Jump to content

optiskaa pele


erviins
 Share

Recommended Posts

Optiskaa pele Logitech

 

Ir probleema, ka kursors ik pa laikam svaidaas dazhaados virzienos, ne ljoti biezhi, bet kaitinoshi. Probleema ir tikai optiskajai pelei, jo cita iet normaali.

Kaada vareetu buut probleema?

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Guest zombpj

Shii ir visu optisko pelju slimiiba - citai vairaak izpauzhas, citai mazaak. :)

Maneejaa arii laiku pa laikam izdomaa kaukur aizmigreet... Kaa pret to ciiniities - apgriez peli otraadi un nopuut puteklus no leecas (nebaidies - neaizsviidiis), vai arii nedaudz pakustini - tad nomierinaas. Migreeshana notiek tad, ja "actina" peekshni iedomaajas ka ir kaadu pikselju starpaa (kaa zinaams - visaam peleem tiek uzdota izshkirtspeeja (liidziigi, bet ne tieshi kaa monitoriem) arii dpi). Taa kaa naaksies vien ar sho probleeminju (siikums, bet "patiikami") samierinaaties.... Vismaz es taa daru ;)

 

P.S. Tas ir uz jebkaada pamata materiaala (vismaz ne-spiidiiga un ne-caurspiidiiga, uz disku vaacinjiem un spiidiigi (nu loti spiidiigi) lakota galda likt optisko peli buutu sava veida izvirtiiba ;) )

Link to comment
Share on other sites

Lasīju ko zombpj sarakstīja un pamanīju, ka mana pelīte arī cenšas aizmukt no acu skatiena :) Nu man vispār pele bez vada un ja tajā sāk sēsties batarejkas, tad viņa mani jau neklausa un skraida pa monitoru visdažādākajos virzienos. Tas, ka pele vienkārši nedaudz raustās ir pilnīgi normāli. Vēl negadījās redzēt cilvēku, kuram tā nebija gadījies!

Link to comment
Share on other sites

Huh... jociigi, bet es ar savu veco labo Logitech optisko peliiti ne reizi veel neesu ko taadu noveerojis. Nu, ok, uz "labaakiem" paliktnjiem itkaa mazliet neklausa (iebremzee), bet taa leekaa... Nu varbuut tad ljoti reti, nezinu... Iesaku nopirkt citu peli. Logitech S69/B69/utml. ir labaas (nu, taas, kas veikalos pa 8-15Ls).

Link to comment
Share on other sites

Guest SUPERMENS

man taa saakumaa kursors citreiz shaudiijaas bet es to pievienoju usb un nu viss kaartiibaa.

Link to comment
Share on other sites

Huh... jociigi' date=' bet es ar savu veco labo Logitech optisko peliiti ne reizi veel neesu ko taadu noveerojis. Nu, ok, uz "labaakiem" paliktnjiem itkaa mazliet neklausa (iebremzee), bet taa leekaa... Nu varbuut tad ljoti reti, nezinu... Iesaku nopirkt citu peli. Logitech S69/B69/utml. ir labaas (nu, taas, kas veikalos pa 8-15Ls).[/quote']

Gan jau gadījās! Viņas var kustēties, bet pavisam nedaudz. Var palēkāt, bet visi šitie triki ir pavisam sīciņi! Var vienkārši nepamanīt, jo parasti viņa bīdās par 1-3 pikseļiem.

Link to comment
Share on other sites

Optiskaa pele Logitech

 

Ir probleema' date=' ka kursors ik pa laikam svaidaas dazhaados virzienos, ne ljoti biezhi, bet kaitinoshi. Probleema ir tikai optiskajai pelei, jo cita iet normaali.

Kaada vareetu buut probleema?

 

Paldies[/quote']

 

Viena vieniiga probleema - lieto vienkraasainu paliktni un viss buus sstokos!:)

Link to comment
Share on other sites

Guest zombpj

Veel viens ieteikums :) : labaak lietot vienkraasainus paliknus, lai pele vienmeeriigaak darbotos. Kraasaam ir dazaadi gaismas stara lausanas lenki un uz raiba palikna pele var saakt uzvesties kaa sadzeerusies...

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels
Optiskaa pele Logitech

 

Ir probleema' date=' ka kursors ik pa laikam svaidaas dazhaados virzienos, ne ljoti biezhi, bet kaitinoshi. Probleema ir tikai optiskajai pelei, jo cita iet normaali.

Kaada vareetu buut probleema?

 

Paldies[/quote']

 

Vienkaarsi Logitech laazerpeles ir meesli. Man maajas ar taada ir - biezji svaidaas kursors, tas jau kriit uz nerviem.....bet pavisam no pacietiibas izved, tas, ka gandriiz regulaari, iesleedzot kompi pele vienkaarsi nereagee - izvelku un iebaazu stekeri, tad saak iet.

 

P.s. Ja kaads saaks iebilst par palikniisiem - bez palikniisa vina vispaar ir gandriiz nelietojama - visu laiku lietoju labu mateetu palikniiti, savadaak vipaar uzreiz var izmest.

Link to comment
Share on other sites

Optiskaa pele Logitech

 

Ir probleema' date=' ka kursors ik pa laikam svaidaas dazhaados virzienos, ne ljoti biezhi, bet kaitinoshi. Probleema ir tikai optiskajai pelei, jo cita iet normaali.

Kaada vareetu buut probleema?

 

Paldies[/quote']

 

Vienkaarsi Logitech laazerpeles ir meesli. Man maajas ar taada ir - biezji svaidaas kursors, tas jau kriit uz nerviem.....bet pavisam no pacietiibas izved, tas, ka gandriiz regulaari, iesleedzot kompi pele vienkaarsi nereagee - izvelku un iebaazu stekeri, tad saak iet.

 

P.s. Ja kaads saaks iebilst par palikniisiem - bez palikniisa vina vispaar ir gandriiz nelietojama - visu laiku lietoju labu mateetu palikniiti, savadaak vipaar uzreiz var izmest.

Nu, tad es nezinu, kas par Logitech Optisko peli Tevi ir, bet Tu es pirmais cilveeks, ko zinu taa sakaam! Pats esmu pie 101 Logitech optiskaas peles straadaajis, ne reizi nav bijushi gljuki, nedz arii kaads par taadiem ir ko teicis. Braakji jau gadaas jebkuram razjotaajam, tomeer Logitech pelju un klavieru zinjaa ir man labaakais zinaamais razjotaajs.

 

Ak, jaa - taa leenaa sliideeshana pa pixelim gan ir noveerota, tur nu taisniiba. Nu, bet atliek tikai peli mazliet pakustinat, un viss ir OK. Un tas arii notiek tikai vinjai staavot uz vietas. Sho gljuku straadaajot nevar just.

 

Un - jaa, vecaakaam optiskajaam peleem laikam patiesi taa bija, ka PS/2 versijaam bija gljuki. Tachu to es arii zinu tikai no nostaastiem. Pats neesu saticis optisko peli, kura slikti ietu uz PS/2. Droshiibas peec tomeer gan vienmeer censhos lietot USB peles uz USB portiem, bet taa jau ir paranoja. :D

Link to comment
Share on other sites

Man ir SAMSUNG PS/2 optiskā pele - neko sliktu nevaru teikt! Sākumā gan biju šausmīgi dusmīgs par lēkāšanu un raustīšanos, bet izrādījās, ka bija nepieciešams draivers! Ar draivera uzlikšanu, tika atrisināta šī problēma!

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

>To Vilx:

Nezinu vai braakis vai neveiksmiigs modelis. Man ir USB pele. Kas par nosaukumu vinai iisti nevaru saprast apaksaa ir pilns ar visaadiem numuriem utt. Draiveri ir izmeeginaati visi iespeejamie - nav sajuta, ka pele buutu braakis, bet liekas, ka vina vienkaarsi ir suudiiga...

Ja ir braakis, tad neko....pirku pirms kaada pus gada, gan kasti, gan visus cekus esmu izmetis.

Nelabs iespaids par logitech peleem man nav radies tikai no siis, bet arii darbaa - man bija Logitech pele, lakots, (taa kaa nedaudz mateets) moderns koka galds - ar logitech vareeja aizmirst par stradaasanu bez palikniisa vispaar negaaja, ar palikniiti ok. Paprasiiju, lai nomaina, iedeva Microsoft - viss ideaali, stradaa uz galda bez jebkaadaam probleemaam - labaak buut nevar!

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg
Optiskaa pele Logitech

 

Ir probleema' date=' ka kursors ik pa laikam svaidaas dazhaados virzienos, ne ljoti biezhi, bet kaitinoshi. Probleema ir tikai optiskajai pelei, jo cita iet normaali.

Kaada vareetu buut probleema?

 

Paldies[/quote']

 

Viena vieniiga probleema - lieto vienkraasainu paliktni un viss buus sstokos!:)

 

ja godiigi pirmo reizi dzirdu ka optiskajai pelei izmanto palikni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest TurboPC

silti iesaku pirkt A4 TECH bezvadu komplektu ..nekas neraustas un neleka ne uz krasaina paliktna ne ari kad baterijas sezas :)

Link to comment
Share on other sites

Optiksas peles taa uzvedaas uz spiidiigaam virsmaam.

Optiskai pelei vajag paliktni.

Mans subjektivais viedoklis ka vislabaakie ir vecie labie dreebes paliktnji.

Uz shaada paliktnja optiskaa pele NEKAD negljuko.. nekas nekur nesliid...

Gljuki var buutu uz dazhaadaam spiidiigaam raibaam virsmaam. Nekam neder tie plaanies plastikaata paliktnji.. Paaraak raibi un atstaro gaimu. Plika galda virsma ar koka imitaaciju arii nekam neder.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels
Optiksas peles taa uzvedaas uz spiidiigaam virsmaam.

Optiskai pelei vajag paliktni.

Mans subjektivais viedoklis ka vislabaakie ir vecie labie dreebes paliktnji.

Uz shaada paliktnja optiskaa pele NEKAD negljuko.. nekas nekur nesliid...

Gljuki var buutu uz dazhaadaam spiidiigaam raibaam virsmaam. Nekam neder tie plaanies plastikaata paliktnji.. Paaraak raibi un atstaro gaimu. Plika galda virsma ar koka imitaaciju arii nekam neder.

 

Nepiekriitu - laba optiskaa pele stradaa jebkur. Mana darba Microsoft pilniigi normaali darbojas pa lakotu galda virsmu. Paliknji vajadziigi suudiigaam peleem. Paliknis labai pelei ir galiigi lieks un tikai traucee!

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Acimredzot neko vairaak pa savu peli neesi redzeejis.

Pameigini ar savu superduper MS peli pa stikla virmu pabaukaat...

Un meebeleem kuram paari iet taa koka imitaacija.. taa plastika.. ar neliuelu reljefinju...

pameigini..:>

Gudriic...

Link to comment
Share on other sites

Guest zombpj
silti iesaku pirkt A4 TECH bezvadu komplektu ..nekas neraustas un neleka ne uz krasaina paliktna ne ari kad baterijas sezas :)

 

Starp citu, bezvadu pele ir loti nepiemeerota aktiiviem shaushanas speelju geimeriem, jo vinai reakcijas laiks ir bremzeets. Protams, ja kaads juutas liels extrasenss, tad jau nekaadu probleemu, un var noteikt uz kurieni iistajaa briidii buus jaateemee un jaaizshauj - taa teikt - speeleeshana uz tausti :) Optiskaa ar vadu ir vispiemeerotaakaa ... Tagad pat standarta datoram normaalas firmas dod liidzi nevis aizkakaajamo bumbinjpeli, bet gan optisko - praatiigs gaajiens. :)

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Acimredzot neko vairaak pa savu peli neesi redzeejis.

Pameigini ar savu superduper MS peli pa stikla virmu pabaukaat...

Un meebeleem kuram paari iet taa koka imitaacija.. taa plastika.. ar neliuelu reljefinju...

pameigini..:>

Gudriic...

 

Nee, kuum, man arii ir maikrosoft pele! Saku, tas ir speeks - pat pa monitora stikla virsmu iet normaali! :) Ikdienaa lietoju uz plikas galda virsmas - par to vispaar nerunaashu, nekad nekas negljuko.

Link to comment
Share on other sites

Guest janiss
Optiskaa pele Logitech

 

Ir probleema, ka kursors ik pa laikam svaidaas dazhaados virzienos, ne ljoti biezhi, bet kaitinoshi. Probleema ir tikai optiskajai pelei, jo cita iet normaali.

Kaada vareetu buut probleema?

 

Tavam paliktnim ir sarkanaa kraasa. Izmanto dreebes vienkraasaino paliktni.

Ar optiskajaam peleem straadaaju jau vairaakus gadus,nekaadu probleemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg
Mefistofels

Acimredzot neko vairaak pa savu peli neesi redzeejis.

Pameigini ar savu superduper MS peli pa stikla virmu pabaukaat...

Un meebeleem kuram paari iet taa koka imitaacija.. taa plastika.. ar neliuelu reljefinju...

pameigini..:>

Gudriic...

 

tu tik pat liels gudriic :lol:

 

man ir tieshi taada galda virsma ar reljefinju un nekad nekas negljuko...un pele ar nav nekaada no daargajaam

http://www.am-pm.lv/product_info.php?cPath...products_id=123

 

P.S.bet ja jau citaam peleem ir taadi gljuki ..bij doma nopirkt kaadu citu pameegjinaat jo shii ne visai eerta rokai..bet tad nu gan nemainiishu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

Esmu strādājis ar Microsoft un logitech optiskām pelēm. Logitecham brīžam novērojama raustīšanās pa dažiem pikseļiem, un dažreiz CAD programmās vispār ņem un aizlec uz kādu stūri, bet MS nav nekādu sūdzību (cena tikai lielāka :))

Link to comment
Share on other sites

Hmm seedeeju tagad un lureeju uz savu Logotech 5 minuutes. Nepakusteejaas ne pa pikseli. OK panjemshu magnifieri lai 100% paarliecinaatos. Paliknja vietaa izmantoju galdautu. :) nav taadu probleemu kaa - aizbiidi peli liidz paliknja malai, pacel peli - paarbiidi palikni - noliec peli. Var pa visu galdu biidiit :)

Link to comment
Share on other sites

man ir acrox (noname) optiskaa pele pikkta maximaa pa 4,50 Ls nekaadi trauceejumi gada laikaa nav noveeroti, straadaa perfekti.

Aizgaaju pie drauga, shis nopircis kaukaadu samsung peli uz usb pa 10Ls, raustaas, leekaa kursors, galiigi straadaat ar taadu meeslu nevar, abiem ir parastie vienkraasas paliknji.

Ljoti labi peli var paarbaudiit uz cd vaacinjiem cik daudz taa leekaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest energy
Hmm seedeeju tagad un lureeju uz savu Logotech 5 minuutes. Nepakusteejaas ne pa pikseli. OK panjemshu magnifieri lai 100% paarliecinaatos. Paliknja vietaa izmantoju galdautu. :) nav taadu probleemu kaa - aizbiidi peli liidz paliknja malai' date=' pacel peli - paarbiidi palikni - noliec peli. Var pa visu galdu biidiit :)[/quote']

Tas jau nav jāsaprot, ka visu laiku kursors raustās. Bet, ik pa laikam, vai nu paliknis nepatīk, vai kas

Link to comment
Share on other sites

Palieku uzticīgs bumbiņpelēm (lai nolād mani visi geimeri) :) Hi-Res tāteikt un viss oki =] Bumbinieces ar raustās, bet ne tik traki =] parasti ja ir mazā bumbiņa iekšā... izšķirtspēja nepietiekama.. Personīgi man simpatizē A4 lielie grauzēji, tādi, kurus jūt ka ir rokā :D

 

Paliktnis katrai pelei vaidzīgs... nospeķoties arī optiskajai pelei var kājiņas! Man simpatizē plānie gumijotie... tas būtu apakša gumijota, pielīp pie galda (ja nevaig pārlikt bieži, ta pielīp ideāli) un virsa sīksīki rūtota cieta =] māān patīk =D

icon_surprised.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir Logitech M-BJ69 optiskā pele un laiku pa laikam kursors uzskrien ekrāna augšējā, kreisajā, stūrī. FPS spēlēs tas izpaužās kā ļoti ātra rotācija ap savu asi.

Paliktnis man ir plastikāta un ar bildi virsū. Reizēm novērojama kursora slīdēšana pa ekrānu, virzienā uz augšu; tas ir tad kad pele mierīgi guļ uz paliktņa.

Tad vēl mīnuss ir tāds, ka pēc kāda laika nobīdās arī tās plastikāta ripiņas, kas pelei apakšā. Tad tur salīp visādi sū... klāt un jākasa nost. Beigās man apnika tāda niekošanās un noņēmu ripiņas pavisam nost un lipīgo masu ar' nokasīju.

Tā kā vienīgais mīnuss ir tas ka kursors tomēr aizlec uz ekrāna stūri.

P.S. Pelei ir USB štekeris, kā arī komplektā līdzi bija pāreja uz PS/2.

P.P.S. Pele pavisam normāli darbojas pat uz spoguļa virsmas.

Nez kapēc vienam-otram liekas ka optiskajās pelēs ir iekšā lāzeris un nevis sarkanās gaismas diode.

Link to comment
Share on other sites

Guest energy
Man ir Logitech M-BJ69 (hmm' date=' laikam, jo šobrīd neesmu viņai tuvumā) un laiku pa laikam kursors uzskrien ekrāna augšējā, kreisajā, stūrī. FPS spēlēs tas izpaužās kā ļoti ātra rotācija ap savu asi.

Paliktnis man ir plastikāta un ar bildi virsū. [u']Reizēm[/u] novērojama kursora slīdēšana pa ekrānu, virzienā uz augšu; tas ir tad kad pele mierīgi guļ uz paliktņa.

Tad vēl mīnuss ir tāds, ka pēc kāda laika nobīdās arī tās plastikāta ripiņas, kas pelei apakšā. Tad tur salīp visādi sū... klāt un jākasa nost. Beigās man apnika tāda niekošanās un noņēmu ripiņas pavisam nost un lipīgo masu ar' nokasīju.

Tā kā vienīgais mīnuss ir tas ka kursors tomēr aizlec uz ekrāna stūri.

P.S. Pelei ir USB štekeris, kā arī komplektā līdzi bija pāreja uz PS/2.

P.P.S. Pele pavisam normāli darbojas pat uz spoguļa virsmas.

Nez kapēc vienam-otram liekas ka optiskajās pelēs ir iekšā lāzeris un nevis sarkanās gaismas diode.

Varbūt tāpēc, ka tagad ir arī lazerpeles :)

Link to comment
Share on other sites

Guest beachball
silti iesaku pirkt A4 TECH bezvadu komplektu ..nekas neraustas un neleka ne uz krasaina paliktna ne ari kad baterijas sezas :)
_labaaks risinaajums ir nopirkt peli.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...