Jump to content

Naudas nav, TV gribas


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

kādi 150Ls, pa 40 Ls var dabūt vai pat letāk.

Meklējos pa neta veikaliem mazāk pa 150LS neatradu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hmmz

    7

  • Prime

    17

  • Žaks Noriss

    34

  • Vulpo

    13

Top Posters In This Topic

Vai ir kāda atšķirība starp LG 42PG6900 un LG 42PG6000 izņemot 160gb cieto disku, un ko ar to cieto var reāli pasākt.

Link to comment
Share on other sites

Naudas nav

 

Kamdēļ diskutējam par teļukiem, ja nav naudas? :?

Link to comment
Share on other sites

Pie reizes par tiem sienas stiprinājumiem:

Plazmai 42" sienas stiprinājums maksā ~150Ls.

Vai nevar kautkur lētāk dabūt?

Ja jau tāda nauda jāatdod, tad jau labāk uztaisīt pašam.

Es uztasīju pats. (Jo negribēju ~100 ls maksāt) Konstrukcija vienkārša līdz bezjēdzībai. Finiera gabals, cietais putoplasts kā discancers starp finieri un TV. Apakšā finieris balstās uz sienā ieskrūvētām L veida skrūvēm, finiera augša turā pie sienā ieskrūvētiem āķiem ar dzelzs trosīti. Mainot trosītes garumu var mainīt tv lenķi. Lielākais čakars bija ieurbt āķus cietajā betona sienā, bet tas būtu jādara arī lai uzliktu rūpniecisko turētāju. Izmakas daži LS.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Kamdēļ diskutējam par teļukiem, ja nav naudas? :?

 

Naudiņas nav 1500Ls teļļukam. Bet 500 gan kaut kā sakasīšu...

Link to comment
Share on other sites

atarp PG6900 un PG6000 ir tikai cietā diska atšķirība, un brīžiem tas cietas sāk ta besit ārā, jo sāk slikti uzvesties. Tobiš ar laiku sāk skanēt.

Link to comment
Share on other sites

die Festplatte = HDD

 

Es izmantoju Philips DVR risinājumu ar iebūvētu cieto disku. Tam ir pat analogais tjūneris, bet diemžēl nav DVB-T un DVB-C tjūneru.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vakar vakarā LG 42PG6000 nonāca manā īpašumā. Tehnoland veikalā bija pat džeks, kas runāja latviski. Tad arī to man piešķīra. Viss notika ātri un bez liekas čammāšanās. Pārdevējs pat laipni izskaidroja šo to par sienas stiprinājumiem. Karoč apkalpošana veikalā bija uz 4+ piecu baļļu sistēmā. Man patika un droši vien iekļaušu Tehnoland veikalu savā favorītu listē.

Diemžēl pagaidām jāiztiek ar istabas antenu, bet aiz loga smuki gozējas TV tornis un līdz ar to mierīgi skatos visus piedāvātos DVT brīnumus un analogo TV3.

Skaņas iestatījumus var ar ekualaizeri smuki izgrozīt un iegūt kaut cik ciešamu skaņu. Bildi arī var drusku "pamocīt", bet ar to vakar nenodarbojos. Diemžēl samērā apgraizīta ir attēla malu attiecības regulēšana - nav feinās AUTO iespējas, kad tiek nedaudz izstieptas malas, bet centrs paliek praktiski nemainīgs (novērš varžuģīmjus). Atstāju uz 16:9 un miers. Drusku jau izskatās dīvaini, bet ko padarīs...

Kaut cik uzticamu bildi (DVD, PC) neesmu vēl nomēģinājis un neko tuvāk nevarēšu komentēt.

Pieslēgvietas izskatās samērā labi pārdomātas, tad jau redzēs vai SCART vadu un HDMI kompim varēs normāli piespraust.

 

TV dizains LG ir izdevies samērā kosmisks un labi izskatās priekšā esošais stikls bez rāmja. Protams, tā jau nebūs, ka ražotājs būs nostrādājis visu līdz galam. Nepārāk patīk ieslēgts/izslēgts indikatora lampiņas lielums un krāsas. Tomēr blāvi zaļš un sarkanīgs nav īsti modernas krāsas. Drusku atgādināja 90to gadu sākuma VW automašīnas paneļa apgaismojumu. Moderni būtu spilgti zila, koši sarkana vai balta gaismiņa... Visas pogas (atskaitot ON/OFF) novietotas TV apakšā un nav redzamas. Neiztrūkstoši ietaupīts arī uz kāju. Tā ir paplāna, toties liela un rada drošības sajūtu, ka TV nenoliksies uz sejas; TV nešūpojas.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

LG tā neproporcionālā attēla izstiepšana līdz 16:9 saucas spectacle vai kut kā tā :) nu nez par to lampiņu, man plazmai tā baltā košā nedaudz traucē tumšā telpā skatoties tv. tā ka zaļā ir ok.

nu neaizmirsti ka plazmām rekomendē pirmās 200h skatīties uz mild iestatījumiem - negriezt visu uz max. pēc tam būs attēls labāks kad būs veikta obkatka :)

atceros ka service menu varēja iestatīt kādus režīmus lai piedāvā (piem 4;3, 16:9 un spectacle, liekos novācot) tikai nezinu vai uz šī modeļa darbojas service menu izsaukšana turot abas pogas menu vienlaicīgi nospiestas : uz pults un uz paša TV

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Hmm... interesanti par to Service menu. Būs jāpamēģina. Bet Spectacle gan neatradu :search:

Link to comment
Share on other sites

Cena tā pati, kas i-veikalā?

Un kā ar transportēšanu - dzirdēju, ka plazmu pako lielās kastēs - vieglajā auto var dabūt iekšā?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Iegādes sistēma - pasūtīju caur interneta veikala sadaļu. Apmēram 1/2 stundas laikā atzvanīja, teica, ka izvēlētajā savākšanas vietā šodien ir pieejams TV, bet var rezervēt arī uz citu dienu. Teicu, ka braucu pakaļ. Notikuma vietā aizgāju pie kases/info stenda un teicu, ka man bija uzsūtināts TV caur interneta bodi. Man piešķīra pārdevēju, šis atstiepa kasti, izrakstīja rēķinu un garantiju. Apmaksāju 475Ls. Savācu kasti un prom. Galvenais šiem uzsvērt, ka pasūtīji internetā, jo veikala cena varētu būt citādāka. Nezinu. Konkrēto modeli viekalā nemaz neredzēju izliktu.

 

Vai dabūsi iekšā vieglajā auto nezinu. Visticamāk, ka nē. Jo kaste jāliek vertikāli. Ja varētu likt guļus, tad, atgāžot krēslus, visticamāk pat ar Golfu aizvestu. TV paša izmēri ar kāju ir 105x75x31, bet kastē iesaiņotam augstums ir vismaz +20...25cm, platumam arī +20cm, dziļumam +15cm. Precīzi mērījis neesmu.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nē. Uz kastes rādīts, ka nedrīkst noguldīt un viss. Nemēģināju nemaz to izdarīt, jo pieejamais auto ir pietiekami liels arī vertikālam kastes stāvoklim.

Link to comment
Share on other sites

a cik ta liela vai maza ir taa 42" plazminieka kaste? nu tjip lai zin izmeeriit vai manaa auto ies iekshaa vai nee? :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu es taču rakstīju. Aptuvenie kastes izmēri (cm) LG 42PG6000:

H: 100...110

W: 120...130

D: 40...45

 

Bet tas ir uz acumēru. Tagad pie kastes neesmu un izmērīt nevarēšu līdz vakaram.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā stingri ņemot jau viņam ir stikls priekšā matricai. Un uz kastes ir norādīts FRONT. Moš vari ar FRONT uz augšu vest...

Link to comment
Share on other sites

jautājums nav gluži beztēmā, jo ātrāk un ērtāk aizvest ar savu zaperi, nevis prasīt kolhoza priekšsēdētājam smago auto :nea:

 

un 50/50 ka noliktavās plazmas stāv sakrautas guļus, jo tā ir ērtāk sakraut

Link to comment
Share on other sites

jautājums nav gluži beztēmā, jo ātrāk un ērtāk aizvest ar savu zaperi, nevis prasīt kolhoza priekšsēdētājam smago auto :nea:

 

un 50/50 ka noliktavās plazmas stāv sakrautas guļus, jo tā ir ērtāk sakraut

 

Nē noliktavās viņas stāv sakrotas stāvus un tam seko ļoti rūpīgi seko līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Tas uz LCD arī attiecas? Vismaz es te izpētīju savas TV iepakojumu neatradu nekur norādi, ka nedrīkst likt guļus.

Link to comment
Share on other sites

Tas uz LCD arī attiecas? Vismaz es te izpētīju savas TV iepakojumu neatradu nekur norādi, ka nedrīkst likt guļus.

uz LCD arī, jo pastāv iespēja ka LCD matricu izspiedīs.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ir tāda viltīga uzdruka uz kastes ar divām bultiņām uz augšu.

Link to comment
Share on other sites

Ir tāda viltīga uzdruka uz kastes ar divām bultiņām uz augšu.

Nu ļoti viltīga :D :D :D

tā pat ka uz dažu labu razotāju kastēm vispār gruti to redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Tāda zīme ir. Bet cik es zinu, tā norāda tikai kur ir augša, bet ne to ka nevar likt plakaniski :)

 

edit: meklēju i-netā tos apzīmējumus, bet nevaru atrast uz sitiena.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Es savējo palzmu atvedu ar vieglo guļus un nekas viņai nenotika pa to samērā neilgo laika sprīdi.

 

Protams ka visu izvācu no bagāžnieka un neliku piemēram uz ugunsdzēšamā aparāta, kas var viņu menhāniski sabojāt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Tāda zīme ir. Bet cik es zinu, tā norāda tikai kur ir augša, bet ne to ka nevar likt plakaniski :)

 

Amerikāniska domāšana. Kas nav aizliegts - tas ir atļauts. Ja raksta TOP značit TOP, nevis BOTTOM.

 

Ko var ņemties - tikko kasē samaksāsi tā plazma kļūs tavējā un varēsi ar viņu kaut no kalna šļūkāt vai uz viņas gaļu klopēt. Neba jau pārvadāsi svešu mantu, bet savējo.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neesmu gan. Vienkārši dažreiz der padomāt ar galvu. It īpaši ja esi vairākus mēnešus latiņu pie latiņa licis savam mūža sapnim - lielam TV. Un tagad ņemt un izvizināt savu sapni horizontāli, lai mājās konstatētu, fulbla, kaut kas nestrādā kā pienākas vai pat ir acīm redzami sadauzīts. Tak paņem lielo taksi un divatā ar čomu aizvediet to kasti. Jēziņ, jāmāca tagad forumos dzīvot būs.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēk mīļais, TV jau pusgadu jau mājās. Es nemaz te neprasu padomus kā dzīvot!

Viekārši tāda saruna te iesākās par šo tēmu un viss. Tā ka - realx !

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vēl jo vairāk - citiem ieteikt muļķības (vai vismaz nepārbaudītas un ražotāja neparedzētas izdarības) nav prāta darbs! Biedrs vulpo tak paņems un tā arī izdarīs.

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka esmu vainīgs par tēmas "plazmas noguldīšana" uzsākšanu, mēģināšu šo tēmu arī piebeigt :-)

Principā es uzskatu, ka instrukcijas ievērot ir prātīgi, labprāt tās izlasu un nereti uzzinu daudz interesanta.

Ja man saka, ka ledusskapim pēc transportēšanas horizontāli kādu brīdi pirms ieslēgšanas vajag ļaut pastāvēt vertikāli, lai sistēmā esošie šķidrumi satek savās vietās, es to saprotu un tā arī daru.

Apgalvojums, ka plazma jātransportē vertikāli man šķita tehniski interesants, tādēļ arī pajautāju, kāpēc.

Kā sapratu no atbildēm, runa ir par risku paneli sabojāt mehāniski - traumēt ekrānu. Nevis par kādām sarežģītām ķīmiskām vai citādām reakcijām, kas notiek, ja plazmas paneli noliek horizontāli.

Tātad, ja ir iespēja transportēt vertikāli, tā arī darām.

Ja iespējas nav, ņemam veikalā smuki kastē, putuplastā un burbuļplēvē iepakoto TV, nolokam auto sēdekļus un akurāti noguldām dārgo pirkumu. Un laikā, kamēr aizvedīsim to no Rīgas centra līdz Purčikam, nekas tam nenotiks. Jo neesam taču tik stulbi, lai sēdētu tam virsū vai uzkrāmētu uz tā domkratu, rezerves riteni vai tamlīdzīgi :-)

Labots - vulpo
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Speciāli, kaut kas nebijis, ekskluzīvi, tieši jums un tieši no pirmavota!!!

 

Izmērīju kastes izmērus

 

115x90x42

 

Man pat izskatījās, ka varētu dabūt vertikāli uz auto pakaļējā sēdekļa nedaudz papūloties. Protams, neiet runa par 3-durvju autosiem un šitiem pseidosporta pipļeciem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...