Jump to content

Labs dators spēlēm u.tml.


John Wayne
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Ļoti vēlētos dzirdēt ieteikumus/kritiku/komentārus par šādu komplektāciju:

 

Mobo:Intel P35 , 59Ls

(protams, papūlēšos sameklēt versiju kastītē)

(no Intel tāpēc, ka pazīstamais stāstīja, ka paši Intel taisa viskvalitatīvāk).

CPU:Intel C2Q 6600 2,4Ghz pa 111Ls

VGA:Radeon Sapphire 4850 Dual Slot Fansink

No nesankcionētas reklāmas aka Met@leks pa 116Ls (jau ir pasūtīts)

RAM:Appacher DDR2 2GB 800Mhz pa 20Ls

(DDR2 jo pagaidām nav jēgas pārmaksāt par DDR3)

(varbūt kāda cita firma vai arī kit of 2?)

HDD:Samsung 750GB SATA2 pa 60Ls

(kā ir ar Samsung - dzirdēti visādi stāsti, bet ir

dzirdēts arī, ka pie HDD firma vispār nav svarīga)

PSU:Chieftec 750W pa 67Ls

(laba firma un cena, arī jau pasūtīts)

Kaste:Compucase Midtower 6A pa 26Ls (pasūtīts)

(jo rādās laba ventilācija būs, kad pieliks 12cm priekšā un pakaļā.

Tikai kā ir ar putekļiem no grīdas - pārāk neraus iekšā?)

Papildus: 2x Zalman 12cm fan pa 8Ls (kopā)

 

Optisko iekārtu nevajag (ir).

Mērķi - spēles, HD video, mājas video apstrāde u.tml.

Kopējās izmaksas - 433Ls

 

 

Pagaidām visu var vēl pamainīt (izņemot VGA un PSU, bet tos jau arī vēl var atcelt).

Kādi ieteikumi?

Labots - John Wayne
Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Nu a ko padarīt, man arī noriebies urbties testos un ārzemju forumos.. Es tomēr neprasīju no nulles sastādīt.

Link to comment
Share on other sites

da pērc ko gribi,bet pēc mēneša vai diviem jau atkal būs jāapgreido kaut kas.

Link to comment
Share on other sites

John Wayne
(labots)

Iepriekšējo apgreidu veicu 2007. gadā, un tas bija HDD (jo vecajam sametās bedbloki), pirms tam bija 2005. gadā VGA + 256MB RAM (jo vecā GF4200Ti nodega). Kaut kad pa vidu nopirku DVD-RW. Vairāk apgreidi nav bijuši. Dators kopš 2002. gada. Kādi vēl mēneši? Neesu jau hardcore geimers :mrgreen:

 

Galvenā neskaidrība te ir par mobo, ram un hdd. Negribēju taisīt 3 jaunas tēmas, ieliku vienā.

Labots - John Wayne
Link to comment
Share on other sites

Nah.. urbties pa aarzemju forumiem,ja te pat buutaa katru dienu, 2 liidziigi topiki kaa tev? :?

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

ui, rādās divi. Par veco jau aizmirsu :oops: ;) Bet tur tāpat viss pamiris.

Link to comment
Share on other sites

ne jau par mešanu arā iet runa,bet gan par to komplektējošo rūpīgu pielasīšanu-tāpat tie daži procenti ātrdarbības neko neietekmēs pēc kāda laika lai par to tagad satrauktos tik ļoti un meklētu pa visādiem forumiem kura māte vai procis uz doto brīdi būs vislabākie pēc price/performance-tāpat ideālu dzelzi nevar salikt.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Vot laba lieta sarakstā, par ko zinu teikt labu, ira Compucase Midtower 6A pa 26Ls - pašam ir, citiem iesaku.

Naaak tev procis pa 111 Ls? Paņem 7200. pa 70,-. Tiek pārmaksāti 40 ls bet jaudas pieaugums kāds?

Cietnis vienalga kāds, galnais ka elektrība neraustītos. Pa tiem 40 Ls + 10 nopērc UPS'i. Bez tā man 3 Seagate nomira. Ienīstu šo firmu, pārsviedos uz WG.

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

komplektācija laba! var atstāt! lai jau paliek tas 6600tais! ganjau vēlāk tiks kkas apgreidots un tad nožēlos, kāpēc nepaņēmu stiprāku proci! ņem ciet!

 

ja ir doma likt vistu vau 64bit win, tad piemet labāk vēl 20ls un paķer vēlvienu apaceri klāt! nenožēosi tos 4gb ram!

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
John Wayne
(labots)

Beidzot esmu visu nopircis un pats arī salicis. Vajadzētu nedaudz atskaitīties (citādi daži domā, ka tādi kā es tikai cep tēmas tikai muldēšanas pēc)...

 

Tātad komplektācija sanāca šāda:

Mobo: Asus P5QL Pro (P43)

CPU: Intel C2Q 6600

VGA: Sapphire Radeon 4850 512MB (Dual Slot Fansink)

HDD: Samsung Spinpoint 750GB

RAM: 2x2B A-Data 800Mhz

PSU: Chieftec 750W

Kaste: Compucase Miditower 6A

 

Viss kopā sanāca ap 470Ls.

Pagaidām apmierināts. Testēt vēl īsti nebija laika.

Tie, kas man te murkšķēja, ka Quad nav vajadzīgs, ka divi kodoli visu laiku stāvēs bez darba, tagad var smagi aplauzties - dažas desktop programmas, pamatīgi ieskrējies uTorrent un vienas spēles instalācija - visi kodoli noslogoti uz ~30%. Bet rezerve vēl ir pietiekoša.

Dators pats ļoti kluss (paldies Sapphire nestandarta VGA dzesei).

Kaste patiešām ļoti laba (paldies tiem, kas šito ieteica!). Vienīgā problēma tāda, ka lielā videokarte aizņem divus HDD slotus, bet tas nekas - ir vēl 3 citi. Viss labi pārdomāts un pieslīpēts, taisni prieks strādāt ar tādu.

Mātesplate arī diezgan interesanta. Žēl, ka tikai trīs PCI sloti, bet tā kā firewire, neta karte un audio ir iebūvētie, nekādas problēmas vēl nav. Programmatūra arī laba (vienīgi vajadzēja no sākuma uzstādīt WinXP SP2, citādi instalējot draiverus viss kārās).

Tas nu īsumā viss. Tagad jāuzbliež kāda spēl... t.i., es gribēju teikt - "jātestē" :mrgreen:

Labots - John Wayne
Link to comment
Share on other sites

Tie, kas man te murkšķēja, ka Quad nav vajadzīgs, ka divi kodoli visu laiku stāvēs bez darba, tagad var smagi aplauzties - dažas desktop programmas, pamatīgi ieskrējies uTorrent un vienas spēles instalācija - visi kodoli noslogoti uz ~30%. Bet rezerve vēl ir pietiekoša.

 

Tas, ka visi kodoli raada 30% ir windows cpu scheduling nopelns. Buutu divas cores - raadiitu 60% un nejustu atshkiriibas. Cita lieta, ja sho kasti plaano izmantot veel vairaakus gadus, tad 4 kodoli speelees vareetu vairaak tikt izmantoti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...