Jump to content

[Atrisināts] Vienkārša programma ar ko izveidot un uzmontēt image failu?


Jencha
 Share

Recommended Posts

Ir kāda par brīvu pieejama programma, kas ļoti ērti ļautu izveidot image failus no diska?

Ar ērti es saprotu to, ka es negribu vērt vaļā to programmu, bet gan uzspiest labo pogu uz CD/DVD draiva un izvēlēties opciju, ar kuru varētu izveidot image failu. Tā teikt user friendly :)

 

+ varbūt kāds arī ieteiktu programmu, ar ko tos pašus imidžus būtu vienkārši uzmontēt?

Virtual CloneDrive piedāvā vienkāršu veidu kā uzmontēt (ar dubultklikšķi uz imidža), taču tā nav bezmaksas programma. Vajadzētu kautko līdzīgu tam vai arī uzspiežot labo taustiņu uz image faila un izvēlētos uzmontēt uz virtuālā diska - tas būtu ideāli. Neko sarežģītāku.

 

Daemon-Tools šajā gadījumā būs par sarežģītu.

Atrisināts!

Atradu to, ko vajag. Saucas Gizmo Drive.

Māk gan montēt, gan veidot imidžus. Ir "shell integration" un savs GUI.

Māk arī rakstīt imidžus.

Ļauj arī no foldera uztaisīt ISO, uzspiežot labo taustiņu :)

Un tas viss dažu klikšķu robežās (as simple as mac?!) :)

post-57909-1219853220_thumb.jpgpost-57909-1219853212_thumb.jpg

Labots - Jencha
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pamēģini Virtual CloneDrive triālu, tad tu sapratīsi, ka tas ir daudzreiz vienkāršāk lietojams kā daemon-tools (2x klikšķis uz image faila un tas jau ir uzmontēts)

 

Alcohol 120% maksā 57$.

 

P.S. Ubuntu piedāvā ļoti vienkāršu veidu kā izveidot image failu - labais klikšķis uz CD/DVD ikonas, write disc (vai varbūt copy disc?), uzlec logs, kur target izvēlamies image un woila, viss notiek. Kaut ko līdzīgu gribās uz Vistas.

 

Exiic, paldies par centieniem. Bet komentos redzams, ka tas ir tomēr shareware stuffs. Un mani interesē vienkārši lietojams šoreiz. Es negribu, lai jūs manā vietā meklētu. Es jau pats meklēju.

 

Bet varbūt kāds lieto jau tādu progrmamu, kas apmierina manas vajadzības. Tad tāds lai padalās lūdzu ar mani :)

Labots - Jencha
Link to comment
Share on other sites

A, daemon toolam tak ir shell integration, ja tur saliek ķekšus, tad tev būs dubultklikšķis uz faila, un iemontēsies.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
A, daemon toolam tak ir shell integration, ja tur saliek ķekšus, tad tev būs dubultklikšķis uz faila, un iemontēsies.

Paldies. Nezināju.

 

Edit: Ok, uzgāju skaistu listi iekš wikipedias :http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_image_software

Tad jau arī atradīšu ar ko smuki uztaisīt imidžus. Paldies un ata :)

 

Edit2: Atradu to, ko vajag. Saucas Gizmo Drive.

Ļauj arī no foldera uztaisīt ISO, uzspiežot labo taustiņu :)

post-57909-1219853220_thumb.jpgpost-57909-1219853212_thumb.jpg

Labots - Jencha
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...