Jump to content

web kameras izvēle!


Copy
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Esmu nobriedis iegādāties web kameru, bet patiesībā nav ne mazākās nojausmas par firmām un modeļiem. Tapēc prasu jums, kompetentajai boot.lv auditorijai kādu tieši lai izvēlas. :)

Tātad pats galvenais/svarīgākais kritērijs ir, lai viņa spētu ierakstīt attēlu uz kustībām, respektīvi, atstāju kompi ieslēgtu, aizeju uz bodi pēc alus, un nākot apakaļ gribu redzēt, kas darījies ir manā istabā. Atceros ka man ļoti sen (gadus 4 apakaļ) bija tāda web kamera, ļoti forši filmēja tikai tad, kad notiek kāda kustība.

Un tātad gribētos tādu tagad nopirkt, bet nav ne jausmas par ražotājiem un kādu labāk ņemt.

Paldies jau iepriekš par atsaucību! :)

Link to comment
Share on other sites

logitch +1, tikai paskaties uz lēcas izmēriem...

filmē tikai kustību - tas ir risnāms ar filmešanas softu, tikai nepateikšu kā sauca :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

redz ko man saka webcamXP mājas lapa:

 

additional key features:

 

- local and remote pan & tilt control (Logitech Orbit, Creative LiveMotion! and IP cameras)

- supports FTP/FTPS and HTTP/HTTPS Post

- motion detector (optical or acoustic) with many possible ways to handle alerts - (šī cik es saprotu būs tieši īstā fīča ko meklēju)

- advanced users manager to grant limited or unlimited access.

- overlay editor supporting picture in picture, animated gifs, alpha-blending and text editor.

- DVR (permanent recording deleted after X hours)

- run as service new !

- interract with PowerHome automation software new !

 

:)

Labots - Copy
Link to comment
Share on other sites

beidzot nopirku - Logitech, un tavu brīnumu, man nemaz to webcamXP nevajag, jo līdzi nāca instalācijas disks, un tai programmai Logitech QuickCam jau bija iekšā tāda fīča - motion detector. :)

zoo, tagad es redzēšu kas pizģī manus aliņus no istabas. :drinks:

Labots - Copy
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Nu nezinu vai man nepaveicās, pats sev nopirku logitech lētā gala webcameru un mammai acme lētā gala, acme lētāka, bet labak rāda ka mana logitech, logitech neapmierina tas ka rāda tumšaku (regulēju visis brigtnes uc nepalīdzēja) , līdzi nākoši softu +/- vienādi var pielikt visādus efektus.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Aigars633

Sveiks

 

Kādu modeli konkrēti nopirki ar to motion detector fīču. Un īsti nesaprotu... vai motion detector atkarīgs tikai no softa!!!

Link to comment
Share on other sites

emm, nu paskaties netā, zinu, ka šis nav tas labākais padoms, bet nu man pašam ar savu Logitech Webkameru viss ir kārtībā, sūdzību nav :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...