Jump to content

Naudas nav, TV gribas


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Ieraudzīju interneta plašumos Panasonic TH-42PV8P, jo cena šim te ir salda.

 

Gribētos dzirdēt daudz ko sliktu un arī šo to labu, bet galvenokārt - vai komplektā ir skaļruņi, jo šādu info nekur nevarēju atrast. Ir tikai "izejas jauda 2x10w".

 

P.S. apraksta arī latviski

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hmmz

    7

  • Prime

    17

  • Žaks Noriss

    34

  • Vulpo

    13

Top Posters In This Topic

Žaks Noriss

Nu nesaki ne 5. Var arī nebūt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

OK, pārliecinājāt. Ir ir tie skaļruņi. Dawai studijā kādu sīkāku info par tēmu der/neder.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Varētu... laikam jau jāuzgaida biedrs Prime, šim viemēr ir ko ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Varētu... laikam jau jāuzgaida biedrs Prime, šim viemēr ir ko ieteikt.

 

 

tiem kam naudas pamazaak, taa kaa man :) vaidzeeja pie eurosonic rindaa pastaaveet.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Uzskrēju virsū info, ka cilvēki labāk izvēlas Samsung PS42A450P2 vai arī LG 42PG6000, jo tiem esot augstāks kontrasts. Hmm...

 

x444, euroniks mani kaut kā nevilināja. Biju gan vakar iegājis viņu veikalā un tur bija daži TV par ļoti labām cenām, bet laikam tomēr kaut kas mani baida tajā pasākumā. Starp citu - redzēju kā ome krāva savu iehavoto LCD tačkā (nevis auto, bet tačkā), kārtīgi apklāja ar plēvi un stūma prom. Pilnīgs iepirkšanās vājprāts!

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Uzskrēju virsū info, ka cilvēki labāk izvēlas Samsung PS42A450P2 vai arī LG 42PG6000, jo tiem esot augstāks kontrasts. Hmm...

 

x444, euroniks mani kaut kā nevilināja. Biju gan vakar iegājis viņu veikalā un tur bija daži TV par ļoti labām cenām, bet laikam tomēr kaut kas mani baida tajā pasākumā. Starp citu - redzēju kā ome krāva savu iehavoto LCD tačkā (nevis auto, bet tačkā), kārtīgi apklāja ar plēvi un stūma prom. Pilnīgs iepirkšanās vājprāts!

yo ho hoo

Labākais no tavis nosauktajiem būs 42PG6000, gan attela gan skaņas kvalitātes ziņā.

Arī dizains man patīk+vēl DVB-t.

es ņemtu 42PG6000

Link to comment
Share on other sites

Uzskrēju virsū info, ka cilvēki labāk izvēlas Samsung PS42A450P2 vai arī LG 42PG6000, jo tiem esot augstāks kontrasts. Hmm...

 

x444, euroniks mani kaut kā nevilināja. Biju gan vakar iegājis viņu veikalā un tur bija daži TV par ļoti labām cenām, bet laikam tomēr kaut kas mani baida tajā pasākumā. Starp citu - redzēju kā ome krāva savu iehavoto LCD tačkā (nevis auto, bet tačkā), kārtīgi apklāja ar plēvi un stūma prom. Pilnīgs iepirkšanās vājprāts!

 

 

ZK, mani arii nevilinaaja, bet naudas daudzums kabataa lika paarskatiit ssii pasaakuma jeegu :) Un esmu pilniibaa apmierinaats ar pirkumu, pat neskatoties uz ilgo staaveessanu un spiedzossiem tantukiem. 360 LVL par PS42A410 taa bija lloti laba cena. Ja nebuutu panneemis ssito tad nnemtu 42PG6000.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Oki doki. Man arī tas 42PG6000 ies pie sirds. Vēl alternatīvu kādu var atrast pēc:

* cena līdz 500Ls

* plazma

* ieteicams ap 42''

 

Kas vispār tajā euronikā tāds bija? Kas par modeļiem? Tīri intereses pēc.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Oki doki. Man arī tas 42PG6000 ies pie sirds. Vēl alternatīvu kādu var atrast pēc:

* cena līdz 500Ls

* plazma

* ieteicams ap 42''

 

Kas vispār tajā euronikā tāds bija? Kas par modeļiem? Tīri intereses pēc.

 

 

No plazmaam bija tikai PS42A410

Link to comment
Share on other sites

LG 42PG6000 tomēr ap 600 Ls, t.i., par 100 Ls vairāk nekā TH-42PV80. Vismaz tajos e-veikalos, kuri strādā ilgāk un nopietnāk un varētu cerēt uz sakarīgu problēmu risināšanu garantijas gadījumos. Un iespēja, ka var ievajadzēties garantijas remontu, šķiet, ir vērā ņemama.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Iekš salidzini.lv tomēr 42PG6000 sākas no 513Ls. Avots

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

LG tuvākās nedēļas laikā būs mans!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

475 izskatās ļōōōti labi.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars
Starp citu - redzēju kā ome krāva savu iehavoto LCD tačkā (nevis auto, bet tačkā), kārtīgi apklāja ar plēvi un stūma prom. Pilnīgs iepirkšanās vājprāts!

Hehe, mana oma (70 gadi) nesen LatLoto laimēja 2 stabus. Pirmais pirkums - Sharp 42" LCD, lai Panorāmu un Hameleonus lūrētu ar analogo kabeli. Gadās... :mrgreen:

 

[offtopic]

Pašam mājās stāv 21" Panasonic klucis, ieslēdzu reti. Nu besī man tā televīzija. Slēdz ko gribi - visur viss krieviski, visa mūsu televīzija pieder Maskavai. Ja agrāk TV5 bija skatāms (Baiļu Faktors, The Sopranos), tagad tur viss ir totāli RUS. LNT - debilais Grigalis, Degpunkts un Tautas Balss, TV3 - pediņš Reiniks, iepuvusī Sipeniece un tas dolbanais pensionāriem domātais Bez Tabu. Visur vienas reklāmas, ik pēc 5min, vienkārši smadzeņu skalošana. Nu i nah! Kabeli atslēdzu, uz papīra šie atslēdza, bet man joprojām rāda visus 45 kanālus. Wuf, Wuf!

[/offtopic]

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tik vien bija kā 3 nedēļas izdzīvojām bez TV. Kundze uzspiež savu gribu - TV būs būt. Tad nu arī par zemu cenu jāizspiež max ko brīnumainā TV industrija spēj piedāvāt. Truklāt lai pašam skatoties DVD nenāktu vēmiens.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

No TV blenšanas gan nekādu progresu es negaidītu...

Link to comment
Share on other sites

TV lietotājs, protams, tikai truli blenž ekrānā :grin:

Progress ir tajā, ka sieva vīru stumj uz veikalu, vīrs darbā prasa algas pielikumu, ražotāji ražo vairāk televizorus (vairāk darba vietu, nodokļi u.c.), tirgotāji kļūst bagāti utt.......

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Za to man nekāds prieciņš - vecā blenž beztabu :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Paklau, gudrinieki, kā LG sastāv ar sienas stiprinājumiem???

Link to comment
Share on other sites

Ir izgudrots, protams :grin:

 

Te bija tāds ieteikums: "stiprinājumus iesaku skatit Stabu ielas Filipiņa servisā Stabu 82 ...

ahūni liela izvēle ... "

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Īsak sakot - šitais brīnums ir "VESA kompatibls"????

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vēl vien jautājums par bildes un skaņas sinhronizāciju. Philips LCD ir novērota tāda lieta kā audio iet caur LCD un tikai tad uz resīveri, lai sinhronizētu skaņu, jo savādāk attēls "velkas aizmugurē" skaņai ar ~0.5 sek nokavēšanos. Šitam arī būs jāsinhronizē?

 

TV tika uzsūtināts iekš tehnolanda. Tad jau redzēs vai šie maz atzvanīs.

Link to comment
Share on other sites

Pie reizes par tiem sienas stiprinājumiem:

Plazmai 42" sienas stiprinājums maksā ~150Ls.

Vai nevar kautkur lētāk dabūt?

Ja jau tāda nauda jāatdod, tad jau labāk uztaisīt pašam.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kad (ja) saņemšu, pacentīšos ielikt atsauksmes.

 

Laikam iesākumam vajadzēs istabas antenu, jo TV ievilcējiem ir zināmas problēmas tikt klāt savai aparatūrai. Tas gan ir atsevišķs stāsts. Karoč, maybe kāds var ieteikt ciešamu istabas antenu. Maybe argusa linku var palūgt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...