Jump to content

AutoCAD 2000 + WinXP + HP DesignJet450C nestrada


bubis
 Share

Recommended Posts

Probleema, straadaaju Win98 videe ziimmeeju AutoCadaa LANaa staav serveris (WinNT), ploteris ir piesleegts tiiklam ar savu atsevishkjo tiikla karti pa taisno (tobish ne caur serveri). Ar Win98 viss rullee, drukaajas. Uzliku WinXP nekaa, visa tiikla konfiguraacija taada pati a nedrukaa, no Worda kaut ko izdrukaat var no AutoCada ne. Kaads zin risinaajumu??

Link to comment
Share on other sites

Lieta taada, ka viss ir izmeegjinaats, ir salikti patchi, paarlikti plotera driveri, arii compatible to Win 98, man personiigi vairs nav ideju...

Link to comment
Share on other sites

nu ok.. uz plotera nedrukaa a uz oparastaa printera drukaa?

Tip probleema ir konkreetaja ploterii vai drukaashanaa vispaar.

Link to comment
Share on other sites

nu ok.. uz plotera nedrukaa a uz oparastaa printera drukaa?

Tip probleema ir konkreetaja ploterii vai drukaashanaa vispaar.

 

nu uz paareejiem 3 printeriem it kaa drukaa, vinjam tikai tas HP nepatiik, taa kaa izskataas, ka probleema ir topikaa mineetajaa kombinaacijaa

Link to comment
Share on other sites

tiek izmantot standarta tcp/ip ports vai tam HP ir kautkaads savs?

 

A vot to es gan nezinu, neesmu datorikjis, bet projekteetaajs :)

Link to comment
Share on other sites

Vot es tagad taa no galvas neaceros..

Nukaa... ir ports caur kuru ir piesleegts printeris.

Parasti tas ir LPT1

ja tas ir tiikla printeris (caur shaari) tad tas saucas local port datorsprinteris

 

Ja ir naturaals tiiklinieks tad ir 2vi varianti...kaa liidz tam printerim nokljuut.

Viens ir TCP/IP ports otrs variants ir ka razhotaajs ir iztaisijis pats savus porta draiverus.

(taadu prastu lietu kaa pingot to printeri.. tu tachu meiginaji? )

FW nejaushi mosh moka smadzenes?

Vot neaceros kaa saucas tas HP ports..

atceros ka bija jaaliek JETadmin :)

Link to comment
Share on other sites

nu ok.. uz plotera nedrukaa a uz oparastaa printera drukaa?

Tip probleema ir konkreetaja ploterii vai drukaashanaa vispaar.

 

nu uz paareejiem 3 printeriem it kaa drukaa' date=' vinjam tikai tas HP nepatiik, taa kaa izskataas, ka probleema ir topikaa mineetajaa kombinaacijaa[/quote']

 

Klau, bet vai Tu ne reizi neesi mēģinājis aizpūst e-mailu uz to A-CAD support dienestu...

Sīki izklāsti savu sāpi, piemet screenshotus un es esmu par procentiem 98 pārliecināts, ka viņi Tev iedos sakarīgu problēmas risinājumu...

 

Personīgi es pats praktiski vienmēr izmantoju i viedās Googles tantes padomus, i tirdu softa ražotājus...

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

 

Klau' date=' bet vai Tu ne reizi neesi mēģinājis aizpūst e-mailu uz to A-CAD support dienestu...

Sīki izklāsti savu sāpi, piemet screenshotus un es esmu par procentiem 98 pārliecināts, ka viņi Tev iedos sakarīgu problēmas risinājumu...

 

Personīgi es pats praktiski vienmēr izmantoju i viedās Googles tantes padomus, i tirdu softa ražotājus...[/quote']

Šitas padoms nederēs, jo A-CAD 2000 ir pārtraukts atbalsts no ražotāju-izplatītāju puses. Pirms kāda laika visus lietotājus aicināja pāriet uz 2004 versiju.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir naturaals tiiklinieks tad ir 2vi varianti...kaa liidz tam printerim nokljuut.

Viens ir TCP/IP ports otrs variants ir ka razhotaajs ir iztaisijis pats savus porta draiverus.

(taadu prastu lietu kaa pingot to printeri.. tu tachu meiginaji? )

FW nejaushi mosh moka smadzenes?

Vot neaceros kaa saucas tas HP ports..

atceros ka bija jaaliek JETadmin :)

 

Man shkjiet, ka tur tiek izmantots Jetadmin. FW tiiklaa nav kaa shkjira, ir tikai

uz izejosho/ienaakosho netu. Laikam jau vieniigais risinaajums ir, jaanomaina AutoCad versija uz jaunaaku. Baigi pierasts pie vecaa, aatrs eerts :(

Link to comment
Share on other sites

probleemas ir bijushas tikai divos gadiijumos

1)neatbilstoshi draiveri, zem xp vaig xp draiverus un amba, tas nekas ja izdodas uzinstaleet citus, teiksim, kas domaati win98

2)nepareizi uzraadiits ports, vaig kaartiigi paarbaudiit

Link to comment
Share on other sites

 

Klau' date=' bet vai Tu ne reizi neesi mēģinājis aizpūst e-mailu uz to A-CAD support dienestu...

Sīki izklāsti savu sāpi, piemet screenshotus un es esmu par procentiem 98 pārliecināts, ka viņi Tev iedos sakarīgu problēmas risinājumu...

 

Personīgi es pats praktiski vienmēr izmantoju i viedās Googles tantes padomus, i tirdu softa ražotājus...[/quote']

Šitas padoms nederēs, jo A-CAD 2000 ir pārtraukts atbalsts no ražotāju-izplatītāju puses. Pirms kāda laika visus lietotājus aicināja pāriet uz 2004 versiju.

 

Tādā gadījumā es bezgalīgi ticu, ka iemaksājot nelielu naudiņu AutoCAD 2000 licences īpašnieks mierīgi var tā arī izdarīt... kur ir problēma? :?

Link to comment
Share on other sites

Guest Shadowman

Man arii taada probz, ne man, bet manam adminim :D Varu aizbildinaaties, ka nav man darba apstaaklju :lol:

Mans un veel viens PC atteicaas ploteet, spooling paraada, printing arii it kaa paraada, bet uz ploteri faili neiet. Mans PC ateicaas paaris dienas aatraak.

Uzstaadiijumi ir vienaadi ar paareejiem 4 PC, kuri printee. It kaa sainstaleeti/paarinstaleeti visi apdeiti, bet nepaliidz... :?

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

 

 

Tādā gadījumā es bezgalīgi ticu' date=' ka iemaksājot nelielu naudiņu AutoCAD 2000 licences īpašnieks mierīgi var tā arī izdarīt... kur ir problēma? :?[/quote']

Atkarīgs ko tu saproti ar vārdiem nelielu naudiņu :)

Ja jau ir tā nelielā naudiņa pašam, vai arī uzņēmums gatavs maksāt, tad tiešām nav problēmu. Bet līdz šim neesmu izmantojis palīdzības dienestus Tpu tpu tpu

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tādā gadījumā es bezgalīgi ticu' date=' ka iemaksājot nelielu naudiņu AutoCAD 2000 licences īpašnieks mierīgi var tā arī izdarīt... kur ir problēma? :?[/quote']

Atkarīgs ko tu saproti ar vārdiem nelielu naudiņu :)

Ja jau ir tā nelielā naudiņa pašam, vai arī uzņēmums gatavs maksāt, tad tiešām nav problēmu. Bet līdz šim neesmu izmantojis palīdzības dienestus Tpu tpu tpu

 

Hmm, ņemot vērā, ka A-CAD licence maksā ap 2500Ls, nu labi, labi korporatīvam klientam (lielam uzņēmumam/firmai) noteikti ir citi nosacījumu... nu, ja tas upgrade varētu maksāt vēl kādus pāris vai pat dažus simteļus, domāju, ka NORMĀLS uzņēmums/firma nenoietu uz grunti... Man, vismaz tā liekas... :? Un skatoties cik licences vajag upgreidot...

 

Bet es gan taisu traci pie "špāsīgākas" problēmas ...un PA TAISNO PA PURNU!!! (tas ir mailoju uz support service) :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

varamt meeginaa parunaaties ar kogra.lv latvija izzpalta autodesk`u un viedo kursus..

varbuut liidzees!

Link to comment
Share on other sites

cik atceros, tad lai drukātu no autokada tavam ploterim, pieņemu, ka tas ir hp (citu lielformātu nemaz nezinu) vajadzētu būt speciāliem

draiveriem, tieši autokadam, tos esi uzlicis ?

cik esmu ievērojis tad šī problēma bieži parādās hp forumos.

meklē vairāk pie hp, nevis autokada.

un iesaku lokalizēt problēmu, pa taisno piemočīt kompi ploterim (usb vai paralēlais), tad tev uzreiz būs skaidrs, vai tev tīklā vaina vai draiveros.

Link to comment
Share on other sites

Guest energy
varamt meeginaa parunaaties ar kogra.lv latvija izzpalta autodesk`u un viedo kursus..

varbuut liidzees!

Kogra jau ar sūtīja paziņojumus, ka tiek pārtraukts supports 2000 A-CAD

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...