Jump to content

Baltkom Trio vs Lattelecom komplekts


Drupijs
 Share

Recommended Posts

q64silver
Visvairāk kanālu angliski ir uz Astras 2 28.2E bet tā Tev ar 90cm šķīvi vienkārši nespīd.

 

Tātad 110cm. Domāju, labāk lai ir šis (kuru lietū neredzēt), nekā 13E, kurā vispār nav ko skatīties. Tā?

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, uz 28E FTA nekā jēdzīga nemaz nav...

Viss jēdzīgais brīvā veidā atrodās uz 2D stara, par kuru jau stāstīju (LV bez 3m + rezerves) nav uztverams...

Vienīgais pašlaik man Favorītos esošais kanāls FTA ir Channel 4 +1, taču cik ilgi viņš atradīsies šādi (nepārejot uz 2D), nav skaidrs, jo SKY līgums ar Channel 4 ir beidzies un tas jau sāk pāriet uz Freesat (28E provaideris, kurš UK piedāvā bezmaksas skatīties visus kanālus, tos, kuri atrodās uz 2D stara).

Protams ir mūzika bezmaksas sastopama, ziņu kanāli, bet nekas īpašs...

Viss "īpašais" atrodās SKY paketē, kuru var skatīties ar oficiālo SKY karti un SKY boxu vai arī ar Dream...

 

Pats skatos SKY un varu teikt - tā ir Eiropas labāka satelītpakete... :)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

q64silver

Latvijā Sky nav iespējams... oficiāli? Kreisi... saprotams, bet ja legāli... 40 Ls... kam?

Link to comment
Share on other sites

Caur paziņām UK vai ir sastopami arī speciāli dienesti, kuri pie sevis UK it kā paņem abonementu un SKY BOX un tev viņu te atsūta ar oficiālo karti. Tu savukārt viņiem katru mēnesi maksā abonēšanu (nevajag jau maksāt 40ls, ja nevēlies visus kanālus). Vari ņemt arī Variety Mix, tas bija lētāks... (neiekļaujās SKY SPORTS un SKY MOVIES kanāli)...

Par šo lietu tik sīki nezinu...

Tur iesaku konsultēties ar aigarsclp

 

Taču lētāk būs ar Dream...

Link to comment
Share on other sites

q64silver

OKi, paldies Mārci un Dex par konsultācijām! Pēc 2 gadiem, iespējams, būs vēl jautājumi :grin:

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp
Tā kā pazīstu tikai vienu cilvēku, kuram ir gan SAT, gan 5.1, tad jams filmas ar 5.1 skatās caur SAT... Teicās, ka viņam ir Viasat... Pārjautāšu...

 

Iespējams viņš tiešām skatās Viasatu, bet skandināvijas (Nordic) TV1000 kanālus kuriem ir 5.1 AC3 skaņa.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet! Legāls SKY priekš mums ir ļoti dārgs - 40+ Ls mēnesī.

Plus kādi 300-400Ls par tjuneri, atkarībā no tā SD vai HD jams ira.

Tātad - vai nu Drīms, vai ... nekā.

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
Tagad uzzināju, ka Baltkom ir sadarbībā ar Balticom (i-nets), kas apskatot viņu mājas lapu liekas jau diezgan pieklājīgs i-nets par pieņemamu cenu...kādas atsauksmes par Balticom i-netu (purvciemā, pļavniekos)...?

Purvciemā un pļavniekos Balticom noteikti būs viens no kvalitatīvākajiem, man abi brāļi to lieto, un viņiem ir ļoti augstas prasības uz interneta kvalitāti. Un ja reiz viņi to lieto vairāk kā 3 gadi, neskatoties uz tur esošo, lielo piedāvājuma klāstu, un nav mainījuši provaideru, izdari attiecīgos secinājumus. Viņi lieto šo piedāvājumu - 25 Mbit/sek, 16.52 Ls/mēn.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

man tā telekoma televīzija arī sākumā pamatīgi gļučija un lēnā reakcija uz darbošanās ar pulti joprojām besī (salīdzinot ar dream), bet esmu iemanījies minimizēt darbības ar pulti un jau pieradu, a gļuki bija tikai pirmajos tā pakalpojuma palaišanas mēnešos, tagad labi ja reizi mēnesī bilde uz pāris sekundēm sastingst, bet tad turpina no tās pašas vietas it kā mediaplayer pauze nospiesta, un to es drīzāk norakstītu uz sava wifi rūtera bufera pārpildīšanos caur kuru iptv dzenu uz blakus istabu. bez tam sākumā regulāri zvanīju telekomam izteikt pretenzijas par tiem gļukiem, un man regulāri rēķinā kaut kādi pārrēķini tika iekļauti, kas samazināja būtiski rēķina izmaksas, būtībā pirmos mēnešus to TV skatījos bez maksas

 

Ja jāsalīdzina baltkoma komplekts ar telecoma komplektu, tad pēdējais manuprāt ir labāks praktiski visos elementos

balss pakalpojumā telekomam vispār nav konkurences, jo telekoma tīklā bezmaksas sarunas un 90% Latvijas iedzīvotāju, kas vēl lieto mājas telefonu ir tieši telekoma tīklā, man sieva dekrēta laikā kad vēl baltkomu lietojām pāris mēnešus papļāpāja ar savu družku Bauskā, rēķins ne pa jokam uzpūtās no šīm starpoperatoru sarunām jo tās pie tam vēl nebija vietējās, bet gan starppilsētu

internets telekomam arī daudz stabilāks bez kritumiem kā baltkomam noteiktās stundās

vienīgais kur baltkomam varētu būt priekšrocība ir televīzija, bet arī tikai ar kanālu skaitu nevis kvalitāti un fīčām, ja telekoms nebūtu ar viasatu sastrīdējies, tad arī šeit telekoms būtu priekšā baltkomam, bet tā es teiktu citi plusi kompensē mīnusus un drīzāk neizšķirts

kā gala rezultāts teiktu 2.5 pret 0.5 par labu telekomam

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...