Jump to content

Kārtējais BOOT forumiešu tirdziņš / dzerstiņš...


Aspire
 Share


Recommended Posts

Hey Bōōtieti.

 

 

Kur tad noplaucis būūt.lv tirdziņš?

 

Kas un Kā no organizatoru puses.?

 

Domāju ka šoreiz apmeklētība būtu daudz jo dauz lielāka. Gan uz pašu tirdziņu, gan afterparty.

 

Ierosinājumi? Pretenzijas? Atbalsts?

Link to comment
Share on other sites

Jasagaida lidz kads no Organizatoriem kadu ierosinajumi atmetis. Arturs?

Link to comment
Share on other sites

Tur tā lieta es arī netiku.

 

Būtu jau jauki iepazit jaunus un izskatas visnotal interesantus cilvekus, iztuksot kadu aleenu. Ko sakarigu iegadaties.

Labots - Aspire
Link to comment
Share on other sites

es arī gribētu satikt kādu man līdzīgo nūģi un piedalīties :) juhuu pagājušoriez netiku bet šoreiz arī ganjau netikšu ja vien tās nebūs nākamās brīvdienas :)

Link to comment
Share on other sites

Es pagājušo reizi netiku, jo mainijās datums. Iesaku šoreiz laicīgi, t.i. tirdziņa datumu noteikt vismaz mēnesi uz priekšu lai var saplānot savu grafiku.

 

P.S.

 

Paldies jau nobalasoju. :good:

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Nu tā tas parasti ir, ar tukšām somām jau uz tirdziņu neiet.

Labots - Takeoff
Link to comment
Share on other sites

Čota nelīzinās tirdziņam :? Maybe šoreiz aizčāpošu, šādu tādus sīkumus vajadzētu

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Neredzu nekur kaut kādus datumus. Kad šitais viss plānojas?

Link to comment
Share on other sites

man patika variants "Jā, taču netikšu". vel jau nav zināms kad un kur viņš notiks :)

es arī ar visām desmit pa tirdziņa rīkošanu.

Link to comment
Share on other sites

nu luuk gaidam iepriekseja tirdzina organizatoru viedokli (Russo un Artura ) !

Link to comment
Share on other sites

ja brīnumainā kārtā tirdziņa diena iekritīs kādā no retajām sestdienām kad man nekas nav ieplānots, tad gan jau ieradīšos. Iepriekšējā tirdziņā biju jo tas notika mana atvaļinājuma laikā, kad man salīdzinoši daudz brīvu dienu.

Link to comment
Share on other sites

<bla,bla>

Ideja par tirdziņu ir ļoti laba - citās valstīs jau sen tādi tiek rīkoti un ir ļoti populāri - UK saucas PC Fair, piemēram.

Pāris nedēļas iepriekš vietējā avīželē ir sludinājums ar vietu un laiku, lai var laicīgi saplānot.

 

Visnotaļ lietišķs pasākums, kurš notiek lielā angārā, vai arī citā lielā īrētā telpā.

No rīta pārdevēji, gan privātie, kam ir lieks HW, gan arī mazie PC bilderi izliek savu preci.

Ap 10-11 sākas tirgus, turpinās līdz 16-17, kad visi jau ir iepirkušies/izpārdevušies.

Jāpiebilst gan, ka alus dzerts netiek... :(

 

Būtu jauki, ja Boot tirdziņš izaugtu par ko līdzīgu, jo pie mums nekā tāda nav, ja nerēķina Latgalīte.lv.

</bla,bla>

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

<bla bla>

kur ir tas mazais/lielais angaars?

pie mums tam ir nepieciesjamas tik daudz saskanjosjanas, ka rieb...

</bla bla>

Link to comment
Share on other sites

Ir ok, es tieku, lai gan labāk būtu kkad oktobrī...

 

Vajedzētu uzlikt kādus 3 variantus, un uz balsošanu..

Labots - EnS
Link to comment
Share on other sites

Nu vo Takoff netiek 27., 28. septembrī - atceļam tirdziņu vai mainam datumu...

P.s. tāpat mūs mazposterus tur neviens negaida

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Veel ieteikums, jaamaina, tirdzinna organizeessanas vietas /pilseetas/ kaut kas liidziigs, kaa notiek pasaakumi, pannem pirtinnu vai ko tamliidziigu, lai arii otras pusiites var izklaideeties, iepaziit jaunus cilveekus, i mieriigi var atpuusties, otraa dienaa vilkt uz maaju pusi, savaadaak, taa peec buutiibas mazliet neomuliigi, ka lielaakaa dalla ir sagarssojusies alu, un tad saak dikti stipri, "gudri" runaat, ir jau arii kaads gudriibas grauds taniis runaas, bet bez ''dopinga'' pagruuti izprast! Un arii diezgan sarezzggiiti iesaistiities sarunaa, jo tiem kas sadopingojussies, tos nav iespeejams paarbllaut! Tas attieciibaa par kada biedra komentaariem, attieciibaa par iesaistiissanos sarunaa! /Labsirdiigs ieteikums/

A taadu lietu kaa tirdzinnss, mjaa peec pirmaa tirdzinna sapratu, ka taadus, metaaluuzznnus, man pat buutu neerti piedaavaat tirgot, ja nu vieniigi, kaa teikt tirgus likumus, ieveerojot, kaa teikt mazaak par pieciiti, nevar tirgot, a ja nee tad uz metaalluuzznniem! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tā,es par,cerams ka Jetijs arī :mrgreen: bet izdevīgāk jau būtu pēc kāda mēneša,jo līdz tam,ja neskaita 27-28.datumu,kas uz jautājuma zīmes,visi weekendi jau saplānoti.

No manis šoreiz laikam dzelžu nebūs,toties labprāt aiziešu aprunāties par lietām.

Link to comment
Share on other sites

Man weekendi uz septembri jau aizsisti :( Kaut kā būs grūti vienoties, kā rāda līdzšinējā pieredze.

Link to comment
Share on other sites

jozziks ieteikums = Būtu jauki Pirtinu nooganizet pec tidzina :)

 

un naudinu savakt lidzas galdam.

 

Bet par to vel japadoma kas un ka? vai vispar ko tadu mes spetu saorganizet?

Labots - Aspire
Link to comment
Share on other sites

Ir organizeeti pasaakumi, sociaalajos portaalos, ieteikums, visas samaksas uz priekssu, vismaz pirmajaas 2 reizees, jo llautinni meedz buut lloti dazzaadi /tad kad iepazist mazliet konkreeto cilveeku, tad, var izejot no situaacijas/, piekritiissu, tokra vaardiem ka tirdzinns ir kaa konspiraacija! :-o :-o :-o

Aspire, iedomaajies cik maksaas pirtinna kuru meegginaasi atrast, teiksim stundu 2 laikaa, vai 2 meenessus iepriekss pieteiksi? Vai to ekspress naudas summu izdosies savaakt pie galda, teikssu neiespeejami! ;)

Link to comment
Share on other sites

Šis tik tiešam ir jāplāno pēc iespējas tālākā nākotnē, lai nevienam nav ar ko attaisnoties ka nevarēja ieplānot.

Septembra beigas vai oktobris būs pašā laikā.

Link to comment
Share on other sites

to tokra Nu taadi pasaakumi, kaa pirmais tirdzinnss, passi par sevi ir nolemti naavei, vai lloti ssaurai publikai! :drinks:

Ir jaasavieno lietderiigais ar patiikamo! Savaadaak, nebuus atdeves, a taa jau riidzinieki var ikdienaa saskrieties un atrisinaat savas ''probleemas'' un jautaajumus!

Tas taa neko llaunu neveelot, tik faktu konstataacija! :nobijies:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
a taa jau riidzinieki var ikdienaa saskrieties un atrisinaat savas ''probleemas'' un jautaajumus!

Tas taa neko llaunu neveelot, tik faktu konstataacija! :nobijies:

atgaadinaasju, ka pirmajaa tirdzinjaa tika paarstaaveetas apdziivotaas vietas:

riiga, jelgava, ogre, valmiera, sjmucspainava

starp citu - aktiivaakie tiesji neriidzinieki, tak cto nefig gnatj))))

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...