Jump to content

Itunes uz PC.


rolandsz
 Share

Recommended Posts

Nopirku Iphone.

Tagad gribu salādēt dziesmas iekšā iekš Iphona un nokačāju Itunes.

 

Gribu instalēt, bet man izmet šādu ziņu - Nevar piekļūt Windows Installer servisam. Tā var gadīties, ja sistēma Windows darbojas drošajā režīmā vai Windows Installer nav pareizi instalēts. Lai saņemtu palīdzību, sazinieties ar atbalsta personālu.

 

Es nestrādāju Safe modā. Visas citas programmas ir gājušas un uzinstalējušās, bet šī breiko.

Kāds nezina kā man varētu izpalīdzēt?

 

P.S. Ja es esmu kaut ko sajaucis pa sadaļām, tad lūdzu piedodiet!

Link to comment
Share on other sites

Autors gadījumā nesēž kā limitēts jūzeris?

k, jā - drošais režīms ir safe mode..

Ielogojoties admina kontā autor (ja ir pieeja), un mēģini tad. Installera apdeits atrodams mmazmīkstā mājaslapā, lai gan parasti novelkams ar apdeitiem bu default..

PPS. No tīkla var izdoties novilkt arī gļukainu eksekjūtablo failu.. Novel;c pa jaunam drošības labad to aitjūns..

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

Nē, es sēžu mājās pie sava pc, un tas ir vienīgais konts uz PC, tātad administrator.

 

Perētājsistēma ir Windows XP.

 

Itunes fains nav bojāts, jo uzinstalēju uz citu pc bez problēmām, bet gribu uzzināt, kādēļ nevar vēlamo operāciju izveidot uz manu PC.

Link to comment
Share on other sites

Vispār iTunes ir baigi jūtīgā pret visādiem kodeksiem, ja esi viņus sainstalējis, bet tas izpaužās tā, ka parasti tad pati programma negrib rukāt.

Vēl arī problēmas šai programmai var sagādāt antivīrus, vismaz Nod32 2xx versijas gļuks kopā ar iTunes izpaudās tā, ka nevarēja aizvērt iTunes. Šo problēmu savukārt varēja atrisināt antivīrusa settingos norādot, ka iTunes ir labdabīga software :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...