Jump to content

RJ45 konektoru spiedēj knaibles...


BlackRazor
 Share

Recommended Posts

A ko tu gribi???

 

Es piem. 636 iepirku laikam pa 12 Ls savulaik.. Domā pats, varbūt tev nemaz nevajag.. :shock:

Link to comment
Share on other sites

Ja tev nevajag ikdienaa taa labaak peerc gatavos kabeljus, bet ja pats visu laiku darboojies.. tad neiesaku taas leetas, ko te biedri pirms tam ieteica !

Link to comment
Share on other sites

Par padsmit lati patiesi ir lētais ķīniešu variants. Pašam mājās tādas ir. Noder, ja reizi gadā vajag kādu vadu sakniebt. :) Bet, ja vajag vairumā kniebt, tad būs nepatīkami, jo nereti nāksies "košļāt" kādu laiku, līdz tas vads būs kārtīgi sakniebies. Reizēm arī šķībi kniebsies, utml. Ja vajag profesionālos nolūkos, tad labas stangas maksās vairākus desmitus latu. Kur dabūt gan nepateikšu - droši vien jau, ka Argus vai Tevalo.

Link to comment
Share on other sites

es sev nopirku plastmasas kniebeju par 5 ls un nekada vaina savu darbu izdara, bet nu to esmu lietojis uz vienas rokas saskaitamas reizes :D

Link to comment
Share on other sites

Knipex

art.nr. 975110 priekš RJ11 un RJ45

Aptuvenā cena 24Ls

 

art.nr. 975112 priekš RJ10 RJ11/12 un RJ45

Aptuvenā cena 27Ls

 

Iegādāties var visur kur tirgo Knipex instrumentus.

Ieteikt varu Luna Latvija SIA

Link to comment
Share on other sites

Tās pa vairākiem desmitiem pērk tie kuri velk tīklus un katru dienu kniebj tos galus.

Šad tad uzkniebt pa pāris galiņiem lieliski der arī līdz 15Ls standzeles.

Viņai tas resurss enivei ir pietiekami liels lai parastam adminam vai servisa čalim kurš reizēm aiziet uz kādu kantori un izvelk pa kādam vadelim.

Link to comment
Share on other sites

stangu pa pasmit Ls resurss ir ap 500 konektoriem pēc tam izjūk tā plastmasas daļa kas satur konekturu brīdī kad konektoru saspiež.

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos pareklamēties..

 

"Profs", aizstaigā līdz kabeļiem un vadiem un paprasi :)

Labots - ArT1E
Link to comment
Share on other sites

Muļķības..

pa padsmit Ls pirktās stangas var būt viscaur no metāla un nekas nekur nejūk ne pēc 500 un arī ne pēc 1k kniebieniem.

Tad jau tur bezmaz uz katru ruli var pirkt jaunas :D

Vai arī cilvēks domā kaut kādus nereālus sūdus kādus jāpērk kaut kādos specializētos veikalos :)

Link to comment
Share on other sites

viss ir atkarīgs kādas cik daudz vajadzēs spiest konektorus, esmu izmantojis variantus pa 7,00 ls, pa 19 Ls un t.t. tagad ir knaiblītes kas izmaksāja 48latus, toties jau vairāk kā pusgadu strādā bez problēmām, nereizi nav gadījies, ka saspiež nepareizi - tiek lietotas samērā aktīvi

Link to comment
Share on other sites

TheBanotais

Man vienas liekas knaibles staav, vizuaali nobruzhaatas, varu pa kaadiem 10Ls atdot. Kniebj labi. Ja interesee raksti PM.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
viesturs0711

Paspārdīšu mironi....

 

Sakarā ar faktu, ka man "aizgāja" koferis instrumentiem pagājušās nedēļas nogalē, tāpēc ir radusies vajadzība pēc RJ45 stangām. Ideālā variantā jau būtu RJ 10; 11/12; 45 vienā stangā, bet nu var arī savādāk. Vēlme ir pēc kaut kā no Knipex, jo stangas ir tiešām labas.

 

Biedrs 370 8.postā norādijis aptuveno cenu:

 

Knipex

art.nr. 975110 priekš RJ11 un RJ45

Aptuvenā cena 24Ls

 

art.nr. 975112 priekš RJ10 RJ11/12 un RJ45

Aptuvenā cena 27Ls

 

Tik par tādu cenu gan neizdevās atrast. Zemākais kas bija ~39 LS. Radās jautājums, varbūt ir kādam kādas idejas vai gali! Nesmādēšu arī ja lietotas piedāvātu (ja Knipex). :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Super. Liels tev paldies.

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju ko līdzīgu šim

http://beloteks.lv/index.php?productID=1339

 

4.5 ls bez pvn. Pāris tūkstošus kniebienu ir izturējis bez problēmām.

 

"Nazis" šīm stangām pilnīgs mēsls, nav izmantojams, bet cik ir mēģināts arī ar dārgām stangām - nekas nav labāks par parasto izbīdāmo celtniecības nazīti ar maināmiem asmeņiem + normālas asknaibles.

Stangas izmantoju tikai konektora saspiezšanai. Man man nav jākniebj vadi katru dienu vairumā, ja ir tāda vajadzība mans padoms neder.

Link to comment
Share on other sites

Arī es kautkur atstāju savu linu maišeli ar instrumentiem, tostarp stangas un vēl citus labumus...

 

Sākumā arī domāju, ka paņemšu kautko lētāku, jo vairs tik daudz nevajag kniebt utt. Izskatiju visu kas bija Lemonas plauktā un beigās tāpat paņēmu dārgākās kas tur bija. Ietaupīt nav vērts.

Beigās nopirktu šādas:

Kniebj 3 veida konektorus: RJ11, RJ12, RJ45. - Forši jo stangas ar RJ11+RJ12 tagad varu atstāt mājās paluktā.Vecajām bija RJ45+RJ11

Plaukta cena kautkādi ~32Ls

 

HT_2008AR.jpg

 

http://lemona.lv/index.php?page=item&i_id=144433#

 

Esmu kniebis ar daudz un dažādām, tostarp ļoti lētām un ļoti dārgām - šīs man ļoti patīk.

Personīgi neciešu ja konektori ir no sāna jāliek nevis augšā.

 

Ar lētajām problēma ir nevis noleitošanā, bet tajā, ka viņa spat jauunas mēdz to konektoru kārtīgi neuzspiest.

Sanāk čakarēties, griezt nost, likt nākošo utt.

 

Vadu mizoju ar šādu - maksā ~1Ls:

CT-322.JPG

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

offtopic mazliet (jo OP teica, ka pa saprātīgu naudu) - pirku kādu laiku atpakaļ iekš akaabel.lv/yeint.lv/lv/ un iekritu uz garajām pārrunām (nu tur tas onkulis.. ya'know..), bet apčamdīju AMP pa ~80ls - laikam ir to vērts ja tā štancēšana ir ikdiena. Paņēmu gan kaut ko pa 15 - 20 ls laikam, īsti neatceros.

Link to comment
Share on other sites

Knaibles, kas saspiež konektoru virzienā paralēli tam, kādā saspiež rokturus, ir mēsli. Rekomendēju tādas, kas saspiež perpendikulārā virzienā, jo tādām mehāniskā pāreja parasti nodrošina simetrisku saspiešanu.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā citi, bet es ar vadu kniebšanu pelnu naudu.

Un ja nopirktu knaibies pa 80ls man būtu mega daudz vadu jāsataisa lai viņas atpelnītu. Un klientam ir pilnīgi vienalga vai es lietoju instrumentu pa 5 vai 500 ls....

 

Un pagaidām instruments pa ~5 ls dara visu kas man vajadzīgs. Ok- ne ideāli, bet normāli.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tikko zvanīju uz bodi un izrādās kāds jau ir pirms britiņa ir nopircis pēdējās, bet solijās pāris nedēļu laikā, ka būs uz vietas. Labāk jau es kādu latu vairāk piemaksāju, lai nav lieki stresi brīžos kad kaut kas notiek ne tā kā vajag. Ar lētajām jau ir tā, ka uzknieb galu un vēl jāpakošļā lai būtu labi.

 

 

Kirils lētajām varbūt, ka tā ir, jo uzgalis vēl ir jāpakošļā. Lai gan loģiski spriežot, tev vajadzētu būt taisnībai.

Knaibles, kas saspiež konektoru virzienā paralēli tam, kādā saspiež rokturus, ir mēsli.
Link to comment
Share on other sites

Netīša reklāma sanāca :D

Nu savureiz kādu konektoru uzkniebju ar kaut kādām Gembird knaiblēm par 9 Ls, jo ātrumā citas nebija nopērkamas. Jāsaka tā - ne pārāk parocīgas un ērtas. Taisnība, ka tas saspiešanas mehānisms nespiež simetriski. Bet no pārdesmit konektoriem neviena brāķa, tā ka - instruments lietojams.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Ē.. ronalds_, ja tie ir vidēji 2 konektori dienā, tad tas neskaitās pie manis teiktā "- laikam ir to vērts ja tā štancēšana ir ikdiena". Te biju domājis "čuvaku kombinezonā, kas kablukā pilnā ar ruļļiem dodas uz kārtējo birojjaunbūvi, kurš netic pirktiem pačkordiem, vai kura priekšniecība ir izrēķinājusi, ka lētāk būs štancēt, štancēt un štancēt".

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Man vajag 1x knaibles. 4 vadi jāsakniebj. Kur var dabūt vienreizējas rj45 knaibles? Dažos i-veikalos pa ~5ls ir, bet tie ir i-veikali. :(

 

Elfā atradu: https://www.elfa.se/elfa3~lv_lv/elfa/init.do?item=80-501-10&toc=0&q=rj45 varbūt kaut kur ir lētāks ķīniešu tipa?

 

http://www.sunteam.lv/big_foto.php?HITEM_ID=133699&HLANG=lat šiet vēl lētāk. Varbūt izturēs 10x.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Es paņēmu K-rautā, nemaksāja 5Ls, bija mazāk. Gadās ka neiespiež visus pinus, bet iespējams, tu e-baja lētie konektori vainīgi. Izturējušas ir jau kādas 20 reizes.

+ ir asmenīši vadu galu nokniebšanai un izolācijas noņemšanai.

Link to comment
Share on other sites

Amazons

PiPeC

 

www.lemona.lv

www.argus.lv

utt.

 

Nu nevajag pirkt apakšbikses autorezerves daļu veikalā un burkānus šrotā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...