Jump to content

lieka mašīna pagalmā


nemad
 Share

Recommended Posts

mēģināšu visu ātri un skaidri izklāstīt: mums te pagalmā viena mašīna stāv jau vairāk par pusgadu nekustināta, kur īpašnieks nemaz nedzīvo mūsu mājā. līdz ar to, ka pagalms ir mazs, visiem mājas autovadītājiem, tai skaitā man, reizēm ir jāmeklē vieta ārpus mūsu mājas teretorijas kur novietot savu mašīnu tikai tādēļ, ka te viens vecs grauzsts ir atstāts sapūšanai.

situāciju visiem mājas autovadītājiem neglābs, bet tomēr būtu patīkami, ja pagalmā varētu novietot par 1 auto vairāk.

 

jautājums sekojošs, ko man darīt, kur man zvanīt, lai šo auto aizvilktu? vai tas vispār ir iespējams?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 321

    4

  • Smirnoff

    8

  • ankri

    4

  • nemad

    15

Top Posters In This Topic

kaut_kaads

Mh, tochj zini, ka vairs nedziivo tie iipashnieki un par mashiinu shamiem poh? Nu tad atsauc tolmetu un lai iekrauj ar dakshaam. I pats dabuusi latus 15..

Link to comment
Share on other sites

mašīnas īpašnieks nekad nav dzīvojis mūsu mājā.

par mašīnu, domāju, jā, šiem vienalga, jo riepas ar jau nolaistas.

 

..es varu nopelnīt uz pamestām mašīnām? :D

Link to comment
Share on other sites

Pec nummura jau var noteikt uz ka ir registrets tas autins, ja vispar vel ir registrets.

Link to comment
Share on other sites

Manam čomam pagalmā bija kautkāds svešais noparkojies, pietam tā, ka neviens nevar pagalmā ne iebraukt, ne izbraukt. A šim jāskrien uz darbu. Sazvanija vienu jaunēkli ar Cherokee, atbrauca, izvilka ne pārāk maigi to svešo mašīnu no pagalma ārā un atstāja pa pusei uz ielas, pa pusei uz ietves. Pēc pāris minūtēm klāt bija policija, vēl pēc brīža evakuators un auto tikai laikam nogādāts policijas stāvlaukumā. Pret vilcējiem nekādu snkciju nebija, neviens jau arī policistiem neteica kā tā mašīna tur nonākusi.

Link to comment
Share on other sites

manuprāt mašīnu ar nolaistām riepām būtu visai grūti nozagt..

starp citu, ja atbrauc tolmets, man jāatstāj savi, ziņotāja, dati viņiem?

 

ja nē, tad atbildēt par kaut ko diez vai man sanāks. lai vai kā, viņi tak pārbauda kas un kā pirms aizvilkt mašīnu?

 

atklāti sakot, es nebrīnītos, ja šī mašīna jau ir zagta un noglabāta šeit, līdz pierims meklēšana..

Link to comment
Share on other sites

da labi tolmets... man paziņas mersis arī nostāvēja pusgadu pagalmā, kautkādi čaļi izdomājā paņemt un aizvilkt.. nekas atradām viņus, tagad tiesa parmašīnas zādzību ;)

Link to comment
Share on other sites

eedis. ja paši izdomā aizvilkt, tad tā arī izklausās pēc zādzības.

labi, zvanu 112, negribu gaidīt līdz 1dienai.

Link to comment
Share on other sites

Kas par auto vispār? Bet Tolmets Tev neko neņems, ja auto nav noņemts no uzskaites un Tev nav šo faktu apliecinošu papīru, tad nekā. Lasi CSDD lapā informāciju par nolietotu spēkratu utilizāciju. Zvani mentiem un noskaidro vai šāds autiņs nav zagto auto uzskaitē gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

skaidrs ar to tolimentu. man viena mašīna garažā 735 bmw stāv, vēlāk zvanīšu viņiem par mašīnas aizvākšanu. vel pārdodu detaļas, iet pēdējās detaļas par kapeikām. tas tā, ja kādu intresē.

 

savukārt par tēmu - veca toyota, pikaps. ar "dirol" simbolikām. pazvaniju 112 - savienoja ar policiju, savukārt policija lika zvanīt pašvaldības policijai darba dienā. viņi apskatīs mašīnu un centīsies sazināties ar ar īpašnieku. ja mēneša laikā īpašnieks neatradīsies - mašīna tiks evakēta. nummurs - 67037238, ja vel kādu tas interesē.

Link to comment
Share on other sites

androidz
Mh, tochj zini, ka vairs nedziivo tie iipashnieki un par mashiinu shamiem poh? Nu tad atsauc tolmetu un lai iekrauj ar dakshaam. I pats dabuusi latus 15..

A tu pats esi tā darījis, svešas mašīnas tolmetas notirgojis? Padomdevējs mlin...

 

savukārt par tēmu - veca toyota, pikaps. ar "dirol" simbolikām. pazvaniju 112 - savienoja ar policiju, savukārt policija lika zvanīt pašvaldības policijai darba dienā. viņi apskatīs mašīnu un centīsies sazināties ar ar īpašnieku. ja mēneša laikā īpašnieks neatradīsies - mašīna tiks evakēta. nummurs - 67037238, ja vel kādu tas interesē.

Vo tā jau ir cita deļa, moža paziņo pa rezultātu, domāju ka temats daudziem interesē...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

nepaklausiju policijai un tikko pazvaniju viņiem. šoreiz stāsta nedaudz savādāk: viņi uz mašīnas loga uzlīmēs brīdinājumu. ja mašīnai ir beigusies tehniskā vai polise, tad nesaņemot atbildi 15 dienu laikā - mašīna tiks evakuēta, savukārt, ja polise un tehniskā ir derīga, tad gaidīs 45 dienas līdz mašīnas evakuācijai.

 

velns ... kādēļ par šito neiedomājos agrāk..

Labots - nemad
Link to comment
Share on other sites

Zvaniiju savam chomam(evuators)!

Neviens tur razborkas netaisīs!

Aizvelc aiz mājas stūri,un tēlo nevainīgu!

Link to comment
Share on other sites

lai viņu aizvilktu aiz mājas stūra - tas noteikti man nedaudz iesitīs pa kabaitai. turklāt, nebūtu tā smuki darīt, ņemot vērā, ka jau noziņoju mašīnas atrašanās vietu..

Link to comment
Share on other sites

google atrada tikai šādu Mercedes cl 63 ..

 

9mofa34gr9nm8a0qsbnp.jpg

 

Ja ŠĀDAI mašīnai nav īpašnieka peisakos savākt ;DD

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Gliemis, gudrinj, iepaziisties ar jeedzieniem - sarkasms un lieks spams....

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Zvani pašvaldības policijai. Diemžēl, rīkojoties uz savu roku, var iedzīvoties konkrētās nepatikšanās..

Link to comment
Share on other sites

Pēc manas pieredzes, Tolmets vāc tikai tad, ja vari šiem uzrādīt tehnisko pasi, kura ir uz Tava vārda.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

neliels apdeits:

 

nu jau rit 53. diena kopš noziņoju par pamesto mašīnu pagalmā.

tikko uzzvaniju uz to pašu nummuru un samērā nelaipna kundze atrunājās, ka stāvvietās nav vietas tādēļ nevarot aizvākt mašīnu laikā, kā arī šādas mašīnas esot ļoti daudz, tās visas viņi fiziski nevarot apsekot.

 

 

 

neliela piezīme: kad savu mašīnu uz 2 minūtēm atstāju stāvvietā šķērsām novietotu pret ceļu (kur ceļš ir ļoti plats un mašīna atradās ļoti tālu no braucamās zonas) viņi nebremzēja aiz vējstikla tīrītāja atstāt šo smuko, dzelteno lapiņu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Pec nummura jau var noteikt uz ka ir registrets tas autins, ja vispar vel ir registrets.
Ka tik ne tā. Pēc automašīnas valsts numura reģistrācijas zīmes īpašnieku noskaidrot nespīd - tikai pēc policijas utml. pieprasījuma.. Labots - Bonifācijs
Link to comment
Share on other sites

mlje

ja pagalms ir tava zemes domājamā daļa un kāds naglijs bez nekādām tiesībam tur savu pakaļu liek tad ...

kārto mierīgi ja none reakcijas izstum ar kādu smago naxer to mēslu (laužot riepas un piekari pox) līdz pirmajai vārtrūmei

ja vēl nepalīdz - jaunais ķīmiķis topi

 

zb šhie labs cilvēki kas iedomājas savas sūda zapiņu grabažas kur pagadas likt un pirkstus locīt ....

 

principā pietiktu aizvilkt mašīnu līdz ceļam un atstāt nedaudz uz braucamās zonas lai viņu aizvilktu pāris minūšu laikā, taču mans pagalms ir atvērts, blakus ceļam, kur pretī ir stāvvieta ar sarga būdiņu, kur šie 24/7 sēž ar acīm vaļā..

 

neaizmirsīsim, ka tas ir pret likumu, dēļ veca forda nevēlos iekulties nepatikšanās.. savukārt ja pārāk ilgi tā mašīna tur stāvēs tad gan būs jādomā ko darīt.. arī izsitot logu mašīna ātri vien tiktu izdomolēta, taču nav vēlēšanās bojāt savu karmu dēļ tādiem sīkumiem :)

 

 

Vinju tak paris onkulji ar rokaam var izvilkt araa uz ielas.

ar nolaistām riepām, 2trajā ātrumā un rokasbremzi? :)

 

 

 

Edit: Toyota

Labots - nemad
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Izsit logu, izņem no ātruma, atlaid rokas bremzi. Ja jau riepas izdurtas, tad nav žēl arī logu izsist.

Link to comment
Share on other sites

nedomāju, ka riepas ir pārdurtas..

 

pats riebīgākais ir tas, ka tehniskā ir derīga.. ja nemaldos līdz šī gada beigām, tad nu gan vairs nebūs problēmas to mašīnu dabūt prom..

Link to comment
Share on other sites

Nu laikam vienīgais variants ir to lūzini pa kluso pārvilkt uz citu vietu un tēlot nevainīgu.

 

Lai ierosinātu lietu par zādzību - īpašniekam tā jāierosina, ko vinš visticamākais nedarīs.

 

Kas attiecas uz policiju - tad jau sen neloloju par iespēju no viņu puses iegūt kaut kādu palīdzību pat vismazākās ilūzijas. Daudz lielāka iespēja ir dabūt ar steku vai kādu sodu.

Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos, rokasbremze ir uz aizmugurējajām riepām, labi, par to pagadām nav vērts diskutēt, jo tik radikāļus soļus var spert kad galīgi nav kur likties. tagad, katru 2. jeb 3. dienu zvanīšu un šiem uz nerviem kritīšu :)

 

Es īsti neizprotu viņu attaisnojumus, ja likumdošana paredz mašīnas aivākšanu 45 dienu laikā. vai viņi nepārkāpj likumu to nepildot?

Labots - nemad
Link to comment
Share on other sites

Uztaisi veel 15 topikus un pasudzies 30 draugiem par to ko mierigi var realizeet bez gemaroja.

Labots - 321
Link to comment
Share on other sites

supadupa2

jaa .. liidziigs saasts man pretii maajai ir staavlaukums kur kautkaads sapuvis mazauto gadu meetaajaas. vienu dienu skatos atbraucis evakuaators.. kautko skaidrojas... bet naakamajaa riitaa skatos auto joprojaam turpat. .. ok peec paaris dienaam pa logu skatos... autinjsh brutaali izvilkts ielas viduu .. veel pat elljas paliekas pa sliedi kur vilkta. .. un ...kameer iedzeeru brokastu kafiju un nokaapu lejaa... bij jau menti klaat un ar evakuaatoru kraameeja jau prom.... taakaa reaali vieniigais reaalais risinaajums.... izvilk to tur. kur kaadam tas ruup.

Link to comment
Share on other sites

Protams butu veelams ieveerot eetiku - ja tas autinsh ir nolikts tavaa redzeslokaa tas nenozimeee ka vinsh ir kaut kur jaavelk nodarot bojaajumus vai kaaa. Ka saka esi pret citiem kaa pret sevi.

Link to comment
Share on other sites

By the way... - uz Chakenes jau 2 meeneshus ielas malaa staav sarkans, noputeejis HujDai Tiburon ar pasausām riepām... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

versatile

vislabak man patika skaists porsche kas uz lachplesha ielas gadu nostaaveeja nekustinaats...

Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Reiz bija līdzīga probļema (ne man), kad aizgāju pie drauga ciamos, šim tēvs bija nikns, ka pagalmā kkāds "p***a" ir nolicis mašīnu un liek viņu tur jau 2 mēnešus tā, ka garām jēgā nevar pabraukt. Tad jams piezvanīja savam čalim kurš atbrauca ar x5, pieķēja to vāģi, un izvilka ceļa vidū. Mašīnu savāca jau pēc 15min...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nelasīju visu spamu, bet varu pateikt to, ko esmu dzirdējis no sava miesta pašvaldībnikiem - ja autiņam viens izsists logs un viena caura riepa, tad tas attiecīgo institūciju žargonā runājot saucās bomzis, un viņiem ir tiesība to transportēt naher. Protams, ka tādā paskatā taj mašīnai ir kādu laiku jānostāv (cik ilgi, nezinu), bet pēc šī te laika tas uzskatāms par īpašnieka intereses zudumu par savu vāģi. Turklāt, ja vēl viš stāv uz privātas zemes, kuras īpašņiekam ir pretenzija pret to, tad nu vispār...

Protams cita lieta ir atbildīgo (ne)ieinteresētība šajā te aiztransportēšanas lietā... :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...