Jump to content

Vai var klokot Q9550 nezaudējot garantiju?


Zooll
 Share

Recommended Posts

nedaudz ņiprāku! Iespējams tad arī labāka dzese par orģinālo ar vajadzīga?

Nē nav..

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

staipaam kraanu.. staipaam kraanu.. kam garaaks.. kaaaaaam garaaks...

Link to comment
Share on other sites

staipaam kraanu.. staipaam kraanu.. kam garaaks.. kaaaaaam garaaks...

 

 

Kautkāds murgs!!!! normāli uzprasu vai ir iespējams ko izdarīt!! :evil: es redz krānu staipot!! kurā es vietā staipu????? Ja Tev nav šāds dzelzis tas nenozīmē ka vari d***t uz citiem. Tik skaudīgi cilvēki pēdējā laikā šeit savākušies kad pretīgi paliek!!!!

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

nesatraucies...lai nodibinātu starpgalaktiskos sakarus būs labs tas pats procis bez klokošanas, bet ja jau nepieciešams iziet ārpus galaktikas robežām, tad nu gan vajadzēs nedaudz uzklokot...vēlu veiksmi :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Ar to dzesi jau ir ta ka atkarigs cik augstu gribi clockot

 

nu doma varbūt līdz kādiem 3,3 vai 3,4 kaut kā tā!!! es te skatījos dzesi Zalman (CPU COOLER S775/AM2/754/939/940)

varbūt ar šo varētu izlīdzēties? Ūdens dzesei man vietas nav. Par mazu korpus :)

 

Klokot gribu lai spēles raitāk ietu, jo kā zināms ne vsas izmanto 4 kodolus. Man procis šoreiz bremzē visu pārējo sistēmu. :(

post-75528-1223896064_thumb.jpg

Labots - Zooll
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka Tu esi sataisījies līdz 10 GHz to proci uzmocīt.....

 

Pareizi, manuprāt, būtu šitā:

 

Vispirms padzenā proci ar stock dzesi un noskaidro, vai vispār kaut kas forsējas. Ne vienmēr kura katra CPU/RAM/MoBo kombinācija ļauj riktīgi izvērsties. Šo eksperimentu gaitā radīsies skaidrība, cik un kas silst. Ja CPU temperatūra kāpj debesīs (70-80 grādu), tad ir jādomā par Zalmaniem, ArcticCooliem un tādām lietām. Ar Stock dzesi pietiek 80% gadījumos.

Link to comment
Share on other sites

Man procis šoreiz bremzē visu pārējo sistēmu. :(
Tiešām?
Laba karte man uz Q9550 iet kā smērēts :D

Šitā tīšana forumā ir diezgan unikāla, cilvis vēl nav mēģinājis neko darīt, bet jau meklē dzesi,,moš no sākuma pamēģini ar esošajiem bleķiem, lai pārliecinātos vai pirksteļi nav pārāk līki...

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

video - Gigabyte VGA PCI-E2.0 Radeon HD 4870X2 2GB GDDR5 512bit, Fansink, Dual link DVI, HDMI, TV-out,HDCP

procis - CPUC2Q 2830/1333/12M S775 BX/BX80569Q9550 S LAWQ IN

keis - COMPUCASE MIDI ATX ALU GAMING W/O PSU

mātes dēlis - MB EX38/ICH9R S775 ATX DDR3/GA-EX38T-DQ6 GIGA-BYTE

barošana - CHIEFTEC PSU ATX 1000W PFC,80+,140MM FAN

atmiņa - MEMORY DIMM 2GB PC10666 DDRIII/9-9-9-26 DUAL CH. KIT(4GB) OCZ

cietnis - HDD SATA 750GB 7200RPM 3GB/S/32MB CACHE ST3750330AS SEAGATE

 

doma vēlāk raptoru iekrāmēt ātrdarbībai, bet tas nu pēc laika. (XP 64 bit)

 

kautkā tā!!! vienkārši kā jau teicu gribu lai spēles raitāk ietu!

Link to comment
Share on other sites

Gribētos, lai Crysis protam ietu bikiņ labāk :D bet nu kā jau iepriekš minēju mūsdienu spēles prot izmantot tikai vienu kodlu, vai nu labākajā gadījumā 2, nu un lai uz normāliem uzstādījumem paspēlētu vajag attiecīgu proci. vienkārši intreses pēc uzcepu topiku lai uzzinātu kas tur labs var sanākt. :)

Link to comment
Share on other sites

Normāli viss sanāktu, ja ņemtu niknāku divkodolnieku. Par Crysis - pašiverē pa forumiem un paskaties, kāds dzelzis vajadzīgs, lai to draņķi normāli ( ap 45 FPS ) varētu uzrumbāt. Un tad sāc krāt naudu.....

Link to comment
Share on other sites

Normāli viss sanāktu, ja ņemtu niknāku divkodolnieku. Par Crysis - pašiverē pa forumiem un paskaties, kāds dzelzis vajadzīgs, lai to draņķi normāli ( ap 45 FPS ) varētu uzrumbāt. Un tad sāc krāt naudu.....

 

45 FPS var 1600*1200 uz Gamer Qal. ar izspiest!!! normāli bet ne uz Ultra hight :D vienkārši doma tāda ja proci uzdzītu uz kādiem 3.4 GHZ tad tas crysis ietu pa kādiem 20 % raitāk ;)

Link to comment
Share on other sites

Ko tu tur stāsti ka tew pa svaku ja man ar 2 kodolnieku pilnigi pietiek un dzenāju speles..

Šis topiks kranu stapīšana totala :p

Labots - Quality1
Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Nesen lasīju rakstiņu par klokošanu un spēlēm... principā klokojot CPU pieaugums bij apmēram 5% un strap citu tieši Crysis FPS kritās uz klokota CPU, Vs. neklokota CPU..

Tagad tik to saurci neatceros.. manuprāt tas bija www.tomshardware.com Meklēju bet neatradu... varbūt kādam sanāk

atradu

http://www.tomshardware.com/reviews/GeForc...ing,2037-5.html

http://www.tomshardware.com/reviews/GeForc...ing,2037-7.html

:smile:

Labots - Evill_BettyLV
Link to comment
Share on other sites

Nez, tev točna RAMiem taimingi drausmīgi lielie, tas domāju arī iebremzē visu kopumā.

Un ko nozīmēja tas XP64 Bit?

Ja sēdi uz Win XP 64 Bit, tad vispār brīnos, ka vari kaut ko paspēlēt. Tā Os tak ir galīgi nekāda.

Link to comment
Share on other sites

Ja klokojot sadedzināsi proci, tad neviens tev to nemainīs, protams. Bet katrā ziņā uzdzīt vari, manuprāt līdz 3.4 mierīgi. Ja tev paveicies ar proci, tad vēl augstāk. Pat līdz 4.0GHz.

 

īstenībā tikai dēļ crysis nev vērts klokot, pārējie geimi tāpat vēsi lido. dzirdēju vienu komentu forumā, ka crysis uztaisīts speciāli tāds, kas bremzē, salīdzinot ar citām spēlēm, piem. CoD4. Un tikai tāpēc, lai pircējs pirktu jaudīgākus kompjus. Kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Ko tu tur stāsti ka tew pa svaku ja man ar 2 kodolnieku pilnigi pietiek un dzenāju speles..

Šis topiks kranu stapīšana totala :p

 

ej bišķiņ izglītojies un tad brauc augumā '' šķiltava''

 

P.S. Pārējiem liels paldies par komentāriem ;)

Link to comment
Share on other sites

Nesaskatu krāna staipīšanu, bet nu autors "malacis"...

Neko tu nezaudēsi, jo visticamāk nekas nenodegs. Izmēģini grieztus ar box dzesi pirms ķeries klāt pie

alternatīvām - tas nav nemaz tik grūti.

Link to comment
Share on other sites

ej bišķiņ izglītojies un tad brauc augumā '' šķiltava''

 

P.S. Pārējiem liels paldies par komentāriem ;)

Man tāds jautājums tu to kompi pats pa savu naudu nopirki? Vai muterītei noplēsi?

Tā kā ej pats izglītojies...

Link to comment
Share on other sites

Man tāds jautājums tu to kompi pats pa savu naudu nopirki? Vai muterītei noplēsi?

Tā kā ej pats izglītojies...

 

Naudu es ar savu pratu puika pelnu! :D ja Tev prāts tik tālu nesniedzas, nevajag d***t uz citiem. Tāpēc aizver muti un klusē, ļauj normāliem zinošiem cilvēkiem izteikt savas domas. (nožēlojami) :D

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Negribas cept jaunu topiku, bet uz cik es varētu uzdzīt savu E4500 (2,2GHz)???

 

pārējā sistēma parakstā....

 

Un vēl viens jaut. attiecībā uz klokošanu: uzklokoju videni, notestēju ar ATItools, utt...viss OK, restart PC, un pa jaunam jāliek clock... WHY???

 

Un mātene mana nemaz bez BIOS update neļauj klokot, cik lasīts, tad BIOS update šo lietu glābj, bet kā tad īsti apdeitot... visur eng, ar ko man ne visai, bet nu update man ir novilkts, kur viņu likt, kkādā fleshā, un likt lai būtojas no USB, vai kā????

Link to comment
Share on other sites

ens es domaju uzkloko no sakuma uz 2,5ghz paluri cik rāda grādus nu var meiģināt uz 3.0 ghz bet reiķinies ar kulera maiņu..

Es savējo no 2,8 ghz uzklokoju lidz 3,4 ghz ar stock dzesi..

Link to comment
Share on other sites

Nesen lasīju rakstiņu par klokošanu un spēlēm... principā klokojot CPU pieaugums bij apmēram 5% un strap citu tieši Crysis FPS kritās uz klokota CPU, Vs. neklokota CPU..

Tagad tik to saurci neatceros.. manuprāt tas bija www.tomshardware.com Meklēju bet neatradu... varbūt kādam sanāk

atradu

http://www.tomshardware.com/reviews/GeForc...ing,2037-5.html

http://www.tomshardware.com/reviews/GeForc...ing,2037-7.html

:smile:

 

 

apskatot attēlu HD 4870 CF (512 MB) CPU@3.47 sanāk kad pieaugums klokojot ir aptuveni 14 - 16 % (uz Crysis) pēctam gan reski krītas. :)

 

http://www.tomshardware.com/reviews/GeForc...ng,2037-11.html

Labots - Zooll
Link to comment
Share on other sites

ens es domaju uzkloko no sakuma uz 2,5ghz paluri cik rāda grādus nu var meiģināt uz 3.0 ghz bet reiķinies ar kulera maiņu..

Es savējo no 2,8 ghz uzklokoju lidz 3,4 ghz ar stock dzesi..

 

 

nu un tev vēl nav pārdedzis? es domāju ka skaļāks gan ir.

kaut gan ja ir HD 4870X2, tad salīdzioši stock dzesis būs tāpat klusāks.

Labots - artilery
Link to comment
Share on other sites

No box dzeses pāriet vienmēr varēs bet ram un MB nomainīt būs grūtāk/dārgāk(svarīgi OC), var ari box palikt ja parējā ventilācija nav slikta

 

p.s. sūds ar visu OC, galvenais zināt ko tu iegūsi, +2% fps tas nav to vērts

Link to comment
Share on other sites

nu un tev vēl nav pārdedzis? es domāju ka skaļāks gan ir.

kaut gan ja ir HD 4870X2, tad salīdzioši stock dzesis būs tāpat klusāks.

Bišk skaļaks ventilātors ira.

Link to comment
Share on other sites

Visā visumā ņemot vērā visus komentus nonācu pie secinājuma, ka jāmeiģina klokot tad jau redzēs cik tālu šamais ļausies. :) un par dzesi laikam vienalga būs jāmaina cita, jo pašreizējā pie slodzes tur max 63 grādus. bet bez slodzes 38 gr. Amplitūda ir diezgan liela, ja sākšu klokot temperatūra tikai augs :)

Link to comment
Share on other sites

nebriinos, ka tev rep ir -3...

 

 

man pie ddiirrssaass cik man tas rep ir kaut vai -10 :D man pofig. visu ko esmu gribējis uzzināt esmu noskaidrojis... daži šī saita lietotāji domā ka man baigi iegriezīs liekot kautkādus vārnus, rep utt... tāpēc man tas viss ir vienalga ;)

Link to comment
Share on other sites

Cepamies!? Bet, ja pa tēmu, klokošana - interesants pasākums, rezultāts - niecīgs! Padomā vai ir vērts tērēt laiku sev un citiem, ja vien priekš sevis tīri zināšanu līmenī. Ja tik tiešām ir vēlme uzdzīt sitēmu lai spēles vilktos vismaz par 30% ātrāk (kas arī nav daudz), šķiet ar uzdzīšanu to nevar izdarīt, ir jāpērk jaudīgāki dzelži, vai atsevišķos gadījumos ar vienkāršiem ieteikumiem ne viens nepalīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Var iegūt >+30% performanc ar OC , tikkai tad ir jāiegūlda nauda dzesēšanaa utml, kas bieži vien ir dārgs pasākums...imho to dara tie, kam ir hi-end systēmas, kur vienkārši nav to jaudīgāku komponenšu vai vienkārši entuziasti, kas nopērk to, ko var atljauties vai tik dārgu, cik saprāts ljauj izruust un tad virstaktē, lai pietuvinātu jaudīgākām/dārgākām komponentēm....shis gadījums arī ir pieskaitāms pie pirmā varianta...

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

Pirmkaart jautaajums vai tavi patreizeejie dzelzhi vispaar var tikt lietoti OC:

 

1) Vai PSU turees - Overklokots @9550 domaaju ka daudz vairaak elektriibas saaks riit nekaa ar stock frekvenci..

 

2) VAi MB vispaar atbalsta/speej uztureet OC, katra kura MB to nevar sevishki jau leetaa gala MB.

 

3) vai RAMs ir atbilstoshs, atkal leetais gals var nedereet...

 

ja gribi noskaidrot vai tavi patreizeejie dzelshi der kaut kaadam stabiilam OC, raksti google savu MB, PCU un RAM modelju nosaukumus un skaties lasi rezultaatus...

 

Ja gribi OC taisiit tad parasti par to ir jaadomaa kad peerc PC un ir jaaizveelaas atbilstoshas komponentes!

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...