Jump to content

Jauns dators


mazais rapsis
 Share

Recommended Posts

Guest Kasparz
:shok: :vava: help me... mēneša izcilākais teikums

 

Un kādas tad interesanti tev ir pretenzijas pret SB600 ? Laikam jau tas, ka čips izlaists pirms diviem gadiem un tam nav pāris nevajadzīgu (lielākajai daļai lietotāju) iespēju.

Neieraudziju ka tu te arī kautko bij ierakstijis.

Nu tad kad tev nāksies saskarties diendienā ar daudz dzelžiem, tad tu sapratīsi. Bet protams, mamma nopirka datoru puikam, tagad puika baigais inženieris svaršķiks.

SB600 pats par sevi ir gļukains SB.

Priekš AMD vislabākās plates taisa DFI un Biostar. Tagad arī dažas jaunākās Foxconn ir diezgan OK. No socA bija Abit NF7 sērija, bet kad OscarWu aizgāja no Abit uz DFI, tad no Abita nekas lietojams vairs nenāca laukā. Tagad jau šie ir aizklapējuši savu biznesu.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

oj, atkal visu zinošais datortehniķis nevar nomierināties. Nu beidz tak vienreiz bāzt batonus ausīs, mēs visi ļoti labi zinam kā tu jau aplauzies pret biedru Capu. Un nez kāpēc tajā topikā tu ASUS atzini par labu esam. Nu diezgan interesanti. Varbūt palūdz, lai tev mamma nopērk kādu plati ar SB600 un vienreiz pats varēsi patestēt, lai varētu tā īsti saprast kas un kā, a to izskatās, ka tev vajag d***t diršanas pēc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Kur kas aplauzās? Kāds man sakars ar citiem cilvēkiem? Tu te puika kautko būsi sajaucis. Vai arī lasīt nemāki.

Es tik redzu ka tu lūzti uz vella paraušanu lejot te tādu sviestu, kādu labi gribot grūti izdomāt.

 

ASUS atzini par labu esam.

Tev tiešām ir 24 gadi? Lasīt māki? Lūdzu, atbildi, tiksim skaidrībā vienreiz un pa visām reizēm.

 

PIXmania.com, kas darbojas arii latvijaa, kaads zin to? http://www.pixmania.com/lv/uk/1483861/art/...zEyMjg1NzY1Mzc7

Pixmania darbojas francijā un šipo uz latviju.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

kasparz netere nervus uz sho forumu, tava īsta palidziba un zināšanas par pc stuff ir nepiecieshamas citā foruma, tu jau zini par kuru es te runaju ;)

amd ir labs ofisa variants lets un tiri ok, prieksh hig end pc nu nav vinsh domats (esmu lietojis gan gan)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tajā forumā tauta ir dalāma divās daļās. Pacani kuri var man piezvanīt/atrast mani iekš skype, vai pacani kā scorp17 kuriem kautko var iestāstīt tikai ar mēbeļu skavotāju mugurā. Kautkādam cirvim kautko iestāstīt...nu zini, es labāk stāstu sienai, vismaz tā neuzdod glupus jautājumus.

P.S. Phenom II varu dabūt, pirmais ievērības cienīgais procis no AMD 3 gadu laikā pēc Sandiego/Toledo :)

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Tev laikam pagrabos sēžot un datorus skrūvējot baigā drosme radusies, ka vari katru, ko nav slinkums, par cirvi saukt un skavotāju mugurā ieteikt. Es tev labprāt pa muti ievilktu par tiem vārdiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Neizvairies no jautājumiem uz kuriem gaidu atbildi. Tas ir tāds teikums, kura galā ir zīme "?".

Link to comment
Share on other sites

Kur kas aplauzās? Kāds man sakars ar citiem cilvēkiem? Tu te puika kautko būsi sajaucis. Vai arī lasīt nemāki.

Es tik redzu ka tu lūzti uz vella paraušanu lejot te tādu sviestu, kādu labi gribot grūti izdomāt.

 

Še, aizrijies ar saviem vārdiem "ASUS Plates ir OK, bet tev laimējās paņemt megajēlu produktu pie kā ir vainīgs čipsets nevis plate". Lūk, šajā topikā, kur tevi labi nolika pie vietas - http://www.boot.lv/forums/index.php?showto...03702&st=50.

 

 

Tev tiešām ir 24 gadi? Lasīt māki? Lūdzu, atbildi, tiksim skaidrībā vienreiz un pa visām reizēm.

 

Nē, man ir 8 gadi un es nemāku lasīt. :fool:

Labots - Scorp17
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Še, aizrijies ar saviem vārdiem "ASUS Plates ir OK, bet tev laimējās paņemt megajēlu produktu pie kā ir vainīgs čipsets nevis plate". Lūk, šajā topikā, kur tevi labi nolika pie vietas - http://www.boot.lv/forums/index.php?showto...03702&st=50.

Nē, man ir 8 gadi un es nemāku lasīt. :fool:

Tieši tā arī ir. Asus plates priekš Intel ir ļoti labas, priekš AMD viņi nemāk taisīt. Tieši 580X/SB600 čipsets ir megajēls, un tam pašam par sevi ir vairāk bagi, nekā vari iedomāties. Visā visumā ir dažas labas plates no ASUS priekš AMD cenas ziņā, bet viennozīmīgi ne tas labākais variants ja vari piemaksāt un paņemt DFI vai Biostar. Otrajā gadijumā pat var sanākt lētāk, jo Biostar vienmēr piedāvā labas cenas attiecību.

Par tiem 8 gadiem skaidrs, tā jau sākumā domāju.

Link to comment
Share on other sites

labi man poh par jusu stridu ar kasparz..

bet viens jautajums tev scorp dod man pietiekai daudz argumentus to ka amd nav ne slikataks par Inteli un ka pat VARBUT labaks... ?

Link to comment
Share on other sites

RS4, a kādēļ te amd un intel ? man par šo tēmu nav nekas sakāms.

Link to comment
Share on other sites

RS4, a kādēļ te amd un intel ? man par šo tēmu nav nekas sakāms.

 

vienkarshi palasot maniju ka tu saki nu ka amd ir necik nav slikatsk.. es pats neesmu amd ienidejs vai kaut ka tā, ir pienakushi amd slikti laiki netiek lidzi intelim, pats savu laiku tikai lietoju amd sakot ar a soc, tad s939 tad am2 un pec tam izmeginaju inteli un ari pie taa palieku.. vismaz jaunie amd phenomi kuri paradis pec paris meneshiem ir jau vismaz ceribas par normalu konkurenci ar inteli un es esmu par to lai butu konkurcenec, labak tas ir mums pateretajam.. lidz ar to metis cenas nost nejau daudz par paris % stabili.. + atrak atistisies shi nozare..

Labots - RS4
Link to comment
Share on other sites

mazais rapsis

oo shito lasot nu nepaziistu juus bet istaas ka juss ilgi jau neesat labaas attieciibaas :(

to pixmania jau atmetu visu sabojaaja tas , ka ja kaut ko peerc naak liidzi visaam lietaam kaut kaads suuds kas arii maskaa un to nevar izveleeties tas vienkārši naak liidzi :lol:

rs4 - diez vai scorp tagad te rakstiis argumenteetu eseju par AMD :ok:

labi to citreiz man to nevajag arrii nemaz

taatad par video ja kaadam intresee labaak 512mb&3840*2400 vai 1gb&2560*1600

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mazais rapsis

netaisot jaunu Topic !!!

te buus cenas kaadas esmu atradis katram Ja kaads zina leetaaku vietu lūdzams ziņot :) !!!

phenom9950 125W (106ls)

hd4850 1gb sapphire laikam (103ls)

500gb hdd barracuda (35ls)

biostar ta790gx+/sb750 (40ls)

compucase 6a21ws-ug der jebkaadaa kraasaa (24ls)

tomeer njemshu 520w trustu (29ls)

dvd+-rw ar lightscribe (14ls)

eh ramu tos 2gb paardevu netiishaam draugam :-D tagad buus laikam KINGSTON jāpērk noskatiits 4gb (2*2gb) 800mhz cl5 (27ls)

UUN card reader all in 1 sweex cr010 (6ls)

 

visas cenas ir noapaļotas uz augšu pārsvarā !

es biju domaajis pirkt jau uz z-svetkiem bet vēl nevarēju tomēr tāpēc vēl jo labāk īpaši jau nedzenos arī kad būs izdevība ņemšu tieši šo :-) cenas moz kritīsies bet nevar zināt ir nācies novērot pēdējā laikā cenu augšanu varbūt pie vainas 21% PVN :???:

 

jauki

Link to comment
Share on other sites

ir nācies novērot pēdējā laikā cenu augšanu varbūt pie vainas 21% PVN :???:

Tiešam?21% būs jaunajā gadā..

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Yaay, salidzini.lv whore.

Puse no tām precēm nav par tādu cenu, un, piemēram, biostarus iekš Lv vispār netirgo vairāk.

Link to comment
Share on other sites

mazais rapsis
Yaay, salidzini.lv whore.

Puse no tām precēm nav par tādu cenu, un, piemēram, biostarus iekš Lv vispār netirgo vairāk.

 

tikai meklēju lētāko un centšos ekonomēt :)

hmm.. jociigi gan jo tomēr redz ka tirgo ja jau ir noliktavā :grin: vai kā :wacko:

Link to comment
Share on other sites

mazais rapsis

ahaa!

confused

man taa liekas ka tikai tu vienīgais tā saki kaspar :svilpo:

nu kaads cits arii ka netirgo, aizliegti vai :huh: ?

bet nu es pagaidām tam tāpat neticu jo es redzu ka tirgoo

or not everythink is as it seems :D

Link to comment
Share on other sites

post-63755-1230737484_thumb.jpg

post-63755-1230737491_thumb.jpg

post-63755-1230738618_thumb.jpg

 

Tirgo tirgo, visu kas atrodams salidzinielv tirgo, šos arī pentium 4 3,8ghz, par labu cenu, otrs nav tik dārgs, zato aš 40 gab. ir noliktavā, dzīvojam!

Labots - ervis
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
ahaa!

confused

man taa liekas ka tikai tu vienīgais tā saki kaspar :svilpo:

nu kaads cits arii ka netirgo, aizliegti vai :huh: ?

bet nu es pagaidām tam tāpat neticu jo es redzu ka tirgoo

or not everythink is as it seems :D

Turpini neticēt :)

Nevar taču muļķim ieskaidrot patiesību, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

mazais rapsis

nezinu gan kaa sauc taadus cilveekus kam nevar ieskaidrot zinu tikai ka ne jau par muļķiem :fool:

tie ir stūrgavīgi cilveeki veciit

hah tas taa lai zinaatu

nu b**d bet ja var tad var stūrgalvi

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...