Jump to content

Geigera skaitītās..

Supermakaka

Recommended Posts

Supermakaka

Labvakar... man skolā jāraksta ZPD, un es gribu paņemt tēmu par IGNOLINAS AES. Pētnieciskajā daļā man vajadzēs izmērīt radiācijas līmeni gaisā dažādās Latvijas pilsētās...Šim nolūkam man būs vajadzīgs Geigera skaitītājs...jautājums ir sekojošs - kur var aizņemties, vai arī nopirkt(atkarībā no tā cenas) šito te agregātu?

Paprasi fizikas skoltājai varbūt kaut kur skapī stāv, cik atceros mūsējā, kad runa bija par radiāciju, izvilka kautkādu uber vecu agregātu.

Edited by Edgars86

Kad es gribeeju taisit ZPD par tieshi tadu teemu, skolotaja teica, ka nav jeegas. Nekadus petijumus tu nedabuusi ,visaas pilsetas radiacijas liimenis bus normas robezaas, un reaktoraa tevi neviens ar atplestaam rokaam arii nesagaidiis. Principaa vari jau rakstit, bet tev tur tikai tada teoretiska dalja vien sanaks. Un ar taadu darbu uz labaam vietaam rajonaa vai valstii necereet. Taa man apgalvoja fizikas skolotaaja.

D_L taisnība, ka Vecrīgā fons ir krietni vien augstāks, nekā citur pilsētā.

Autorams iesaku aiziet ciemos pie VUGD. Vispirms piezvanīt, noskaidrot, kad strādā atbildīgā persona, tad sarunāt tikšanos. Zinu, ka viens nopietns cilvēks strādā VUGD depo pie Centrāltirgus