Jump to content

Gribu jaunu TV


pipars^^
 Share

Recommended Posts

Tātad vēles iegādāties jaunu tv :) tikai diemžēl es nezinu, kurš ir labāks - plazmas vai lcd tv.

 

No LCD piedāvātajiem modeļiem acīs iekrita šie divi: [1] un [2]. . Tomēr šodien, kad mājas atbrauca sencis viņš pateica, ka labāka attēla kvalitāte ir plazmas tv :/ un tieši tāpēc es tagad nezinu, kādu tv pirkt.

Gribētos dzirdēt jūsu ieteikumus, kādu tv man izvēlēties līdz +/- 1000ls vērtībā. Un vēl būtu ļoti labi, ja kāds paskaidrotu ar ko atšķiras plazmas tv no lcd tv (tb. kādi + un kādi -)

 

::: Tv galvenokārt tiks izmantots, lai skatītos filmas pa tv utt...tomēr domājams, ka brīvajā laikā tiks izmantots arī kā datora monitors, spēlīšu spēlēšanai un arī filmām.

PS. Tv obligāti jabūt full hd un hdmi

PPS. Man galvenais ir pēc iespējas labāka kvalitāte par sakarīgu cenu

Labots - pipars^^
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Vecīt, par šo tēmu tak ļoti daudz šai forumā rakstīts! Otrais variants no tevis minētajiem būs ''best buy'' , pats ar jau tādu lietoju kādus piecus mēnešus un esmu vairāk kā apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

pipars^^

Šajā forumā esmu izlasījis +/- 20topikus par šo tēmu...un vienalga nevaru izvēlēties starp plazmas un lcd. :(

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

Njā, man ar tā bija, kādu mēnesi lasīju forumus un staigāju pa veičiem, un tad tieši iznāca jaunie Philips, kuru ievērtējot man vairs nebija šaubu ka jāņem

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

androidz

Čoto man liekas ka plazma, kā datora monis nekam neder, tā šajā forumā ir teikuši zinoši cilvēki. Tā ka paliek LCD. Un fiļips.

Link to comment
Share on other sites

pipars^^

Nu tas, ka viņš tiks izmantots kā datora monitors nav galvenais. Man vairāk interesē, kurš no viņiem labāk attēlo filmas, kas tiek rādītas pa tv.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic - Philips veikalu Tērbatas ielā klapē ciet uz rekonstrukciju, pēc kuras tur būšot tikai tosteri.

Žēl, odnako...

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

OOO jā, šitie MEGA FULL HD der, :good:

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

Parasto analogo TV vienlīdz slikti rāda gan LCD, gan plazma un vispār, priekš TV skatīšanās nafig vajag HD?

Link to comment
Share on other sites

gribi pa lētu 42" njem plazmu ;)

kaa monitors tev plazma nebuus pats labaakais ;)

fulju HD logjiski LCD ;) bet taa LV reaali veel viss tas pasaakums ir autinjos nezinu ;)

+1 philips pats skatos 37PFL9632 bildei tieshaam nav kur piesieties, kaut vai parastaa kabelene

Link to comment
Share on other sites

nuko viss prādīgākais pirkums būs 42PFL9603H, nevis 37PFL9632D

Jo jaunāks modelis, labāki parametri, labāka pūlts un skaņa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...