Jump to content

Naudas aizdevums?


Payne
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Lieta tāda,ka gribu zināt vai ir iespējams dabūt naudas aizdevumu,ja man darbā tie 3 mēneši ir nostrādāti,bet oficiālā alga ir minimālā? un vecums arī tikai 19

Summa ko vēlētos būtu no 500-1000ls

Labots - Payne
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Paņem Rīgas Santīmu (bezmaksas avīze) un paskaties kurš kantoris dala $$$. Tikai tāda dīvaina vajadzība 500-1000... manuprāt tur ir neliela atšķirība. Bet nemaksāšanas gadījumā točna var sanāk pāris mēnešus čurāt pa trubiņu.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, šķiet, ka inservisā ir visliberālākie noteikumi.

 

nu nezinu ko tur par inserviss esi sasapnjojies... bet man reaali, kad pirms gada mashiinu njeemu liizingaa shie pateica, ka 25 gadus (man bija 22) vajag... un shiem poh ka izzinja bija ka alga oficaalaa 500 ls uz rokas vairaak nekaa gadu . Aizgaaju uz hansu un tie noformeeja bez probleemaam. Summa bija 2k LS

Labots - _Mads_
Link to comment
Share on other sites

Nebija kaut kādi šitie "Money bank" utml. sviesti, kur kredītu līdz kaut kādiem 1000Ls varēja dabūt 15min laikā bez jebkādiem galvotājiem 'n stuff? Droši vien jau procenti būs brangi, bet toties dos. :roll:

 

Un vēl es, protams, varu ieteikt Hanzabanku. Patēriņa kredīts tur ir līdz 5000Ls arī bez kaut kādiem galvotājiem (droši vien varētu vajadzēt algas izziņu), un uz vecumu arī neskatās. Procenti šim kredītam arī bija (relatīvi) demokrātiski. Meloju. Piedodiet. :oops: Bet tik un tā diezgan pieejams kredīts, IMHO.

Link to comment
Share on other sites

Ja būs galvotājs, 500 ls varētu dabūt. Un vispār, bankās neprasa pēdējo 6 algu izrakstu?

Link to comment
Share on other sites

tajos mazajos birojos var būt pat vairāk nekā 5%, līdz pat 10% aizņēmuma summas mēnesī pa virsu ikmēneša kredīta pamatsummas maksājumam,

diezgan liels risks.

 

jā, pareizi :

"#Bankas (ja neņem savā bankā) konta apgrozījuma pārskats par iepriekšējiem 6 mēnešiem, kurā uzrādīts regulāru ienākumu avots (darba alga, pensija, pabalsts, u.c., nevis iemaksa kontā),

# VSAA izziņa par apdrošinātās personas iemaksām vismaz par pēdējiem 12 mēnešiem, ja strādā vairāk par 6 mēnešiem;

# Gada ienākumu deklarācija (ar VID zīmogu par saņemšanu);

# VSAA izziņa par pensijas, pabalstu apmēru"

 

bet tas viss laikam ir ja aizdevuma summa 2000 vai atkarībā no bankas.

 

starp citu ir dzirdēti gadījumi ka tajos kantorīšos ar cita cilvēka pasi un fiktīvu darba izziņu savāc pāris k...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

alga tomeer nav minimalaa uz papiira - uz papiira ir 250ls!!

taatad respektiivi,ja man uz papiira ir 250ls,tad cik lielu aizdevumu es varu dabuut??

 

 

 

seit rakstiija,ka var panemt krediitkarti ar 4algu krediitlimitu! taatad ja man uz papiira ir 250ls es varu dabuut krediitkarti ar 1000ls krediitlimitu?

Link to comment
Share on other sites

Procenti visur kāpj. Ja godīgi, tad es ar tādu algu kredītu ņemt neatļautos. Nav prāta darbs.

... ja vien runa nav par dzīvei nepieciešamajām lietām - veļasmašīnu, ledusskapi utml...

500 Ls vēl kur nebijuši bet 1000ls ņemt ir riskanti. Un pie tava vecuma kredītkantoris Tev iešķiebs max procentus.

Paņemsi 500 dabūsi vēl atdot visus 700.

Link to comment
Share on other sites

Es tāpēc prasu,kā ir ar kredītkartes dabūšānu,ar kredītlimitu četras reizes lielāku,kā algu???

tur procenti nav tik lieli,čakars arī mazāks!

Link to comment
Share on other sites

Es iesaku pagaidīt pirmos rēķinus par komunālajiem un tad plānot kredītu ņemšanu. Varbūt mainās prioritātes? Priekš kā to naudu vajag - operācijai vai ceļojumam uz siltajām zemēm?

 

Varbūt vari sarunāt ar cilvēkiem? Summa ir neliela. Galvenais, lai Tev būtu laba ķīla (māja, mašīna, ... ).

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

To jau tiešām iedos. Ņēmu SEBā pārsimts latus. Ja nepaspēj līdz mēneša pirmajam datumam atskaitīt atpakaļ, no algas konta noskaita 5% no notērētās summas, kur ~1.13% paliek bankai, un par pārējo tiek dzēsta daļa kredīta.

Link to comment
Share on other sites

nu tādat,es varu dabūt četras reizes lielaku kredītlimitu kā alga,respektīvi 1000ls??

nu jā,katra mēneša pēdējā datumā ir jabūt atskaitītai atpakaļ konkrētajai daļai!

Link to comment
Share on other sites

NC, nav tik traki man māsai iedeva palielu kredītu bez problēmām. :)

Payne, tieši kredītkartēm procenti ir samērā nepievilcīgi un kredītlimits maksimums var pārsniegt mēnešalgu 3x (tas ir SEBā) pie nosacījuma, ka Tev nav citu kredītu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Es iesaku pagaidīt pirmos rēķinus par komunālajiem un tad plānot kredītu ņemšanu. Varbūt mainās prioritātes? Priekš kā to naudu vajag - operācijai vai ceļojumam uz siltajām zemēm?

 

Varbūt vari sarunāt ar cilvēkiem? Summa ir neliela. Galvenais, lai Tev būtu laba ķīla (māja, mašīna, ... ).

VIL, redzi, cilvēks kam ir māja, mašīna var atļauties pelnīt daudz un neņemt kredītus sīkumiem. Kā rets izņēmums var būt lieli, neplānoti tēriņi kā operācija, vai nu sazin kas dzīvē gadās. Bet nu nejau paņemt 1kls kautkādam sīkumam, vai vēl smieklīgāk, ka katrs piektais pērk 100ls vērtas preces līzingā. Un tad nu mēs redzam tautas čīkstēšanu, algas mazas, līzingi jāmaksā, ziemā dārgi komunālie maksājumi.

Vienīgais man ļoti patīk maksātnespējīgi cilvēki kas ņem NĪ un auto līzingā. Tādu cilvēku dēļ var tikt pie mazlietotām mašīnām par labu cenu.

Link to comment
Share on other sites

nu tādat,es varu dabūt četras reizes lielaku kredītlimitu kā alga,respektīvi 1000ls??

nu jā,katra mēneša pēdējā datumā ir jabūt atskaitītai atpakaļ konkrētajai daļai!

 

1. Ar 250 uz papīra NEVIENS normāls kantoris nedos tev kredītu 1k, aizmirsti!!

2. Tos kredītus, ko dod algu apmērā, rēķina no algas uz rokas.

 

Vispār, vai tad tik grūti uzzvanīt uz dažādām bankām un šaraškinu kantoriem un painteresēties?

Link to comment
Share on other sites

Nubet tak tad ej uz banku un prasi!

Oficiālo info var pasmelties mājaslapās, skaties 1.kārt savas bankas mājaslapā + citās, pameklē, kur izdevīgāki noteikumi.

 

Tikai pie tādiem ienākumiem jebkurš saprātīgs cilvēks ieteiks neņemt kredītu/kredītkarti/whatever (ja vien mērķis nav kkas ekstra nepieciešams, kādai operācijai vai tml.).

Link to comment
Share on other sites

oferdraftu piešķirs. max 250ls.

 

kapēc 250ls ,ja rakstīt,ka var dabūt trīs mēnešalgu apjomā! man sanāca 570ls!

c

 

Vienam paziņam vispār uz papīra minimālā,bet darbā piešķīra parex bankas kredītkarti ar 400ls kredītlimitu!

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

Tak beidz te ņemties. Rīt aizej uz savu banku, kur Tev skaita algu, aizpildi iesniegumu, un gaidi atbildi. Tad arī redzēs, iedos vai neiedos.

Link to comment
Share on other sites

vaitad,ja nem krediitkarti,arii ir taa,ka kautkas ir jaagaida?? vai arii aiziet,pasak var dabuut vai nevar?? vismaz lasot internetaa es taa sapratu!

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

Minimāli, bet nācās gaidīt. Teica, ka vakarā, vai otrā rītā būs pieslēgts otrs konts, un lai pēc 3 dienām velkos pakaļ kartei.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

vienreizeeji praatiigs pilsonis....

domaaju, ka tev jaaiet un jaaraksta iesniegums bankas supermenedzera amatam

tevi noteikti nodraftees......

Link to comment
Share on other sites

A kam tev to naudu vajag, ja drīkst zināt? Esi reāls, labāk lieki ietaupi, nekā notērē! Kredītu reāli atdot ir 1000x grūtāk, nekā paņemt! Un atdot tu to kredītu atdosi, ar 100% garantiju! ;) Vai nu nomirsi vai atdosi kredītu.

Es pelnu viduvēji, bet neatļaujos ņemt kredītu pat automašīnai! :p

Link to comment
Share on other sites

He man ar te viens zalais gurkid saaka stradaat un ar labu algu gan. Sagrabas kreditus, bembi nopirka un kompi par shtuku utt. :grin: Tagad visa lielaa alga aiziet kredita nomaksai un procentiem. Lai aizvestu drushku uz kino aiznjemas no mammas. Un neja 250 bet paari 500 uz rokas sanjem. Taa ka padomaa labi pirms njem un noteikti ne jau kantorishos. buus vel kaa tiem pensionaaru krediiti 3,8%, tikai vinjiem jau nepateica ka meenesii tie procenti. Tagad mocaas veciishi.

Link to comment
Share on other sites

Mazulis, ja normāls, saprātīgs patēriņa kredīts ir līdz 3 algu apmēram, tad es vēl iekļaujos "saprātīgo purnu" starpā! ;)

 

Bet ja tavs čalis pelna kaut vai 600 Ls uz rokas, tad paņemt bembi + kompi par štuku, laikam kopā kā minimums 3'500 Ls ne?

Nedaudz jau ir pāršāvis pār strīpu...

Labots - Marley
Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

Swedbank njemm visus, vinji pat parperk tavu paradus. Ta ka vari iet uz turieni, bet hipoteku bankai ir izdevigakie noteikumi :) BEt tur laikam tik hipotekaro kreditu dod :)

Link to comment
Share on other sites

Swedbank ir pārāk dāsni! Uz viņiem arī iekritu, paņemdams to, ko viņi piedāvā - smuku kredītlīniju un nelielu patēriņa kredītu! Notērēts, tagad maksā % katru mēnesi - besīgi! :p

Tiesa gan - nav jau tādas summas, kā daudziem citiem dzirdēts, kas nopirkuši auto vai dzīvokli (nu dzīvoklis jau vispār ir cita opera), bet, piemēram, ja tu sapirktos priekš sadzīves - auto, kompi, vēl kaut kādus pribambasus, aizietu vairāku tūkstoši un pēc tam maksātu simtus katru mēnesi.

Link to comment
Share on other sites

atceros paris gadus atpakal kreditkarti joka pec uz 400ls biju panemis, atri noterejas, bet leni maksajas. pec tam sagriezu vinu un nomaksaju 2 menesu laikā. turpmak pa gabalu no tadiem sudiem :)

Link to comment
Share on other sites

Da man atkal nedaudz sāpīgāk kā 400 Ls... Tiesa gan, tā summa, ko es gribu vienkārši pie pirmās izdevības nodzēst ir tikai 2x lielāka par 400 Ls. Bet atlikušā man paliks uz ilgu laiku - patēriņš kredītā!

Vienīgā izeja taupīgi - Tu dzīvo tāpat, bet dzīvo taupīgāk... Līdz ar to - pašdisciplīna un ātrāk atmaksāsies kredīti un mācība turpmākajai dzīvei! :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...