Jump to content

intel based mac pa lēto :)


zeds
 Share

Recommended Posts

sveiki - ir radusies liela vēlme palaist vienu softu kuram pie teh. prasībām ir rakstīts

 

Technical Requirement: Intel-based Mac running Mac OS X Leopard

Diemžēl softs regulāri prasa OsX updates , kuras nez vai izdosies uzlikt uz hackintosha. Tā ka zagšanas variants laikam nepalīdzēs.

 

Divi praktiski jautājumi:

Kāds ir lētākais Mac kurš atbilst specifikācijai un kur vispār var pēc iespējas lētāk? Droši vien jau lietotu.

Apple lapā kaut kā uzreiz neatradu.

 

Vai kādas vietas , tirgi , tīkla vietnes kur var šādus iegādāties (lai var .lv) ?

 

P.S. lūdzu žēlot , es protams gribētu jaunu MacPRObet , bet nu nav man tagad uzreiz piķa tik daudz :)

Link to comment
Share on other sites

man visas progas uz hacka straadaa un atjaunojaas bez beedas.

P.s. kas par softu?

Labots - zynoj
Link to comment
Share on other sites

Es gan par šito makintošu lietu ņibumbum, bet nevar kaut kād uz kaut kādas Virtuālās Mašīnas palaist?

Link to comment
Share on other sites

(labots)
man visas progas uz hacka straadaa un atjaunojaas bez beedas.

P.s. kas par softu?

 

tā tas ir interesanti , tas ir leopardam ?

 

softs ir iphone sdk

 

Es gan par šito makintošu lietu ņibumbum, bet nevar kaut kād uz kaut kādas Virtuālās Mašīnas palaist?

 

varbūt var , bet tas nebūs darbs manuprāt.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

(labots)
nu parakstaa man paskaties.

 

znoy paldies, tu mani iepriecināji :)

meklēšu kā , jo pagaidām es no OSX neko faktiski nesapr. Bet tas nekas , internets ir un google arī.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

visu ko Tev vajag atradiisi applelife.ru vai insanelymac.com,vislabaak ja ir intel baazeets kompis ar core un intel chipsetu,tad probleemaam nevajadzeetu buut,un visi kuri te bljaus ka hackam nav stabilitaates lai iet d***t,jo manam hackam nav bijis nevienas probleemas ar osx stabilitaati.

Link to comment
Share on other sites

A ko Tev tādu dižu vajag darīt? Ja CPU un MB supportē hardware virtualizāciju (kas mūsdienās jau ir gandrīz visiem jaunajiem CPU), tad virtualizācijas overheads priekš CPU būs minimāls. Ja vien Tev nevajag izmantot kādu citu hardwari (VGA vai vēl kaut ko), tad būs OK.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...