Jump to content

krasu gluki.....:((


krisis111
 Share

Recommended Posts

stasts ir shads tiko nopirku videokarti loti labu CLUB 3D HD3850 AGP 512M DDR3 256BI 2XDVI

sho te

un ejot jebkura spele piemers ft2 man ir tadi gluki ar krasam..

post-72720-1219237066_thumb.jpg

post-72720-1219237079_thumb.jpg

kas par vainu varetu buut? :S

kad instaleju no cd draiveri man izmeta logu

post-72720-1219237102_thumb.jpg

es spiedu Continue maybe tapec?

 

un ja citus no neta palistus display draiverus meginu ieielet izet sho te logu

post-72720-1219237197_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Visu esi darījis pareizi. Varētu būt brāķis. Varbūt draiveri jocīgi. Pamēģini kādu alternatīvu, piemēram - Omega Drivers.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums - kāda videokarte tai vietā atradās pirms tam un cik korekti atinstalēti vecie draiveri (tas ir samērā garš un sāpīgs process)?

Link to comment
Share on other sites

krisis111

ui johaidii :D

es neko ieprieksh neatistaleju.

deretu ta ja es tgd atistaletu visus video karshu draiverus. un visu ati draiverus izdzestu utt un instaletu no jauna jauno?

Link to comment
Share on other sites

krisis111

nee!

1. man tadas nav un visos galos kur esmu skatijis piem everesta visur rada tikai vienu pie desktopa porpertijiem ari vienu un ta ir shi te jauna videokarte

Link to comment
Share on other sites

Novāc visus video draiverus, ka Tev tagad ir. Restartē kasti un instalē jaunos.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tev Vista? Ja "Jā", tad Roll Back driver un pēc tam mēģini apdeitot caur Windows Update.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Dari kā Tev saka.

1) Nones visus vecos VGA draiverus nost, pēc tam patīri ar šo softu.

2) Ja nekas nemainās, tad paņem šo tūli un samazini VGA frekvences, par 100Mhz, gan ramiem, gan gpu un tad paskaties kaa uzvedas.

 

Ja veicot darbības kas minētas otrajā punktā, nekas nemainās vai arī viss ir ok (pēc down clock), tad vai nu karte ir ar defektu, vai ari esi apsēsts :mrgreen:

 

Ja ir iespēja, tad pārbaudi citā kastē ;)

Link to comment
Share on other sites

krisis111

man ir windows xp profesional sp2 jakas

un ram ar es nopirku jaunu ja tas ari varetu but pie veinas.

Link to comment
Share on other sites

Ak dies, RAM te pričom???

Dari, kā teica, instalē nost vecos un liec virsū atbilstošus jaunajai kartei. Ja nepalīdz, tad nes uz garantiju, jo svilstošai kartei ir līdzīgi simptomi.

Link to comment
Share on other sites

krisis111

es dzesu ar driver sweeper.

kko itka padzesa.

visu uninstaleju tgd uzinstaleju jaunos rr pc un nekaa.

vis ka bija ar krasam nerada ka vajag.

un vel vinsh nevar ieiet control centra.

izmet shito kad automatiski sakuma ivnsh meginaja ieiet un kad pac meginaju ieiet

post-72720-1219242694_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

da nones visus draiverus kas kompii ... aizej uz kartes razotaja majas lapu...lejuplade jaunakos draiverus

uzinstale ...

ja uzmetas tas logs spied TURPINAt

Link to comment
Share on other sites

krisis111

nu mekto diez ko es esmu meginajis kadas 5x dariit?

dolf man ieprieksh pasaha sakuma gaja tad negaja meginot vel instalejot un tgd kipa iet task menagaeri pie procesiem rada ccc.exe bet pie tryit ikonam nerada.

un talak meginu viskko bet nekaa.

a un es iieju spele kur ir vajadzigs opengl (cs1.6) un tur man rada kipa ka neiet opengl kautgan shij kartei jabut un ir vecajai gaja.

Link to comment
Share on other sites

iespejams, ka tev baroklis nevelk vairs

 

vaii arii ne taa piespraudi video karti kompim .. visu piespraudi ka nakas?

Link to comment
Share on other sites

mekto kaa var piespraust videokarti ne taaa??? Un vispaar videokarte liekas slotaa /PCI-EX, AGP, PCI/ nevis piesprauzzas! :wink:

autoram Karte ar defektiem, kaut ko nav izdevies iztiriit no vecajiem driveriem, kas to, lai zin kaads Tev el.bloks!?

Link to comment
Share on other sites

krisis111

es nevaru atrastu kur apstities kas par elekttribas bloku :S bet ta varetu but rpoblema ta videokarte ir loti jaudiga un baroshanas bloks varetu nepavilkt.

Link to comment
Share on other sites

Ja baroklis ir par vāju, kompis slēdzas ārā, nevis metas gļuki uz ekrāna. Izskatās pēc dzesēšanas problēmas/bojāta video RAM

Link to comment
Share on other sites

krisis111

es vienkārši sadomajos par to barotaju jo man tas dzeks kko teica ka tavs baroklsi var but par vaju jo shita videokarte ir jaudiga utt utt :p

es jau aizrakstiju veikalam garantijas to tur :D pieteikumi vai kas tas ir :D ganjau rit izlasiis un tad redzes ko shie teiks.

vilx nja kada sakara ja barotajs par vaju tieshi spelem kkadas krasas neriktigas saktu radiit :D:D:D

varetu vel man liekas but ta kad es aku spelet speles pc izrubas vai kka ta ;]

Link to comment
Share on other sites

ne vienmer sledzas arraa ... ir bijis ta, ka vienkarsi video karte tiesam jaudiga un vecais baroklis nepavelk ...

vel variants, ka karte parak uzkarst

Link to comment
Share on other sites

krisis111

karte knapi silta. no ventilatora normals ves gais nak.

nja tiko sarunaju viens dzeks meistars atnaks vel pastities kas pazist tos no m79 veikala un ja brakis vai kas nu vinsh visu iespejams pateiks...

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Tu ar ATI Tool paspeeleejies? pameti frekvences mazaakas kaa teicu?

Link to comment
Share on other sites

krisis111
(labots)

sarunats vinsh kautkad rit vai parit varetu but un es jums pateiktu kas pie vainas :wink:

nu bl* aizmirsu pamainit frekvences.

bet ttgd piezvanija ari no m79 teica lai pameginu patirit caur safe modu visus draiverus pectam lai jaunako uzmetu vrisuu un ja nekaa tad defekts vajadzes nest mainiit.

 

Sry par dubult postu bet lai jus visp pamanitu man teica lai uzrakstu kas par vainu bija ;))

 

iedeva meistaram tam pazitamajam pec 2 dienam atdeva teica lai noladeju draiverus no amd.com lapas ka es jau to dariju iepriesh un nekas nesanaca :D tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos vinsh neko jaunu nepateica.

 

kad dabuju pac uz savu galvu nodomaju no club3d.nl noladet jaunakus draiverus vel uzmetu jaunako directx un tgd itka iet ;))) tatad vaina bija draiveros kas bija diska ieksha!!! vai vienkārši par vecu bet tgd iet

a vel es ar Driver Sweeper iepriesh safe moda noskaneju un izdzesu visus vecos draiverus!!!

8) 8) 8)

Labots - krisis111
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...