Jump to content

720p


hanek
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Draugs iedeva 720p HDTV kvalitaatee! Raustaas ik peec paaris sek. KO var dariit lietas labaak? Procesus visus izsleedzu nevajadziigos, vai vienigais veids ir samazinat kvalitaati filmai? UN ja jaa tad kaa to izdariit? IR k-lite codec pack 4.1! Paldies!

Labots - hanek
Link to comment
Share on other sites

Krishius
...Novilku filmu...

Atradis, ko izbazūnēt citiem...

 

P.S. Ticu, ka uz Pentium II ar 64 Mb RAM HD video varētu raustīties...

Link to comment
Share on other sites

Kompis nav tik traks, nav nekāds ūber urbis bet cieshams! Ko var lidzet lai filmu vareetu noskatiities?

Link to comment
Share on other sites

Ja par vaaju prieksh 720p, tad var kautkaa samazinaat video kvalitaati lai var nostiities vienalga?

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Ja vien tas nav drauga ģimenes videoarhīvs nedomāju,ka ir vērts 3.14sties ar pārkodēšanu.

Link to comment
Share on other sites

nu nu nestāsti kompis nav par vāju.. man 720p uz p4 1.8 ar geforce 4 iet. pamēģini media player classic.

Link to comment
Share on other sites

a pa taisno nevar kautka izmainiit playback quality? Apmeram taa ja speele raustaas tad pasledz settingus shvakaakus, sheit kko liidziigu varat ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Nu priekš 720p CPU jaudas pietiks. Ar CoreAVC jau nu noteikti. Šādi video bez problēmām ir skatīti arī ar 2,5 GHz Celeron. Kāda procesoram temperatūra? Vai nav aizaudzis ar putekļiem?

Link to comment
Share on other sites

Media Player Classic

Haali Media Splitter

CoreAVC Decoder

AC3 Filter

un VobSub ja vajag subus, man ar saadu komplektaaciju mieriigi iet visi 720p ar 1.8GHZ proci.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint
Media Player Classic

Haali Media Splitter

CoreAVC Decoder

AC3 Filter

un VobSub ja vajag subus, man ar saadu komplektaaciju mieriigi iet visi 720p ar 1.8GHZ proci.

 

 

Tas pats kokteilis un iet pat 1080p,ar mobile Sempron 3300+ un xpress series 200m iebūvēto mēslu,CoreAVC ir spēks !

Link to comment
Share on other sites

CoreAVC + Windows Media Player (parastais). Viennozīmīgi. Tas bija vienīgais, ar kuru es spēju uz sava Sempron 2200+ palaist 720p normāli. Plus, iesaku atinstalēt visus citus kodekus, lai būtu drošs, ka tiešām tiek izmantots CoreAVC. Pēc tam, ja patiesi vajadzēs vēl kādus kodekus, iesaku uzlikt ffmpeg. IMHO aizstāj visas kodeku pakas kopā.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Vispār labāk likt atsevišķi nevis kodeku pakas,ar tūli GSpot tas viegli un ātri izdarāms.

Link to comment
Share on other sites

Es priekš video atskaņošanas iekš Windows izmantoju šādu kombināciju:

Media Player Classic

FFDShow Video Decoder

Real Alternative

QuickTime Alternative

+ vecākām kastēm priekš HD video - CoreAVC

 

HD jautaajumaa galvenaa ir VGA...

ja ne - pieraadiet!

Tas pamatā atkarīgs no tā, vai video karte spēj dekodēt HD video. Ja ne - tas jādara CPU. Atskaņojot tādu 720p uz vecāka datora, iekš Task Manager var redzēt, ka CPU noslodze ir pie 100%. Tas nozīmē, ka galvenais tomēr ir CPU. Un pat ja video karte ir no jaunākajām Geforce vai Radeon sērijām, nav teikts, ka izmantotā media player, dekodera un video kartes draivera kombinācija spēs nodrošināt HD video dekodēšanu ar video karti.

Labots - Raimz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...