Jump to content

Vai tu lieto subsidētu mobilo telefonu ?


NormaalsCilveeks
 Share

  

191 members have voted

  1. 1. Vai tu lieto subsid?tu mobilo telefonu ?

    • J?
      82
    • N?, mans t?lrunis ir br?vs no l?gumsaist?b?m
      97
    • Man nav mobil? telefona
      2


Recommended Posts

Vai tu lieto subsidētu (vai LMT "mazcenas") mobilo tālruni ?

 

Jautājums ir jauniešiem ko viņi labāk izvēlas - vai pirkt savu mobilo telefonu un to brīvi jebkur lietot

vai piekrīt kāda opertora līgumsaistībām un lieto subsidētu tālruni ...

 

 

PS Lūdzu atbild tikai līdz 25 gadiem veci !!!

 

PPS jokus par Vasīlija atbloķētiem mobilajiem paturam pie sevis ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

1. Pirms gadiem 3jiem lietoju Tele2 subsidēto Siemens C65

2. Vairs nelietoju un netaisos lietot subsidētu.

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik ir mazcenas telefons (2. jau), bet zinu ka tālāk vismaz ar LMT es neņemšu :)

Link to comment
Share on other sites

gada sākumā paliku bez trubas un iegādājos mazcennieku, taču to ātri nokāvu un kā nākamo iegādājos pa pilnu cenu. bet par cik uz operatora mainīšanu neesmu pārāk aktīvs, tad mani nebiedē saistības un ja būtu iespēja un vajadzība, tad izvēlētos mazcenieku.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

2 telefoni ir bijusi un abi pirkti uzreiz bez nekadiem ligumiem, vairak nepirksu nevienu

Link to comment
Share on other sites

nē.

 

LMT subsidētie vairs neliekas nekas pozitīvs, kopš nozaudēju savējo un nācās ap simtu samaksāt, lai tiktu vaļā no LMT saistībām (Bite sarunām ir reizes 2-3 izdevīgāka).

Tad jau labāk nopirkt lēto pa 50-60Ls un dzīvot ar pārliecību, ka pie pārmaiņām nepatīkami pārsteigumi izpaliks.

24 šeit ;>

Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

1. Pirms gadiem 3jiem lietoju Tele2 subsidēto Siemens C65

2. Vairs nelietoju un netaisos lietot subsidētu.

 

Tiesī tā pat tikai lietoju LMT CX 65

Un arī nelietoju un netaisos lietot

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Mobilo telefonu sakarus lietoju jau 6 gadus un subsidētu telefonu neesmu lietojis. Tā jau ir daudz rēķini, kurus apmaksāt.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

EDIT: Atbilde ir dzēsta.

 

Vienu balsi par mazcenu jāņem laukā, jo nepamanīju vecuma cenzu.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Jopcik, gandrīz neiekļāvos vecuma cenzūrā. Šādi diskriminēt gan nevajadzētu...

 

Lietoju maloceņiku, jo uzņēmums ir VIP klients un dabūju uz uzņēmuma [apmaksāto] tel.nr. par 1Ls smuku 3120 Classic. Telefons nav piesaistīts tīklam.

Link to comment
Share on other sites

LMT jau lietoju 6 gadus, nesen paņēmu primo macenas "6xxxi classic"... Līgumsaistības neuztrauc jo no LMT tāpat netaisos nekur prom.

Link to comment
Share on other sites

Bites subsidētais telefons, telefons nav sim lock.

Link to comment
Share on other sites

Man bites subsidētais, 3 gadi, bet pēc 1 1/2 gada jau diezgan slikta stavokli, būs jāpērk pilnas cenas....

Link to comment
Share on other sites

lietoju LMT subsidēto jau 3 gadus. nejūtos piečakarēts, telefons joprojām strādā labi, ar operatoru esu pamierināts, un neredzu iemeslu nakamo telefonu ari nenemt maloceņņiku.

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Pirmo telefonu nopirku briivo slaveno nokia 3310, tad siemens (lmt), tad SE (Wadafone), tagad atkal SE (lmt)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lai arī firma apmaksā manus rēķinus, bet mazcennieku ņēmu uz sevis ar domu - ja apniks, tad varu jebkurā mirklī trubu uzsist gaisā un ņemt citu.

 

Lai nav kā kolēga lieto darba telefonu, kurš nolietots līdz kliņķim (6230i), bet mazcenas termiņš nav beidzies :)

 

P.S. Pie jauniešiem vairs nepiederu.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Visi telefoni biju;si bez jebkādām saistībām. Jo vienkārši lietoju priekšapmaksas karti, pieslēgums pārāk dārgs un tik un tā nevaru norunāt :D

Tagad tik pārgāju uz bites variantu 3 ar neierobežotām sms. Ideāls variants jaunietim.

Mazcenas telefonu gan neņēmu, jo ir atsevišķa maksa par telefonu un tagadējais telefons vēl nav īpāsi novecojis :D

Link to comment
Share on other sites

Kams ja reiz tev ir subsidets tad tu esi jau "pieskaitīts"

te mājiens ir uz to vai jaunieši iekrīt operatora tīklā vai izvēlas brihvību :)

 

Kur tad īsti tas tīkls? Ja man par mazcenu LMT jāmaksā 2 ar kaut ko mēnesī + pats telefons pērkot man sanāk lētāk, kā vienkārši nopirkt telefonu, tad es tur tīklu neredzu... varbūt parādīsi?

A mainīt operatoru, nu i nafig, tas ir korporatīvais uzdevums sekot līdzi izdevumiem, utt, man +- 1 lats neko nemaina, turklāt visiem draugiem tāpat ir LMT un tad viņiem būs dārgāk man zvanīt un man nekas lētāk arī nebūs.

Sievai bija tele2 pirms kāda gada un tad viņa visu laiku lādējās - tīkls aīzņemts, nevienu sazvanīt nevar, internets neiet, zona sūdīga, rāda, ka aizņemts, kaut arī nav aizņemts un tā visu laiku, līdz darbs pārgāja uz LMT un visas problēmas kā ar roku noņemtas atrisinājās...

 

Tā ka es vēl ar LMT palikšu un mani nebiedē samaksāt kadus 50 - 100 Ls mazāk par telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju maloceņiku, jo uzņēmums ir VIP klients un dabūju uz uzņēmuma [apmaksāto] tel.nr. par 1Ls smuku 3120 Classic. Telefons nav piesaistīts tīklam.

 

Da same, vienīgi 6230i

Link to comment
Share on other sites

versatile

Lietoju LMT subsidetos jau gandriz 4 gadus. Nesuudzos. trubu nemainu reizi paris meeneshos, bet reizi paris gados. tulit beigsies terminjsh, njemshu nakamo. var teikt par tiikliem, bet esmu end juuzeris - man galvenais lain viss straadaa. cik tas maksaa mani isti nesatrauc, jo maksaa darbs.

Link to comment
Share on other sites

tagad Bitē 3+ gadus dzīvojos

 

offtopic: Ja ir pagājuši divi gadi vai ir noslēgts beztermiņa līgums var paņemt mazcenas telefonu?

Link to comment
Share on other sites

ja ir beztermiņa līgums, vai termiņa līgumam palikuši mazāk nekā 6mēneši, tad vari ņemt Bitē jaunu telefonu. Termiņi summēsies, bet ja ir mazāk par 2mēn tad atlikušais termiņš dzēsisies.

Labots - K@sparz
Link to comment
Share on other sites

Šobrīd subsidēto, bet iepriekš visi, kas man piederēja, bija brīvie. Tā kā mainīt pakalpojumu sniedzēju netaisos, tad neredzu daudz mīnusus neņemt tādu variantu.

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

6i gadi ar telefonu, pagaidām bez līgumsaistībām. Gadījumā, ja tomēr vajadzība spiestu, domājams ņemtu Bites subsidētos. Jau kādu pusgadu esmu pie šamiem, un pretenzijas atšķirībā no Tele2 nav bijušas.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju gan LMT mazcenas, gan LMT nomaksas. Esmu LMT VIP klients. Ļoti ceru, ka tas ko dos manā pašreizējā strīdā ar LMT.

Link to comment
Share on other sites

Ir bijuši 2 Mazcenas, pirmais cx65 netika ņemts uz manu vārdu, otrais k700 ar to arī sākās manas saistības ar lmt un vēl joprojām pēc termiņa beigām turpinu lietot lmt pakalpojumus. Pašlaik ir doma ņemt nākamo aparātu, jo pašreizejais sāk niķoties, bet kāds augstaks spēk mani vienmēr aptur. :-D

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Pašlaik lietoju NEsubsidētu mobilo telefonu.

 

Taču esmu ņēmis mazcenniekus, gan LMT, gan TELE2. No vienas puses labāk patīk Tele2- paņem lētāko (pēc abonēšanas maksas) tarifu, iebāz Zelta Zivi un dzīvo laimīgs. Kas tur, gadu vai divus tam Tele2 mēnesī 2.99ls pārskaitīt, sīkums. Vienīgais mīnus - Okarte / Amigo neder. Besī no vienas puses tā Zive, tad zonas nav, tad kaut kā mistiski ātri iet nost nauda par sarunām... Ārpus Rīgas zona čakarējas, bieži parunāt normāli nevar, visa saruna raustas.

LMT- nu... Tās abonēšanas maksas ir lielākas... Lai gan, cik atceros, ir kaut kāds tarifs "piezvani man", ar lēts, var bāzt Amigo / Okarte...

Protams, tas attiecas tikai uz tiem, kas nelieto pieslēgumu. Reiz kādu laiciņu padzīvoju ar Formula 8. Nē, man pietika. Tagad ciešos ar Zivi. Papildini elektroniski Zivi pa 5.00ls (Nulles tarifs) un mēnesi runā bezmaksas TELE2 tīklā pat bez savienošanas maksas. Šitā fiška tiek piekopta jau kopš vasaras sākuma. Arī SMS Tele2 tīklā pēc 3mēn. lietošanas ir 1sant./gab.

 

Ai, ko es te muldu ne pa tēmu...

Link to comment
Share on other sites

ooo, veel var paspeet nobalsot :D

 

nee, nelietoju. :D mans SE t100 joprojaam dziivs un nekad nav bijis piesiets :D reaals oldskuuls, toties viena funkcija ir tik veertiiga, ka apsveru mekleet veelvienu shaadu rezervei :D :D

 

man regulaari mainaas numuri un operatori, taa ka nevienam piesiets nejuutos un neesmu :D

Link to comment
Share on other sites

pirms gadiem, kad skolēns biju.,,. paņēma uz mātes vārda 3200, tad pats vēl skolēns būdams paņēmu simens CXV70, pēc pusgada, līgumu lauzu paņēmu K750 pa 70Ls, kamēŗ vēl veičos maksāja 290Ls... 3 gadus nostaigāju.. tagad, kad pelnu kā cilvēks, paņēmu par pilnu cenu... nu i nafig.... lai gan tagad, kad darbs maksā rēķinu LMT piedāvā par interesantām cenām tos telefonus.... kauns būtu neņemt, bet no otras puses, ja sanāk čēpē, tad parastajam LMT ar tarifiem mauc 9 ādas nost....

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

Pirms gadiem trīs, ja nemaldos, caur vecākiem paņēmu kā mazcenas telefonu (tjipa, viņi oficiāli ņem (jo ir LMT 2+ līmenis - var ņemt bez jauna numura), es maksāju par Okarti). Tagad laikam jau varu prasīt, lai bloku noņem.

 

Bet nākamais būs, visdrīzāk, nepiesaistīts.

Link to comment
Share on other sites

līdz šim visi telefoni pirkti lietoti,ne pie kā nepiesaistīti.Varbūt ka tiks paņemts viens mazcenas,ja pāriešu pie Bites,tīri tā,lai stāv rezervei.To modeļu,kas man patīk,pie mazcenas nav.

Link to comment
Share on other sites

Rīta teraflū dzerot...

 

Drusku uznāca filozofiskas pārdomas par mazcenas telefoniem.

 

1. atziņa - tikai tagad tā riktīgi nāk mazcennieku laiks. Kā nekā krīzes un vairs neviens (atskaitot čigānus u.c. dabas pabērnus) vairs ar trubu neponto. Tagad ir citas dārgākas lietas ar ko staipīt.

 

2. atziņa - 2 gadi ir par daudz. Tas tāds mīnusiņš. Aktīvi lietojot telefons tomēr sāk parādīt vecuma pazīmes (baterija, skrāpējumi) jau otrā gada sākumā/vidū. Protmas, nomocīties ar to trubu atlikušo laiku var, bet nav pārāk forši.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Man ļoti patīk mazcennieki, jo mana simkarte, kura jau 3.gadu dzīvo atvilknē, lieliski bez papildus izdevumiem nopelna arī kādu mobzi.

Link to comment
Share on other sites

Kaa LMT VIP klients visu laiku peerku subsiteetos telefonus. Tikliidz kaads numurs ir briivs taa panjemu.

Neredzu vajadziibu pirkt pa naudu telefonu: telefons + norunaatais, taa maksaa tikai norunaato

Link to comment
Share on other sites

Izturos neitrāli pret maloceņņiku bordeli...

Tiesa, š.g. februārī paņēmu Nokia 6300 no LMT, jo z710i suns aizgāja aizsaulē..

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Iekš LMT kā ģimene esam jau gadus padsmit. Pēdējo telefonu, ko ņemu sev(Nokia 5310), ņēmu kā maloceņņiku - neko krutāku arī nevajag + kamēr nenostāsies dzīve uz savām kājām, tikām arī neko citu nevajag.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...