Jump to content

Pērkot Mūzikas Centru


bezpretenz
 Share

Recommended Posts

Palīdziet lūdzu man izvēlēties mūzikas centru, es personīgi esmu nolūkojis Philips FW M377 kurš ar savu 120x2 W jaudu šķiet diezgan pieņemams, bet tomēr, varbūt atrodas kas labāks, nepārsniedzot 150Ls barjeru. kā jūs raugāties uz šo konkrēto m.centra modeli?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pašu galveno nepateici, ko gribi no tā centra sagaidīt. Ūberskaņu, jaudu, ekstras utt.

Link to comment
Share on other sites

bezpretenz
Pašu galveno nepateici, ko gribi no tā centra sagaidīt. Ūberskaņu, jaudu, ekstras utt.

 

nu jā, pardon. tātad, nu nezinu kā, lai labāk paskaidro, bet varētu vienkāršot, sakot, ka vēlos kvalitatīvu skaņu paralēli mijoties ar basu efektīvo piesitienu. neesmu club music piekritējs, tā kā neko traku, es domāju. bet , ja nu to var nosaukt par ekstru, tad lai iet, par ļaunu nenāks. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Šitie lētie mūzikas centri ar nekādu briesmīgu neizceļas. Tumbas noteikti netur 120W, un no tā paša centra noteikti mazāk nāk ārā.

Priekš radio un mp3 klausīšanos ir ok.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Miskaste paliela ir tas centrs, ko esi nolūkojis, kā jau visi plastmasas brīnumi taj cenu grupā. Pilnīgs pofigs vai Philips, Soņka, Panasonic u.t.t

Es labāk ieteiktu ņemt kādu no šādiem modeļiem - šie ir mazliet kvalitatīvāki izstrādājumi. Troksni varbūt tik lielu neuztaisīsi, kā ar to otru, bet skaņa būs kvalitatīvāka. Normāls aparāts fona mūzikai. + izskatās daudz zolīdāk un dārgāk. :)

 

Un neskaties uz tiem ķīniešu mūzikālajiem watiem - nominālā jauda ir savi ~20-25 vati. Pilnīgi pietiekami.

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

pareizi a-kalvis saka,uz koku vajag skatīties,pašam arī centrs mājās mētājas-tika palietots mož mēnesi,tagad resīveri klausos,nav jēgas pirkt tos centrus.

Link to comment
Share on other sites

bezpretenz
Miskaste paliela ir tas centrs, ko esi nolūkojis, kā jau visi plastmasas brīnumi taj cenu grupā. Pilnīgs pofigs vai Philips, Soņka, Panasonic u.t.t

Es labāk ieteiktu ņemt kādu no šādiem modeļiem - šie ir mazliet kvalitatīvāki izstrādājumi. Troksni varbūt tik lielu neuztaisīsi, kā ar to otru, bet skaņa būs kvalitatīvāka. Normāls aparāts fona mūzikai. + izskatās daudz zolīdāk un dārgāk. :)

 

Un neskaties uz tiem ķīniešu mūzikālajiem watiem - nominālā jauda ir savi ~20-25 vati. Pilnīgi pietiekami.

 

ar nav peļami, njā laikam būs taisnība, jo vienu patiesi lik atcerēties, ka akustiku labāku var iegūt tieši no koka izstrādājumiem(korpuss) a ne no sub-produktiem kā plastika. paldies liels, būs jāņem!

 

pareizi a-kalvis saka,uz koku vajag skatīties,pašam arī centrs mājās mētājas-tika palietots mož mēnesi,tagad resīveri klausos,nav jēgas pirkt tos centrus.

 

resīveri jau labbrāt pirktu, tik pēc tam jāizdod atkal ~ 100Ls par tām pašām tumbām kuras jāpērk atsevišķi, pagaidām gan jau iztikšu :smile:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...