Jump to content

Gps Priekš Asus P535


edzh02
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Sanākusi neliela problēma ar ASUS P535 nesen to nopirku un pirku tīri dēļ gps funkcijām, bet instalējot gps programas visu laiku lec arā visadi erori un nu beigu beigas nekas nesanak, varbut var ietekt kadu programmu, kuru varetu tiri vienkārši uzinstalet kā ari viegli dabuut netaa... Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Sanākusi neliela problēma ar ASUS P535 nesen to nopirku un pirku tīri dēļ gps funkcijām, bet instalējot gps programas visu laiku lec arā visadi erori un nu beigu beigas nekas nesanak, varbut var ietekt kadu programmu, kuru varetu tiri vienkārši uzinstalet kā ari viegli dabuut netaa... Paldies jau iepriekš!

 

Vari mēģināt uzlikt TomTom - vajadzētu sanākt, bet bieži vien gadās, ka met visādus errorus - īpaši esmu to novērojis uz Asus aparātiem.

Principā, ja negribi tērēt laiku un čakarēt savu aparātu, tad vari ieskriet pie manis (atrodos Rīgas centrā, pie viesnīcas Latvija) un par simbolisku samaksu ātri uzlikšu Tev jaunāko TomTom 7.4 versiju ar visām kartēm - principā šobrīd labāka GPS programma Latvijai un Eiropai. Kārlis. 20266202

Link to comment
Share on other sites

Izmanto iGO8. Tur viņš pats atrod portus automāiski, kuri Tev ir uzstādīti GPS iestatījumos! Un vēl, iGO8 ar TomTom salīdzinoši ir pat nedaudz interesantāks. :)

Link to comment
Share on other sites

Izmanto iGO8. Tur viņš pats atrod portus automāiski, kuri Tev ir uzstādīti GPS iestatījumos! Un vēl, iGO8 ar TomTom salīdzinoši ir pat nedaudz interesantāks. :)

 

paldies par ieteikumu! igo biju jau meklejis un nekur pat torrentos vinu es nevareeju atrast? varbut tev ir kāda zināma vieta, kur to var nolādēt?

Link to comment
Share on other sites

Pameklē cītīgāk. Es torrentos atradu!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

vajag uzinstalet normalu windows sistemu,man pasam ir 6 versija ka ari tomtom 6 versija,lietoju ari Igo8,problemas nekadas.

Link to comment
Share on other sites

vajag uzinstalet normalu windows sistemu,man pasam ir 6 versija ka ari tomtom 6 versija,lietoju ari Igo8,problemas nekadas.

 

Tomtom 6 tak ir aizvesturisks... come on :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...