Jump to content

Core i7 procis


karbunkulis
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
kristians

ir paaris interneta vaikali kas jau pārdos i7, nezinu cik tad bija nopietni, jo pirmo reizi dzirdēju par tādiem veikaliem, bet cena bija kaadi 180 ls !

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nepārdod vēl neviens i7. GNT ir tikai ETA laiks, bet es esmu vairāk kā pārliecināts, ka jau iekš GNT vai ELKO šie proči ir stokā. Tiesa, tirgot varēs tos sākt tikai no 2.novembra.

Link to comment
Share on other sites

INTEL CORE I7-920 - 01.11.2008

INTEL CORE I7-940 - 05.11.2008

INTEL CORE I7-965 - 05.11.2008

Link to comment
Share on other sites

Tas links Tev neko nedos :)

Starp citu stokaa vinji reaali jau ir gan GNT gan vel shur tur.

Link to comment
Share on other sites

Labs ceņiks tam i7 procim. 836,01 Ls neko sev par INTEL CORE I7-965 3.2G 8M LGA1366 BOX Veči reāli saspiedušies!!!! ir jābūt ļoti slimam vai bagātam, lai ņemtu šo proci :D viņi saka ka paredzēts geimeriem :D da geimeris nopiks par tādu naudu PS3 un 30 spēles par to naudu un spēlēs laimīgs. Ja viņi nemainīs ceņiku tad iebrauks drīz reālā zarā. priekš spēlēm ir gana labs procis E8600 kas maksā tikai 150 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Jap, tagad ņems tikai entuziasti. A vēlāk cenas jau normālākas paliks turklāt varēs to pašu 8600 dabūt pa labākām naudiņām.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt zem 400 naudiņām viņš točna nebūs!!! :D priekš mūsdienu ekonomikas tas ir par traku pat atsaldētam geimerim. (ja nebūtu alternatīvas es neko neteiktu bet kas nu ir par traku tas par traku) :D tāpat kā GF 280 GTX un GF 260 GTX ir ļoti augsta pašizmaksa pa tapēc tās kartiņas cena visu laiku aptuveni turas. Domājams ka ar šiem pročiem ir tas pats. Par cik liela daļa jaudīgu procesoru pircēji ir geimeri, kuriem visticamāk mammas pērk PC :D nedomāju ka viņiem pirks arī šos te dārgos i7. Izveidojot jauno proci viņi zaudēs sev svarīgu tirgus daļu līdz ar to nebūs naudiņas nākamā procesora izstrādei, kas savukārt padārdzinās jau nākošās procesora paaudzes izmaksas utt....

Link to comment
Share on other sites

cenas iekš salidzini.lv

 

INTEL CORE I7-965 (651-755ls)

INTEL CORE I7-940 (365-426ls)

INTEL CORE I7-920 (188-222ls)

 

nez.. MB+CPU letākais kopā ~400ls.. pa tādu naudu jau var paņemt tīri normālu PC :D

Link to comment
Share on other sites

INTEL CORE I7-920 (188-222ls) atpaliek jebkurā gadījumā spēlēs no E8600 kas maksā 150 ls :D kuram nav vajadzīga mātene pa 200 ls :D

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, ka TomsHardware lasīju, ka sākumā tiks izlaisti extreme dārgie varianti un tikai nākamgad būs mainstream proči par civilizētām naudiņām.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Mainstream būs Lynnsfield, nākamā gada trešajā ceturksnī.

Var redzēt te dažu īpatņu zināšanu līmeni. Zini ar ko daži te atšķiras no mana krēsla? Mans krēsls negvelž stulbības. Ieteiktu to darīt arī citiem.

Zoll, strādājošs Nehalem bija jau pirms vairāk kā gada. tagad Intelim jau ir gatavi Westmere pirmie eksemplāri.

Uzražot vienu LGA1366 proci Intelim izmaksā pārdesmit dolāri, bet izmaksas izveidojot jaunu arhitektūri ir mērāma miljonos, pat miljardos dolāru.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Ak, visu viedais kasparZ, nes jēl apgaismības vaiņagu pār mūsu trulajām galvām.

 

 

=X.gif

Link to comment
Share on other sites

Mainstream būs Lynnsfield, nākamā gada trešajā ceturksnī.

Var redzēt te dažu īpatņu zināšanu līmeni. Zini ar ko daži te atšķiras no mana krēsla? Mans krēsls negvelž stulbības. Ieteiktu to darīt arī citiem.

Zoll, strādājošs Nehalem bija jau pirms vairāk kā gada. tagad Intelim jau ir gatavi Westmere pirmie eksemplāri.

Uzražot vienu LGA1366 proci Intelim izmaksā pārdesmit dolāri, bet izmaksas izveidojot jaunu arhitektūri ir mērāma miljonos, pat miljardos dolāru.

 

 

Kurā vietā es teicu kad zinu???? es teicu ka iespējams es tajā mirklī tā domāju!!!! to ka procesora izmaksas ir pāris desmit dolāri Tu vari nemuldēt !!!! ''pierādi , kad izmaksas ir pāris desmiti dolāri?''(Tu vispār zini ko nozīmē vārds produkta pašizmaksa?) neviens uzņēmums savam produktam neliek peļņu 2500%. Viņš nav ieinteresēts pārdot preci dažos eksemplāros, bet gan pēc iespējas vairāk lai vairāk nopelnīt. - tapēc cenai jābūt objektīvai nevis kosmiskai. Es zinu ka tu saproti ļoti daudz no datortehnikas, bet ne tik daudz no ekonomikas....

Labots - Zooll
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Vai tu saproti, ka tā nav mainstream platforma? Nesalīdzini Ford Mondeo ar Ferrari F430.

Atšķirībā no tevis, es zinu cik intelim maksā uzražot vienu procesoru ieskaitot visas izmaksas. Dienā Intelis var uzražot tūkstošiem vienādus procesorus, bet izstrādāt arhitektūru vajag divus gadus, kuru laikā nav uzražots NEVIENS pārdošanai paredzēts produkts.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Vai tu saproti, ka tā nav mainstream platforma? Nesalīdzini Ford Mondeo ar Ferrari F430.

Atšķirībā no tevis, es zinu cik intelim maksā uzražot vienu procesoru ieskaitot visas izmaksas. Dienā Intelis var uzražot tūkstošiem vienādus procesorus, bet izstrādāt arhitektūru vajag divus gadus, kuru laikā nav uzražots NEVIENS pārdošanai paredzēts produkts.

 

 

 

Nu cik maksā intelim uzražot vienu procesoru??? Varbūt tad apgaismo mani??? :)

Link to comment
Share on other sites

tapēc cenai jābūt objektīvai nevis kosmiskai.

 

Viss ir dikti vienkārši - nav konkurences. Kamēr tās nav, kamēr pīpls tiek orientēts uz krutumu (??), neskatoties ne uz ko, tā būs. Tā, ka lūdziet kautko, lai oponentam arī sāk izdoties. Kaut gan - viņi uz to īpaši neraujas. Kas mani pilnīgi apmierina.

Link to comment
Share on other sites

iisteniibaa jau sen bija zinaams, ka shie CPU nav geimeriem. Vinji ir daudz daudz vektspeejiigaaji bet ne geimos. Tomshardware jau kaadu laiku atpakalj ir veikti testi.

Un cena par to ko shie CPU dod ir ljoti pat ok.

Link to comment
Share on other sites

karkls007

Kura datuma tad isti gaidams tas cenu kritums?Un ko nozime tas Intel distr praislists.Ko nozime tieshi tas distr?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Intel produktu izplatītājiem un OEM builderiem paredzēta cenu lapa kas nav publiski apskatāma.

Link to comment
Share on other sites

karkls007

1.Kaa tu to visu zini?

2.Cik liels bus tas pricedrops?10$-15$ vai 20 un vairaak naudinjas.Respektivi vai verts gaidit.

Link to comment
Share on other sites

1.Kaa tu to visu zini?

2.Cik liels bus tas pricedrops?10$-15$ vai 20 un vairaak naudinjas.Respektivi vai verts gaidit.

 

 

Kamēr sagaidīsi pricedrops, kur būs varbūt pāris desmiti dolāru parādīsies jaunie proči u šie būs ju relikvija :D un tā mūžīgi mūžos (labāk dzīvot šodien nekā naivi cerēt uz nākotni) :D

Link to comment
Share on other sites

Oi tad jau kritīsies cenas Intel Quad procesoriem, un Intel core Duo E8600 procesoriem..

Labots - Quality1
Link to comment
Share on other sites

karkls007

A un veel, kas tad tie par procesoriem uz 775?Vai vini bus stipri jaudigaki ka ierieksejie?Vai verts gaidit.Driz grasos pirkt datoru, tapec nevelos, lai butu situacija,ka noperku proci intel e8***, bet pec 2 nedelam iznak intel E9***kas stipri labaks price performance zinja un butu janozelo ieprieksejais pirkums.Protams datortehnika nak un iet un vienmer iznaks detalas, kas bus labakas par ieprieksejam, bet tomer vai ir verts nogaidit?

Link to comment
Share on other sites

Nuss... atziistaas - kaads jau ir testeejis? :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...