Jump to content

Normāls meistars uzstāda viasatu...


guntis5
 Share

Recommended Posts

Interesants stāsts.Kur tādi meistari dzīvo? :rofl:

Kopēts no antireklama.lv autors nezināms.

 

Noslēdzām līgumu ar VIASAT, un antenu uzstādīt viņi mums atsūtīja vienkārši unikālu meistaru, pasakot ka par uzstādīšanu viņam 30Ls būs jāsamaksā. Atbrauca meistars un uzreiz sāka mūs pārliecināt kāds VIASAT ir mēsls un priekškam mēs vispār pie viņa slēdzamies, labāk lai slēdzamies pa taisno pie viņa nelegāli. Pateicām ka mūs neinteresē viņa variants, gribam izvēlētos kanālus skatīties oficiāli caur firmu kā pienākas, tad gan viņš neapmierināts palika, pateica ka par uzstādīšanu 50Ls būs jāmaksā. Atbildējām ka VIASAT solīja uzstādīšanu par 30Ls, meistars tik krieviski nolamājās uz VIASAT un nolika mūs fakta priekšā vainu mēs maksāsim 50Ls vainu brauks prom. Labi piekritām, tikai nepatīkami ka firma sola vienu, atbrauc darbinieks un saka citu. Uzsāka meistars darbu un sākās atkal viņa komentāri kāds VIASAT ir mēsls, kāpēc mēs pie viņiem slēdzamies utt. Pa 10 reizēm viņš staigāja no mājas uz mašīnu, jo katru reizi kautko mašīnā aizmirsa, tad skrūvgriezi, tad urbi, tad naglu tad vēl kautko, jau "smieklīgi" skatīties palika kā darbinieks visu vakaru staigājas pa māju turpu šurpu. Jumtā caurumus urba, izurbj vienuviet, tur neder, izurbj cituviet, arī tur neder, tos liekos caurumus jumtā arī aiz sevis neiedomājās aizlipināt, acīmredzot vienalga viņam ka cilvēkiem mājā ūdens tecēs, tagad mums jāmeklē piķis lai caurumus jumtā aizsmērētu. Antenas uzstādīšanas procesā izrādījās ka viņam nav antenas vada, mašīnā ir tikai pārpalikumi, kurus viņš izdomāja tur pat uz vietas pataisno salodēt, es domāju ka lielākā daļa cilvēku zin, ka attēla kvalitāte caur tādu antenas vadu stipri tiks sabojāta. Pateicām lai piestiprina vismaz mūsējo vadu pagaidām un miers, gan paši nākamā dienā darbu pabeigsim, galvenais lai šķīvis uz jumta ir un vads līdz mājas koridorim pienāk. Tad izrādījās ka viņam vadu stiprinājumu nav, taču te viņam radās ģeniālā doma kad bēniņos ieraudzīja elektrības vadu akurāti piestiprinātu pie sienas, neko neprasot sāka rautstīt elektrības vadu tālāk no sienas, lai ap to varētu aptīt antenas vadu. Pateicām lai neplēš elektrības vadu ārā no stiprinājumiem, elektriķis šeit akurāti ir padarījis savu darbu, un tas vads lai akurāti piestiprināts tā arī paliek, lai atstāj to anenas vadu turpat bēniņos uz grīdas ja jau nevar nekur piestiprināt, rīt paši tad nopirksim stiprinājumus un piestiprināsim pie sienas kā pienākas. Te izskanēja viņa neapmierinātais komentārs, kāda velna pēc mēs pasūtam VIASAT meistaru ja paši visu varam izdarīt, un izteica pārmetumus ka mums nav elektriķu diploma tākā mēs nemaz nezinam kā pareizi jābūt piestiprinātam vadam, patiesībā antenas vads nekur nedrīkst būt piestiprināts, tam brīvi jākarājas un jāiet brīvi pa māju. Te nu neizturējām un teicām ka māja nav nekāda noliktava kur vadi var tā brīvi šūpoties, un aiz kuriem var aizķerties, tāpēc arī ir meistari lai normāli pieslēdz un piestiprina, par to arī viņiem naudu maksā. Pēc šitā teikuma tad viņš vienkārši eksplodēja, sāka plēst un mest vadus, ķērās klāt pie piestiprinātās antenas, teica ka to viņš tūlīt no jumta nolidinās, palika nenormāls vārda tiešā nozīmē. Izdzinām no mājas teicām ka policiju tūlīt izsauksim ja nenomierināsies un VIASAT arī informēsim par tādu darbinieku. No policijas viņš nebaidoties un par VIASAT iesaucās ka beidzot kāds viņu atbrīvos no tā lāsta. Tā arī beidzās viss meistara darbs. Sazvanījāmies ar VIASAT, tur mūs izklausīja taču paskaidroja ka darbinieki viņiem pašiem nemaz neesot, viņiem ir noslēgts līgums ar UNISAT, kuri savukārt sūta savus meistarus uzstādīt VIASAT tehniku, tākā mums jāzvana UNISAT. Un UNISAT atbildīgo pārstāvi sazvanīt neizdevās, sazvanījām tikai citus firmas darbiniekus, kuri ar šādu jautājumu izskatīšanu nenodarbojas. Tagad jau vienalga, nākamā dienā nopirkām antenas vadu cik garu vajadzēja, un paziņa ievilka visu kā vajag un vadu akurāti piestiprinot. Savukārt attiecīgais meistars laikam tā arī turpina savu darbu, par kuru nedz VIASAT nedz UNISAT nav darīšanas.

Labots - guntis5
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Nē, nu tā tak ir anekdote, tādi brīnumi tak dzīvē nenotiek :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Interesanti, kā tādi meistari vispār kļūst par meistariem?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tokra, es nebrīnītos un tā arī varētu būt patiesība. Tie paši lattelekom izmanto citu firmu pakalpojumus, kas iet un velk vadus.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā gadās kad atsaka pieslēgšanos pa taisno :-) rezultātā meistars sadusmojās uz visu dienu. :mad2: Nekaitiniet pirātu dabūsi ar bļodu :-D :D

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kā viņš nodrošinās cardsharingu ar Viasata tjuneri? Kompi ar sīzonu atstieps? :rofl:

 

Viasats patiešām ir mēsls, ja ļauj visādiem kaktu darboņiem uzstādīt savu dārgo aparatūru un piedevām nemaz neatbild par viņu darba kvalitāti. Žēl ka cilvēki neiedomājās sūdzību iesniegt Viasatam rakstiski, ierakstītā vēstulē ar CC uz PTAC.

Čirkainajam šovmenim būtu ko padomāt...

Link to comment
Share on other sites

vajag tak tādu lāpstu sameklēt :mrgreen: Saprotu ka tas antiņš tā arī neuzstādīja to šķīvi.Brīnums ka psihiski nelīdzsvarotu vīriņu vispār var pielaist darbam ar cilvēkiem, viņš tak bīstams sabiedrībai.

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

Tūliņ te ieradīsies biedrs MarcisB un pateiks, ka Viasat ir sūds :)

Latvijas Viasats 100% tāds ir, Saimon sez :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Bet labs ceņņiks-50 Ls : :shock: lol: Cilvēki ir gatavi maksāt par viasata uzstādīšanu :shock: :shock: :shock: Sviests.Bet varbūt neiebraucu,tas viss varbūt ar 3 galvām un tomsoņa konfigurēšanu šārei :rofl::rofl::good:

Link to comment
Share on other sites

Njaa... gadaas arī tādi meistari, lai gan es shaadu cilveeku par meistaru nenosauktu.

 

Diezgan interesanti ir arī tad ja mājai Ethernetu savelk elektriķi.

Pa istabu vajag 5 rozetītes. Ko dara elektriķis? - Aiziet uz veikalu nopērk vadu, ievelk šo vienu vadu pa kabeļu kanālu, rozešu vietās atstāj cilpas un ļoti rūpīgi tās pēc tam sapačo ligzdās (darba kvalitāte tiešām bij laba, par to sūdzēties nevar), bet ideja kā tāda ... vienkārši ģeneāla.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kā tādi meistari vispār kļūst par meistariem?

 

Tie jau nav MEISTARI , bet gan amatnieki...

Link to comment
Share on other sites

Njaa... gadaas arī tādi meistari, lai gan es shaadu cilveeku par meistaru nenosauktu.

 

Diezgan interesanti ir arī tad ja mājai Ethernetu savelk elektriķi.

Pa istabu vajag 5 rozetītes. Ko dara elektriķis? - Aiziet uz veikalu nopērk vadu, ievelk šo vienu vadu pa kabeļu kanālu, rozešu vietās atstāj cilpas un ļoti rūpīgi tās pēc tam sapačo ligzdās (darba kvalitāte tiešām bij laba, par to sūdzēties nevar), bet ideja kā tāda ... vienkārši ģeneāla.

aha, tev elektriķis, bet manā praksē šādi bija savilcis ethernet vadu profesionālis. Visamaz viņš pats sevi par tādu uzskatīja. Cilvēks ar doplomu, pensionēts teleradioaparatūras remontdarbnīcas vadītājs. Visu zin par elektroniem, kur tie skrien un kā :) Un nekādi nevarēju viņam iestāstīt ka pasākums nestrādās, arī tad ja vienlaicīgi būs pieslēgts tikai viens dators. Tipa lai savieno visas rozetes paralēli, kurā istabā vajadzēs internetu, tur arī lietos, citas rozetes stāvēs brīvas. Nācās nodemonstrēt praksē...

Link to comment
Share on other sites

binladens

Da labi sateliti krutie.... man te ar internetu bija interesants gadijums..

 

Arī gudrs jauns džekiņš ... atnāca nav āķīšu ar ko pie sienas piestiprinās... paprasīja vai veco netu nelietos es teicu nu varbūt

"Nu labi tad pusi vadu varam paņemt no otra neta un uz viena kabeļa abus isp nosēdināt...

Es biju uz dibenss(saprotu ka var bet......) beigās tomēr sarunāju ka pieliks tāpat dabūšu stiprinājumus un salikšu(kā vēlāk arī izdarīju)

 

Tad vēl arī urb sienā caurumu(idiots ļoti gudrs cilvēks pirmoreiz urbi tur rokās... nu redz ka durvīm mala nu neiedomājas ka varētu būt (leņķītis kas iet uz augšu tur durvju "kasti" iemauc metālā tā arī caurumu atstāj... tehnika vienkārši es ar parastu urbi to caurumu uztaisītu ātrāk nekā viņš ar savu salocīto urbīti dolbītu.... bet nu tas tā.... nav jau vienīgais gadījums kad ir gudri cilvēki....

Link to comment
Share on other sites

Tas vienkārši pierāda, ka šajā valstī darba kvalitāte neinteresē NEVIENU. :( Visiem vajag tikai ātrāk un lētāk, darba kvalitāte pie pakaļas, ka tik fiksāk...

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Savu meistaru jau krietnu laiciņu gaidu kopš pieteicu viasatu... Cerams, ka tāds nu noteikti neatbrauks :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS
Tas vienkārši pierāda, ka šajā valstī darba kvalitāte neinteresē NEVIENU. :( Visiem vajag tikai ātrāk un lētāk, darba kvalitāte pie pakaļas, ka tik fiksāk...

 

+1, tādēļ daram visu paši, un ietaupam naudu, un kvalitāte būs laba!

Link to comment
Share on other sites

Viasat pārstāve "es varu atvainoties"

.... BEEEPPP (cenzēts)

 

Viņa ... varot ... atvainoties ...

Viņai tas bija jāizdara bez Tautas Balss iejaukšanās!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Vita esot atradusi citu iespēju skatīties 50 kanālus :)

Ceru, ka tas ir tas, ko es domāju :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Viens no iemesliem ir tas, ka pat daudzi lieli uzņēmumi negrib tērēt naudu kursiem un darbinieku profesionālai apmācībai.Apmācība notiek tā-viens kolēģis ir redzējis, kā šo darbu veic vēl kāds kolēģis, kuru apmācījis trešais...Reizēm arī darba devējs ekonomē uz materiāliem-piem. mūsu vietējā firma QWERTY pa māju jumtiem velk parasto iekštelpu 5cat kabeli...Kāds tas izskatās pēc pāris gadiem?Vai ja grib ieekonomēt un pliku 6cat kabeli velk caur riģipša profiliem!Kaut gan kursi arī nav kvalitātes rādītājs-nupat maijā biju Ulbrokā uz autopacēlāja operatora kursiem.Instruktors kādu pusstundu parādīja, ko nozīmē katra svira, pēc tam kopā ar pirmo brīvprātīgo pacēlās pāris metru augstumā.Pēkšņi pārplīsa hidrauliskā caurule kaut kur augšā un tuvāk stāvošie tika apšļakstīti ar eļļu.Labi, ka bija paspējis parādīt avārijas nolaišānas iespēju!Protams, ar to kursi beidzās un saņēmām kārotās apliecības.Par kādiem speciālistiem mēs kļuvām, katram skaidrs!Jā, es arī nesen skaidroju Viasat tantei, kas ir EPG!Līdz citiem sāpīgiem jautājumiem nemaz netikām, viņa centās pieklājīgi no manis atvadīties...

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Man divreiz ir zvanījuši via$rotnieki, pirmoreiz nebija laika runāt, otreiz mani piecēla no rīta, tad man uzsita cemmi un pateicu ka lietojot šāri via*** ir lētāks un ka ir daudz labāki kanāli pieejami citās paketēs. protams zvanītāja neko par tādām lietām nebija dzirdējusi un ar to arī saruna beidzās.

Link to comment
Share on other sites

takš viasat paši nezvanās apkārt, samaksā naudiņas telemarketinga firmai un tā arī zvana.

 

A kā operatori tur pārsvarā ir tantiņas un skolnieki/pirmo kursu studenti.

Link to comment
Share on other sites

Ta ko var gribēt no 3-šās pasaules valsts,visi cik skatās kā otru apčakarēt,šamējie ar to savu reklāmu visos iespējamos mēdijos pārspēj pat citu valstu sat operatoru reklāmas.droši vien no 100 apzvanītajiem cilvēkiem daļa arī piekrīt.Ko lai saka kur aitas tur cirpēji.

Link to comment
Share on other sites

Mēs varam runāt par Viasat cik vēlamies - nekas nemainīsies...

Es vakar paskatījos zviedru TV3 caur Sirius (gāja dziedāšanas šovs Singing Bee, iespējams esat redzējuši vācu versiju pa Pro7) - pavisam cita kvalitāte bildei, Widescreen režīms, PRISON BREAK 4.SEZONA sākas nākamnedēļ (mums sāka rādīt tikai šogad trešo), EPG etc. Tas vien parāda kādas ir zviedru domas par mums...

Taču, ja bizness iet no rokas, kāpēc gan tērēt līdzekļus dēļ tur kautkāda EPG, par kuru interesējas 10% no klientiem?

Beztam, nu nav mums kārtīga cīnītāja tajā Baltijas Viasatā. Paskaties - Ukrainas Viasata paketi - prieks skatīties...

Link to comment
Share on other sites

mjā.. interesants stāstiņš.. Kad es kļuvu par VIASAT klientu tālajā 2006. gada nogalē, tad man šitādu problēmu nebija.. veikalā (RD Electronics), kurā iegādājos SAT komplektu paprasīju par uzstādīšanu.. iedeva man numuru, pazvanīju, nākošā dienā bija klāt un par 20ls arī uzstādīja un pat šobaltdien nekādu problēmu nav..

 

p.s. vienu gan es nevaru saprast.. kāpēc VIASAT zvana VIASTA klientiem ar piedāvājumiem pieslēgties :D Vai tad jamiem nav kaut kādas datubāzes ar klientiem un kontaktinformāciju.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Zinu, cik grūti ir čaļiem, kas ievelk LTC līnijas, sevišķi, ja patrāpās to darīt pie omes, kurai nav ar ko parunāties, un kuras zināšanas, dzīves pieredze, pārdomas par situāciju valstī ir jāuzklausa nabaga montieriem.. Ehh, dzīve, dzīvīte..

Link to comment
Share on other sites

Nu man nezkāpēc zvanījuši nav... :D

Lai tik pazvana, pateikšu visu ko domāju... :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man vairākkārtīgi zvanīja, un tad nu es klārēju savu bēdu stāstu, ka daudzstāvenē Rīgas centrā pārvaldnieki neļauj stiprināt satelītanteni :)

Link to comment
Share on other sites

Reiz nopirku okarti lai būtu nr ko ss-ā publicēt. Ieliku sludinājumu un jau nākanajā dienā uz to nr zvana, viasatu piedāvā. Domāju, ka ss-ieši vainīgi, bet nekā, pavisam nesen pazvanija uz tajā pašā dienā nopirktu un aktivizētu nr no kura vēl nebiju paspējis nekur piezvanīt vai to noreklamēt...

A par viasat uzstādītāju var pieteikties jebkurš cilvēks kurš zin kas ir tv kabelis. Rīgā un Ventspilī šobrīd pietrūkstot uzstādītāju, tāpēc jau laikam ņem visus pēc kārtas.

Labots - RsDJ
Link to comment
Share on other sites

LMT to pashu dara, vakar man piedaavaaja paariet uz kaut kaadu tarifu, kaut gan neesu reklameejis numuru un neeus LMT klients...

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS
LMT to pashu dara, vakar man piedaavaaja paariet uz kaut kaadu tarifu, kaut gan neesu reklameejis numuru un neeus LMT klients...

 

LMT ir pieeja visiem LV nummuriem... viņiem kkāda datubāze, kuru var apskatīt visi operātori...

Link to comment
Share on other sites

eh,ko var gribēt,kamēr LV nebūs veselīgas konkurences(kaut vai tas pats baltkoms vai LTK)tikmēr nekas nemainīsies.varu saderēt,ka atšķirībā no citiem uzņēmumiem,viasatam peļņa ir visu laiku.

p.s.te papētīju viņu kanālu listi/valodu izvēlni.piemēram daudzi kanāli tiek ņemti no skandināviem,respektīvi baltijā rāda NAT GEO skandināvu versiju,nevis piemēram no krieviem,kam tomēr ir arī rus celiņš.man personīgi ta tā,bet zinu daudzus cilvēkus,kas sūkstās kāpēc nevar skatīties šo kanālu krieviski.Mēs varam lamāt krievus,bet realitāte ir tāda,ka esam bijušajā padomju savienības telpā,kas nozīmē,ka šajā reģionā krievu valodai vienmēr būs liela nozīme,turklāt krievu valodu zina LOTI daudzi,tam pašam ukraiņu viasatam(vision)mierīgi ir rus valoda.pārsvarā normālās valstīs priekšroka tiek dota kanāliem,kas ir saprotami noteiktam reģionam.Nav noslēpums,ka viasat lielākā klientu daļa ir cilvēki virs 50,kam rus būs tuvāka,nekā angļu,tas ir fakts.

tāpat,jautājums,kādēļ tv1000 premium lietuviešiem ir izvēle skatīties savā dzimtajā valodā,kamēr latviešiem only english?savā ziņā tā ir atiteiksme pret klientu,principa jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Vo, atcerējos, man pirms aptuveni pusotra mēneša arī viasax piezvanīja. Neparko negribēja man piedāvāt sakarīgu risinājumu, jo mana pārliecība ir tāda, ka es esmu cietējs, skatoties to mēslu, un, attiecīgi, man pienākas kompensācija par iztērēto laiku. Es biju gatavs piekāpties pat uz bezmaksas variantu, bet tur puika galīgi negribēja dot uz pusgadu, kaut gan sarunu bija iesācis uz nots, ka "uzstādīsim par brīvu".

Zinu, zinu, esmu viens no tiem riebīgajiem, kuriem nekā nevajag, toties patīk paurķēt citu sāpīgajās vietiņās. :D

Link to comment
Share on other sites

^^^^ :rofl:

 

Vajadzēja paņemt un tad no šamiem kompensāciju par morālo traumu un kaitējumu psihei piedzīt...

Link to comment
Share on other sites

Nez, kāpēc liekas, ka šis meistars arī pie manis bija! :smile: Arī pasūtīju Viasatu, šamie teica, ka meistars piezvanīs un visu sarunāsim, rezultātā pēc četrām dienām pēcpusdienā zvana un saka, ka esot gatavs likt, man tieši darbs, parunājam par laikiem (izklausījās jau neapmierināts), norunājam nedēļas beigās, ka atbrauks un saliks visu...! nu neko, pienāk nedēļas beigas, meistara nav, zvanu šamam uz mobīlo, tas atrubīts! Pēc divām nedēļām pienāk pa pastu karte un rēķins, ne ko zvanu uz Viasatu, šie atkal lai meistaram, rezultātā aptuveni pēc mēneša kopš pasūtīšanas brīža meistars arī ieradās! Tā kā mājās bija draudzene, sarunājām, ka viņa sagaidīs un parādīs kur labāk vienot, nu neko, meistars ierodas, uz norādījumiem, kur labāk urbt, draudzeni nosauc par manu meitiņu un saka, ka meistari labāk zin, kur urbties cauri! Rezultātā caurums pāris centimetrus no gāzes trubas izurbts un iekšpusē kaut kādu centimetru no ūdens trubas! Tā teikt tiešām laba vieta! Šķīvi gan pieskrūvēja 2 metrus no zemes pie ārsienas, lai gan privātmāja, tomēr man jau liekas ka vajadzēja drošībai augstāk. Vismaz labi rāda un pagaidām nav bijušas problēmas. Cik sapratu no draudzenes, tad viņš it kā piedāvājis legāli vairākas galviņas šķīvim, vai arī samaksājot 70Ls, viņš uzstādītu kaut kādu uztvērēju, ar kuru mēs varētu skatīties ārzemju programmas bez maksas, un tāpat pie viņa par lētu naudu atbloķēt kanālus! It kā jau tas viss vēl normāli, bet pārsteigums bija ka zālītē virzienā uz vārtiem bija divas foršas izspolētas līnijas (iespējams, ka ātri bija jāsteidzas pie nākamā pasūtītāja) :) Mana personīga pieredze!

Link to comment
Share on other sites

Toties IZZI gan ir labi meistari. Tā kā līdz TV kabeli līdz istabai domājām aizvilkt paši, paprasījām tikai ievilkt kabeli dzīvoklī, ar to nebija nekādu problēmu, arī TV kabeli atļāva notīt cik daudz vien gribējām. Aparatūru arī uzstādīja kā vajag, latviešu valodu arī uzlika. Pie kam par to visu nebija jāmaksā ne santīma.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Par objektivitāti piekrītu, pats kādu laiku nostrādāju par telekomunikāciju iekārtu montieri.

Precīzāk - bezvadu interneta projektu izstrāde, realizācija, uzturēšana. Pacienti pārsvarā dziļos laukos. Pieredzēju visu, penši bija gatavi barot ar buļļa pautiem 6h no vietas, lai tik es stradāju lēnāk un ar viņiem bazarēju, 40 gadīga apdzērusies atraitne uzmācās, tāpat 17 gadīgas hormonu apsēstas čuras, kamēr vecaku nav mājās.

Tas var novest. Un kā vēl.

Un visi tie jautājumi.. kā? Pa gaisu? Bez vadiem? Nu kā tā var? Tas nebūs kā mūžīgs rengens istabā?

 

arrgh.

Link to comment
Share on other sites

mjaa, tam meistaram "Bez tabu" kvalitaates ziimi laikam nedabuut... :D

 

Boldrik viss jau ko Tu saki ir pareizi bet... ir arii chupa cilveeku kuri kaut ko kaut kur ir dzirdeejushi un pameegjini vinjam iestaastiit ka taa nav pareizi!

Labots - rodgerz
Link to comment
Share on other sites

Nu es arī esmu no tiem,kam viasat nu galīgi neiet pie dūšas.ar sat lietām nodarbojos no D2MAC laikiem.Būtu daudz priecīgāks,ja latvijā izplatītu oficāli cits zviedru opertators Canal Digital (Thor 3/5).Tad bez vilcināšanos parakstītos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...