Jump to content

Vēlos pirkt jaunu datoru


arch^
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Kā jau redzat pēc topic virsraksta, es vēlos pirkt jaunu datoru. Kādu?

Man pālīdzēja salikt lūk šādu:

 

RAM: CSX 2048MB, DDRIII1333, CEC Xtreme OC, Kit of 2, CL9-6-5-15, Intel XMP

http://www.nesaskaņota reklāma.lv/cenas/22/27957_csx_...333_2gb_kit.php

 

CPU: Intel Core 2 Duo E8400, 3.0GHz, FSB1333, 6MB

Socket 775, 3.0 Ghz, FSB 1333 MHz, 64 Bit, Dual core, BOX

http://www.nesaskaņota reklāma.lv/cenas/88/28996_inte...0_s_lb9j_in.php

 

VIDEO: ASUS HD 4870 PCIE 512MB GDDR5

http://www.neostore.lv/item/NS-00034972/

 

Mātesplate: GIGA BYTE GA-EP45T-DS3R

http://www.nesaskaņota reklāma.lv/cenas/64/28694_giga...sataii_raid.php

 

Barošanas bloks: CHIEFTEC PSU ATX 700W PFC,80+,CABL.MNG

http://www.nesaskaņota reklāma.lv/cenas/73/25142_chieftec_700w_pfc.php

 

HDD: Seagate Barracuda 7200.11, 500GB, 32MB, SATAII

http://www.nesaskaņota reklāma.lv/cenas/23/22528_seag..._sata2_32mb.php

 

CD-ROM: LITE ON DVD+/-RW DL, RAM, BLACK, SATA

http://www.nesaskaņota reklāma.lv/cenas/24/21623_lite...k_bulk_sata.php

 

Vai šis būs labs? Doma ir tādi, ka vēlāk ja būs vajadzība varēs nomainīt procesoru un videokarti.

Četru kodolu procesoru pagaidām nevajag, lai attīstās tehnoloģijas un tad arī šie procesori būs lētāki. Tā pat tagad neviena spēle nemāk izmantot 4 kodolus, tā kā ar 2 pilnīgi pietiek.

 

Varbūt iesakat ko nomainīt? Vai vis'pār ši komplektācija der kopā? Cik saprotu, vajadzētu derēt.

Jautājums par CD-ROM: Kādu labāk ņemt? Šo par 17Ls vai kādu par 40Ls? Kāda vispār atšķirība? Rakstošais, lasošais DVD, CD DL itkā pietiek. Kādi ir ātrumi?

 

Paldies! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ir gana daudz runāts par datoru komplektēšanu. vajag tikai pameklēt šeit pat boot forumā.

Bet es kā NEspec teikšu tā zolīda komplektācija

Link to comment
Share on other sites

DVD rakstītāju ieteiktu ņemt ar Lightscribe. Īpaši dārgāks nav, bet tomēr uz diskiem varēsi uzlikt savu bildi. :)

Labots - JFH
Link to comment
Share on other sites

DVD rakstītāju ieteiktu ņemt ar Lightscribe. Īpaši dārgāks nav, bet tomēr uz diskiem varēsi uzlikt savu bildi.

Tas ir tā, itkā ar lāzeru uzkrāso?

 

Vai arī viņam ir sava tinte un tad krāso. Mājās pašam ir printeris uz kuram ir tāda iespēja, ka var arī ielikt disku lai uzkrāso, ar tinti, bildi.

 

Ir gana daudz runāts par datoru komplektēšanu. vajag tikai pameklēt šeit pat boot forumā.

Bet es kā NEspec teikšu tā zolīda komplektācija

 

Jā, tas gan. Paskatījos par datoiem tur, bet man ir pašam sava komplektācija. Gribu dzirdēt atsauces tieši par šādu komplektāciju.

Link to comment
Share on other sites

Komplektācija laba. vienīgais, vai tev tiešām vajag DDRIII? salīdzinoši daudz dārgāks par DDRII un jaudas pieaugums nav šīs naudas vērts.. Mans ieteikums ņemt mātesplati ar DDRII un ielikt 4gb ramu.

Starpcitu datoru komponentes vajag komplektēt i-veikalos, kas specializējas datoros, nevis pārdod sadzīves tehniku. sanāks daudz lētāk.

Labots - FraGment
Link to comment
Share on other sites

iesaku paņemt vēl kādu normālu dzesi procim.

un vai vajag tik lielu barošanas bloku?

 

Nezinu kā būs ar barošanas bloku, bet vajag vairāk nekā prasa, cik vairāk nezinu un cik man izmantos arī nezinu. Drošības pēc paņēmu tik lielu. Nāku šeit lai apspriestu šo pc, ko vajag, ko nevajag, ko mainīt, ko nē. Komplektācija laba :)

 

Un ja nav nosleepums tad cik ta tev shitaa kaste maxaaa ???

 

Atverot saites var redzēt arī preces cenu, kopā var saskaitīt to visu. Kopā tas viss izmaksās Ls 515,77.

 

Komplektācija laba. vienīgais, vai tev tiešām vajag DDRIII? salīdzinoši daudz dārgāks par DDRII un jaudas pieaugums nav šīs naudas vērts.. Mans ieteikums ņemt mātesplati ar DDRII un ielikt 4gb ramu.

Starpcitu datoru komponentes vajag komplektēt i-veikalos, kas specializējas datoros, nevis pārdod sadzīves tehniku. sanāks daudz lētāk.

 

Paldies ;)! Nu es nezinu. Draugi teica ka labāk ir ņemt to labāko. Ar nākotni taisos nevis pirkt jaunu kompi, bet upgreidot šo pašu. Arī OCšanai derēs RAM'i, daudz gan ar to neņenšo. Negribās piebeigt kompi ātri vien :D. Jāskatās ka un kā, cik daudz var, bet pamēģināt gan jau varēs. Sakot, ka labāki ir. Šī MB maksā tikai 80Ls un ir DDRIII, bet DDRII laiakm kādi 50Ls maksā. Vai tad nesaskaņota reklāma nav i-veikals? oO Atradu tur komponentes, pēc tam paskatījos cenas salidzini.lv un no šīs komplektācijas šis ir lētākais variants.

Labots - arch^
Link to comment
Share on other sites

Fragment: arch jau arī ir ielicis preces no met@leks, vienīgi šajā forumā tas tiek rādīts kā "nesaskaņota reklāma". Tavi linki neiet tieši tā paša iemesla dēļ. Bet nu foruma īpašnieku m79 izvēle bloķēt konkurentus ir jāciena.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Nezz, vai būs lētāks, bet..

Nu gudrs, gudrs, ielicis tos pašus autora linkus atkal un saka ka būs lētāks :)

Tiesa, nesaprotu autora vēlmi iegādāties videokarti citā šopā. Gan jau ka pats liks kopā, un tad raudās ka neiet. Ieteiktu visu pirkt vienā veikalā, lai arī pārmaksāsi pāris latus, bet neskraidīsi pa visu pasauli un nečakarēsi galvu nedz sev, nedz veikalam ja kas neies. Un no Gigabyte platēm ieteiktu turēties pa gabalu.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Nu gudrs, gudrs, ielicis tos pašus autora linkus atkal un saka ka būs lētāks

Tiesa, nesaprotu autora vēlmi iegādāties videokarti citā šopā. Gan jau ka pats liks kopā, un tad raudās ka neiet. Ieteiktu visu pirkt vienā veikalā, lai arī pārmaksāsi pāris latus, bet neskraidīsi pa visu pasauli un nečakarēsi galvu nedz sev, nedz veikalam ja kas neies. Un no Gigabyte platēm ieteiktu turēties pa gabalu

 

Nu jāskatās. Videokarti ņēmu no tā veikala, jo tur bija par 15Ls lētāka, tieši tāda pati. Bet ja saki ka visu vajag no 1 veikala, lai ja ir problēmas var vieglāk tās atrisināt, tad nu kaut vai jāņem tur pat tas viss komplekts.

Kāpēc varētu neiet dēļ tā, ka pats savāks detaļas? Oo

Hmm.. Man atkal likās ka Gigabyte ir laba firma.

 

P.S. Kāds nevar izskaidrot kā vaidot quote tags pareizi? Man sanāk tādi dīvaini :D Varat pm plz vai te pat p.s. iemetat. Paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

Video vienalga met@lexā ir lētāks. Nu vo, es lūk nezināju, kādos veikalos viņš vēlas detaļas pirkt, jo linkus nevēra vaļā, tapēc nospriedu, ka pārējās deļas viņš pirks tur pat kur videokarti, tāpēc arī ieliku linkus, bet kā redzams tie arī nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

keisu? oO

Tu domā - case? :D

Pirkšu jau pirkšu, bet neesmu izdomājis vēl kādu.

 

P.S. Par tiem quote tags, pastāstat kāds kas un kā ;)

Link to comment
Share on other sites

John Wayne
Četru kodolu procesoru pagaidām nevajag, lai attīstās tehnoloģijas un tad arī šie procesori būs lētāki. Tā pat tagad neviena spēle nemāk izmantot 4 kodolus, tā kā ar 2 pilnīgi pietiek.

Nez kāpēc kad nopirku C2Q, tagad vienmēr tādus tekstus uztveru ļoti personīgi... Vot tu pamēģini Quad un tad runā :grin:

 

Tiesa, nesaprotu autora vēlmi iegādāties videokarti citā šopā. Gan jau ka pats liks kopā, un tad raudās ka neiet. Ieteiktu visu pirkt vienā veikalā, lai arī pārmaksāsi pāris latus, bet neskraidīsi pa visu pasauli un nečakarēsi galvu nedz sev, nedz veikalam ja kas neies. Un no Gigabyte platēm ieteiktu turēties pa gabalu.

Ja nav kreisais, tad saliks pareizi un viss aizies, nekur nevajadzēs skraidīt. Es savu kasti pirku Met@leksā un M79, nekādu problēmu, garantija tāpat ir uz detāļām nevis uz kasti. Normāla konfigurācija arī savietojas bez problēmām.

 

Tu domā - case? :D

Pirkšu jau pirkšu, bet neesmu izdomājis vēl kādu.

Compucase Miditower 6A - nenožēlosi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...