Jump to content

Neķītras izdarības ar tikko iegādāto iPhone


Edgarsk
 Share

Recommended Posts

nu tak minētajā linkā skaidri un gaiši ir rakstīts - How to Jailbreak Your 2.1 3G iPhone Using QuickPwn (Windows)

tātad uz 2.0 nekas nebūs....

Link to comment
Share on other sites

sodien updaitoju uz 2.1 caur iTunes. pulkstenis nocakarejas kad megina uzlilt normali tax izmet home screen

Link to comment
Share on other sites

Nu jailbrekojis es vinu vel nesu bet sodien vienkārši iedomajos updeitot vinu visu izdariju un tas pulkstenis nocakarejas. Mos tgd kad man ir 2.1 meginat jailbrekot?

 

btw paldies par nosaukuma salabosanu nevareju piemerotu izdomat :D

Labots - Edgarsk
Link to comment
Share on other sites

Es savu ipod touch(prieks iphone tur ari ir) jailbreakoju ar ziphone, nezinu vai viniem ir iznacis breaks uz jaunakajam versijam, toreiz man bija 1.5 un tagad vel jorpojam ari, bija visvienkarsakais veids ka to izdarit nekas nav javelk no jauna tikai japalaiz programma.

 

http://www.ziphone.org/

Labots - magican
Link to comment
Share on other sites

Magican tu nepareizaa laikaa dziivo... ZiPhone ir 1.x.x versijaam, bet jaunaam neizmantot ZiPhone. Nochakarees tikai iPod...

Jaunajaam versijaam 2.x jaaizmanto QuickPWN vai Pwnage...

Link to comment
Share on other sites

Pastāstiet man neprašam, kur zirnis čakarēt oriģinālo (genuine), stilīgo Apple telefonu ar kaut kādiem kreisajiem softiem.

Rezultātā no šī unikālā produkta paliek tikai čaula. Saturs jau ir pavisam cits.

Link to comment
Share on other sites

Peedeejo postu neciteejam!

 

 

Nu bet es tak nearko neorginalu necakareju vienkārši cilvecigi updeitoju caur iTunes

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Nu tie kas nepeerk applikaacijas tiem noder, kaa arii piemeeram applikaacijas kas netiek pienjemtas Appstore, tad taas ir iespejams dabuut caur Cydia.

Otrkaart Appstore applikaacijas nedarbojas backgroundaa. Treshkaart bet jailbreak nav iespejams attaalinaati piekljuut telefonam neizmantojot vadu.

Link to comment
Share on other sites

ja jau Tu strādāji tikai ar Apple softiem, kamdēļ garantijas ietvaros netrobelē Apple supportu?

 

No augstāk rakstītā es nopratu, ka notiek telefona programmatūras izmaiņas ar 3. puses līdzekļiem.

Link to comment
Share on other sites

Peedeejo postu neciteejam!

 

 

Nu bet es tak cilvecigi caur iTunes updeitoju!

Link to comment
Share on other sites

Principaa jailbreak veic izmainju sisteemaa, kas ljauj piekljuut sisteemai, modificeet telefonu, uzstaadiit tresha razhotaaja applikaacijas, utt... neko vairaak.

Link to comment
Share on other sites

Tiko sanaca joki pirms kadam 20sec sadomaju iet apsktities uzpiedu uz date and time un viss aizgaja :D

Link to comment
Share on other sites

Varbūt vajadzēja domāt šitos tekstus pirms tam kad ķēries klātī... :-D

 

liec tak puisietim mieru, mūžu dzīvo, mūžu mācies!

Link to comment
Share on other sites

kad jailbreako, tad pie programmām parādās Cydia un/vai Installer, un no tām caur Wi-Fi var lādēt programmas/spēlītes utt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...