Jump to content

HP DeskJet 3745 [atsauksmes]


Mr..JMT
 Share

Recommended Posts

vajag printeri mājas vajadzībām, sesijas laikā daudz jārpintē visdi mēsli!

 

gribējās ar savu Canon i250 - aizkaltis, a jaunas sprauslas maksā vairāk kā pats printeris! otru tādu pirkt negribās, jo printēu neregulāri

 

tā nu skatos uz HP DeskJet 3745 - lētākais no hp

kādas atsauksmes

 

* cik ar vienu ārtidžu reāli var izprintēt (tekstu)

* tos HP kārtridžus tak var atkārtoti uzpildīt? nav iestrādāta kaut kāda aizsardzība kā Epson`am

 

P.S. attēlus bieži neprinēšu, bet joka pēc kāda ir attēlu kvalitāte uz fotopapīra un cik bildēm pietiek (teiksim 10x15)

Link to comment
Share on other sites

Nu Digital Times jau bija dažādu printeru apskati, ja pašam DT nav mājās, aizej uz bibliotēku un palasi, šeit tev diez vai kāds kaut ko konkrētu par attiecīgo modeli salīdzinājumā ar citiem pateiks. Paskaties HP mājaslapā, tur jau takš vajadzētu būt to printeru aprakstiem, tad jau arī varētu salīdiznāt, kas kuram labāks vai sliktāks. Varbūt arī www.ixbt.com un www.overclockers.ru ir kaut kas atrodams.

Link to comment
Share on other sites

Guest dirsoshs bezvaardis
gribējās ar savu Canon i250 - aizkaltis' date=' a jaunas sprauslas maksā vairāk kā pats printeris! otru tādu pirkt negribās, jo printēu neregulāri[/quote']Es arī havoju i250 un printēju reti. Pēc cik ilga laika viņš aizkalta?
Link to comment
Share on other sites

Nu Digital Times jau bija dažādu printeru apskati' date=' ja pašam DT nav mājās, aizej uz bibliotēku un palasi, šeit tev diez vai kāds kaut ko konkrētu par attiecīgo modeli salīdzinājumā ar citiem pateiks. Paskaties HP mājaslapā, tur jau takš vajadzētu būt to printeru aprakstiem, tad jau arī varētu salīdiznāt, kas kuram labāks vai sliktāks. Varbūt arī www.ixbt.com un www.overclockers.ru ir kaut kas atrodams.[/quote']

 

aparakstu es redzeeju hp lapaa, bet es zinu kaa tos slavas rakstus raksta!

 

Es arī havoju i250 un printēju reti. Pēc cik ilga laika viņš aizkalta?

2 meen..

varbuut ar taadeelj ka neorginaalie bija

 

[paplidinats

ar lielaam mociibaam un spirtu un ilgu mociishanu melno dabuuju pie dziiviibas un 2 krasas arii bez gljukiem printee, bet zilaa kraasa gan iet veel aizvien ar sviikaam!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...