Jump to content

lieka mašīna pagalmā


nemad
 Share

Recommended Posts

neliels apdeits:

 

nu jau rit 53. diena kopš noziņoju par pamesto mašīnu pagalmā.

tikko uzzvaniju uz to pašu nummuru un samērā nelaipna kundze atrunājās, ka stāvvietās nav vietas tādēļ nevarot aizvākt mašīnu laikā, kā arī šādas mašīnas esot ļoti daudz, tās visas viņi fiziski nevarot apsekot.

Vot uzraksti papīreli (iesniegumu) uz zvaniem menti pavisam savādāk reaģē, kā uz iesniegumiem. Vismaz saņemsi atpakaļ rakstisku atbildi.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 321

    4

  • Smirnoff

    8

  • ankri

    4

  • nemad

    15

Top Posters In This Topic

NC !

 

Ar to auto pārvietošanu no likumiskā viedokļa nav tik viegli.

 

Ja pagalms ir tavs privātīpašums, tad ir jāizvieto atbilsotšās, likumā paredzētās ceļazīmes vai jāierīko vārti.

 

Ja tā nav - tad neviena nav tiesību manu auto aiztikt - ja esmu pēc CSN noparkojies. Autovadītājam nav jāvadā līdzi zemes dienesta kartes ar privātīpašumu robežām lai noskaidrotu vai viņš gadījumā uz kāda zemes nav uzbraucis....

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Ja es atbraucu uz kādu mikrorajonu ciemos pie kāda uz nakti un man no rīta mašīnā pudele ar benzi, tad to pašu pudeli iebāzīšu anālajā atverē diršļakam.

Link to comment
Share on other sites

neliels apdeits:

 

nu jau rit 53. diena kopš noziņoju par pamesto mašīnu pagalmā.

tikko uzzvaniju uz to pašu nummuru un samērā nelaipna kundze atrunājās, ka stāvvietās nav vietas tādēļ nevarot aizvākt mašīnu laikā, kā arī šādas mašīnas esot ļoti daudz, tās visas viņi fiziski nevarot apsekot.

 

 

šodien noziņoju par vienu fordiņu, kas mētājas pie jaunās dzīvesvietas logiem, tagad jāgaida, cik ilgā laikā reaģēs :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

atkārtoju JA TĀ NAV PUBLISKA vieta - un tev nepieder tur zemes daļas tad labākais ko vari sagaidīt sapistas riepas izvācot tavu lūzni....

 

Un kas ir pagalms? Slēgta teritorija, vai?

 

varbūt Tu esi tas gudrinieks, kurš regulāri skādēja manu viesu braucamrīkus, kamēr Stabu/Avotu dzīvoju?

varbūt Tu esi tas gudrinieks, kurš regulāri dūra riepas un mētāja ķieģeļus uz auto Artilērijas/Tērbatas pagalmā?

 

Lielais zemes daļu turētājs...

Link to comment
Share on other sites

a nav gadijumā tā ka mašna jau sen ir meklēšanā un īpašnieks domā, ka tā jau atrodas aiz robežas?

Link to comment
Share on other sites

smirnof

bērnsi tev nav nemzāko tiesību līzt ar savu zapiņu cita sētā - lien varoni ....

Un tev ir tiesības grābstīties gar citu mašīnām?

Link to comment
Share on other sites

Nepalaid muti nodzertā smadzene.

 

Ja arī viņas ir uz tavas zemes, grābstīties gar viņām tev nav nekādu tiesību.

Link to comment
Share on other sites

NC, es runāju par tām atrašanās vietām, par to māju pagalmiem, kurās es dotajos laika periodos dzīvoju un regulāri apmaksāju ne mazus remontu rēķinus dēļ tādiem kā Tu.

Un nedomāju, ka Tev vai kādam citam ir tiesības aizstāvēt savu (ie)domājamo zemes daļu bojājot citu personu īpašumā esošas vērtības.

 

NC, skat, pēc Taviem uzskatiem sanāk, ka man būtu jāpārbauda pie manas mājas novietoto auto īpašnieku personības un jāveic zemesgrāmatas ierakstu pārbaude, kā rezultātā es ar drošu sirdi un ķieģeļu čupiņu varēšu droši apmētāt tos auto, kuri "nelikumīgi" atrodas pie manas mājas. Dzelžaina loģika. Tā turēt.

Saņemies drosmi un ieskrien sienā. :)

 

Vai atbrauc ciemā un noparko savu veco lūzni pie manas mājas. Domāju atradīsies kāds foruma biedrs, kas auto valsts numuru pateiks.

Labots - Smirnoff
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu pāg, nevaig tak jaukt pilnīgi un absolūti privātu teritoriju aka dzīvoklis, un daudzdzīvokļu mājas pagalmu, uz kuras domājamo daļu visiem doto māju apdzīvojošajiem ir vienādas tiesības!

Ja es atbraucu ciemos pie Genādija uz pāra stundām, tad kaimiņu Ausma var cepties vien tālāk. man ar nav helikopters, ko novietot uz jumta.

Vienmēr jau būs kāds, kam kautkas nepatiks.

 

Cita lieta, ja stāv dienām un nedēļām...

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

gan stulbs, gan izliecies...

 

Saskaņo ar pašvaldību un uzstādi savai dārgakmeņu raktuvei ceļa zīmi, tautā sauktu "ķieģelis" un papildzīmi "Privātīpašums", pretējā gadījumā tā ir tukša kladzināšana.

 

Un pievaldi muti :)

Link to comment
Share on other sites

smirnoff , tev laikam pašam nav gadījusies tāda problēma! un aizveraties visi, aks te runā "es noliku mašīnu un pēc 5 min dzeltenā lapa", reļai tuna ir par GRAUSTIEM!

 

bija vienreiz problēmas ar mazdu 626, izrādījās zagta, ātri aizgādāja prom!

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
vīnogas vēl ir zaļas ....

pie prezidenta pils tāpat labs pagalms vaine ?

varoņi ko tur neatstājat savu zapiņus ?

u sīkie mīzuči ?

Tad kad tu tramvajā uz beņķa sēdies, cerams kompostrē trīs biļetes? Vienu sev, pārējās divas savai pēcpusei kura aizņem blakus vietu uz beņķa kā krava.

Pasaki lūdzams ar ko tu brauc un valsts numurzīmi arī. Varēsim salīdzināt, kāds kuram zapiņš.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Varēsim salīdzināt, kāds kuram zapiņš.

 

šoreiz ar vārdu zapiņš ir domāts NEVIENAM NEVAJADZĪGS GRAUSTS! nevis burtiski...

Link to comment
Share on other sites

Exxiic, ir gan gadījusies, un ne vienu reizi vien, bet ne šāda ne arī citu iemeslu dēļ neveicu kaitnieciskas darbības. Kā arī neapvainoju visus foruma biedrus.

Vienu reizi ziņoju pašvaldības policijai, kas tad arī atrisināja doto jautājumu.

 

Pat vairāk - ne vienu reizi vien esmu pats (mans auto) cietis līdzīgās situācijās. Iespējams, ka tieši NC bija tas jautrītis, kas nomētāja manu auto ar ķieģeļiem un regulāri dūra riepas.

 

P.S.

Exiic, paskaidro, lūdzu, un kas ir domāts ar vārdiem "sīkais mīzucis"? Varbūt: "mīļo draudziņ"?

Link to comment
Share on other sites

NC portālā ir pietiekami ilgi lai pie viņa leksikas pierastu.

nejau tik traki uzreiz ir jāņem vērā viņa viedoklis, liela daļa taisnības tomēr viņam ir!

pats zini kāda sistēma Latvijā, drīzāk tā mašīna korodēs, kamēr izzudīs no zemes virsas, nekā menti ar šito ņemsies!

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

NC, neredzu iemeslu, kapēc man būtu jāatbild uz jautājumu, kas tiek uzdots agresīvā formā, bet:

Jā dzīvoju tajā mājā, kam pagalms piederēja.

Visa māja nebij mana, bet dzīvoklis gan (tolaik gan vēl īrēts).

 

Ko nozīmēt atbildēt "uzreiz uz abjavu"? Tas kāds jaunlaiku parašņiku izteiciens?

Link to comment
Share on other sites

Man pie kājas cik iet stojaks centrā, saproti?

Atbrauc un noliec savu ņišo lūzni pie manas mājas, tad redzēsi pa cik tur kas iet!

slims cilvēks.

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

NC, atslābsti.....

 

Davai, es tagad profilakses pēc visas mašīnas, kas zem loga stāvēs ar olām nomētāšu....

Link to comment
Share on other sites

Tas Tu savu stulbumu neapjēdz! ;)

 

Manā gadījumā, autiņš tika skādēts manā teritorijā.

Bet par tiem, kas savus auto atstāj sapūšanai svešā teritorijā - ziņot pašvaldībai, nevis nodarboties ar pašiniciatīvu. Kur nu vel attiecībā uz auto, kuri novietoti īslaicīgai stāvēšanai, kamēr auto saimnieks, iespējams, viesojas pie Tavas sievas.

Un savai teritorijai uzliec šlagbaumu vai ķiegeli, ja nē vienu skaistu reizi atrausi pa spīdīgo tesli tā, ka acis uz labu laiku aizvērsies.

Link to comment
Share on other sites

NC nu tu ar takā maz bērns te cepies ! :))

Nu situācija ir tāda, ka centrā autiņus īslaicīgi liek visur kur vien var. Parasti arī zem ķiģeļiem un tā, ka citiem konkrēti maisa. Piemēram noliek priekšā izbrauktuvei.

Ja nav tā ķieģeļa tad nav īsti morālu tiesību to auto aiztikt. Ja ir ķieģelis - nu tad jau ir morālas ( ne likumiskas ) tiesības.

 

Par to, ka izlgstoši atstāj graustu svešā sētā - nu ķeksīš apēc vari patrebolēt mentus, un pacik tāpat nekas nemainīsies vari brutāli to auto izraut un nomest ceļa vidū.

 

Bieziem auto kas nagla parkojas maisot citiem - nu var jau smuki nošvīkāt sānus.

Link to comment
Share on other sites

Vai cik labi ir nedzīvot Rīgā, bet NC viedokli saprotu, pašam besī tādi kadri, kuri mašīnas samet tā ka nav iespējams no pagalma normāli izbraukt....

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Jā, pats redzēju, kā leģendārajam Porsche Cayene ar nummuru "KISKA" tika noskrāpēts sāns....

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS
muaaaah jānožāvājas .....

 

This post has been edited by NormaalsCilveeks: A minute ago

 

Drīkstētu zināt, kas tur bija pirms tam rakstīts? :roll:

Labots - EnS
Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Jep, no pieredzes saku kā ir zvanīt šiem nav jēga, katreiz tēlo it kā pirmo reizi dzirdētu manu stāstu. Lai gan pēc zvana vienu mašīnu saimnieks novāca, kas bija gadu stāvējusi, lai gan drīzāk tā bija pašiniciatīva nevis mentu zvans. Piderasi jau baigie tiklīdz jālīmē sods tā nav ne problēmu izbraukāt, ne citu atrunu un arī apstrīdot sodu lieliem trekniem burtiem atbildē ieraksta, ka "likumu jāievēro jebkuros gadījumos, bez izņēmumie", tik nez uz šamējiem tas laikam neattiecas :D Koroč ir jāraksta vēstule nevis jāzvanās.

Labots - Kanibaals
Link to comment
Share on other sites

uj kā te dažs labs aizsvilās :D es zvanju par mašīnu, kura rūsē jau vairāk kā gadu pie manas mājas.

 

jebkuram manas mājas teretorijā ir atļauts atstāt mašīnu, tik jautājums - uz cik ilgu laiku. manuprāt visai pašsaprotamu iemeslu dēļ mašīnu nevajadzētu atstāt nekustinātu vairāk par 24h.

 

kaimiņu māju iedzīvotājiem arī nav smuki atstāt mašīnu citu māju teretorijās (patstāvīgi) ..ja citas vietas nav tad tā ir cita lieta.

 

es pie draudzenes vienu laiku nodzīvoju pāris mēnešus, mašīna stāvēja regulāri, taču regulāri arī tika izmantota. uzskatu, ka tas ir normāli, jo ja tur dzīvoju, katram dzīvoklim drīkst piederēt 1 mašīna. uz vienu dzīvokli nav arī smuki piebāst pilnu pagalmu ar vecām, kaut jaunām mašīnām. (it sevišķi vecām)

 

man kaimiņš labu laiku atpakaļ turēja 3 mašīnas pagalmā - 2 grauzti, paldies dievam tos pēc kāda laika pierunājām aizdzīt uz laukiem pa labam.

 

es kādu laiciņu šos pabombardēšu ar zvaniem, ja uz nerviem krišana nelīdzēs, tad gan būs jāraksta iesniegums.

Link to comment
Share on other sites

Pāris gadus atpakaļ man te laukos pie daudzdzīvokļu ēkas arī bija atstāts viens zapiņš sapūšanai un zināja, kam tas pieder (kaimiņu krievuškas dēliņam no 1. stāva). Tad biju sīks, tāpēc pats neko nedarīju, bet vecākais brālis ar čomiem pa nakti to zapiņu aiznesa (uz rokām) līdz netālu esošajam stadionam un atstāja. Protams pēc tam bija darīšanas ar pagastā dežūrējošo policistu un zapiņš tika aiznests atpakaļ. :D

Link to comment
Share on other sites

NC, kaut arī a/m ir novietota neatļautā vietā (piem tava padjezda priekšā vai puķudobē zem tava loga), tev nav pilnīgi nekādu tiesību durt tai mašīnai riepas vai dauzīt logus laukā! Saimnieks tevi drīkst apsūdzēt vandālismā un tev būs jāmaksā par bojājumiem ko tu esi nodarījis, bet viņam pašam būs tikai sods par auto novietošanu neatļautā vietā!

Ja negribas liekas problēmas - visas lietas jākārto ar policijas starpniecību, nevis kaimiņu Vasjkas ar X5!!!

Link to comment
Share on other sites

Paldies dievam, tur kur es dzīvoju - visi zin savu vietu kur likt auto, nav bijušas problēmas. Bet bija brīdis, ka vienai krievu cacai, uzradās baigais draugs ar mersi, un lika savu mašīnu kur pagadās, bieži vien manā vietā, kaimiņa vietā, utt. Bija jau ZB, ar 2 kaimiņiem, piesējām pie Land Cruisera un sasodīts ārā izvilkām, puse uz ietves, puse uz ceļa, un piena paku pret stiklu, pēc 2 dienām, savu mašīnu vairāk sētā nemaz nevilka iekšā, nāca ar kājām.

 

Viss ir ok, ja cilvēks atbrauc pie kāda ciemos, novieto savu auto, bet bļin, ja patstāvīgi tas tur sāk stāvēt + vēl pēc aizrādīšanas tas turpina likt mājas iedzīvotāju vietās, kur katrs ir ieradis likt, tad pašam ir kautkas jādara lai pārmācītu, šitie krutie ar saviem meršiem, un bēmvē, kam knapi krītu var nomaksāt ir zb.

 

Bet ja tavu auto speciāli kāds saskādē tavā sētā, tad arī nav ok, jāķer rokā ir.

Labots - Trenz
Link to comment
Share on other sites

Oj bērnu dārzs.

Viss tak ir elemetāri.

Privātajā teritorijā, bez īpašnieka atļaujas nedrīkst likt savu auto.

Daudzstāvu mājām ir savādāk, visiem ir = tiesības uz stāvēšanu, jo zemes gabals pieder Rīgas vai kāda citas domes varā, un tas jau ir po kur kas liek, ir brīva vieta un liek, pat var gadīties ka kaut kāds tur Koļa no 5 podjezda noliek pie tava podjezda mašīnu, jo pie viņa podjezda stajanka pilna, nu un ko tagad?

Cits stāsts jau ir par to ka ir daudzstāvu privātmāju sektors, sēta riņķī un viss un atkal bez saimnieka uzaicinājuma neiztikt.

Ja mašīna mētājas pie tava podjezda, tad nu sorry, pašvaldnieki, reti kuru reizi aizvāc viņu prom.

Ja mašīna mētājas pie tavā sēta kur tu esi īpašnieks, tad pašvaldības policija aizvāks.

Tas pats arī attiecas uz 3. variantu.

Link to comment
Share on other sites

šodien saimnieki savāca savu mašīnu par kuru ziņoju, laikam 2. zvans tomēr palīdzēja :)

 

no vienas puses žēl, ka mašīna netika ne izdemolēta, ne evakuēta. par šādu rīcību kādam, kaut nelielam, sodam būtu jābūt. taču beidzot varu priecāties par vienu atbrīvotu vietu pagalmā. ceru, ka nekas tāds vairs neatkārtosies.

Link to comment
Share on other sites

Eduardsoo

kā ir kopīpašuma gadījumā? Nu teiksim - ir pagalms ar daudzdzīvokļu māju, katram ir sava kopīpašuma daļa (dažiem lielāka, dažiem mazāka) + māju apdzīvo ne tikai īpašnieki, bet arī īrnieki. Piem. konkrēta situācija - man pieder 1/8 no pagalma, bet mašīnas nav, taču vienam dzīvoklim tikai 1/32 no pagalma, mašīna ir un viņa pagalmā viņu atstāj, lai gan reāli 32 mašīnām pagalmā vietas nav. Labi, tas vēl būtu tā, bet 50% no pagalma mašīnām vispār ir īrnieku atstātas un cik man zināms, līgumi/vienošanās ar dzīvokļa īpašnieku par pagalma izmantošanu automašīnai nav. Ko darīt? Besī vienkārši, ka visu pagalmu piebraukā pilnu, pat badmintonu vasarā nevar normāli uzspēlēt :D .

Link to comment
Share on other sites

daudzdzīvokļu mājās vispār ir elementāri. mūsu māja atdalās no namu pārvaldes un beidzot sāk ko darīt ar maksāto naudu - nesen izremontēja koridori. namu pārvalde vispār ir baigie zagļi. nezinu, kur viņi lika visus šos gadus maksāto naudu (12 stāvi - katrs dzīvoklis maksā 10LS)

 

lai vai kā, mūsu mājas biedrība uzliks stāvvietas zīmi pie iebraucamā ceļa, kur drīkstēs stāvēt tikai ar atļaujām. problēma atrisināta. mums blakus mājā tā jau ir izdarīts.

 

par īrniekiem, domāju, viņiem ir tiesības atstāt mašīnu pagalmā.

Labots - nemad
Link to comment
Share on other sites

Mums ir privatizēts dzīvokļu nams ar 12 dzīvokļiem. Pagalms/sēta arī privatizēta, mēs visi kaimiņi (par brīnumu visi normāli un kulturāli), esam vienojušies, kur, katrs liks savas mašīnas, katram ir sava atvēlēta vieta mašīnai + vēl ir vieta brīva 8 mašīnām, kur nolikt viesiem tās, kad kāds ciemos atbrauc, vai kā, par to nav problēmu. Mums stāv arī ķieķegelis ar privātīpašuma zīmi uzlikts, bet tas utainais, kas pie tās krievu cacas atbraucis mums toreiz sejā sāka mētāt savas tiesības, svešā īpašumā. Mhhh... visu vienmēr var normāli sarunāt, ja pats to grib. Nu neko viņa mersis izvilkts uz ielas ar 2l piena uz vējstikla vēlāk atradās.

Link to comment
Share on other sites

kakulacis
kakulacis - ambīcijas iebāz sevī ....

]o tev nabagam nav nemazākas tiesības turēt savas netīras apenes svešā sētā !

ja tava bāba ko tu 3.14s pateiks kaimiņiem ka tas varonis ir pie manis tad OK savādāk laizīsi visiem....

 

zb zapiņu varoņi - paši nespējat pat 5taja imantā dzīvokli nopirkt bet savus sūdu kredītu zapiņus atstāsiet te centrā - LŪZERI pravu sūkātāji !!!!

 

1. Ja nekur nav norādīts, ka tas ir privātīpašums, tad savus vēmekļus paturi pie sevīm;

2. Tev nebūs novilkt manas apenes no savas galvas;

3. Savu kuci pi** tu, bet savus apvainojumus pasaki man sejā ute;

4. Mana ķerra nav uz pīrsinga, žēl, ka tu savam krānam pašapziņu nevari paņemt uz nomaksu, varbut par cilvēku paliktu.

Link to comment
Share on other sites

mos iemetiet, ipasi tie, kas dzivo daudzivoklu majas, bildites ar piebastajiem pagfalmiem butu interesanti pastities ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...