Jump to content

A8stract NTW teema prieksh iPhone.


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

Atklaashu jaunu iespeeju, ceru ka veel kaads boot.lv biedrs arii pamegjinas savas speejas un prasmi pielietot idejas izveidojot iPhone iPod Touch teemas...

Ceru ka neesu un nebuushu vieniigais.

Lai vareetu uzstaadiit teemu, nepiecieshams jailbreakots iPhone/iPod (Nav svarigi kuras paaudzes.) Nepiecieshams uzstaadiit no Cydia OpenSSH un Winterboard.

Teemu var ievietot caur WinSCP (Windows videe) vai Cyberduck (Mac videe).

Direktorija ir /Library/Themes

Pec tam atveram Winterboard un ieliekam kjeksiti.

Teemaa ir 145 ikonas

Screenshots:

1018251.png1018252.png

Fails pielikumaa...

A8stract_NTW2.zip

Link to comment
Share on other sites

Kaa nu kuram. Defaultais ja godiigi man nepatiik... Nezinu cik ilgi tu lieto iPhone, bet man peec menesha lietoshanas apnika standarta skats... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Jailbreak aiznjem maksimums 10 min. Nekas kaitiigs tas nav bet nedaudz jaapieshaujas tad jau zinaasi kas un kas ir...

Izsenos laikos bija veel diivainaaki vaardi kaa Virginization, utt... Tas gan bija murgs...

Pats process arii bija ljooti nepatiikams...

Link to comment
Share on other sites

cik esmu skatījies tad pašlaik jailbraikot var līdz 2.0.1/2 versijai, ta kā to kur it LV burtu atbalsts (2.1) jailbraikot nav iespējams - ja es kļūdos labojiet ;)

Link to comment
Share on other sites

iClarified ir ok saits, ljooti smuki un praatiigi paraadiits... Bet jaareekjinaas ka var buut atshkjiriigas situaacijas, piemeeram paraadiities Error 1601, 1, 0x80800008E utt

Link to comment
Share on other sites

iClarified ir ok saits, ljooti smuki un praatiigi paraadiits... Bet jaareekjinaas ka var buut atshkjiriigas situaacijas, piemeeram paraadiities Error 1601, 1, 0x80800008E utt

 

 

Es te taisos pirkt iPhone 3G un tad es pavisam drosi varu vinu jailbrekot pec tas pamacibas?

Labots - Edgarsk
Link to comment
Share on other sites

cik esmu skatījies tad pašlaik jailbraikot var līdz 2.0.1/2 versijai, ta kā to kur it LV burtu atbalsts (2.1) jailbraikot nav iespējams - ja es kļūdos labojiet ;)

ir iespējams. Vispirms ar i-tunes tieši ir jāatjauno firmware līdz 2.1

Link to comment
Share on other sites

Es labaak ieteiktu Restore taisiit liekot virsuu 2.1

Jo peec update meedz sekot nepatiikami paarsteigumi, kaa pulkstenis... Kas bija un jo projaam ir vairaakus iPhone lietotaajus pieemekleejis...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mr_, pareizi saproti ;)

 

 

Viss jau ir super, jeilbreikoju. Viss ok... tikai nesaprotu neko taja proga cydia :( un nevaru nekur atrast palidzibu kur kko vismaz par to paskaidrotu ka themi uzlikt ka progu uzlikt :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...