Jump to content

skolēna dators, jeb kā sāka melot NEXT


thafrea
 Share

Recommended Posts

Viss sākās ar to, ka mana paziņa nopirka savam kinderam NEXTu, tas atkal salasījās gudro žurnālu, un tur bija testēti 4 dažādi datori cenā līdz 450Ls,

kinders brēc, ka gribot jaunu kompi, tā nu šie atbrauc pie manis un rāda datora aprakstu, saka, lai es savācot tos pašus dzelžus tikai nu lai mazliet lētāk uztaisu...

Sākās joki, vācu, vācu, beigu beigās lētākajā variantā mainot dažādas atmiņas mazerus un cietņu ražotājus, nekas man nesanāca pat par 480Ls.

Sūtīju paziņu uz Proline, lai pērk tur jo tas ir reāli lēti viņu reklamēto skolēna datoru pa 450Ls nopirkt, BET........

smiekli sākās tur kad šie par to pašu datoru bija paprasījuši jau 530Ls....dīvaini....žurnālā paši saka, ka datoru var nopirkt pa 450, bet dzīvē arī paši savā mājaslapā to pašu reklamē pa 530Ls.

Secinājums viens:

Žurnāls reāli melo un tam ticēt nevar (bet garantēja datorkomplekta cenu), jo cenas neatbilst patiesībai....tie kuri lasīja to NEXT numuru sapratīs par ko ir runa.

Link to comment
Share on other sites

kinders brēc, ka gribot jaunu kompi

es pasūtītu nafig to kinderu. 450 latu ir vairāk par vidējo algu valstī. Lai puiškāns pa vasaru sapelna 60%, tad senči arī pieliks trūkstošos 40.

 

P.S. Cenas veikalos mainās no dienas uz dienu. Pēdējā nedēļā strauji uzkāpa dolāra kurss, kas negatīvi ietekmē HW cenas.

Link to comment
Share on other sites

a varbūt nekāda veca infa tur nav:):) jo šie komplekti tika piedāvāti uzsākot mācību gadu.

Vienkārši vieni krāpjas otri taisa normāli, redakcija man varētu kā pircējam piemaksāt to starpību, par ko viņi ir garantējuši:)):):)

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Lūdzu skanētu bildi ar pierādījumu, ka žurnāla redakcija garantēja šo cenu un nevis vienkārši norādīja uz to brīdi aktuālo veikala cenu.

Link to comment
Share on other sites

da tur pat skanēt nevajag, reāli tā arī žurnālā tika rakstīts šie testējot datorkomplektu, kas veikalos maksās 450Ls.

Un es jau teicu, gan jau arī jūs tiksiet pie žurnāla, un arī to izlasīsiet:)

Link to comment
Share on other sites

Next un Privātā dzīve auditorija ir tik specifiska, ka varam arī netikt pie lasīšanas. ;)

//par Next brīnos: elkors līdzīga satura reklāmizdevumus izplata par brīvu.

 

--> ieskanējam, mainām tipu uz png, pievienojam topikam.

Link to comment
Share on other sites

mgm, skaneejam un liekam iekshaa - it sevishkji taapeec, ka liels vairums no sheit esoshajiem nepasuuta zjurnaalus un citu makulatuuru, ibo gandriiz visu var izlasiit netaa

 

pie tam, next tiraaza ir tikai 14k eksemplaari un taapeec, ka tu te ieposteeji, neviens taapat nepirks to zurnaalu :D

Link to comment
Share on other sites

komplektācija:

e7200 RAM 3GB, hdd: 320GB, DVDRW + card reader, 9500GT 512MB, LCD TV S2032MW, Samsung LaserJet ML-1630 OS Windows Vista Home Basic+Office 2007 for students+antivirus BitDefender...korpuss izskatījās tāds no 25Ls, nu lūk, mātesplate pieņemu ka ESC.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Kuru daļu no "Lūdzu skanētu bildi ar pierādījumu" Tu nesaprati?

 

Komplektācija, ko Tu tur sarakstīji, noteikti maksā dārgāk par Ls 450, bet topika tēma ir "Ļaunais un melīgais žurnāls NEXT". Tā ka, bez bildes, labāk neturpini.

Link to comment
Share on other sites

skolēna datoru var salasīt pa latiem 200 (cenā iekļauts LCD monitors), ja lietotu, vēl lētāk! bet ja vecāki ver maciņus lai nopirktuskolēnam pc priekš spēlēm, var kā gadījies kā ne, arī 1000ls savākties!

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

a moš tie krievi tā i domāja, ka neviens nelasa to žurnālu? ):):)

Tipa izdomāja ai pasakam ka limitētā versija, un ejiet nafig, tb pierādīt neko nevarēs, bet komplektācija ta saskan, i reklāmattēls ar 1:1.

Link to comment
Share on other sites

Kamēr nebūs screen studijā tikmēr neviens tam neticēs.

Link to comment
Share on other sites

Ko lai dara, ja posta autoram tādi daudzu veikalu rīkoti pasākumi, kā AKCIJAS, it īpaši jau pirms mācību gada sākuma, Ziemassvētkiem, Lieldienām, Jāņiem, ir sveša lieta :D. Ne jau žurnāls tur vainīgs.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

1) žurnāla foto ar to reklāmu.

Un tikai tad varēs kaut ko spriest/domāt un secināt.

 

P.S Tuvojoties visādiem ZS, 1. septembrim utml., datortehnikas cenas ceļas. Pie kam ceļas jau vairumtirdzniecības bāzēs. Tas ir diezgan loģiski ka pieaugot pieprasījumam aug cenas.

Neticiet tiem tekstiem "ZS atlaides!!" utml.,

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

Autor, Tu tici reklāmai? Ja tā, tad padalies, lūdzu, cik no reklamētajām lietām dara to, ko tur muld ..eeee apgalvo? Izņemot Fairy, protams.

 

Ceru, ka esi dzirdējis vārdiņu " business " un saproti, ko tas nozīmē.

 

Godzilla, žurnāls nav preces cenu zīme.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Ir ir tāds raksts jaunajā Nextā. Pats paskatījos darba nelielajā bibliotēkā. Tā uzmetot aci rakstam izskatījās, ka cenas tiešām varētu būt patiesas. Bet ko lai saku tagad nezinu. Kad tikšu pie žurnāla pakomentēšu. Maybe paņemšu uz mājām sīkākai komentēšanai.

Link to comment
Share on other sites

Autor, Tu tici reklāmai? Ja tā, tad padalies, lūdzu, cik no reklamētajām lietām dara to, ko tur muld ..eeee apgalvo? Izņemot Fairy, protams.

 

Ceru, ka esi dzirdējis vārdiņu " business " un saproti, ko tas nozīmē.

 

Godzilla, žurnāls nav preces cenu zīme.

 

 

A tu palasi uzmanīgi, es pats dzelžus kopā vācu, un neticu nekādām reklāmām, bet ir cilvēki kuri tam tic un beigās sanāk baigie mēsli, jo viņi nevar dabūt to ko grib un pa cik ir teikts.

Zinu kas ir zs akcijas un citi brīnumi, tikai lūk cik es sapratu tur bij teikts, ka gatavjoties skolas laikam žurnāls aicinājis datorražotājus savākt kompjus pa 450Ls... :o :o :o visi jau savāca tik tirgo pa kautkādām cenām, nez neesmu zvanījis pārējiem iespējams, ka pārējie tā i tirgo pa cik reklamēja.

Link to comment
Share on other sites

... beigās sanāk baigie mēsli, jo viņi nevar dabūt to ko grib un pa cik ir teikts.

Tie nav mēsli. Tā ir fīča: neiztērēts pustūkstotis, ko izmantot komunālo pakalpojumu sadaŗdzināšanās segšanai 2008/2009 ziemā.

Link to comment
Share on other sites

Tie nav mēsli. Tā ir fīča: neiztērēts pustūkstotis, ko izmantot komunālo pakalpojumu sadaŗdzināšanās segšanai 2008/2009 ziemā.

 

 

vot tas ir labi pateikts:):)):)

Link to comment
Share on other sites

NEXTā viss ir vienkārši, kas maksā - tas pasūta rakstu. Man personīgi ir bijis kontakts ar redakciju un tur viss notiek sekojoši: ja vēlies, lai tavs kompis uzvar kaut kādā mistiskā testā, tad maksā. Man pirms 2 gadiem prasīja 800 Ls par vienu "Redkacijas izvēli"... Tajā laikā visus testus vinnēja Elkora kompji, godīgi sakot - pārcenotas miskastes. Tagad, kad prolains ir tuvu bankrotam, viņi meklē visus iepējamos veidus kur vēl iztērēt naudu :) un ir iemaksājuši arī NEXTa redakcijai. Tikai pilnīgs idiots tos testus un to žurnālu uztvers nopietni.

 

Lūsi, tā taču ir vai ne? ;)

Link to comment
Share on other sites

redakcija man varētu kā pircējam piemaksāt to starpību, par ko viņi ir garantējuši:)):):)

 

Man tas žurnālītis pa galdu mētājas.. Īsti nemāku atrast, kur raxtīts, ka žurnālā nodrukātā cena ir tieši tāda un ne par santīmu [par latiem nemaz nerunājot] savādāka? vienkārši neredzu, kur tā garantija uzdrukāta...

Link to comment
Share on other sites

WildGun

LV likumos ir paredzēts sods par maldinošu reklāmu.

 

 

Ak kungs, kas tik nav paredzēts LV likumos. A jēga? Piemēram, pirmsvēlēšanu reklāmas. Ir kāds sodīts par maldināšanu?

Link to comment
Share on other sites

Topika autors nav pirmais, kas uz šīs reklāmas uzrāvies (un aplauzies). Nextam gan fui, vai pēc šitā vispār var ticēt tam ko šie raksta?

post-64333-1220960355_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Man tas žurnālītis pa galdu mētājas.. Īsti nemāku atrast, kur raxtīts, ka žurnālā nodrukātā cena ir tieši tāda un ne par santīmu [par latiem nemaz nerunājot] savādāka? vienkārši neredzu, kur tā garantija uzdrukāta...

 

 

nu tad lasi ievadrakstu, un izlasi kārtīgāk:)

Link to comment
Share on other sites

tāks.. skatāmies uzmanīgi.. 450ls šim datoram ir cena par kādu iespējams to iegādāties NEXT un MG klientiem, tā kā.. žurnāls nav maldinājis... http://www.proline.lv/Handlers/Image.ashx?...4bdc37aa483d1de

 

 

bulshits...

viņi šo infu ir tikko papildinājuši, jo ceļam laikam trobeli, a šiem nepatīk

tagad piekrītu, ka viņi ir gatavi dot to kompi man par 449Ls tikai atkal lasam komplektāciju :):):)

šie nav iekļāvuši office 2007 priekš studentiem.

Kautkāds murgs MG un NEXT klientiem:):):) da jebkurš kurš ienāks pa ceļam viņu veikalā no viņa tiks nokāsti 530Ls un ja viņam pateiks ka viņam jābūt tādam žurnālam tad viņs skries uz veikalu un nopirks to makalatūru:):)

nez kāpēc pārējie nekādu speciālo cenu nexta abonementiem netaisa, pa tik tirgo visiem, tātad faktiskā cena tomēr ir tāda 530LS!!!

Link to comment
Share on other sites

un vēl kas liek secināt ka tas viss tikko ir parādījies un to piebildi nav raxtījis lapas redaktors, bet laikam kautkāds viņu atbildīgais menedžeris, un raxtīts ta tas ir steigā, jo vienā teikumā ir vesels miljons ķļūdu pat caur spelingu nav izlaists..

Tas liek secināt, ka rezultāts bija sarunāts un nopirkts Pro line vēl lielāks fui.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

par ko te vispaari visi cepas?

preciizaak ne visi, bet topic autors?

NEPATIIK, NEPEERC!

 

 

ak jaa, personiigi man topic autors neliekas iipasji gudrs, mhhhh

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...