Jump to content

Jauns dators


mazais rapsis
 Share

Recommended Posts

Veelos vienkārši uzzinaat vai visu esmu pareizi ieplaanojis, viss sader un buus ok!

Dators buus paredzeets arii speeleem, kaa arii foto un mazliet video apstraadei, kaa arii skolas lietaam.

Mainu datoru, jo pashreizeejais ir ar pentium4 un 80Gb cietaa, kaa arii gf 5500 video karti, ko pirku pirms 2-3 gadiem :-(

Taatad sheit buus taas PC komponentes, no kuraam domaaju salikt jauno kompi:

 

AMD PHENOM X4 9950 2.6Ghz 125w;

ASUS ATI RADEON HD4850 512 Mb;

Ram jau ir pasham 2 Gb, kuru nesen nopirku, taaka nebuus nepiecieshams jauns;

Sea Barracuda 500Gb cietais disks;

Giga-Byte 770/Sb600 (GA-MA770-DS3) maate;

PSU buus 520w no TRUST (14996);

CASE tas pats, kas visiem g modeljiem;

LITE ON DVD+-RW rakstiitaajs;

un kaut kaads card reader pa 10 ls.

 

Gribu pirkt taadu diezgan labu un jaudiigu kompi (ar phenomx4) vienkārši domaajot par naakotni, lai tik aatri atkal nenovecu un vismaz pagaidaam neko netaisos upgreidot, taaka jaabuut ok.

 

Kopeejaa summa man vismaz sanaaca 370-380 lati ! Ceru arii uz kaadu z-sveetku atlaidi :-D

Link to comment
Share on other sites

varēji rakstīt standarta izmērā un nelietot caps lock, lai neizskatītos pēc muļķa.

barokli labāk ņem citu, TRUST nevieš TRUST.

kas tev tas pa jūras barakudu? :D

kāpēc obligāti phenom? par intel neesi domājis? nesanāk izdevīgāks?

keisu labāk šo:

http://m79.lv/product/single/group/18/vend...X__TAC_1_0__USB

lielāks un ir labs! labāk ventilēsies un ērtāk būs komponentes salikt! cietnis ar smukia r gumijas šaibām skrūvējās iekšā!

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

RAKSTIET LIELĀKIEM BURTIEM, ES NEREDZU

 

:oops: :oops: :oops:

Labots - Scorp17
Link to comment
Share on other sites

Phenomu gan nenem. Es ieteiktu šādu komplektu. Sanāk 20 Ls virs tava budžeta, bet domāju, ak ir vērts. Kādēļ 9800GT 4850 vietā ? Tādēļ, ka nezin kādēļ, bet jaunākās spēles uz GF iet krietni labāk. Kautvai tas pats GTA4. Problēmas ar spēli ir pārsvarā tiem kuri lieto ATI. + šai kartiņai nāk līdzi Far Cry 2 disks :)

 

Plate - Giga Byte GA-EP43-S3L - 55 Ls

Procis - Intel Core 2 Duo E8500, 3.0GHz, FSB1333, 6MB - 109 Ls

Ram : Kingston 2048MB, DDRII800, KIT OF 2, CL5 - 18 Ls

HDD : Seagate DiamondMax 500GB SATA2 7200 RPM 32MB - 40 Ls

DVD : Samsung DVD+/RW DL, RAM, BLACK - 17 Ls

VGA : XFX GeForce 9800GT, 512MB, 256bit, OC edition, + FarCry2 - 103 Ls

Korpuss : Compucase 6C, BLACK/SILVER - 22 Ls

PSU : OCZ StealthXStream / 500W / Active PFC - 36 Ls

 

Kopā : 400 Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Izrāvis cenas no saviem bērnības sapņiem, pats tagad priecīgs.

Katrā ziņā, tās nav veikala cenas.

Link to comment
Share on other sites

mazais rapsis

Sorry par burtiem ! kaa lai nomaina? :-D am exiic vienkārši gribu quad core un intelam nezeeliigi daargi shie 4 kodoliigie (kaut kaa esmu lasiijis ka 4 kodolu labaaki un naakotnee buus noderiigaki) un gliemezi laba ideja taakaa ram jau ir tad 380 :-)

aa un veel kaapeec tik daudziem nepatiik amd?

Link to comment
Share on other sites

aa un veel kaapeec tik daudziem nepatiik amd?

 

Tāpēc, ka viņi ir duraki ! Bet man patīk AMD. Man nepatīk Intel. Tā lūk !

Link to comment
Share on other sites

mazais rapsis

jaukinji scorp17 :) wow borja es arii to visu zinu bet man vienalga laikam tie paaris fps :-D

Link to comment
Share on other sites

Tev G1000 neiznāk izdevīgāk?

Ko nozīme kad 4 kodoliem ar laiku būs perspektīva? Ar laiku būs, varbūt pēc gadiem diviem, varbūt nekad, bet ņemot vērā to, kā mūsdienās PC noveco tik ātri, tad pēc tiem gadiem tā vai tā tā būs tikai rakstāmmašīna. Jāskatās ko tu lieto šobrīd-ja spēles, netu, wordu-tad tev 4kodoli nav vajadzīgi. Ja ņemies ar AutoCad un citām tamlīdzīgām programām, kur pamats ir renderēšana-tad gan labāk tomēr ir četri kodoli.

Kas tev tur ir ar tiem RAM? Ja taisies no vecā paņemt, tad tas izdosies vienīgi tajā gadījumā-ja tava vecā PC mātesplate atbalsta DDR2 RAM. Pretējā gadījumā mātes plates ar DDR standartu praktiski sen jau neražo, ja nu vien kāds gemarojs no AsRok. Arī DDR2 var teikt, ka dzīvo jau savas pēdējās dienas, šobrīd pievilcīgs un pieprasīts tas ir tikai dēļ savas cenas salīdzinājumā ar DDR3 standartu.

Link to comment
Share on other sites

Pāris fps tur, pāris fps citur, un tad vēl daži - kopā sanāk daudz fps, kuri izgriež pogas visiem geimiem :D liekot kopā kompi priekš spēlēm par ekonomiju vari aizmirst, vai nu arī nopērc sony playstation 3 :D un priecājies...

Link to comment
Share on other sites

Komerādi...

Nopirku 2-kodolnieku E8400, pat renderējot Pinnacle video, Bryce attēlus abi kodoli nestrādā uz 100%, jo droši, ka programmas neatbalsta.

AutoCad'am svarīgs nav kodolu skaits, bet gan konkrētas komandas un procesu veikspēja.

4 kodolus vajag tiem, kas paši zina, kā tos darbinās.

Es izvēlētos 2x3.0Ghz, nekā 4x2.2Ghz, ja cena vienāda.

Intelis (Core 2 Duo) tomēr uzstādītajām prasībām atbildīs labāk.

Link to comment
Share on other sites

barokli labāk ņem citu, TRUST nevieš TRUST.

Atkal omes iestāstītie steriotipi?

Lietoju šādu un nav nekādas vainas + ir praktiski nedzirdams, ko bieži nevar teikt par "brendīgajiem" lūžniem.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Gestapo ieteiktajam pat ir karšu lasītājs.

 

Citāts no M79 lapas:

"IEBŪVĒTS FLASH KARŠU LASĪTĀJS - 8-in-1"

Link to comment
Share on other sites

mazais rapsis

ok gestapo tas paliks ! un ram viss kaartiibaa nopirku pirms neilga laika ddr2 kingston 800mhz taa ka viss ok . nopirku taapeec, ka bija tikai 512 mb ddr un spriediet pashi nepareizo panjeemu un taa ir nospaaveejis atvilknee :(:) . nu un es pat nemaaku paskaidrot kaapeec gribu amd 4 kodolu vienkārši taa iedomaajos un nevaru to vairs atmest (zin kaa taa pat kaa smeekeeshana citiem).

 

g1000 naah... to nu gan negribu

 

aa jaa un zooll negribu tachu iistu gamer kompi nevaig man lai crisys ietu uz very high, jo taadu vsp nespeeleeshu :grin: vajag galvenokaart lai ietu gta4 un nfs, tas arii viss no prasiigo speelju gala un gta ceturtajam ar nemaz tik daudz nevajag

Link to comment
Share on other sites

ok gestapo tas paliks ! un ram viss kaartiibaa nopirku pirms neilga laika ddr2 kingston 800mhz taa ka viss ok . nopirku taapeec, ka bija tikai 512 mb ddr un spriediet pashi nepareizo panjeemu un taa ir nospaaveejis atvilknee :(:) . nu un es pat nemaaku paskaidrot kaapeec gribu amd 4 kodolu vienkārši taa iedomaajos un nevaru to vairs atmest (zin kaa taa pat kaa smeekeeshana citiem).

 

g1000 naah... to nu gan negribu

 

aa jaa un zooll negribu tachu iistu gamer kompi nevaig man lai crisys ietu uz very high, jo taadu vsp nespeeleeshu :grin: vajag galvenokaart lai ietu gta4 un nfs, tas arii viss no prasiigo speelju gala un gta ceturtajam ar nemaz tik daudz nevajag

 

 

Tad jau labāk klausi vīreļus un ņem intel proci - piemēram E8400 tas manliekas kad varētu izgriezt pogas tavam iecerētajam AMD 4 kodolu procim. Man nav nekas pret AMD bet tos procesorus es neatzīstu. (Manis teikto sapratīs tikai tie, kuri ir darbojušies gan ar inteli, gan ar AMD). nekādā gadījumā neņem AMD - pirms izdari izvēli paskaties Benčmarkus!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

intelisti jopt. ko var visu laiku čīkstēt, ka AMD tik slikts. Paši skataties tos benčmarkus un pašapmierinaties ar to, ka intel ir par 2% ātrāks. fuck intel

Labots - Scorp17
Link to comment
Share on other sites

intelisti jopt. ko var visu laiku čīkstēt, ka AMD tik slikts. Paši skataties tos benčmarkus un pašapmierinaties ar to, ka intel ir par 2% ātrāks. fuck intel

 

 

Paskaties tos čartus vēlreiz un uzliec briles ja nelīdz!!!! vairums vietās ir sākot no 15-20% uz augšu :D Cilvēki cenšas ieteikt to labāko zēnam nevis kautkādu viduvējību! :) (kā jau augstāk tekstā minēju esmu izmantojis gan AMD, gan intel - tāpēc atbalstu tikai intel produkciju). Tas ir mans viedoklis un domāju, kad daudzi tam piekrīt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
intelisti jopt. ko var visu laiku čīkstēt, ka AMD tik slikts. Paši skataties tos benčmarkus un pašapmierinaties ar to, ka intel ir par 2% ātrāks. fuck intel

Es AMD sistēmas mājās lietoju jau 11 gadus, un tici man, šobrīd lai vai kā gribētos, bet par šādu summu pašlaik cilvēkam var ieteikt tikai Intel sistēmu.

Galvenokārt pašlaik nav normālas plates uz AM2+, ko nevarētu teikt par LGA775, uz kura ir kaudze ar labām platēm.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

intelisti jopt. ko var visu laiku čīkstēt, ka AMD tik slikts. Paši skataties tos benčmarkus un pašapmierinaties ar to, ka intel ir par 2% ātrāks. fuck intel

 

Starpcitu cik Tev bija tas 3Dmark06? redzu ka Tu arī izmanto HD 4870X2. Ar video esi apmierināts?

Link to comment
Share on other sites

es ar piekriitu viedoklim, ka AMD shobriid ir labaaks tikai lai veidotu leetos risinaajumus, mazjaudiigus HTPC, utt, bet ja ir nauda tad tikai un vieniigi Intel, shobriid nav jeegas njemt AMD

Link to comment
Share on other sites

Kautvai tas pats GTA4. Problēmas ar spēli ir pārsvarā tiem kuri lieto ATI. + šai kartiņai nāk līdzi Far Cry 2 disks :)

 

Man uz HD4850 GTA 4 iet labi, nekādu gļuku, nezinu kur tu tādu informāciju izraki.

Link to comment
Share on other sites

Man uz HD4850 GTA 4 iet labi, nekādu gļuku, nezinu kur tu tādu informāciju izraki.

 

 

HD 4850 ir gana laba kartiņa :D

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda
HD 4850 ir gana laba kartiņa :D

 

 

vai tas domāts ar ironiju?

pats tuvākajā laikā domāju HD4870 pirkt...par to cenu labāku neko nevar vairāk dabūt! pec benchmarkiem ari diezgan ok!

Link to comment
Share on other sites

Manupraat ja PC domaats speleem, tad jaanjem Intel/ATI-AMD kombinaacija:

 

CPU: E8500

Un video ATI/AMD 4870 vai ja vajag veel vienu sildiitaaju maajaas tad 4870X2 :D

 

btw 4850 arii nav slikts variants ja gadiijumaa nauda nemeetajaas apkaart vai arii nav baigais speelju fans ;)

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

A man tiko radās jautājums: Jaunāka, ar labāku arhitektūru, protams, ir hd4870, savukārt vecāka un par 15/20 % lētāka ir 3870x2...

 

variants ASUS HD4870 512mb = 256biti, 750Mhz attiec.pret 3,6Ghz - (hz dzinējs, hz memorī) GDDR5

variants MSI RXHD3870x2 1Gb = 256biti, 850Mhz attiec.pret 1,9Ghz - (hz dzinējs, hz memorī) GDDR3

 

Kura būs tomēr ātrāka?

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

Nja, tad tas x2 neko īpaši nedod, tāpat, ja saliek LSI vai CF divas kopā, lasīju, ka maksismums pieaugums par 50% labākajā gadījumā...i to ļoti reti!

Link to comment
Share on other sites

Galvenokārt pašlaik nav normālas plates uz AM2+, ko nevarētu teikt par LGA775, uz kura ir kaudze ar labām platēm.

 

Eu, tu ņirgājies vai ko ? Kā saprast nav normālas plates ? Kāda tav vaina, piemēram, Asus M3 sērijas dārgākajam galam ?

Labots - Scorp17
Link to comment
Share on other sites

mazais rapsis

maatesplates mani laikam neintresee iipashi taa ko esmu izveleejies buus gana laba . jaa un garyll gan jau bet man tas nebuus speeleem , tikai dazaam :) . un tajaa benchmarks jaa nu amd atpaliek , bet tas arii iskaidrojams leettajaam cenaam un tas man patiik , piemeeram, mans pentium4 daudzos grafikos vsp nav :-D taaka lai ko es njemtu amd 9950, vai intel 8400 , tie taapat buus daudz , daudz, daudz labaaki un jaudiigaaki nekaa P4. Aa un vai pareizi, piem, jebkura maates plate ir saderiiga ar jebkuru video karti?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Eu, tu ņirgājies vai ko ? Kā saprast nav normālas plates ? Kāda tav vaina, piemēram, Asus M3 sērijas dārgākajam galam ?

Nav normālas plates. Nav neviena laba plate, ko kādam varētu ieteikt, jo visas ir vai nu ar SB600, vai arī nederīgas priekš 140w TDP pročiem.

ASUS vispār priekš AMD plates nemāk taisīt.

Link to comment
Share on other sites

mazais rapsis

njaa tomeer intel paaraakums dominee ! ok summeejot ar 4850 nebuushu noshaavis greizi un 520w arii nav ne vainas :) , kaa arii kaste ir zinaama tagad :) cietais noteikti paliek, kaa arii dvd+-rw, ram ir nu tikai veel buus jaapadomaa par procesoru (amd phenom 9950 vai intel e8400)

Pat nedomaaju uz tik lielu atsauciibu

Paldies visiem !

Ja ir veel kaut kas ar ko paarliecinaat :) rakstiet

 

ja kaads shito redz tad luudu atbild!!! vajadzeeja jau saakumaa ielikt, bet ... es atradu leetaako hd4850 karti kaut kaadaa PIXmania.com, kas darbojas arii latvijaa, kaads zin to? http://www.pixmania.com/lv/uk/1483861/art/...zEyMjg1NzY1Mzc7

Link to comment
Share on other sites

Nav normālas plates. Nav neviena laba plate, ko kādam varētu ieteikt, jo visas ir vai nu ar SB600, vai arī nederīgas priekš 140w TDP pročiem.

ASUS vispār priekš AMD plates nemāk taisīt.

:shok: :vava: help me... mēneša izcilākais teikums

 

Un kādas tad interesanti tev ir pretenzijas pret SB600 ? Laikam jau tas, ka čips izlaists pirms diviem gadiem un tam nav pāris nevajadzīgu (lielākajai daļai lietotāju) iespēju.

Labots - Scorp17
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mazais rapsis

veel nav nopircies (un labi ka taa) jo cenas baigi kriitas manaam komponenteem :grin:

vai kaads aatri nevar pateikt kursh labaaks AMD PHENOM X4 9950, jo cik esmu redzeejis ir kaadi 4 veidu shajaa kategorijaa

2x "parastie" 125w un 140w un 2x "black edition" arii 125w un 140w

saakumaa jau nemaz nebiju pamaniijis bet taa ieskatoties veeriigak shito pamaniiju

kaa tad buus , kursh labaaks es jau teemeeju uz "parasto" 125watiigo, jo itkaa esmu dzirdeejis ka BE liidzi nenaak coolers un taapeec tiem BE modeljiem ir zemaaka cena

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...