Jump to content

Dators restartējas pie atsevišķām spēlem


slaidais
 Share

Recommended Posts

dators nedēļu vecs pēc pasūtījuma salikts firmā datorveikals.lv.Iekšas apmēram šādas CPUC2Q 2660/1333/12M S775 BX/Q9450 BX80569Q9450 S LAWR IN

MB X38 C775 ATX DDR2/GA-X38-DQ6 GIGA-BYTE

RAM-DIMM 2GB PC6400 DDRII/DUAL CH.KIT(4GB)KINGSTON

VGA 2GB GDDR5 PCIE16 HD4870/GV-R487X2-2GH-B GIGA-BYTE

HDD SATA 750GB 7200RPM 3GB/S 16MB WD7500AAKS WDC

CASE MIDITOWER ATX 400W PK/AIR GUIDE 7247DOZ ENLIGHT

sistēma vista ultimat 32

Situācija šāda palaižot DIRT vai Crysis viss notiek palaižas, rulīši atver sākumus ,kad sākas speles uzreiz dators restartējas.

Link to comment
Share on other sites

CASE MIDITOWER ATX 400W PK/AIR GUIDE 7247DOZ ENLIGHT

VGA 2GB GDDR5 PCIE16 HD4870/GV-R487X2-2GH-B GIGA-BYTE

 

to vaig maaceet izdariit :)

Link to comment
Share on other sites

Njaaa PSU par isu, vajag krietni lielaku.

Link to comment
Share on other sites

Nois... Quads un 4870 X2 + 400 W pauver suplijs. Nja... Tev tajā veikalā neko neteica par doto configu?

 

X2 - vēl labāk :mrgreen:

Labots - Android1
Link to comment
Share on other sites

Varu iedomāties kādi kadri strādā tādā veikalā.

Link to comment
Share on other sites

Nejau es viņu komplektēju.bet viņi.Es pateicu ka man vajag labu kompi ar 4kodoliem 4gig ramu un labu vga.kas ir psu?

Link to comment
Share on other sites

Svētais jēzus :shock: ....Te ir dupsī pamatīgā...nes to kārbu atpakāļ uz to ūķi un saki, lai taisa....

Link to comment
Share on other sites

cik lielu to barošanas bloku vajag wat un vga ir tikai viena.Ja pērk citu psu vai korpus derēs.

Link to comment
Share on other sites

Es domaju ka vajag vismaz 750w, jo CPU ir quad, video karte 4870 X2 un viss parejais tad jau vajadzetu but labi.

Link to comment
Share on other sites

El. bloku, jaamaina W750 nedomaaju ka vajag, vajag vienkaarssi kaartiigu, atkaartoju kaartiigu W500 - W600!

vienkārši tie paardeveeji llolliki, ka neizstaastiija, kapeec Tev taa konfiguraacija, ja vien neuzstaaji pats ka buus o.k.!

Ir redzeedi arii taadi kadri, bllauj pa visu bodi buus labi, man drugans "datorspeciaalists" vinns teica ka buus o.k., peec tam staigaa un nnaud tur tanii bodee gan p... stradaa!

Nesaku ka autors taads, bet vienmeer piellauju taadu variantu, kad kaads naak par kaadu suudzeeties vai nnaudeet, ka kaut kas nedarbojas!

Link to comment
Share on other sites

jāskatās ne tikai W! pameklē netā review pa 750w barokļiem!

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

taip, iet zudumaa talantiigaa jaunatne!

vecais krabis iesaka - ar steigu paarvilini pie sevis attieciigos dzelzju komplekteetaajus!

prognozeejamaa iislaiciigaa pelnja paarsniedz 600%

mhhuh

Link to comment
Share on other sites

LoL Prikolīga komplektācija man gandrīz uz to pašu komplektaciju stāv 1000W +80 :D mošk nākotnē pielikšu vēl vienu HD 4870X2 ja nu par maz :p

Link to comment
Share on other sites

lol, tev gunārs nenotrūks..kāds tev procis?...lai izspestu no 4870x2 max , vajag dual cori uz 6Ghz...

Link to comment
Share on other sites

wolf, no kurienes taada infa? un cik zinaams, tad speeles ir dazaadas, ir taadas, kuraam buutisks ir tikai procis, pofig par video, ir taadas, kuraam buutisks gan procis gan video un ir taadas kuraam tikai video ir svariigs ;)

Link to comment
Share on other sites

Moš vēl tas parastais midtower case ar kaut kādu oriģinālo ACC vai Codegen sūdu iekšā. Takš tie oriģinālie PSU labi ja 200w normāli tur pie slodzes, nekam vairāk kā offisam tie nav derīgi. Normāls brandname 600 -750W PSU ir vajadzīgs, vēlams ar SLI un CF native supportu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paldies viss kārtībā atbrauca paši atvainojās ielika 900w barokli ,nedaudz piemaksāju ,jo nopirku dārgā gala barokli.VAR VĒRT CIET.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...