Jump to content

Kārtējais BOOT forumiešu tirdziņš / dzerstiņš...


Aspire
 Share


Recommended Posts

D_L pats biju no Ceesiim, bet nava man taadas oratora speejas, lai paarnnemtu vadiibu iekss sarunaam, no dopingu sannemussimies, daliibniekiem, ja vel nnem veeraa ka ar sabiedrisko ssobriid paarvietoties ir tas pats kas ar personiigo! :eek: :eek: :eek:

atvainojos, bet vai itanuim, biji uz tirdzinnu??? Llloti iespeejams ka kaadu personaazzu esmu palaidis garaam! :oops:

Link to comment
Share on other sites

pirtis atkrīt jau tāpēc ka turp nokļūšana ar sabiedrisko ir apgrūtināta, bet braucot ar personīgo zūd jēga braukt ;)

Link to comment
Share on other sites

Noorganizēt pirtiņu, un kādu no foruma aktīvākajiem dzērājiem nosūtīt savā vietā uz Ļeņingradu, Celtnieku ielu xx ...

Bet utene gan lēni pildās ar piedāvājumiem...

Kādam nav aizķēries iMac G3?

Link to comment
Share on other sites

Ja ir interese par iMac G3, tad varam mēģināt kaut ko sarunāt. Mētājas paziņam 2 nelietoti. Nezinu tik vai un kā strādā. Bet ja par starpniecību kāds latiņš atleks, tad varu uzvaicāt. Nekādi spicie tie maki nav. Varu nedēļas laikā mēģināt tik šiem klāt un piešķilt, uzmest aci kā strādā un kas iekšās atrodas. Abi atšķirīgās krāsās. Viens bija zaļais, par otru negrinas samelot.

Link to comment
Share on other sites

Būtu baigi labi, ja Tu varētu noskaidrot, jo faktiski nepieciešams kā dizaina priekšmets, ar ko varētu arī "paspēlēties"!

Link to comment
Share on other sites

Dizaina priekšmets tu saki? Tad jau vajag G4 iMac, tas ir tāds ļoti smuks. Vai arī Power Mac G4 Cube. Iesākumam varbūt atmet man uz PM kaut ko par piedāvāto cenas apmēru.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Bezalkholiķiem krāna ūdens būs labs un bez maksas. :)

 

Ir jau zināms pasāciena datums? Kā ar telpām? Ņemot vērā patreizējos laika apstākļus, sēdēt ārā un dzert alu kaut kā ne visai.

 

Ja atkal kaut ko sev nesasitīšu vai nesalauzīšu, tad, idejas līmenī, atbalstu un piekrītu Ls 10 no (dzērāju) deguna.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

savukaart es buutu pateiciigs, ja atrastos kaads, kursj peecaak arii tuksjaas pudeles aizvaac :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Njā, vajadzētu precizēt datumu. Lai visu paspētu noorganizēt, ierosinu to darīt oktobra sākumā. Esmu pilnīgi par, ka vajag iepriekš naudiņu savākt - arī sava veida garants ierašanās apstiprināšanai. Zin kā kā jau parasti - visiem pēdējais lats kabatā un :pohas:

Link to comment
Share on other sites

Es arii gribu piebilst , ka PC fair tipa pasaakums rulleetu, bet ja tur saaks lietot alko tad tas atkal paarveertiisies par pasaakumu dazhiem pudeles braaljiem.

Manupraat tie kas grib alko var lietot peec pasaakuma.

Ekk atceros kaa kaadreiz Z80 laikos mees 6dienaas( kuru toreiz dzenaaja apkaart ) braucaam pirkt radiodetaljas utt.

Alkohola principaa nebija (ja neskaita dazhu iereibushu kursh taads atbrauca) , bet bija forsha atmosfeera. Da vispaar nafig pie katra iemesla piedzerties ?

Link to comment
Share on other sites

BTW, laps grils datorcilvēku gaumē sanāks no vecā datorkorpusa :)
Pirms tam cītīgi notīrot krāsu no keisa, un nahrenizējot plastmasas detaļas.. Savādāk - datorcilvēka pēdējais šašliks..
Link to comment
Share on other sites

BTW, laps grils datorcilvēku gaumē sanāks no vecā datorkorpusa :)

Nu diezi vai prāta darbs gaļu būtu apdūmot ar korpusu ģiftīgo krāsu dūmiem....

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Slinkums lasiit visu pavedienu.

Datums nav tad veel skaidrs?

Mozh aizstieptos ar saviem t20, jaadod laikam prom.

Nez buus interesenti? :)

Link to comment
Share on other sites

Tatad : DATUMS sekojos, cik es noprotu : 11.oktobris ( oktobra, otra sestdiena), algas bus sanemtas utt.

 

Ar naudu : kurs tad isti uznemas savakt piki???

 

OKEY, ALU KATRS PERKS PATS PEC SAVIEM IESKATIEM. :) ?

 

 

Kaut ka ta varam sarunat? Ja reiz interese nav zudusi par pasakumu ka tadu?

 

Man ir savs auto, ja kadam vajadzes kaut ko aizvest/savest, varam ieprieks sarunat!

Link to comment
Share on other sites

Cik lielu naudas summu vajadzetu savakt? ? Objektivi vertejot?

Labots - Aspire
Link to comment
Share on other sites

ja 10. datumā,tad ar mani nerēķinieties,trofi-reids šoreiz..

Link to comment
Share on other sites

A kas notiks, ja cilvis, riktīgi saņēmies šo pasācienu apmeklēt (komatu ielieciet paši), pajem savu gaļu, savu alu ( visgaišais, Bonus), savu otras dienas piecīti u.t.t., u.t.jpr. līdz? NC mani sūtīs prom sakarā ar gaļversiju nesaderību, vai? Jebšu D_L sāks protestēt par neatbilstošu šna.. eee.. hardu? Domāju, ka der apspriest arī iespēju, ka kāds ņem līdzi keisu ar attiecīgu wāri ( Klunkšķware, ņamware, u.t.t.). Ķip, groziņu.

Link to comment
Share on other sites

Nopērs tevi....

Domāju, ka neviens nesitīs par to, ka ar savu groziņu ierodies. Ej nu sazin, moš veģetārietis vai vēl sazin kas

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Domaaju ka nebuussu, luuzznnu tirdzinnu veerot nav intereses, a piedaliities afterparty, ja passam jaastuuree ar auto, nav labi! Ja atradiissu ssoferi, tad gan, i visus iespeejamos banku maksaajumu uzdevumus ar pareizo kraasu ziimogiem atnesiissu! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Domāt mans, ka 10Ls , nav būt, problēma liela.

Kontu publicēt steidz.

Kaut gan.. man prastāk būtu ar naļiku. Neatminos es ēburkas rekiviziumus.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu kas, jau iepriekš apziņoju, ka noteikti nebūšu - sestdien no rīta līdz vakaram lekcijas, un pēc pāris dienām dzimšanas diena jāsvin, tā ka ar naudu mētāties nesanāks. Atvainošanās, bet D_L, NC, Tokrai un Russo (ja viņš beigās tomēr izdomās ierasties), būs jātiek galā pašiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko tauta nolēma, kuri būs tie laimīgie datumi, lai var sagatavoties.

Link to comment
Share on other sites

pēc balsojuma izskatās, ka būs 11. oktobris.

un pasākumā piedalīsies 56 cilvēki :eek:

pagājušo reizi pat puse no šitā skaita nebija :)

Link to comment
Share on other sites

ja līdz tam laikam izvilks kantoris kura telpās rīkot,tad arī būs...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uz-BUMP-oju, jo "Pēc 10.oktobra" ir diezgan tuvu ;)

Link to comment
Share on other sites

Tad būs vai nebūs tāds ir jautājums?

Sen neesmu Bootiešus redzējis....

Es jau aunu kājas :grin:

Link to comment
Share on other sites

ņemot vērā ka godājamais Artanis sestdienās deldē skolas solu (RTU ETF),tad nekas pagaidām arī netaisās būt.Vismaz ne tur,kur bija pirmais pasākums.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...