Jump to content

Skaļruņu izvēle


kricis
 Share

Recommended Posts

Verneris

Logitech labas jaaa! A man ir Genius 5000... jaudiigaakas par tavaam logitech. un tik par paaris Ls daargaakas! Pats njeemu pa 47Ls tagad mosh jau leetaakas palikushas. nenozheeloju ne santiimu, ka iegaadaajos vinjas.

Link to comment
Share on other sites

Logitech 530 ir labas, bet man nebija īsti iespējas izvietot normālu 5.1, tapēc paņēmu Logitech X-230 2.1. Cena pie 30ls laikam bija un kvalitāte ir tiešām ļoti jauka :)

x-230.jpg

Link to comment
Share on other sites

Logitech 530 ir labas, bet man nebija īsti iespējas izvietot normālu 5.1, tapēc paņēmu Logitech X-230 2.1. Cena pie 30ls laikam bija un kvalitāte ir tiešām ļoti jauka :)

x-230.jpg

 

nja pasam ir sitas tumbas,un nesudzos :grin:

Link to comment
Share on other sites

Tak jebkurš creative vai logitech, kas iekļaujās 40 latiņos būs gana labs savai cenai! pats sēžu uz Creative Inspire 2.1, ir ok jau n-to gadu! ja nemaldos pirms gadiem 4-5 pirkts (27ls :D)! iesaku ņemt 2.1 jebkurā gadījumā, ja cenas griesti ir 40ls!

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

a kāda jēga ņemt 5.1, ja lielākoties tumbas priekš pc iegādājās lai klausītos mp3 un skatītos DVDRip? nē nu visu cieņu, ja priekš geimiem un DVD!

bet nu sanāks bik jaudīgāks, bet 2.1 pa to naudiņu!

Link to comment
Share on other sites

a kautvai tadelj ka x-530 lidzi nak spliteris ar kuru var visas 5 tumbas pievienot kopaa un tad tad nav jaklausas skalju kas nak tikai no priekspuses, bet jau arii no aimugures...

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad izveele sarukusi liidz 2vam- Juusu jau ieteiktais Logitech X-530 vai Logitech G51 ?

 

Edit: Huh tgd tik ieraudziju ,ka m79 vinas ir pa 75 ls ,bet Metaļeksā pa 43ls ,nah tāda starpība ? :D

Labots - kricis
Link to comment
Share on other sites

Ņem X - 530 + jāuzliek Winampam plugins, lai bliež pa visām 5 reizē + atseviški var regulēt, ir tāds labs plugins.

Man saregulēts pēc istabas parametriem : priekšas uz normālu, centrs drusku klusāk, aizmugurējā kreisā uzlikta kā priekšējā kreisā, pagriezta skaļāk, aizmugurējā labā kā priekšējā labā, drusku klusāk, jo atrodas tieši aizmugurē. Jo filmas uz Wamp neskatos, spēles regulē pašas to 5.1

Rezultātā visa telpa apskaņota vienmērīgi :)

Link to comment
Share on other sites

Logitech X-530 kopaa ir 70W(skan labi)

a manaam Genius 5000(kas ir pa 10Ls daargaakas) vien subis jau ir 75W

Link to comment
Share on other sites

Paldies VIP ,jau par otreizeju Genius 5000 (kuru nevaru atljauties) reklamu shajaa pavedeiena . Bet es prasiju ,kuru no tam divam njemt attiecigi x-530 vai G51 ,un man nevajag pa 10ls dargaakas jo griesti ir 40ls+-5ls mo6

Labots - kricis
Link to comment
Share on other sites

Links nestraadaa, bet pats atradu nesaskaņota reklāmaa maajas lapaa! Vienoziimiigi njem G51 vinjas ir jaudiigaakas un jaunaaks modelis nekaa x-530. Vieniigi es neticu, ka taa cena ir iistaaa.... man liekas, ka kljuuda! salidzini.lv ierakstiju... tur atrada pa 73Ls leetaakais. Paaraak liela atshkjiriiba! Bet nu zvani un pasuuti! Peec tam uzraksti sheit vai izdeevaas tev vinjas pa 43Ls iegaadaaties!

Link to comment
Share on other sites

K ,plds pameginashu pa 43 dabuut :D

 

Paldies ,visiem par ieteikumiem ,un tiešām no metaļeksa dabūju G51 pa tiem Ls 43.40 .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SoundForsage

Ja 2.1 tad http://neostore.lv/item/NS-00033712/

Ja 5.1 tad http://neostore.lv/item/NS-00014650/ vai http://neostore.lv/item/NS-00031020/

Pašam kādreiz bija tas Genius SW-HF 5.1 pēc kādas pusotras nedēļas pārdevu un paņēmu vietā Logitech Z-2300. Genius'am volumes poga loti neprecīza, bas manuprāt krietni atpalika no minētajiem 75watiem, pats subwoofera skaļrunītis arī ļoti mazs, bet basu priekš tāda skaļrunīša deva tīri ok, dēļ BandPas kastes. Skaļruņi saknēja labi..

Bet nu ja 2.1 vai arī 5.1 sistēmu tad liekas labākā būtu tā Microlab ko minēju iepriekš, vai nu varbūt kāds Logitech līdz tiem 40ls.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...