Jump to content

XBOX mod, chiposhana ?


Rob4Real
 Share

Recommended Posts

Gribēju uzzināt, vai kādam ir bijusi pieredze ar XBOX'u atlaušanu. Ar ko tur īsti ir jāsāk ? Esmu dzirdējis, ka kaut kas ar to BIOS jādara. Vēl arī tāda lieta, ka vajadzēs pārslēgt no NTSC uz PAL, bet tam es softu atradu (ENIGMAH).

 

Lasijos angliski, bet tur īsti nevar saprast.. MOD.. CHIP... FLASH ... ir vai nu paskaidrots, kas ir kas.. vai arī kaut kas par programmām, kuras jālieto.. bet tā arī nav skaidrs, kurai lietai kura programma :))

 

kas ir jādara, lai ietu paša kopētie diski un kas jādara, lai varētu laist images no HDD ?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

xboxu nečipo, to flašo.

 

eeem... pieņemsim, ka tā. es jau teicu "atlauzt". galvenais, ka domu uztver.

 

un starp citu - par nelaimi viņus GAN čipo, GAN flasho. :wink: :cool2::good:

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu dzirdeejis pa ausu galam, tad tur ir kaut kaads linuksis kas to visu tur dara. Bet aizmirsti, ka vareesi peec tam izmantot xbox live, t.i. speeleet online reziimaa. Meklee googlee peec atseegvaarda - flashing xbox360 vai arii xbox, atkaariibaa kaada tev kaste.

Labots - fox656
Link to comment
Share on other sites

Cik esmu dzirdeejis pa ausu galam, tad tur ir kaut kaads linuksis kas to visu tur dara. Bet aizmirsti, ka vareesi peec tam izmantot xbox live, t.i. speeleet online reziimee. Meklee googlee peec atseegvaarda - flashing xbox360 vai arii xbox, atkaariibaa kaada tev kaste.

 

nu jā.. es meklējos internetā, bet diemžēl nesanāca savilkt galus kopā. Kā jau minēju - apraksta vai nu programmas, vai nu procesu, un ko tas no sevis izsaka, taču atrast, kuru programmu priekš kā izmantot, man neizdevās. :unknw: :help:

Link to comment
Share on other sites

Es tev ieteiktu pasam nekeepaaties ar visu to padariisanu, labaak sameklee zinosus cilveekus, kas to lietu pieprot. Kaut kur te forumaa bija teikts, kur vinjus var noflashot. Man slinkums mekleet, taa kaa ja tev vajag tad meklee.

Link to comment
Share on other sites

xboxam pāraksta firmwari, tas sūds saucas iExtreme, xbox live atbalsts arī ir. Nezinu vai pašam vajag darīt, doskā var atrast čalīšus, kas par 15-25ls to var izdarīt

Link to comment
Share on other sites

biolats.lv var sarunat flašošanu pa 25 Ls, pēc tam spelēt drosi LIVE ! :-D

Link to comment
Share on other sites

q64silver

kaut kur šīszemes vietnēs lasīts, ka biolats impotents noflešot xkastes, kuras ražotas, sākot 2008.gada kaut kādu mēnesi (datumu nepieminu). Varbūt kas ir mainījies, bet ļoti ceru, ka ne :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Fotomeistars

Savulaik čakarējos ar X-Boxiem. Ja negribi tērēties, vari uzlikt kādu SoftModu, kas ir bezmaksas pasākums. Galvenais, lai rokas nav no pakaļas. Meklē Google. Pats vairs neatceros, kas un kā bija jādara, bet kādus piecus Boxus veiksmīgi SoftModoju. Taču čips ir patīkamāks, cik atceros, arī Box mazāk bremzēja, nekā ar SoftModu. Biolatā savulaik čipoja Boxus pa kādiem 25ls, ja nemaldos. Ai, cik tas bija sen...

Galvenais, ko paturi prātā - Google ir mūsu draugs. Ieraksti tajā "Xbox Softmod", gan jau kaut ko sakarīgu atradīsi. Pats tolaik aktīvi sēdēju Xbox Scene.

Link to comment
Share on other sites

kaut kur šīszemes vietnēs lasīts, ka biolats impotents noflešot xkastes, kuras ražotas, sākot 2008.gada kaut kādu mēnesi (datumu nepieminu). Varbūt kas ir mainījies, bet ļoti ceru, ka ne :D

Pareizi, jo ar to gadu nāca Lite-On dvd lasītāji, kas nav "laužami".

Link to comment
Share on other sites

drosmiigs esi, ja gribi uz savu galvu bez pieredzes lauzt valjaa Xkasti. Ka sapis..i, taadu domu nepieljauj... ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...