Jump to content

piedodiet bet nespēju izlemt...


jordor
 Share

Recommended Posts

nu pašlaik lietoju Xp un ienāca prātā doma varbūt nomainīt uz Vistu

+ esmu dzirdējis ka vista ir ātrāka uz dual core

+ par cik dators ilgu laiku ir ieslēgts gaidīšanas režīmā tad varbūt vista ir ekonomiskāka

? Vai ar 2 gb RAM pietiks vistai ?

? Vai vistai ar NVidia draiveriem nebūs problēmas ?

? Vai vista ir ātrāka par Xp?

- Par cik man ir Nvidia draiveri tad vai Vista negļukos?

 

esmu izlasiijis daudzus šeit esošos topikus un vienalga nespēju tikt skaidrībā!

lūdzu palīdzet un pasakiet vai Vista manā situācijā ir labs variants?

 

Paldies jau iepriekš...

Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens

Personiigi tiku palietot vistu uz 512 mb RAM un zini,negljukoja,kur nu uz 2 GB ram.

Link to comment
Share on other sites

Vista jau elpo dikti ilgi un problēmas ar draiveriem vajadzētu būt jau atrisinātas (kur nu vēl tāds brands kā nvidia).

Ar 2gb vistai un pāris programmelēm pilnīgi pietiek.

Personīgi ar vistu es varu strādāt produktīvāk nekā ar XP (paldies instant searcham u.c. mazām fīčām).

Un to, ka vista māk strādāt ar divkodolu procesoriem - fakts. Bet XP arī mācēja strādā tar divkodolniekiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens

Pag,pag,pag XP ir vecss, bet noderiigs, visaadaa zinjaa.

Normaalais cilveek, tak visi nav vistas miilji...

Link to comment
Share on other sites

itanium

Ū, jā. Pirms vistas iznākšanas lietojām uz nebēdu XP, iznāk vista sp1 un automātiski padara XP par mēslu. Ka tik ne tā, saulīt.

Link to comment
Share on other sites

neirons

Pilnīgs 3.14zģec. OS kari sākušies vai.

Visi OS ir kakas :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens

wowjē kopūtergaiļi ziniet es ar WIN3.51 labu laiku lietoju

ZAJEBIS SITĒMA ...

kas ir slabo to lietot

pipuki jobtvajumatj

paskatas kam tagad draiverus taisa vistai mlje un savu XP varat iebāzt ....

 

 

Man liekas, ka tev vajag nomainiit draiverus...

Ko var cepties?

Link to comment
Share on other sites

es uztaisīju topiku lai izšķirtos kuru ņemt vai turpinat litot, cerēju ka jūs visi vienā balsī bļausiet ... , bet neka tapat nevarat savā strapa vienoties, un man likās ka ta notiek tikai manā (zemākajā) datorlietotāju šķirā...

 

Lūdzu miniet konkrētus piemērus faktus ar ko kas ir labāks... ;-)

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

q64silver

tauta cik var DlRST beztēmā ?

XP ir 8 gadus vecss mēsls ...

Vista ar SP1 ir sevi pierādījusi/padarījusi par galveno lietotāja osu

un visi kas diršas var pakārties ...

 

+1

 

Kulturāla piezīme: XP lēnām aiziet.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

tauta cik var DlRST beztēmā ?

XP ir 8 gadus vecss mēsls ...

Vista ar SP1 ir sevi pierādījusi/padarījusi par galveno lietotāja osu

un visi kas diršas var pakārties ...

 

ga ga.es zinu tikai dažus kas to vistu lieto,un arī laprāt tiktu no šās vaļā.tai pat laikā visur rulzz xp un vēl daži 98tie.ceru ka tā arī paliks jo vista neko jaunu nepiedāvā derīgu tiešām.un xp uz divkodolu proča ar 2 gb ramu lido pietiekami ātri.problēmas varētu sākties ja ražotāji jaunajām ierīcēm vairs nerakstīs xp draiverus.

Link to comment
Share on other sites

xp mirst - ar to ari viss ir izteikts

kaadus tik aizbildinajumus nav nacies par vistu dzridet (kapec vinu nelikt )

nav vista kaka nu nav

Link to comment
Share on other sites

pat ja es izlemtu ņemt vistu... ir 32 bit versija un 64 bit paskaidrojiet kura man butu labāk :-D

Link to comment
Share on other sites

Domājot par nākotni, es teiktu 64 biti, jo Vista un Xp 64 bitu segmentā nav salīdzināma, ar to es gribu teikt ka uz 64 bitu vistas iet viss ! Un visam ir draiveri, nēesmu saskāries ar situāciju kad viņi nav bijuši !

Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens

xp mirst - ar to ari viss ir izteikts

kaadus tik aizbildinajumus nav nacies par vistu dzridet (kapec vinu nelikt )

nav vista kaka (sheit ir komats) nu nav

Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens

da nu :D

 

Juu,saprotu tevi.

Mana latvieshu valodas skolotaaja man pa purnu vien solija :) <-- Nopietni.

 

Autoram iesaku njemt xp un vistu katru uz savas partriicijas.

Link to comment
Share on other sites

kaadus tik aizbildinajumus nav nacies par vistu dzridet (kapec vinu nelikt)

Varbūt vajadzētu meklēt iemeslus, kādēļ viņu likt? Tas in my opinion. Ja par to putnu būtu vēl jāmaksā, tad viss izlemts.

 

vista neko jaunu nepiedāvā derīgu tiešām. problēmas varētu sākties ja ražotāji jaunajām ierīcēm vairs nerakstīs xp draiverus.

+1

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

xp tik drīz nemirs tas nu ir točno,drīzāk jau vista ātrāk varētu nomirt ja microsofts tuvākajos gados uztaisītu kaut ko patiešām labu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens

Sunji ries, Kachiishi njaudees, laiks ies, vistas mirs, XP dziivos :)

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Autoram iesaku njemt xp un vistu katru uz savas partriicijas.

 

Pēc nepilna mēneša partīcija ar xp tiks nahrenizēta :)

Link to comment
Share on other sites

Edzinsh

Noteikti Vistu! Sākumā biju skeptisks, bet noteikti ir labāka par XP. Nekādas problēmas ar dravieriem nav bijušas. 32 vai 64 bit - es ņemtu 64 bit, ja nu vienīgi tev nav jāstrādā ar 16 bit programmām...

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Patiesām bezcerīga tēma.. Tikpat labi, kā salīdzināt Tripoļes - Kukutēnu kultūru ar Mikēnu.. XP vēl ir lietojams - ie legāls XP - lieto XP. Iegādājies legālu Vistu? Lieto Vistu. Kur ir problēma? Kura vietā Vista ir "mēsls"? Nu jau pusgadu lietoju legālu Home Premium (nafig izgrūst naudu par Ultimate, kuru nekad neizmantošu pilnībā - tikai krānu pastiepšu garumā un diemetrā), un sūdzēties nevaru. Uz portabļa 1.6 Yonah kores un 2Gb rama - jūtas labi, tikai cietā graboņa pie indeksācijas liek sevi manīt. Savulaik visi cepās, cik 2k kruts, XP - mēsls, neviens to nelietos.. Es no W95 pārgāju uz w2k - bez jebkādas caurejas par to, cik 95ais kruts, 2000ais - sūdīgs.. Kleinrocim jebkura OS būs galvassāpes un banālu priekšstatu rašanās pamats... Atsevišķi p0k3s uzskata, ka ir krutākie pacani ciema ar nopiz_to Vista Server - kur ir taisnība? Autor, apzinies savas fiansiālas iespējas, un iegādājies legālu OSu pēc savas rocības.. Vista ir aptuveni tas pats, kas savlaik 95. logi un NT4 - tas ir atskaites punkts nakotnei. Esmu rūcis, un gribu pielieties līdz nemaņai.. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens

Tad saac pielieties :) un ruuc uz nebeedu, kameer vistinja nav aizbeegusi no PC :)

Link to comment
Share on other sites

he, hē, NC šķiet 20:23 PM jau ir kautko padzēries. izteikts kategorisms, maigi sakot, tekstā jaušams :)

 

ja vista nav būtiski labāka par xp, tad sliktāka tā ir dzelžu resursu patēriņa ziņā. piemēram, lai gan jau labu laiku kā iznākusi vista, tomēr priekš eee pc un tamlīdzīgiem piedāvā linux vai xp, bet ne vistu. priekš kam pasaulei vajadzīga resursus ēdelīgāka sistēma, kas būtībā ne ar ko nav pārāka par iepriekšējo? kas ir tas, ko nevar normāli izdarīt uz xp?

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens

Tuliit atnaaks admini un visus spam'otaajus izsviediis...

Uldi, nav jeegas diskuteet, taapat visiem zinaams ka xp ir labaakais ko microsoft ir laidis briiviibaa...

Link to comment
Share on other sites

x-trade

nu nezinu gan. bija man xp 3 gadus.tagad ir vista ultimate x64 bit un negribu no vina ateikties.man vina liekas tik pat vienkarsa ka xp un ar driveriem nav problemu.vismaz pagaidam.. es teiktu,ta ja ir jaudigs kompis tad viennozimigi vistu un ja dzelzi nav tik nopietni,tad dzivo ar xp.

Link to comment
Share on other sites

varbū kāds var pateikt man vienu lietu - KAS TIEŠI šajā jaunajā operētājsistēmā ir tik ūber kruts? vienīgais ko esmu dzirdējis ir tjip: kādu laiciņu palietoju un nu vairs uz xp atpakaļ nafig neieši.. bet TIEŠI KAS ir tas, kāpēc man pāriet uz vistu? un nevajag te jaukt pīzdu ar plaušām salīdzinot 3.11 ar win98 un win98 ar xp, šeit tiešām bija ļoti radikālas atšķirības(nejau tikai interfeis, bet jauna failu sistēma-tikai nesākiet vēl d***t pa win2k, tīkla konekciju šērins un ļoti daudz kas vēl), nemaz nerunājot par restarta pēc katras darbības un stabilitāti.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

kruts ir tas, ka vareesi iespraust 4 gigabaitus RAMa +veel user friendlier interfeiss. Pats neesmu lietojis VISTA (dzelzhi labi, bet nav naudas softam (taa laikam ir beizhi ar tiem latvieshiem) :D )

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

tiku palietot vistu uz 512 mb RAM

 

mazliet offtopic, bet nu tev laikam labi nervi.. :) ja spēji izturēt Vistu uz 512mb, bet nu ar 2 gb ir pietiekami labi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens

mazliet offtopic, bet nu tev laikam labi nervi.. icon_smile.gif ja spēji izturēt Vistu uz 512mb, bet nu ar 2 gb ir pietiekami labi icon_wink.gif

Ai, ko par mani.

Cosmos, es atvainojos, bet tevi tas krata, ko es rakstu???

Link to comment
Share on other sites

nu, re! vista uz 512 esot grūti paciešama. bet es, xp uz vairāk kā 512 līdz šim neesmu lietojis un bez stresošanas. argumentus, lai pārietu uz vistu, pagaidām neredzu. nē, es jau neiebilstu pret vistas lietotājiem. tagad jau daudziem kompjiem pērkot vista ir komplektā. bet, lai no xp uz vistu pārietu un liktu papildus atmiņu priekš tam, lai izdarītu to pašu ko uz xp? jēga, ta kāda? nu, interfeiss citādāks. svaiguma sajūtai? lai jau tā būtu, kam to vajag.

Link to comment
Share on other sites

Guest Edmens

Uldi,nu re, es tev piekriitu ar visiem 21 :)

 

Pateikshu godiigi, par gaumi nestriidas

Link to comment
Share on other sites

wowjē kopūtergaiļi ziniet es ar WIN3.51 labu laiku lietoju

ZAJEBIS SITĒMA ...

Mnjā, kur tas laiks, kad ikdienā tika sēdēts pie 3.x sērijas windozes (tas, kurš pirms 95, nevis NT3.x) ;) bet zini? neskumstu pēc tās sistēmas - nāca 95, pēc tam xp (pa vidam 98, 98se) - bija ok, labprāt apgreidojos (par vistu gan to nevarētu teikt)

 

 

Kulturāla piezīme: XP lēnām aiziet.

cik zinu, XP no MS puses tiks supportēts vēl ne vienu vien gadu. Cita lieta - windoze kā tāda varētu palēnām aiziet (ir dzirdēta tāda lieta kā Midori?).

 

 

kruts ir tas, ka vareesi iespraust 4 gigabaitus RAMa +veel user friendlier interfeiss. Pats neesmu lietojis VISTA (dzelzhi labi, bet nav naudas softam (taa laikam ir beizhi ar tiem latvieshiem) :D )

4 gigas var arī xp iespraust ;) tik 1 sīkums - 32bit vista gluži tāpat kā 32bit xp 4 gigas neredzēs. Ja runa ir par 64bit OS, tad xp tak arī vajadzētu 4 GB prast lietot, right? Par to, cik userfriendly - tas arī ir diskutabls jautājums. Man, piemēram, it nemaz nešķiet tīkams UI ;)

 

 

 

Pats ar vistu (home premium oem + sp1) neesmu apmierināts, uzvedas man šamā kā visnotaļ pārpildīta bugu vācelīte, bet nu varētu būt, ka tas specifisku softu / draiveru dēļ. XP lietot īsti nevaru - uz konkrētā portābļa šams BSOD mētā (reizēm nvidia draiveri, reizēm kas cits). Autoram varbūt varētu ieteikt pameklēt iespēju apskatīt gan vienu, gan otru OS, un tad pašam izlemt, kura viņam labāk patīk (kā tur ir ar OS - ir pieejamas trial versijas? nav gadījies meklēt).

Link to comment
Share on other sites

karoč nu laikam man ir skaidrs, tākā 4gb rama man darba un izklaides vajadzībām vēl gadus 3 vēl noteikti nevajadzēt, tad pašlaik neviens man vēl nav nosaucis kautvienu iemeslu kāpēc vajadzētu upgreidot os.

vienīgais kāpēc bija doma migrēt uz vistu bija tāpēc, kad citreiz čomi pasauc, lai aplūru kompi, uz kura protams ir vista es nejustos kā idiots meklējot pa pokemonisko interfeisu vienkāršas lietas (ok, search ir diezgan ok)

varbūt kāds var pateikt, vai vista prasa rebūtu pēc hostneima maiņas, vai piedžonošanas domēnam?

Link to comment
Share on other sites

meeri, tādām lietām vari novilkt VirtualPC un VHD ar preinstalētu vistu - abi pieejami MS lapā bez maksas (tiesa, VHD ir uz pāris mēnešiem, pēc tam no jauna jāvelk). MS gan raksta, ka tās VHD ar dažādām OS un dažādām IE versijām ir domātas web deviem, lai testētu HTML/CSS, bet nu domāju, ka viņiem nebūs iebildumu, ja kāds to palietos arī citiem mērķiem ;)

Link to comment
Share on other sites

x-trade

nezinu,man liekas ka ar restartu ir ta pat ka bija ar xp.

Labots - x-trade
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...