Jump to content

dvd ietilpības palielināšana iekš nero


Cunami
 Share

Recommended Posts

ceryu ka būs normāli jo man pietrūkst tikai 12 MB!

 

pirmo ripuli izspļāva un neļāva, ieliku citu un tagad aizgāja ar owerburnu!

 

redzēs kas sanāks vai nesanāks!

 

paldies par infu!

Labots - Cunami
Link to comment
Share on other sites

nu man ir tas Optiarc DVD RW AD-5170A (ķipa NEC iekārta)

 

ierakstīšanas beigās izmeta man ka crashed bet ieliku pleijerī un aizgāja, vienīgi līdz beigām vēl nenoskatījos un nezinu kas tur darās...

Labots - Cunami
Link to comment
Share on other sites

Kad es reiz mēģināju uz DVD overburnot kādus, šķiet, 8MB, tas neizdevās. Kopš tā laika vairs neesmu mēģinājis taisīt overburn uz DVD. Ja uz CD tas parasti strādāja, tad uz DVD, šķiet, gan vairāk nē.

Link to comment
Share on other sites

iespējams, ka ierakstīsi un tavs paša rakstīklis neatpazīs ripuli! tā ir gadījies ar overburnu!

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Ja tik vien tās problēmas, ka pāris megi filmas nelien diskā, nogriez ar virtualdub titrus nost.

 

Pats jeedz ko iesaki? Ar virtualdubu mpegu nevar apgriezt, jo Dubs maak saglabaat tikai avi. :p

Link to comment
Share on other sites

Apjēdzu - kur teikts, ka "šamais negrib atļaut man dedzināt iekša filmu" ir MPEG2 formāta?

 

edit: paldies bīveram par mpeg-2 pluginu. ;)

Labots - muca
Link to comment
Share on other sites

 

Nekas - plugins, kas ljauj lasīt mpeg2 failus standarta virtualdubam. To pashu jau sen var izdariit ar virtualdubmod vai virtualdubmpeg2. Ja nu Tu atrod kaadu pluginu, kurš ljauj arii saglabāt bez pārkompresēšanas mpeg2, tad esi welcomeets. :p

 

 

Apjēdzu - kur teikts, ka "šamais negrib atļaut man dedzināt iekša filmu" ir MPEG2 formāta?

 

edit: paldies bīveram par mpeg-2 pluginu. ;)

 

Muca, un kāds tad Tavuprāt ir DVD video kodēšanas formāts? :p

Link to comment
Share on other sites

Racer, parādi vietu, kur autors izsakās par to, ka grib iecept DVD-video (mpeg2) filmu? Pēc domas formulējuma (pietrūka pāris megi) es sliecos domāt, ka autors drīzāk cepj data-DVD disku ar vairākām filmām un man škiet, ka nekļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...