Jump to content

LMT tiešpasts


cash^
 Share

Recommended Posts

Šodien uz izmēģinājuma laiku pieslēdzu LMT tiešpastu, ko sinhronizēju ar savu gmaila pastkastīti. Kopš uzinstalēju to savam Nokia E50 visu laiku deg ikona par GPRS izmantošanu. Caur GPRS viņš pārbauda vai nav jauna vēstule atnākusi, to es saprotu. Taču gribu zināt cik lielu datu apjomu viņš apēd? Ka nesanāk man mēneša beigās n-tos latus par GPRS samaksāt..

Link to comment
Share on other sites

zvans uz 076 -> [1][1] -> noklausies trafika apjomu

padzīvo kādu laiku [dažas stundas]

zvans uz 076 -> [1][1] -> noklausies trafika apjomu

 

Šo stundu laikā būs notērēta delta.

 

==================

Esmu aktīvs tiešpasta lietotājs + kādreiz iebrowsēju kādu web lapu.

Mans septembra datu patēriņš ir nepilni 4 MB.

 

//ļoti ieteicams lietot pastāvīgo GPRS vai HSDPA5.

Link to comment
Share on other sites

ieleja, man visu laiku dega ikona par GPRS izmantošanu, tāpēc arī sabijos.

 

TokRa, paldies. Izmēģināšu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Intervija ar J.Bindes k-gu, kurā ipaši pieminēts Tiešpasta pakalpojums.

– Vai pērn šjā jomā arī tika ieviests kas jauns?

 

– Jā, un tas bija ir HSDPA. LMT patiesībā ir pabeidzis EDGE tehnoloģijas ieviešanu visā valstī. Vēl jāpiemin tiešpasts, kas ir balstīts uz Push Mail tehnoloģiju. Pie tam tas ir pieejams jebkuram lietotājam. Diemžēl interese par to nav tik liela, kā gribētos. Visticamāk, tas ir tādēļ, ka vispirms nepieciešams veikt vairākas darbības, lai šis pakalpojums darbotos, jo tas nav tik vienkārši – ieslēdz, un aiziet! Taču domāju, ka tiešpasts varētu būt viens no tiem pakalpojumiem, kuram nākotnē klienti pievērsīs daudz lielāku uzmanību.

 

– Kāda ir jūsu jau pieminētā Push mail popularitāte LMT tīklā?

 

– Varētu būt lielāka. Es pats lietoju šo sistēmu un uzskatu, ka tā ir ērta, it īpaši tad, kad jādodas ārpus biroja, jo bieži vien ir nepieciešama tikai tā pamatinformācija, kas ir elektroniskajā pastā. To var apskatīties, izmantojot relatīvi mazu datu pārraides apjomu, kas ir izdevīgi, ņemot vērā dažu valstu viesabonēšanas tarifus. Turklāt, lietojot tiešpastu, iespējams izdarīt tās pašas darbības, ko veic, izmantojot parastu elektronisko pastu. Pagājušajā gadā mēs šo pakalpojumu uzlabojām, ieviešot jaunu versiju, kas ļauj pieslēgties praktiski pie jebkura servera. Agrāk bija nepieciešams definēt serveri.

 

P.S. Pievienojos viedoklim. Kopš pēdējās tālruņa aparāta maiņas tieši Tiešpasts ir tas pakalpojums, ko lietoju visaktīvāk un kura trūkumu es noteikti pamanītu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...