Jump to content

LMT jaunā mājaslapa


Outsider
 Share

Recommended Posts

ko cilvēki domā par LMT jauno mājaslapu?

 

manuprāt galīgi garām un tagad rada nenopietna kantora iespaidu + vēl nepareizi rādās un diezgan daudz gļuku.

 

p.s ja nu nepareizajā sadaļā, vai AM/TG tad dzēst ;]

Link to comment
Share on other sites

Lai gari nebūtu jārunā: fui! :D nemaz nerunājot par layout break...

baigi oranži. Korporatīvajā risinājumā oranžo tomēr vajadzētu izmantot tikai kā akcenta krāsu. Varbūt to ir mēģināts darīt, tikai - ja akcenti ir visur, tad... khm, acis kubā un alt+F4...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Lai šie uztaisa oranžo drusku tumšāku un būs OK.

Link to comment
Share on other sites

Kreisaa malaa, telefona bilde!!! /Iszinnas/

Lapa mjaa, sskkiet ka nav iipassi tiikama!!!

 

Paldies, meklēju kā senāk, tapēc tam aparātam pat nepievērsu uzmanību:-)!

Link to comment
Share on other sites

nu bez oranžās krāsas nevar - tā tak LMT zīmola krāsa!

vienīgi dizaineris viņu stipri pārdozējis mēģinot izcelt virsrakstus - rezultātā uz gaiša fona gaišs teksts pazūd.

salīdzinot veco un jauno - vecā bija drūma un depresīva, šitā gaiša un cerību pilna :)

dizains, salīdzinot ar iepriekšējo, kļuvis modernāks (ēnas, apaļas maliņas, gradients elementos), kas jauno paaudzi vairāk uzrunā.

tas, ka sākumā gļuki bija, liecina tikai par to, ka termiņi dedzinājuši pakaļu. nu bet izskatās, ka operatīvi viss salabots :)

un jaunais dizains nav nemaz tik bērnišķīgs (kā te viens izteicās) un koorpuratīvai lapai diezgan piemērots (minimālisms - nekā kas novērš domas no galvenā). ja nu vienīgi neskaita to īsziņu telefonu kreisajā pusē (bet nu no otras puses - kurš cienijams biznesa cilvēks sūta īsziņas no lmt lapas :))

nu es dodu 4 acis no piecām :D

Link to comment
Share on other sites

Nav ne vainas, vismaz nav nekādu debīli mirgojošu banneru, informācija arī viegli atrodama...

 

Vienīgi varētu pacensties un uztaisīt arī UMTS bāzas staciju pārklājuma karti...

Labots - locoone
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
nu es dodu 4 acis no piecām :D

man, apskatoties, acis izteceeja, taa ka nav ko iedot

Link to comment
Share on other sites

Ir OK.. TokRa.. uz IE7 un FF3.01 lapa attēlojas korekti.. :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Bik paarcentushies. Kraasu dinamika paraak spilgta. :// Sms suutiit arii ir trulaak. Teksts kaut kur pazuud zem raamiisha un neredzi ko raskti. :/ Taa pat nepaliek suutiito sms veesture. Peedeejo sms vareeja uzmeistarot vismaz redzamu.

 

Bet gan jau ar laiku tik ielaapi salikti. Pirmie kakjeeni vienmeer jaalsiicina. :D

 

 

Shis tas tomeer atradaas sms sutiishanaa. taada fishka kaa advanceetaa suutiishana. :D

Labots - Blacis
Link to comment
Share on other sites

#

Bērnu aizsardzība

 

Ja vēlies liegt iespēju no sava pieslēguma numura zvanīt uz paaugstinātas maksas tālruņiem, Tev jāiesniedz rakstveida iesniegums jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā vai pie LMT dīleriem.

 

laba izpratne par bērnu aizsardzību ...

Link to comment
Share on other sites

Nav tā lapa īsti līdz galam korekta pret lietotāju. Esmu no tiem kas uzskata ka laba būtu daudz labāk izdevusies ja balto toni aizstātu ar kādu par 3% tumšāku lai tomēr nav blank, bet paliek gaišs, un oranžo arī nedaudz pieklusinās no kliedzošā uz to oranžo kas oriģinālajā logo un paši redzēsiet ka lapa iegūs pilnīgi citu daudz tīkamāku dimensiju :)

Link to comment
Share on other sites

visu nelasīju, tikai sākumu. lmt oranžā bij senāk kā kādai partijai. takš to autortiesības pasargātas. :p

 

ups..lmt nav krāpnieki , viņi mānās.legāli...;) tas par tiem %

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Esmu laikam dzēris, bet sms sūtīšanā prasīto drošības kodu varu pareizi uzrakstīt labi ja ar katru otro piegājienu...

Iepriekšējā versijā kodu 'uzminēt' bija vienkāršāk :D

Link to comment
Share on other sites

smuka varbuut, kad noveersiis bagus css'aa. veel jau arii pieradums pie lietaam. manupraat ieprieksh bija labaak (vismaz izkaartojuma zinjaa).

Link to comment
Share on other sites

nezinu kas viņiem ar sms sūtīšanu, bet 10x ierakstot pareizu kodu saka, ka tas ir nepareizs un citreiz, ka vispār nekas nav ievadīts, ko viņi tur pīpē?

Link to comment
Share on other sites

  • 15 years later...

Ir viens mīnus,ir izņēmuši info par notērētajiem bitiem.Man ir vairāki,kas izmanto LMT jauns numurs un tagad viņiem ir liegta iespēja izsekot patēriņu. Žēl!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kaads teica:

telefonā patēriņu skatīt taču vieglāk un uzlikt brīdinājumu, kad tuvojas kāds iestādītais limits

Es laikam neuzdošu muļķīgu jautājumu, kāpēc ir kaut kas jāskaita :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , M@R$$ teica:

Es laikam neuzdošu muļķīgu jautājumu, kāpēc ir kaut kas jāskaita :)

es neskaitu,  bet laikam @lipka  ir vajadzība, ja jau sāpe par LMT mājas lapas izmaiņām

Link to comment
Share on other sites

Kartiņa tiek izmantota šaringam. Mēnesī ar 50Mb par 0.30e pilnīgi pietiek,ja neskatās 24/30. Ir gadijumi,kad līdz mēneša beigām neizvelk un to es varēju redzēt vecajā mājas lapā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...