Jump to content

Optimālākais risinājums par 300 ls!


Sasa
 Share

Recommended Posts

Pārlasīju savu veco topiku kur prasīju pēc ieteikumiem labam datoram par 300, bet tā arī netiku skaidrībā kads tad labāk nebjia vienotības katrs kaut ko savu ieteica, bet arī nebija no manas puses nekāds komplekts piedāvāts ko izķidāt

 

tad tagad es noskatīju iekš m79 šādu http://m79.lv/datori/single?pcgroup=1&pc=1080

kas labs, ko varētu labāk utt.

 

Dators būs paredzēts mājas lietošanai un šad tad arī mācībām/darbam. Vēlos uz viņa darbināt internetu, officu, VS2008, skatīties filmas, klausīties mūziku, padzenāt kādu paris gadu vecu spēli, ja ies kāda no jaunajām tad labi ja nē tad nē. Nekādas bildes baigi apstrādāt nepastrādāju kā arī pārākais video montieris nēesmu!

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Man šķiet, ka tas nebija viens topiks, bet gan vairāki un šis nav īpaši labāks.

 

Tevis aprakstītajām darbībām derēs. Izņemot interneta darbināšanu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

ja atmiņa neviļ tad šis ir man otrais lūgums palīdzēt izvēlēties PC! Ko tieši šis nedarīs no mana saraksta? nerādīs filmas , neskanēs mūzika vai kas cits :)

Labots - Sasa
Link to comment
Share on other sites

Būs labs priekš visām Tāvām minētajām nodarbēm. Bet kāpēc nevarēji turpināt savu iesākto tēmu?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

11 ls nav tik daudz, lai datorā būtu geforce un inter procis

Labots - Sasa
Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

būtu man 300 ls njemtu to ko tai linkaa piedaaaaja, katrā ziņa piedāvājums atbilst cenai, neko labāku kā tur bija nedabūsi

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz kurā lieši linkā!

 

Un kā šiem datoriem ir ar klusumu, viņi visi ir daudz maz klusi?

Link to comment
Share on other sites

Sasa, galvu saspiedis esi? Kam tev to nvidiu? hd4850 smagi izliek 9500 gt, citas kategorijas.

Un viņš noteikt domāja g750

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Un atkal visi ar putām uz lūpām sāk aizstāvēt savu mīļāko gaymeru karti, ignorējot autora piebildi par spēlītēm.

 

Visas autoram nepieciešamās darbības varēs veikt ar pirmo komplektāciju. Izņemot interneta darbināšanu, kam būs nepieciešami daudz pamatīgāki dzelžu resursi.

 

Autoram nav īpašas nojēgas par kompjiem tāpēc derēs jebkurš kompis, kas iebāzts melnā korpusā ar plastmasas logu un zilām gaismiņām. Kad sāks kaut ko sajēgt, tad jau zinās konkrētāk ko tieši vajag un pats mācēs nokomplektēt.

Link to comment
Share on other sites

g750 ir domaats vairaak gamuchiem kameer PRO Intel buus vairaak piemeerots darbiem, kas saistiiti tikai ar CPU noslodzi, tjip folding@home, visaadi apreekjini, arhiveeshanas, bilzju proceseeshana, mp3 taisiishana, utt

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

nejau par videokartēm vai ko iet runa.. ja vinjam budzets ir 300 ls tad ir 300 ls, un kaa vinjsh teica jaies kas tad ies ja neies tad neies, karo4e pofig, turklāt te jau vinjam gatavs komplekts, kuru njem pieseedies un lieto.

katrā zinjaa tādam kas neko nejēdz tas manuprāt ir ideāls variants

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Interneta darbināšanu es esmu domājis kā weba pārlūkošana, web lapu lasīšana.

 

Kā var darbināt internetu vēl savādāk? kam vajadzīgs nopietnāks dators?

 

Bet ja man savajdzēsies to HD4850 tad es varēšu upgreidoties un to karti un ar to līdzšinējo kas ir pirmajam Pro Intel komplektam normāli HD filmas ies un es varēsu TV pie PC pieslēgt un laist pa TV filmas bet un PC darbus darīt? man tā kādu laiku bija ar GF5200 sataisīts kamēr karte nenobeidzās!

Labots - Sasa
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka sajēgas nav. Visu ko viņš nosauca varēs darbināt uz g750, vienīgi varēs vēl uzspēlēt kādu prasīgāku spēli - šausmas :(

Aizmirsu pieminēt g750 ir lētāks.... Da ja neko no kompjiem nesaproti, tad neurnā muļķības. Ar amd visu to pašu varēsi darīt.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

maajas lietoshanai un gameem g750 labaaks, ja vien netiek veiktas ubernodarbes procesora slogoshanai, ko autors nav mineejis ... principaa pilniigi pietiktos arii ar shvakaaku kompi kam 1Tb disks kur filmas likt :D

Link to comment
Share on other sites

Bet ja man savajdzēsies to HD4850 tad es varēšu upgreidoties un to karti un ar to līdzšinējo kas ir pirmajam Pro Intel komplektam normāli HD filmas ies un es varēsu TV pie PC pieslēgt un laist pa TV filmas bet un PC darbus darīt? man tā kādu laiku bija ar GF5200 sataisīts kamēr karte nenobeidzās!

Link to comment
Share on other sites

tai 9500gt video kartei kas ir intel pro komplektaa ir s-video out, 2xdvi no kuriem vienu varot ar adapteri par hdmi out uztaisiit

Link to comment
Share on other sites

ja toch neesi gamuchu fans tad vari mieriigi apdomaat E8400 nomainju uz E7200, ietaupiisi 35Ls kurus vareesi izteereet citur, piemeeram, lielaakam hdd, karshu lasiitaajam citai video kartei, kurai jau uzreiz ir hdmi out vai veel kam citam.

Link to comment
Share on other sites

kādas atsauksmes par tādu kā Gigabyte dator-komponenšu ražotāju?

 

PS.

apsveicu visus ar "Dināmo" sezonas pirmo uzvaru!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

labaak par tiem triissimt latiem noalgo pamatskolas skolotaaju, lai jams tavaa paurii kaut drusciit kaadu jeegu iedzen.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...