Jump to content

TV Recording


maildemon
 Share

Recommended Posts

Sveiki, man bija LG televizors ar iebuveto HDD un iespejam apturet televiziju, kas ir uz ekraana un vienmer patiit stundu atpakal, un paraleli vel ieraksit otru kanalu, jo lietoju parasto kabelteleviziju. Nu luuk, tagad ir nomainijies televizors un sis fiicas pietruukst loti. Nevaru atrast labu un vienkarsu risinajumu. Varbut var ieteikt kadu labu parasto tv tuneri ar HDD, kas visas sis funkcijas var veikt.

Labots - maildemon
Link to comment
Share on other sites

Tev vecīt ir vajadzīgs DVD rec ar HDD un viss bumbās

 

 

Vai domaa tadu ar tv tuneri ieksaa? Un tad visu luureet caut to ja?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, skatoties no kurienes signālu ņem. Ja Tu tagad caur antenu skaties, tad jā, bet var, protams, arī caur SCART, ja kāds Sat dampis vai tamlīdzīgi. Pats paķēru Philips DVDR3570H. No Baltcom DTV scart uz rekorderi, tad no viņa scart uz TV. Pēdējās 6h visu laiku atmiņā ir. Var noskatīties kādu DVD filmu, tad mierīgi paritināt atpakaļ un paskatīties raidījumu, kas tai laikā gājis.

Link to comment
Share on other sites

Nu, skatoties no kurienes signālu ņem. Ja Tu tagad caur antenu skaties, tad jā, bet var, protams, arī caur SCART, ja kāds Sat dampis vai tamlīdzīgi. Pats paķēru Philips DVDR3570H. No Baltcom DTV scart uz rekorderi, tad no viņa scart uz TV. Pēdējās 6h visu laiku atmiņā ir. Var noskatīties kādu DVD filmu, tad mierīgi paritināt atpakaļ un paskatīties raidījumu, kas tai laikā gājis.

 

 

Vai ar šo aparatu, ja skatas ar antenu vai parasto kabelteleviziju, ir iespejams skatities citu kanalu un tikmer rakstiit citu? Man LG teljukam taa vareeja. :)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nē, divus kanālus no antenas gan nē - tad vajag dampi ar diviem tuneriem, nezi vai no rakstekļiem tāds būs (a kas zina, jāsaka, neesmu meklējis :). TV tādi ir, piemēram, ja ir normālais PiP, kur iekš lodziņa var redzēt citu kanālu, nevis tikai video ieeju.

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
Vai ar šo aparatu, ja skatas ar antenu vai parasto kabelteleviziju, ir iespejams skatities citu kanalu un tikmer rakstiit citu? Man LG teljukam taa vareeja. :)

Lai vienlaikus skatītos vienu kanālu un rakstītu citu, jebkurā gadījumā ir vajadzīgi 2 tuneri. Tie var būt abi iekš TV, tikpat labi viens (defaultais) iekš TV, bet otrs, piemēram DVD, Video (tiesa rakstīšana tikai videokasetēs), kautkādi tur popcorn veidīgie (salīdzinoši dārgi), paša sameistarots dators ar TV karti, respektīvi jebkāds aparāts ar TV tuneri, kurš spēj ierakstīt tev pieņemamā vietā un formātā.

 

Tā ka rezultāts ir vienkāršs - grozi kā gribi, bet vajag 2 TV resīverus. Tos savstarpēji var saslēgt bez problēmām, galvenais, lai TV ir vairāk par 1 dajebkādu TV signāla ieeju, kā tam arī vajadzētu būt, jo principā TV ar mazāk par vismaz 3 neatkarīgām ieejām mūsu laikos nopirkt ir neiespējami.

Link to comment
Share on other sites

Ahaa, es apratu. Bet tagad sanaak, ka viens reciveris ir pats tv un otrs ir piemeram shads aparats DVDR3595H un ja es varu ar spliteri katram pielikt antenu, jo man ir parasta kabeltelevizija, nevis digitalaa. Tipa iespraud anteni un uzgriez kanaalu :) Bet ideja man ir skaidra, paldies!

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
Ahaa, es apratu. Bet tagad sanaak, ka viens reciveris ir pats tv un otrs ir piemeram shads aparats DVDR3595H un ja es varu ar spliteri katram pielikt antenu, jo man ir parasta kabeltelevizija, nevis digitalaa. Tipa iespraud anteni un uzgriez kanaalu :) Bet ideja man ir skaidra, paldies!

Visticamāk nekāds spliteris nav vajadzīgs, papēti uzmanīgāk visas ieejas/izejas. Es pieļauju, ka loģisks savienojums varētu būt - 1 antenas signāls uz DVDR3595H, attiecīgi no DVDR3595H ir jābūt vairākām, dažādām izejām, SCART, HDMI, kautkādi tur komponentie... RGB, tas pats antenas in/out. Visi tie dod ārā to pašu signālu, tikai atšķirībā no signāla avota kvalitātes, pa katru no izejām ir attiecīgas kvalitātes signāls. Respektīvi, sanāk, ka tas DVD recorders vienlaicīgi rāda bildi, ko uztvēris, kā arī forvardē tālāk to antenas signālu arī televizoram (viens vads uz DVD -> 2 vadi uz TV [bilde no DVD un antenas signāls forvardētais]). Varbūt ari spliters ir ok, bet es kautkā domāt, ka tas varētu aprīt nedaudz signāla stiprumu. Varbūt kāds zinošāks varētu to pateikt...

Labots - mistachuck
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

He, tiešām var tak izmantot vienlaicīgi TV un DVDR tūnerus :) Nu, ja no antenas grib divus neatkarīgus kanālus, tad spliteri vajadzēs gam. Antenas iekšā gan TV, gan DVDR caur spliteri, un DVDR ar TV savieno ar SCART. Tad, piemēram, skaties uz TV no antenas vienu kanālu, a DVDR tai laikā uzkruķīts uz citu kanālu, ko raksta (LiveTV tas viņiem saucās). Gribi redzēt ierakstīto - ierubī TV ieeju no SCART un kurbulē DVDR.

Link to comment
Share on other sites

Ahaa, es apratu. Bet tagad sanaak, ka viens reciveris ir pats tv un otrs ir piemeram shads aparats DVDR3595H un ja es varu ar spliteri katram pielikt antenu, jo man ir parasta kabeltelevizija, nevis digitalaa. Tipa iespraud anteni un uzgriez kanaalu :) Bet ideja man ir skaidra, paldies!

Ja DVD/HDD rakstītājs ir parasti līdzi nākošā standarta koaksiālā kabeļa TV signālam attālumā no televīzora, tad nav nekādas jēgas no splītera, priekštam ir antenas in/out izejas DVD/HDD rakstītājos ar analogajiem/digitālajiem uztvērējiem. Kabeļtelevīzijas vads pie rakstītāja un pie antenas out izejas pievienojam koaksiālo kabeli un savienojam ar televīzoru. Šī shēma lieliski darbojas arī, ja viens vai abu ierīču uztvērēji ir digitālie un kabeļoperātors piedāvā pa vienu kabeli gan analogo, gan digitālo signālu. Un tad televīzors uztver tāpat kā, ja kabelis būtu pieslēgts pa tiešo, bet rakstītājs ar savu iebūvēto uztvērēju, neatkarīgi no TV, ieraksta citu kanālu un caur kādu SCART/HDMI savienojumu pa TV var apskatīties cik tālu tas process ir pavirzījies.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Pareizi, antena tak iet cauri DVDR dampim :) Tā kā pat spliteri nevajadzēs un viss štokos.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildem, nu sho visu es noteikti butu uzzinajis sasledzot un pameginot, bet tagad vismaz nav shaubu par to, ko pirkt. :)

Link to comment
Share on other sites

Tehniskas dabas jautājumus par rakstīkļiem var ētri noskaidrot, novelkot no filipa mājas lapas manuāli un izpētot.

//ja patīk cits ražotājs, jāskatās citā lapā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...