Jump to content

Problēmas ar i-netu Vistai!


Gatis33
 Share

Recommended Posts

Sveiki, lieta tāda, kad ieinstelēju uz sava PC Vistu Ultimate x64 Ieinstelēju draiverus viss ok iet ;) Bet pēc kāda laika kad es ieslēdzu PC man nejiet nets, man vienmēr kad ieslēdzas dators jāiet Start-> Control Panel-> Network and Sharing Center Un man rādas tā kartīte Gatis-PC -> Network -> Internet un aiz Gatis- PC ir izsaukuma zīme, aiz Network krusts sarkans, vienmēr man jāukliko uz krusta un tur diagnozē un tad parādas vainas es lieku reset Local adapter un tad repairing parādas un tad nets aiziet man jau besī ārā vienkārši.Kas varētu būt par problēmu ar xp man tā nebija, man liekas ka tas sākās kad uzliku SP1. Ko darīt, lai kad ieslēdzu PC nets jau būtu nevis vienmēr jāiet un repair jātaisa :(

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Uzliku pašus jaunākos priekš Vista x64 Vēl pie tam!

 

Nu es parādīšu bildītē kā man izskatās....

1219655589.jpg

WTF??? Pēkšņi kad restartēju PC uzmetās arī kautkas tāds un lieta arī ir ar netu...

 

1219655593.jpg

 

1219655591.jpg

 

Man liekas, ka briest kautkas nelabs... :(

Link to comment
Share on other sites

drunk lizard: vari paskaidrot kurā vietā viņu atslēgt es par neta figņam maz zinu...

Link to comment
Share on other sites

Network and Sharing Center/Manage Network Connections

Izvēlies tīkla karti, labo peles pogu - Properties.

Noņem ķeksi pie IPv6

Link to comment
Share on other sites

Ir noņēmu, bet tāpat kad restartēju pc tas pats... :(

post-63471-1219660522_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

neredzu, ka buutu nonjeemis....

atrod divas atskjiriibas starp bildeem....

Link to comment
Share on other sites

es nonēmu vienkārši uzņēmu bildi kad nebiju noņēmis :D

Esu esu noņēmis bet nekā... :(

 

Va kāds izskaidrot kas tagad tas ir??? Man tāda nebija!!! Start->Connect To Man tur bija tukš, bet tgad kautkāda figņa, un ļaujat minēt ka tas arī saistīts ar netu un to prolēmu iespējams???

post-63471-1219661899_thumb.jpg

post-63471-1219661907_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

novaac PPPoE servisu, maajas lietotaajam parasti latvijaa neizmanto sjaadu autentifikaaciju....

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ko tu ar to domā dial- up??? Un kas tas ir?

Es domāju ka nē man ir bezvadu internets nu Manai kaimiņienei ir kaste uz jumta un no viņas mājas nāk vads un man bēniņos ir Svičs karoč svičā ijiet vads kas nāk no kaimiņienes un tālāk no sviča nāk vads kas nāk pie mana pc un ir vēl viens vads kas aiziet tālāk uz nākamo kaimiņu, nu karoč skats ir normāls 5 mājas ir kopā ar vadiem :D no vienas uz otru :D

 

P.S. Lizard tac paskaidro kur to novākt :D

Labots - _snoop_dogg_
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

es domaaju, ka buutu veelams vai nu F1 pie network connection setup izlasiit, vai pieaicinaat kaadu, kursj ir to lasiijis....

Link to comment
Share on other sites

Tak dunk es meklēju, bet nekur nevaru atrast kā viņu atslēgt...

Link to comment
Share on other sites

Bļēē, tur viss pārāk gudri sarakstīts priekš manis, būs jāmokās, bet es tur neko neatrodu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
es domaaju, ka buutu veelams vai nu F1 pie network connection setup izlasiit, vai pieaicinaat kaadu, kursj ir to lasiijis....
Link to comment
Share on other sites

Man nav neviena drauga kurs par šo kautko sajēgtu un kurš būtu lasijis :D

 

BTW, es tajā forumā atradu atbildi iespējams...

- Reboot the ADSL/router and my Vista PC makes a connection with

internet automatically

Ko tas nozīmē tikkai ADSL router...???

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

labi, apzjeelosjos par tevi...

internetkonekcijas propertijos nevajag uzraadiit ieksj connection type dsl, bet lan vai direct to internet

nezinu kaa vistai tur tas peedeejais skan....

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

pamazaam man saak tvaiks kraaties.......

noinstalee nafig doto network connection un taisi pa jaunam, tikai neizveelies dsl

sjitais ir saprotams???

Link to comment
Share on other sites

Network and Sharing Center/Manage Network Connections

Nodzēs nost to Broadband connection ko uztaisīji

Link to comment
Share on other sites

Ir izdzēsu, parinstelēju draiverus tagad kad ieslēdzas PC aiz Gatis pc nerādas nekas viss normāli tikkai internetam krusts....

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

i prieksjkam draiveri jaaiztiek...?

es padodos

lai cilveekam vareetu paliidzeet, cilveekam pasjam ir jaagrib paliidziiba pienjemt

tas noziimee - vismaz minimumu domaasjanas un nedaudz apguutu ziniibu....

Link to comment
Share on other sites

Pārinstalējot draiverus Tu esi nometis tīkla kartei IP adresi un pārējos parametrus, JA tika izmantota fiksētā.

Link to comment
Share on other sites

Lizard tu pats teici lai paarinsteleeju...!!!

 

noinstalee nafig doto network connection un taisi pa jaunam, tikai neizveelies dsl

sjitais ir saprotams???

 

Marci ka lai es dabuju?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ja statiskaa, tad isp liigumaa ir jaabuut visiem datiem...

Link to comment
Share on other sites

Paskatīšos līgumu...

 

 

Līgumā man nekas nav rakstīts tikkai Ip adrese kura man ir un viss...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

un kas tiesji tur nav rakstiits?

gw, mask, dns - sjitaadi burtinji tur nav

btw - tu tagad no taas pasjas vietas postee?

kaa vispaari lans organizeets?

Link to comment
Share on other sites

Nē tur tādu burtiņu nav!

Tālāk nesapratu :D

Link to comment
Share on other sites

Ko tu ar to domā dial- up??? Un kas tas ir?

Es domāju ka nē man ir bezvadu internets nu Manai kaimiņienei ir kaste uz jumta un no viņas mājas nāk vads un man bēniņos ir Svičs karoč svičā ijiet vads kas nāk no kaimiņienes un tālāk no sviča nāk vads kas nāk pie mana pc un ir vēl viens vads kas aiziet tālāk uz nākamo kaimiņu, nu karoč skats ir normāls 5 mājas ir kopā ar vadiem :D no vienas uz otru :D

 

P.S. Lizard tac paskaidro kur to novākt :D

 

Mosh tur pa vidu ir router nevis switch? Pamegini uzlikt DHCP vai "obtain address automatically" vai kaa tur logos taa fiicha saucaas

 

Bet citaadi topiks pa rubuli :mrgreen:

Ja nekaadi netiec galaa, tad peerc shampi un ej pie kaiminjienes neta iestaadijumus skatiities

Link to comment
Share on other sites

Nē man bija Xp un viss bija normaali nets jau ir kad pc ieslēdzas šādi brīnumi man parādijās kad uzliku Vistu kautgan kad uzliku Vistu man arī viss gāja normāli man liekas kad es uzliku SP! tad sāka gļučīt....

Link to comment
Share on other sites

Meklējot šeit forumā topikus, šis izskatās saistīts ar šādu problēmu:

Pēc Vistas SP1 uzlikšanas sākās problēmas ar internet connection. Tas izpaužas tā, ka nets bieži, bez izteiktas regularitātes, vienkārši pazūd. Nets tiek barots caur wireless routeri (wrt54gl) un pazūd gan izmantojot wireless, gan piespraužot vadu pie rūtera. Connection, skatoties pēc network managera, pazūd aiz rūtera. Spiežot uz sarkanā "X" vienīgais risinājums (vairākas reizes tiek piedāvāts) "reset router", bet, kad tas nepalīdz "contact ISP".

Ja piesprauž neta vadu pa tiešo datorā (HP Pavillion laptops), IP uzliek ISP dotos, viss darbojas OK. Pieslēdzot XP kompi pie rūtera, arī tas darbojas OK. Pirms SP1 arī nebija nekādu problēmu. Esmu mēģinājis Windows firewall atslēgšanu/ieslēgšanu, rūtera firewall atslēgšanu/ieslēgšanu - nav rezultāta. IPv4 settingos ir "obtain adress automatically"

 

Meklējot dažādos forumos, šobrīd ir identificēti vairāki iespējamie risinājumi:

1) atslēgts IPv6 (elementāri),

2) veikt izmaiņas reģistrā, lai atslēgtu/ieslēgtu DHCP Broadcast flag izmantošanu, ja rūters neatbalsta šādu fīču,

3) pāršūt rūtera firmware (itkā jau ir samērā svaiga, bet tomēr...)

4) atslēgt tādu fīču, kā tīkla kartes atslēgšanos pie Sleep,

5) atslēgt IP Helper service ieks "services.msc" (kaut gan šobrīd nav īsti skaidrs ko tas varētu dot/nodarīt)

 

Kā esmu ievērojis, forumos šī problēma parādās diezgan bieži, bet viennozīmīgas atbildes, kas ir pie vainas, nav. Tāpēc, mēģināšu atkal paeksperimentēt ar iespējām un ziņošu kā ir veicies.

 

Ja kāds ir saskāries ar šo lietu, būtu ļoti pateicīgs par jebkuru padomu, linku vai pieredzi.

Link to comment
Share on other sites

Oho, 1 variants jau ir izdarīts. 2. diezvai pie vainas. 3. Ko tu ar to domā reset swicu???

P.S. Man nav ruuters, man ir swics! Un man liekas ka vaina te pat kautkur pc, es taa saaku domaat moz man kautkaads servis nesleedzas ieksaa kad iesleedzu pc piemeeram kautkaads i-neta serveiss un man ir reset rlocal adapter un tad aiziet moz nevar tas buut es jau arii ilgi stukoju........ bet tomeer nekaa :D:(

 

 

4. variants labs bet kad izsleedz pc shut down lai tiiklene neatsleedzas un tad jau nets arii nepazudiis pie pc palaisanas tikkai kaa to izdariit?

Labots - _snoop_dogg_
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...