Jump to content

Vai šo sauc par hakošanu?


Tomz
 Share

Recommended Posts

Labvakar!

 

Man te saradās jautājums... Spēlēju spēli - World of Warcraft. Visu laiku esmu spēlējis par maksu oficiālajā serverī (ir arī diska oriģināls), bet tagad kad bišķīt savādāki laiki spēlēju bezmaksas privātā serverī. Bet ne tā ir problēma... Lieta tāda, ka laikam ejot, es uzjautāju servera administratoriem, vai varu kļūt par kaut kādu palīgu? Un piedāvāju sevi weblapu veidošanai. Piekrita, bet savu darbu darot, viņi nekā man neatmaksāja, un, protams, tas nav patīkami. Pietam, vēl piesavinājās manis veidotu programmu (skriptu, nu vai nav vienalga...). Man nepatika, un par cik man bija visa informācija par servera datubāzēm utt. izdomāju pajokoties ar savu spēlētāja kontu. Ieliku bonuss mantas naudu, bet nu tas tagad nav būtiski. Viss bija jautri, bet tad es izdomāju, ka par cik tas paliek interesanti, vajag ko vairāk. Un turpināju tālāk sev palīdzēt ar datubāzes pārveidošanu. Šonakt mani pieķēra un uzlika tā saucamo banu, man nepatika, es nogāzu visu datubāzi. Te nu arī sākās problēma... Par cik galvenajam administratoram ir bišķīt pāri 26 gadiem, tad viņam gan ir lielāks vārds pret mani, 15 gadīgu puiku. Ā jā, aizmirsu piebilst... Serveris atrodas Ziemeļamerikā. Nū un galvenais administrators man piedraudēja, ka ja es visu nesalikšu atpakaļ, tad viņš mani iesūdzēs FBI vai kur tur... Es, protams, tam visam gan pats neticu, jo pie mums Latvijā notiek savādāk. Ja pats kādam devu informāciju, tad pats arī nesu visu atbildību. Bet par ASV kaut kā nezinu... Un informāciju gan viņš man deva. No vienas puses domāju, ka vai tad kaut kāds FBI ķēpāsies ar mani, bet no otras... Amerikāņi ir brīžiem gana stulbi, lai varētu arī tagad kaut ko izdarīt. Par cik man nav pilngadība proti 18, vai tagad tiem ASV cilvēkiem vajadzēs 21, tad bail, ka kaut ko var izdarīt mammai. Un tad jautājums ir sekojošs... Vai ir iespējamas lielas ziepes, pēc šāda joka padarīšanas?

Atgādinu...

Informāciju saņēmu no galvenā administratora.

FBI iekš Latvijas nav.

Man ir 15.

 

Ceru uz atsaucību, paldies!

 

Draugs paspēlējās, tagad mīž... Pašam bija bail rakstīt, nu ierakstīšu es.. Šitādu tikko arī uz BSA nosūtijām.

 

Interesē atbilde uz jaut. Vai ir iespējamas lielas ziepes, pēc šāda joka padarīšanas?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Da kādi tur sodi, FIB un citi velli. Idiotu bars un nekas vairāk. Sīkais ir idiots un tikai prot sačakarēt. Serveristi arī nav labāki, ka dod tiesības tādam puņķutapam.

 

Kāda tur vēl samaksa, ka pats pieteicās par palīgu. Līguma tak nav.

Link to comment
Share on other sites

Neko vinsh tev neizdariis, kaa jau teica Mezhavecis, tad liiguma nav kur ir parakstiiti papiiri par to ka straadaa ar/pie vinjiem vai tamliidziigi. FIB nekjeepaasies ar sho lietu, jo tajaa nav nekaada naudas kraapshana, ne arii citas liidziigas darbiibas... Un arii pasham administratoram, tas nebuut nav izdeviigi, jo normaals administrators nedod vienkaarshi piekljuvi datiem.. Pieljauju ka administrators tik pat jauns kaa tu. Nu 26 toch nav peec darbiibaam, ka dod svesham cilveekam paroli utt...

Nez vai tik WOW nav aizliegts veidot privaato serveri, kaa arii piedaavaat pakalpojumus kas ljautu speeleet tiiklaa?Kaut kaa taa gan man liekas ka ir... Man liekas ka liigumaa vai tamliidziigi ir atrunaata shii lieta..

Un kaads tur sakars ar hakoshanu?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Neviens nevar garantēt, ka pie viņa neieradīsies skapji ar beisbola nūjām.

Bet nu geimeri jau mierīga tauta - lauž krēslus, klaviatūras un agresija aprobežojas 25m radiusā ap datoru.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk, nez kāds sakars ar hakošanu. Džeks pārbijies pamatīgi, jo nezin ko darīt. Un arī par to privāto serveru būšanu... Nu itkā jau nav legāli, bet cik atceros ToA no Blizzard par WoW, tad tur nekas tāds nebija. Nedrīkst tikai piesavināties kontentu no viņiem. Bet par cik serveru emulatori ir veidoti OpenSource C++ tad par to laikam šūt nevar. Viss ir no nulles un pašu spēli spēlējot... Hmm... Nekur jau nav Blizzard logo nomainīts pret iBizzlard, so, spēles klients ar netiek čakarēts. Nu lab, tas pofig... Ok, bišk puisis pierima, paldies mežavecim par smieklīgo teikumu ar geimeriem. Ziņošu kas notiks tālāk ;)

Link to comment
Share on other sites

Draugs paspēlējās, tagad mīž... Pašam bija bail rakstīt, nu ierakstīšu es.. Šitādu tikko arī uz BSA nosūtijām.

 

Interesē atbilde uz jaut. Vai ir iespējamas lielas ziepes, pēc šāda joka padarīšanas?

 

FIB drīzāk paņemtu to servera īpašnieku par nelegalu serveri :D

kurš ņem nost maksājošos un atkarīgoz blizārdam! :)

Link to comment
Share on other sites

Mhm... Tā gan tas varētu būt... FBI tak infu palaidīs visur un Blizzardam nepatiks, jā, gudri :) Paldies, došos pie miera tagad.

Link to comment
Share on other sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Kautko šitādu sen nebiju dzirdējis, ja arī sāktu taisīt sūdus ar FBI, tad reāli servera ownerim, tas neatmaksātos, kur nu vēl ar tiesas darbiem u.tt

Link to comment
Share on other sites

Labi, davai atzīstas, kurš no boot.lv guru ielika šito joku. Nu līdz asarām norēcos... simtpunktu, ka Drunk_lizard pieregojis feiko profilu... :D :D :D

 

Lucifugum +1

Link to comment
Share on other sites

auzins_is

hehe labs, sākums vashe labajs. Likās nekādu problēmu arī nebūs pēc gandrīz katra teikuma teiktā: "bet nu tas tagad nav būtiski..", "Bet ne tā ir problēma.." utt. :D

>Juridiskas lietas xD

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka pirātiska severa admins, it sevišķi no ASV, kaut ko sprēgās baigi. Bet nezolīda rīcība no sīkā puses jebkurā gadījumā...

 

 

... Bet nu geimeri jau mierīga tauta - lauž krēslus, klaviatūras un agresija aprobežojas 25m radiusā ap datoru. ...

Ir dzirdēts viens gadījums no aculiecinieka, ka atbrauc un iedod galvā par izrunāšanos. :)

Link to comment
Share on other sites

Tad es viņam droši varu teikt, ka nesagaidīs pie mājas EP pārstāvjus?

EP vai FIB noteikti ne. Bet Čaks Noriss gan ieradīsies un pilnīgi negaidīti :D :D :D.

Link to comment
Share on other sites

Kur sīkais var būt tāds ...... labāk protams neizteiksos :) Bet kautkādi serveri vispār nav fedrālo izmeklētāju kompetencē, ja nu vienīgi tad, ja tie glabā kaut kādu info, kas apdraud ASV drošību, jeb arī plašā mērogā valsts finansiālo stāvokli. Neķersies viņi klāt kaut kādam spēļu serverim. To dara policija pati prastākā. Bet ka jau augstak biedri mineeja, tad pasam 26 gadus vecajam intelegentajam servera saimniekam var buut nepatiksanas, jo vinjiam peec idejas ir jaasleedz vienosanos ar Blizzard un sie tad arii iedod licenci uz noteiktu terminu, kas ir maz ticams, ka taada tiek sniegta privaatpersonai. Taa kaa par 100% var apgalvot, ka tas servera admins vienkaarsi izgaaz zulti un nekaadas taalaakejosas sekas tur nebuus. Tad jau sanaak, ja kaads speelju serveros izmanto chiitus un citus kraapnieciskos liidzekljus, kas paaugstina reitingu utt, tad jau arii var ierosinaat par to kriminaalatbildiibu :mrgreen:

Labots - fox656
Link to comment
Share on other sites

Jap noteikti FIB, CIP un Interpols mauks uz LV sist pumpainu perdeli, kas sačakarējis NELEGĀLO SPEĻU serveri. Būtu servaks LV, tad saimnieks atrastu sīko kretīnu un pa muti sadotu, kas pienākās patiesībā. A ASV - visp poh.

Link to comment
Share on other sites

lol, servera administrators uztur zagtu servera ripoff'u, kurš ne tuvu nelīdzinās oriģinālam serverim un domā caur EP kko izdabūt? pats atdministrators var tikai sev sūdus savārīt :D

Link to comment
Share on other sites

Ir jauks turpinājums :D Draugs šodien pavēstija mātei, kura gan arī nav īpaši "saprātīga" un jā. Māte iekaustija dēlu, dēls aizgāja dzīvot pie tēva. Rezultāts ir diezgan interesants... Māte jau ir paspējusi nomainīt numurus telefoniem, lai atbilstošie dienesti sazvanīt nevar :D

Labots - Tomz
Link to comment
Share on other sites

Iespējams kāds talantīgs cilvēks no visa šitā varētu uzcept komiksu pfd formātā, butu diezgan intresanti :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Tomz, diemŽēl tu liecies tik pat liels idiots kā tavs draudziņš. Teikšu vienu, sākiet domāt tak ar galvu...

Nekas par šitādām izderībām nedraud, ja nu vienīgi patiešām, kā Gestapo jau pieminēja, sadot pa purnu tavam drauģelim, bet šaubos,

ka servera admins sūtīs lēto aviobiļeti uz Rīgu dēļ kāda šmurguļa + admins pats nu noteikti nav 26 gadus vecs, varbūt vienīgi tas, ka no ASV.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
Ir jauks turpinājums :D Draugs šodien pavēstija mātei, kura gan arī nav īpaši "saprātīga" un jā. Māte iekaustija dēlu, dēls aizgāja dzīvot pie tēva. Rezultāts ir diezgan interesants... Māte jau ir paspējusi nomainīt numurus telefoniem, lai atbilstošie dienesti sazvanīt nevar :D

autor, raksti veel!

Link to comment
Share on other sites

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

 

Mūsu jaunatne vienkārši degradējas....

 

 

Neviens nevar garantēt, ka pie viņa neieradīsies skapji ar beisbola nūjām.

Bet nu geimeri jau mierīga tauta - lauž krēslus, klaviatūras un agresija aprobežojas 25m radiusā ap datoru.

 

+1 :D

 

Ir jauks turpinājums :D Draugs šodien pavēstija mātei, kura gan arī nav īpaši "saprātīga" un jā. Māte iekaustija dēlu, dēls aizgāja dzīvot pie tēva. Rezultāts ir diezgan interesants... Māte jau ir paspējusi nomainīt numurus telefoniem, lai atbilstošie dienesti sazvanīt nevar :D

 

Šaubos vai kāds tur mēģinās kaut ko sazvanīt.....

Deklarētā dzīves vieta zināma un viss tālākais atkarīgs no atbildīgajām iestādēm. Telefonu nr. maiņa tiešām nu neko nedos :D

Link to comment
Share on other sites

TheBanotais

Vispār es autora vietā vēlreiz sačakarētu to datubāzi. Teiktu tam adminam ka jā, es esmu ar mieru visu sataisīt, dabūtu vēlreiz paroles un tad nu gan tā kārtīgi visu sistēmu sa*istu cik vien tas ir iespējams! Tādi kas apsola naudu, un kad darbs ir izdarīts tad nesamaksā, tādus vajag audzināt! Lai nedomā ka ja 14-gadīgs un vēl no LV ka var uzmest un vēl draudēt. FIB viņš noteikti neies, jo serveris ir pirātisks pēc pašu amerikanosu likumiem. Un pat ja aizies, tad domāju ka FIB kārtīgi par viņu pasmiesies, kā nesen mūsu pašu poliči pasmējās par tantiņu kaķu mīļotāju.

 

Nebaidies, varu derēt uz savām biksēm ka autoram vai autora draugam nekas nebūs!!

 

Ir jauks turpinājums icon_biggrin.gif Draugs šodien pavēstija mātei, kura gan arī nav īpaši "saprātīga" un jā. Māte iekaustija dēlu, dēls aizgāja dzīvot pie tēva. Rezultāts ir diezgan interesants... Māte jau ir paspējusi nomainīt numurus telefoniem, lai atbilstošie dienesti sazvanīt nevar icon_biggrin.gif

 

Vajag mazāk dzert un skatīties amerikāņu filmas. Pat ja vēlreiz viņam to serveri sačakarēs, tad nekas nebūs. Ir nu gan bailīgi cilvēki, un stulbi vienlaikus! :D

Link to comment
Share on other sites

Nekur nekas nav minēts par samaksu. Par to ir jāvienojas iepriekš, nevis jācer, ka kaut kas atleks.

Un ļauj minēt, samaksa bija kaut kādas šmotas spēlē...

Link to comment
Share on other sites

lai būtu jautrāk,vajag to adminu pabaidīt ar FIB ,CIP gan pats sāks sūtīt piķi un topiks tik ātri nebeigsies :-?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja gribam baigo turpinājumu, varam ar draugiem pačakarēt feino Amerikāni... Un jā, samaksa nebija IRL, bet kaut kas ingame, nezinu īsti aks tur bija, bet laikam ingame nauda vai kaut kas tml.

Link to comment
Share on other sites

[cenzuura=off]

- tavs drugans nav gudrs, cerot ka par warez servera supportu dabuus kaut kaadu reaalu pikji

- kaa jenkji nosaukt, man vispaar nav vaardu. Jo tureet warez serveri jau NEdriikst. (tas atsauc atminjaa gadiijumu, kad dzheks pazvaniija policijai, par to ka vinju apzagushi, kad atbaruca policija, jautaa ko nozaga - shis iebremzeeja un pateica "zaali". Peec maajas paarmekleeshanas atklaaja aiz maajas veel kanjepju lauku un pats ieseedaas)

- un tu arii iipashi repu nepaceeli ar shitaadu tekstu :)

 

iisumaa; lai draugs nespringst

 

ps: kaa var peec speeles oficiaalajaa serverii paarkaaptu uz emulaaciju

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...