Jump to content

kkermenna valoda


baky
 Share

Recommended Posts

sveicinaaati, varbuut sseit ir kaads kas ir pastudeejis psihologgiju un tai skaitaa par kkermenna valodu.

situaacija ir taada: ir viena daillaa dzimuma parrstaave, kura mani ieraugot pirmaa reakcija ir- pagriezzas ar muguru un aiziet kadus divus vai vairaakus sollus atpakall tad atkal apgriezzas un tikai dad pienaak klaat.

cik esmu noveerojis parasti taa cilveeki neriikojas, ka tur kaut kas apksaa sleepjas.

Link to comment
Share on other sites

Nepieciešama papildus izpēte. Sāc ar to, vai viņa tā rīkojas pirms katra nepārvarama šķēršļa.

Link to comment
Share on other sites

Droshi vien - pagriezhoties ar muguru, taisa briesmiigas grimmases. :mrgreen:

Vai arii meegjina sanjemties un nesmieties aciis skatoties.

Labots - Borja
Link to comment
Share on other sites

neko nezinu par psiholoģiju, bet man liekas, ka viņa "aiziet" saņemt drosmi ar tevi runāt, izdomā par ko runāt, lai atstātu labu iespaidu - vainu viņai no tevis ir bail, vai ari tu viņai patīc....

Link to comment
Share on other sites

vispaar jau pareizi izdariiji kad parrmeti sssito pie sviesta kurioziem,

lieta taada kad te jau neiet runa par tiiniisu probleemeema "arpraac, ko man tagad dariit", bet gan par pieaugusiem cilveekiem.

Link to comment
Share on other sites

Autor, kas Tu esi pēc profesijas? //varbūt cilvēkam vajag zīlnieci, bet par tik delikātu jautājumu grūti runāt publiskā vietā.

 

P.S. Ko Tu uzskati par pieaugušiem cilvēkiem? -22g.v.?

Link to comment
Share on other sites

:D man patīk pieminētais variants par mikroorgasmu.

Paprasi ko par šito domā JuutpaudisMaigcilveeks ;)

Link to comment
Share on other sites

da nu :-D iessu vell pie zilnieceem skraidiit, vienkarssi bij tada neliela intrese "kaapec taa" un tapeeec tikai apvaicajos. ja gribat dzeesiet to sviestu araa

Link to comment
Share on other sites

Šāda ķermeņa valoda ir raksturīga, kad cilvēks priekšā ierauga priekšmetu, par kura nelabo smaku tas ir pilnībā pārliecināts.. Seko apgriešanās, dziļa ieelpa un šķēršļa pārvarēšana.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nu piedodiet!

TRIISREIZ administraacijas paarstaavji atsaukusjies uz sjo topic!

jautaajums - es esmu debils, vai kautkas nav kaartiibaa ar |IT FORUMA administreesjanu?!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...