābt visu cilvēci vairs nav iespējams, runa varētu būt tikai par atsevišķām cilvēku grupām, kas pārdzīvos uz Zemes gaidāmo postu. Un tiem, kuri paliks dzīvi, ir jāmācās izdzīvot katastrofas apstākļos un pēc tam."

 

Un vēl drusku:

"Vai drīkstu jums pateikt patiesību? Proti, šīs taču nav televīzijas ziņas, vai ne? Lūk, kāda, manuprāt, ir patiesība: mēs visi esam fosilā kurināmā atkarīgie nolieguma stāvoklī. Un gluži kā daudzi citi atkarīgie, kam draud palikšana sausā, mūsu vadītāji pašlaik izdara varmācīgākos noziegumus, lai sagrābtu mūsu atkarības vielas atlikušo mazumiņu."

 

"Fosilais kurināmais, tik viegli aizdedzināms! Jā, un patlaban mēs kurinām nost pēdējās drusciņas, pilītes, gabaliņus. Visas gaismas drīz nodzisīs. Vairs nebūs elektrības. Visi transporta līdzekļi apstāsies, un planēta Zeme drīz būs tikai čaula, uz kuras mētāsies galvaskausi, kauli un beigti mehānismi.

Un neviens tur neko nevar līdzēt. Ir jau par vēlu.

Nemaitāsim ballīti, bet tāda ir patiesība: mēs esam izšķērdējuši savas planētas resursus, ieskaitot gaisu un ūdeni, it kā nebūtu gaidāma nekāda rītdiena, un tagad tās tiešām nebūs."

 

Kurts Vonnegūts (1922-2007), "Cilvēks bez valsts" (2005).

Labots - John Wayne
Link to comment
Share on other sites

principā šobrīd droši var justies tikai tie biznesi kas ir saistīti ar atkarībām vai neizbēgamām lietām - piemēram: apbedīšanas pak, medicīna(daļēji), telekomunikācijas, internets, alkohols, makaronu ražotāji un kartupeļu audzētāji.

Tapat visi kam šobrīd sievas staigā ar lieliem punčiem un dekrētos aiziet 2009.gada 1 ceturksnī ir palaimējies, jo ja vīrs turpina strādāt tad veselu gadu būs papildus ienākumi, kurus prātīgi tērējot var uzkrāt ietaupījumu vēl vienam gadam. Tādējādi 2009,2010.gada bedri sanāks pārlaist ar mazākiem zaudējumiem.

 

Gaidam kad privātmāju īpašnieki atkal ars augšā savus mauriņus un stādīs kartupeļus (atceros kā kautkur ap 92-93 gadu dāčā visa zeme tika uzarta un pat zem ābelēm sastādīti kartupeļi).

Link to comment
Share on other sites

Tikai daži procentu cilvēku pasaulē dzīvo labāk par mums !

Krīze ir tad, kad nav ko ēst, nevis tad kad nevar nopirkt jaunu X5 vai dzīvokli.

Izteikšos skarbi - domāju tiem nedaudzjaiem kas vēlaizvien pelna lielo kāpi šī ekonomiskā situācija ir pat labāka. Lētāka pārtika, bendzīns, lētāki mitekļi ( gan īrēt, gan pirkt).

Taisnība, ka visvairāk cieš vienkāršie cilvēki. Bet nu katrs jau pats sava slaime skalējs. Nevar visā vainot Godmani. Lielākoties ir standarta sindroms - nauda nāk un domā, ka tā tagad būs mūžīgi.

Link to comment
Share on other sites

JW nu gan sabūri melnbalto drāmu :mrgreen:

Tādus uzticamus avotus lasot nudien ir jāsāk meklēt striķis un jāņem kredīts, lai kapa vietu nopirktu.

 

Viss būs labi, izvilksim!

Link to comment
Share on other sites

John Wayne
kaa var udeni izskerdet? vins kautkur kosmosaa aiziet, un hidrocirkulacija driz saks apstaties?
blablabal gatavojas saindēt ūdeni pasaulē tā, ka sāks brukt tā molekulārā struktūra un viss, kas beigās paliks, būs ĻOTI daudz H2 un O2...

 

Iemācieties starpību starp dzeramo ūdeni un ūdeni/hidrocirkulāciju.

Pie reizes pameklējiet netā, cik miljardi cilvēku pasaulē cieš no ūdens trūkuma vai ir spiesti dzert netīru, neattīrītu ūdeni. Tad arī padiskutēsim.

Link to comment
Share on other sites

Dēļ tādiem lauķiem es uz Ogri pārcēlos, salien no savām Dagdām un Zilupēm tik daudz, ka Rīgā dzimušam pilsonim ir jāpārvācas citur dzīvot, lai būtu ko elpot. Ciest šito sistēmu nevaru.

Padzīvoji Rīgā un marš prom! Citiem arī vajag elpot. Atklāšu noslēpumu - tas ka tu piedzimi Rīgā, tevi par īpašāku (labāku) automātiski nedadara. Un man pašam dzimtās majās ir kādas 15 kiļas no Zilupes.

Link to comment
Share on other sites

nu hidrocirkulacijas rezultata tacu no salsudens uz sauzemes nonak dzeramais saldudens. Tas ka kautkada afrika kadam slapst liecina tikai par to ka udens "parvietojas". Butu vinus tur iepazistinajusi ar kontracepciju, dalja bada problemu atkristu.

Link to comment
Share on other sites

androidz.. aizmirsti 5) paši cilvēki, kas tos kredītus ņēma pa labi un pa kreisi, nedomājot kas notiks pēc pāris gadiem. :)

Daļēji piekrītu, bet ja, skat 2) punktu. bankas nemestu pakaļ kredītus, tad ļautiņi arī nesagrābtos. Nebūtu fiziskas iespējas, nu tā kā tagad.

Link to comment
Share on other sites

Padzīvoji Rīgā un marš prom! Citiem arī vajag elpot. Atklāšu noslēpumu - tas ka tu piedzimi Rīgā, tevi par īpašāku (labāku) automātiski nedadara. Un man pašam dzimtās majās ir kādas 15 kiļas no Zilupes.

Tas mani padara par rīdzinieku, a Tu tāds nekad nebūsi. Anuka marš uz savu Zilupi un cel laukos labklājību! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

John Wayne
Tā rodas smieklīgas postapokaliptiskas ainas, kas norāda uz to, ka fosilā kurināmā izbeigšanās gadījumā draud pasaules gals.

 

JW, un jā- Tu dzer neattīrītu ūdeni? Tev ir bada problēmas? Tu jūti Golfa straumes izmaiņas vai globālo sasilšanu? Kaut kā uz doto brīdi šķiet, ka viss, ko tu gribi pateikt, ir tas, ka pasaules gals ir klāt. Tādi cilvēki man asociējas ar kadru manā avatarā.

Pasaules gals nē, civilizācijas gan. Redzi, visu laiku uz pasaules ir bijis ~ miljards cilvēku, tikai pēdējos pārsimt gados šis skaits ir uzspēries gaisā ģeometriskā progresijā un turpina pieaugt. Tas sākās ar industriālo revolūciju, tātad kad cilvēks sāka ražot pārtiku. Pārtikas industriālā ražošana ļauj uzturēt tik lielu cilvēku skaitu un tas arī ir tik paātrināti palielinājis visu pārējo progresu. Bet tas viss notiek uz naftas, gāzes un akmeņogļu rēķina - resursi, kas ir ņemti "kredītā". Tos savulaik miljoniem gadu veidoja saules enerģija. Un tagad mēs tos izlietojam pārāk strauji. Labi, sūds ar resursiem un sapisto klimatu, bet tu man parādi, kādi vēl resursi var 100% aizstāt fosilos? Jo pienāks brīdis, kad tos vajadzēs 100% aizstāt, ja vien mēs nesūtīsim ekspedīciju uz Titānu :grin:

Atomenerģija? Dārgi un apšaubāmi. Zaļie alternatīvie resursi? Dārgi un mazpieejami. Tā kā tik gaiši nemaz nav.

 

Jā un par sevi runājot, globālo sasilšanu es jūtu. Ziemassvētkos jau laikam divus gadus nebija sniegs. Drīz tu arī jutīsi, kad uz šejieni pārvietosies tādas slīmības un to pārnēsātāji, kas raksturīgi siltākās zemēs. Un tādi piemēri ir bez gala.

Labots - John Wayne
Link to comment
Share on other sites

Tas mani padara par rīdzinieku, a Tu tāds nekad nebūsi. Anuka marš uz savu Zilupi un cel laukos labklājību! :mrgreen:

Rīdzinieku raksti ar lielo burtu, stāvot kājās un salutējot! Sēdies divi.

 

Jā jā un uzraksti ka tie lauķi tavas darba vietas atņem, kaut gan tu pēc definīcas esi labāks! Kā tie darba devēji to nesaprot!

 

Vot pizdzec, ceru, ka tu joko, savādāk izskatās drūmi... Es pa tādiem tikai dzirdējis biju, a rekur ir dzīvs aristokrāts, un gandrīz skaidrā.

Link to comment
Share on other sites

JW, ko darisim tad kad beigsies? Tiesi to pashu ko pirms gadiem 200. Un? Tas nav civilizacijas beigas. Cilveku skaits patirisies, paliks daudzums kas var sevi nodrosinat ar atjaunojamiem resursiem un viss. Taas jau nav nekadas beigas.

 

Tas pie nosacijuma ja netiks atrasts alternativas degvielas avots, pie ka tacu jau stradaa, apgalvot ka neatrdis to tu ari nevari.

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Es arī ceru, ka tā būs (es jau rakstīju, ka nefanoju par apokalipses teorijām). Bet kaut kas liek domāt, ka cilvēce tā arī nočakarēsies - nabagie karos savā starpā, bagātie atkal savtīgi plēsīsies par pārpalikušajām bagātībām - kamēr būs jau par vēlu. vienkārši cilvēkiem ir pārāk destruktīva daba, kamēr neieslēdzas pašsaglabāšanās instinkts - līdz šim tas vienmēr ir ieslēdzies (labākais piemērs Kubas krīze), bet tagad ir kaut kā citādāk, viss notiek nemanot un, kad sāks manīt, vairs nevarēs neko mainīt. Nu nevar čakarēt to planētu bezgalīgi, gan jau viss nāks atpakaļ.

Labots - John Wayne
Link to comment
Share on other sites

androidz, man nu jau ir vienalga, vari visus savus onkuļus un tantes uz aglomeratu savest, paņem tik uz krīta hrušķoveni, 93šā opeli un strādājiet tik nost. :grin: Tik pēc tam nevajag pīkstēt, ka laukos dzīve slikta un valdībā maitas sēž.

 

JW, kad būs vajadzība, tad no seifiem cels ārā labu labās alternatīvas, kas tur sapirktas gaida savu kārtu. Tev tiešām liekās, ka tāds supermegamiljardieris OPEgS ļaus tagad alternatīvām dzīvot? Kamēr tiek griezti miljardi un miljardi zaļo papīrīšu ap fosīlijām lietām, tikām tā tas arī būs.

Link to comment
Share on other sites

Pasaule necakarejas, bet parveidojas. Mes nenemam materialus no kosmosa un negaazham sheit. Dabaa viss ir saregulets un notiek tieshi ta ka tam janotiek. Cilveks un vina darbiba ari ir tikai dalja no dabas.

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Cilvēks daļa no dabas, protams, bet darbības... Nu pārāk pašdestruktīvas. Neviens cits organisms neiznīcina vidi, kurā pats dzīvo. Zin, kas vēl tā dabā rīkojas? Vīruss...

Labots - John Wayne
Link to comment
Share on other sites

Virus ari nav nekads ievazats launums, ar ta palidzibu tiek uzturets lidzsvars un nepielautas parmeribas. To var noverot piemeram dabaa, kad rodas kadas sugas parapdzivotiba- seko slimiba. Kautvai afrikaa mellie un aids. Mes ari esam tikai tada maza nieciba kas tikai doma ka var ietekmet daudz.

Link to comment
Share on other sites

androidz, man nu jau ir vienalga, vari visus savus onkuļus un tantes uz aglomeratu savest, paņem tik uz krīta hrušķoveni, 93šā opeli un strādājiet tik nost. :grin: Tik pēc tam nevajag pīkstēt, ka laukos dzīve slikta un valdībā maitas sēž.

Ne man hruščovena, ne opelis, piedot ka izjaucu tavus stereotipus. Bet piekrītu, ka diskusija ar tevi ir jāizbeidz, jo ja tu esi ieņēmis, ka esi labāks, tikai tāpēc ka tavi vecāki tevi piedzemdēja Rīgā, laikam nekas tevi nepārliecinās par pretējo. Arī acīmredzami fakti.

 

p.s. Ne opeļim, ne hruščevenei nav ne vainas...

Link to comment
Share on other sites

...

jo vērtība ir vismaz par 1/3 jau kritusies un pat bankai atdodot to dzīvokli tāpat vel paliks paradā

laigan pakrotis nekas glābts netiks jo piedzīs no bērniem parādu tāpat ...

 

...

parādi hoķ 1 likuma pantu, kur to var izdarīt, protams izņemot to, ka mantinieki pārtņem gan mantu, gan parādsaistības???? par izsitējiem nerunāju!

 

un beidz aģetēt, ka kredīts u.t.t. ir slikti, kur lai tas cilvēks parastais dzīvo? kartona kastē? īrēt arī mūžam nevarēs... apniks uz koferiem dzīvot... vajag valstij rupeties par cilvēku izmitināšanu, kā PSRS laikos... labi ne tik noprtni, bet teiksim kautkādā veidā atbalstīt... ja man ir ģimene ar 2 bērniem es gribu savu māju ar zemīti mazliet... hoķ 100kvm, kiķ 1200kvm zemīti.... teiksim vajag valstij atbalstīt māju buvniecību. tāda māja izmaksātu normāli ap 50K ls ne varāk... nu tad lai ar`i valsts dod kautkādus kredītus ar 1-2%, ne kā bankas ar mainīgajiem, kautkādiem debīliem eiroborg (vai kā tur) u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

John Wayne
Virus ari nav nekads ievazats launums, ar ta palidzibu tiek uzturets lidzsvars un nepielautas parmeribas. To var noverot piemeram dabaa, kad rodas kadas sugas parapdzivotiba- seko slimiba. Kautvai afrikaa mellie un aids. Mes ari esam tikai tada maza nieciba kas tikai doma ka var ietekmet daudz.

Niecība mēs tomēr neesam. Protams, mēs nevaram novērst zemestrīci, mēs nevaram apstādināt cunami, mēs esam niecība pret dabas spēkiem. Bet tehnoloģiskais progress (par laimi vai nelaimi?) ir ļāvis daudz ko grozīt. Mēs esam izrakuši kanālus, kas savieno okeānus, esam uzbūvējuši milzīgus dambjus, mēs esam pagriezuši upes un nosusinājuši jūru (domāts par Arālu), esam pilnībā pārvarējuši Zemes gravitāciju un tikuši visumā. Un galu galā mūsu rīcība ir kodolieroči, kas teorētiski var iznīcināt visu dzīvību uz planētas - tas tikai pierāda, ka cilvēks dabā ir bezprecedenta gadījums.

Bet pa daudz mēs te abi filozofējam, tādam tematam jau jātaisa jauna tēma :grin:

Link to comment
Share on other sites

parādi hoķ 1 likuma pantu, kur to var izdarīt, protams izņemot to, ka mantinieki pārtņem gan mantu, gan parādsaistības???? par izsitējiem nerunāju!

 

un beidz aģetēt, ka kredīts u.t.t. ir slikti, kur lai tas cilvēks parastais dzīvo? kartona kastē? īrēt arī mūžam nevarēs... apniks uz koferiem dzīvot... vajag valstij rupeties par cilvēku izmitināšanu, kā PSRS laikos... labi ne tik noprtni, bet teiksim kautkādā veidā atbalstīt... ja man ir ģimene ar 2 bērniem es gribu savu māju ar zemīti mazliet... hoķ 100kvm, kiķ 1200kvm zemīti.... teiksim vajag valstij atbalstīt māju buvniecību. tāda māja izmaksātu normāli ap 50K ls ne varāk... nu tad lai ar`i valsts dod kautkādus kredītus ar 1-2%, ne kā bankas ar mainīgajiem, kautkādiem debīliem eiroborg (vai kā tur) u.t.t.

 

 

Nav problēma tev to māju ar zemi dabūt, un pat ne 1200m^2 bet visus 2-5Ha. Tik viena problēma tu to visu gribi max 30min(bez korkiem) brauciena attālumā no Rīgas centra... 100-150km no Rīgas viensētas par relatīvi kapeikām var iepirkt. Ja māja ir tas dzīves lielais mērķis, tad arī tur atradīsi ar ko nodarboties. Ir jāizvērtē prioritātes un jāiemācas atšķirt to ko VAJAG no tā ko GRIBĀS. Lielāks komforts ir labi, bet vai nepieciešams?

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Man māja Jūrmalā tagad ir vajadzība, nu labi, varētu ar sakostiem zobiem ari dzīvoklī dzīvot, toties man gribas māju prom no Rīgas, toties prasības ir man ir oi oi oi, līdz ar to tas arī paliek tikai gribu līmenī un par to tuvākos 5 gadus es nedomāšu.

Link to comment
Share on other sites

Dzīvojam vienreiz. Pieņemam lēmumus un baudam šo pieņemto lēmumu augļus. :D

 

Ja apskatam latvieti-kreditēto-parasto, tad, manuprāt, šī fanātiskā tieksme sagrābties kredītus ir saistāma ar paaudzi, kurai, citam agrākā bērnībā, citam jauniešu gados, padomju laikos vienkārši nebij iespēju materializēt savas vēlmes, visiem zināmu iemeslu dēļ - nebij fizisku iespēju. Tad nu tagad, kad viss ir rokas stiepiena attālumā, ļaudis nedomā praktiski, viņi vienkārši ŅEM to, ko vienmēr ir kārojuši. Varbūt pat ne pašu preci kā tādu, bet šo sajūtu - es varu! Man ir!

 

Ja runājam par īrēt/pirkt... Te nu, atkal tikai manuprāt, latvietim-parastajam noteikumus diktē apstākļi. Jaunietis, kas rūpejas tikai par savu vēderu - protams: īrēt. Dzīvo šodienai, neisakņojas. Savukārt, cilvēkam, kurš nes atbildību par sievu, bērniem - gimeni, jau nu būtu jāparūpejas par to, lai nav jādzīvo "uz koferiem", respektīvi, jāiegādā kvadrātmetri.

Protams, var teikt, tie tāpat nav Tavi, kamēr neatmaksāsi bankai kredītu, la la la. Sakiet ko gribat, bet mitinoties "savā" dzīvojamā platībā, rodas akūti nepieciešamā stabilitātes un patstāvības sajūta, kuru nu nekādi nevar izjust īrējot platību... :)

Link to comment
Share on other sites

par iireet vs pirkt, 6 gadus atpakalj man bij liidziiga dilemma, bet nu apstaigaajot dazjus variantus, ko vareeja dabuut par ~150Ls/meenesii sapratu, ka nah pikjot taadu ciparu par bomzatnjiku, padziivoju gadu pie senciishiem, ciitiigi kraaju naudu un sanaaca pirmajai iemaksai ko nopirkt dziivokli njemot sapraatiigu krediitu uz 9 gadiem un tas manupraat ir ljoti ok

Link to comment
Share on other sites

Ņu kam bij jumts virs galvas tas bez krītiem varēj arī iztikt. Kad ņēmām hauzīti krītā, tad biju pliku pakaļu uz ielas. Ta ka par to pārmes nav ko.

 

Kam būs prāts tas darbu atradīs.

 

Pagaidām turu visu famīliju un 2 lielus krītus uz savu algu. Nu bet nākamgad tad arī redzēs kas būs. Pagaidām tik pietur kādu latu un alu pērk 2reiz retāk.

Link to comment
Share on other sites

Urrā Godmanis to izdarīja atkal. Tieši tāda pati pieeja viņam arī bija 90-os.

Citāts no vēstules, kuru man šodien atsūtīja viens no LZA korespondētājlocekļiem:

 

Šonakt 4os Latvijas saeima ir pieņēmusi budžetu, kas paredz -43

miljonus Izglītības-zinātnes ministrijai...

 

Apsveicu ar pietuvināšanos deģenerātu un patērētāju sabiedrībāi. Es tik nesaprotu, ko tie pauti tajā "gaismas pilī" taisās ierīkot. Gladiatoru cīņas?

Link to comment
Share on other sites

Es tik nesaprotu, ko tie pauti tajā "gaismas pilī" taisās ierīkot. Gladiatoru cīņas?

Lielveikalu kārtējo, [cenzēts]...

Link to comment
Share on other sites

Brīvā "finanšu sfērā" diemžēl netiek ierobežota arī alkatība.

Nu ko - balle beidzās. Būs tikai stingri kontrolēti finanšu tirgi.

Bet tā var aizbraukt otrā grāvī - pārlieku liela kontrole.

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Nu ko - balle beidzās
- citiem nemaz nesākusies
Link to comment
Share on other sites

Mjā ,man paveicās, ka netika ņemt krīts par mitekli.

 

90'to sākumā dabūju dzīvokli no NBS (īrētu, 2ist, 5 stāvu panelenē, ar izpirkšanas tiesībām). 90'to vidū dzīvokli privatizēju, 2000. sākumā pārdevu, bija iekrāta tīri ok summa, un nopirku māju.

 

Par cik piedalijos visās starptautiskajās miera misijās, tad alga + prēmijas bija paceltas, kāmēr 1.5 gadu atrados Bosnijā, nauda bija konkrēti iekrāta, jo dzīvojām tīri no UN līdzekļiem, vienīgi dzerstiņiem sava naudua bija jāizmanto. Protams, mājās bija sieva ar bērnu, bet bija OK. Armija 90'to sākumā, vidū bija viena labākajām iespējām, ar ļoti lielām izaugsmes iespējām + alga priekš tiem laikiem arī bija baigi Ok + vēl visi bonusi - mašīna, 50% no īres tika nomaksāta + vēl visādi citādi bonusi.

 

Kā teikt, katrs dzīvo kā māk. Krītu nav, tagad ir sava firma, kas neizjūt LV krīzi, un īsti arī ne Pasaules krīzi, pat peļņa pieaugusi. Būtībā priekš manis ir biku labāk tagad, benzīna cenas ir zemākas, NĪ cenas zemākas, pārtika +/- zemāka, bet mani ienākumi nesamazinās, šis man pat ir patīkami, bet žēl visi citi cilvēki, kuri konkrēti izcieš šito visu, bet kā jau saka, katrs ir savas laimes kalējs.

 

Turamies tauta.

 

 

P.S. šitas man atgādina foruma biedra JM parakstu - "Vasara parādīs, kur, katrs ir d*rsis", pavasarī arī manīsim īsto situāciju

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...