Jump to content

WL-500gP v1 un alternatīvā f/w no Oļega


midix
 Share

Recommended Posts

Palasīju par kruto ASUS rūteri (nu jau kādu laiku viņš vairs nav viskrutākais :-D) un sasapņojos, kā būtu:

piemēram, sēdi darbā un čomi sāk apspriest jaunu labu filmu vai ko citu nokačājamu. Kāds apsola rīt atnest, bet negribas tik ilgi gaidīt. Tad nu es ņemu un atrodu filmas torrentu, pieslēdzos pie sava rūtera mājās, uzkačāju torrentu un dodu komandu- sākt. Kad esmu mājās, tad filma jau gaida gatava 8) (protams, ja kam darbā var lietot bez problēmām uTorrent u.c. , tad tāds risinājums ir lieks).

 

Vēl viens apstāklis, kas mani pamudināja krāt naudiņu rūterim, ir ISP, kurš atļauj pilnu 3Mb/s ātrumu uz ārzemēm tikai no 0:00 līdz 14:00. Negribas atstāt kompi ieslēgtu pa nakti dažādu apstākļu dēļ.

 

Tad nu salasījos info no wl500g.info un noriskēju. Pāris vakarus pamocījos ar Oļega firmwari un dabūju darba kārtībā savu ideju.

Pagaidām darbojas stabili, bet 100% varēs apgalvot tikai pēc kādas nedēļas.

Darba gaitā pierakstīju, ko un kā darīju. Ja kādu interesē 8) Linux jomā esmu bišķi iesācējs, bet galā var tikt.

Tātad, uz rūtera darbojas lighttpd serveris, rtorrent un rtorrent WebGUI ar SSL autorizāciju. Ātruma ziņā viss iet tikpat labi kā uTorrent uz kompja. Pagaidām darbinu visu uz 8GB fleškas :oops:

Viens ir skaidrs - ar Oļega f/w no rūtera var izspiest daaaaudz vairāk nekā ar ASUSa oriģinālo. Bet protams, jāpapūlas arī r daudz.... bet 50Ls dēļ ir vērts censties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...