Jump to content

Java spēles mobzim uz PC


Recommended Posts

Tātad jautājums sekojošs:

Kas nepieciešams, lai palaistu visus tos *.jad un *.jar failus uz PC? Vienkārši mana doma tāda:

Gribu sataisīt saitu ( :shock: ) uz kura apvienotu visādas spēles, programmas... īsāk sakot softu mobzim. Zinu, ka tādu adrešu kā jūra, bet vēlos sataisīt mūsu valodā, lai nav ar vārdnīcām jātulko kam, kas domāts. Un man vajadzētu arī skatīties, ko lieku saitā, jo vaig taču katrai progai aprakstu un dažus skreenshotus :) Kas man tādai lietai vajadzīgs?

 

P.S. Un varat uzrakstīt man pāris lamuvārdu par to, ka iesācis tik bezcerīgu lietu :D

Link to comment
Share on other sites

pameegini savu parakstu?

:lol: ilgi pats par sevi smējos :) Man pDSL, atrasr DC būs ātrāk nekā sagaidīt 18:00! Vispār stundiņa palika :roll:

Link to comment
Share on other sites

Novelc emulatoru. T.i piem. NOKIA 5100 SDK. Būs telefona emulators un varēsi iemeiģināt kā reāli tas izskatās un strādā.

Link to comment
Share on other sites

Guest titaniks
Novelc emulatoru. T.i piem. NOKIA 5100 SDK. Būs telefona emulators un varēsi iemeiģināt kā reāli tas izskatās un strādā.

 

Axa. Šito nelaimi uz savu datoru otreiz nelikšu. Labāk paņemu pašu telefonu, ja tik tiešām baisi vajag.

Link to comment
Share on other sites

Novelc emulatoru. T.i piem. NOKIA 5100 SDK. Būs telefona emulators un varēsi iemeiģināt kā reāli tas izskatās un strādā.

 

Axa. Šito nelaimi uz savu datoru otreiz nelikšu. Labāk paņemu pašu telefonu' date=' ja tik tiešām baisi vajag.[/quote']

Kas tur tik briesmīgs?

Link to comment
Share on other sites

...bet kā vispār var mobī dabūt spēli iekšā, ja nav IR, bet ir GPRS.

 

Ar attēliem vienkārši - iemetu mājas lapas ftp, atveru atresi mobī, iekačāju. Ar tiem jar failiem uzrāda, ka.... neatceros.... neesot atbildes no vārtejas (gateway). Laikam tur kautkāda fiška paslēpta, ne? :p

 

Un vēl biju Nokia spēļu saitā. Novilku vienu bez prob...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
jurgis_L

bet vai kaads nevar tieshi ar pirkstu paraadiit un/vai uzrakstiit kaa tas emulators tieshi saucas???

Link to comment
Share on other sites

Nu bet par to saitu zināsit tikai jūs un mani draugi :) Kā tad emulātoru sauc?

 

Sabiedrības pienākums ir informēt policiju. Pretējā gadījumā draud atbildība kā līdzdalībniekam.

Link to comment
Share on other sites

Guest bulldog

varbuut kaads zin kaadu softu ar kuru var paartaisiit, palabot un uztaisit .jar speeles moniilajiem

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex
Nu bet par to saitu zināsit tikai jūs un mani draugi :) Kā tad emulātoru sauc?

 

Sabiedrības pienākums ir informēt policiju. Pretējā gadījumā draud atbildība kā līdzdalībniekam.

Neeee, ko jus mani kjurki iemtiisiet! Es nekaa nezinu, ja zvanu krukiem:) Labi, labi tak nee, nejau es bushu tas!
Link to comment
Share on other sites

jurgis_L

Nu man jau nevajag lai kaads paraada kur. Man tikai vajag lai pasaka kaa sauc. Un cik es zinu, tad nosaukuma izplatishana nav nekas nelikumiigs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...